Sumažėjusios plaukų linijos ir ankstyvo plaukų slinkimo problema yra dažna visuose didžiuosiuose šalies miestuose. Įtemptas gyvenimo būdas ir nesveika mityba pablogino būklę. Žmonės Džaipure taip pat susiduria su panašiomis sąlygomis ir nuolat ieško būdų, kaip kovoti su progresuojančiu nuplikimu. Jūsų patogumui žemiau pateikiamas kai kurių žinomų plaukų persodinimo centrų, esančių „Pink City“ Džaipuras, sąrašas.

Geriausi plaukų transplantacijos centrai Džaipure

Plaukų persodinimas Džaipure:

Čia yra 0–9 geriausių plaukų persodinimo klinikų sąrašas Džaipure su adresais, kuriuos galite pasirinkti.

1. „Medispa“ plaukų persodinimo centras:

Plaukų persodinimo centras „Medispa“ yra svarbus pavadinimas kosmetinės chirurgijos srityje. Klinika veikia prižiūrima daktaro Suneet Soni ir jo kvalifikuotų chirurgų komandos. „Medispa“ jie naudoja kombinuotą folikulinių vienetų ištraukimo ir juostelių metodą, kad užtikrintų gerus rezultatus.

Adresas: D145, Opp. „Inox“, „Behind Power House“, Amrapali Marg, Vaishali Nagar, Džaipuras – 302021

2. Puikus plaukų persodinimas:

Tai yra pagrindinis pasirinkimas Džaipuras. Per „Perfect Hair Transplant“ jie naudoja geriausias plaukų persodinimo technikas, būtent FUE ir FUT. Visas operacijas atlieka daktaras Amitabhas Srivastava ir jo apmokytų gydytojų komanda. Dr Amitabh yra baigęs plaukų persodinimo ir plastinės chirurgijos mokslus ir yra gerai žinomas dėl savo nepriekaištingų įgūdžių. Puiki plaukų transplantacija verta jūsų laiko ir pinigų.

3. Pasitenkinimo plaukų audimo taškas:

Kaip ir pavadinimas, „Satisfaction Hair Weaving Point“ tikslas – teikti patenkinamas plaukų atstatymo paslaugas savo klientams. Jie naudoja naujausią įrangą ir naujausias technologijas, kad gautų natūralių rezultatų. Visoms jų procedūroms vadovauja profesionali profesionalų komanda ir jos yra visiškai saugios ir veiksmingos.

Adresas: 137, „Space Cinema City Plaza“, 1 aukštas, Bani parkas, Džaipuras – 302016 m

4. Kosmetinės chirurgijos klinika:

Kosmetinės chirurgijos klinika, prižiūrima eksperto veterano dr. Manoj Khanna, vos per kelerius savo veiklos metus išgarsėjo. Jie turi daugiau nei 4000 klientų Indijoje ir užsienyje. Jie taip pat pasirūpino įžymybių klientais ir stengiasi pasiūlyti geriausias transplantacijos operacijas už priimtiną kainą.

Svetainė: cosmeticsurgery-india.com

best-hair-transplant-in-jaipur

5. Daktaras Batra:

„Batra’s“ visada buvo atsiskaitymo vardas, pritaikydamas naujausias technologijas ir novatorišką metodą, kad maksimaliai padidintų savo kliento naudą. Jie turi technologiškai pažangių ir specializuotų chirurgų komandą, kuri užtikrina 100% teigiamų rezultatų. Dr Batra’s yra jūsų vieno langelio sprendimas visoms su plaukais susijusioms problemoms.

Svetainė: www.drbatras.com

6. „Richfeel“ trichologijos centras:

„Richfeel“ trichologijos centras dešimtmečius siūlo puikias grožio, plaukų ir asmens priežiūros paslaugas. Jie sparčiai auga ir turi 30 prekybos vietų visoje Indijoje. „Richfeel“ rasite daugybę chirurginių ir nechirurginių plaukų sprendimų, kurie taip pat yra pritaikyti pagal kliento poreikius. Susitarkite dabar.

Adresas: S-1, Lusatia bokštai, pirmas aukštas, Ashok Marg, Janpath, C schema, Džaipuras-302001

7. Shradha klinika:

„Shradha“ klinika yra jūsų atsakymas į visas su plaukais susijusias problemas. Klinika naudoja naujausius plaukų atstatymo metodus, kad gautų neprilygstamų rezultatų. Visi jų gydymo būdai yra visiškai veiksmingi ir saugūs, todėl juos galima įsigyti už labai prieinamą kainą.

Adresas: Dadi Ka Phatak, Jhotwara, Džaipuras – 302010 m

8. „Mittal Skin“ plaukų ir kosmetikos klinika:

Kokybiškų plaukų implantavimo paslaugų paieškos baigiasi „Mittal Skin“ plaukų ir kosmetikos klinika. Kliniką įkūrė daktaras Sunil Kumar Mittal 2008 m. Ir nuo to laiko suteikė puikių paslaugų kosmetikos ir grožio chirurgijos srityje. Jų metodai yra geriausi ir garantuoja saugius rezultatus.

Adresas: G-2, Hanumant bokštas, už nacionalinių rankų darbo, centrinis stuburas, Vidhyadhar Nagar, Džaipuras-302039

9. Imperatyvus plaukų audimo centras:

Imperatyvus plaukų audimo centras Džaipuras jau kelerius metus teikia kokybiškas plaukų persodinimo ir atkūrimo paslaugas. Jie naudoja žymiai geresnius metodus ir procedūras, kad kovotų su plaukų slinkimu ir užtikrintų maksimalų plaukų tankį. Operacijos atliekamos saugioje aplinkoje ir neturi jokio šalutinio poveikio.

Adresas: 104, Parag Mansion, Sansar Chandra Road, Džaipuras – 302001

Šie žinomi plaukų persodinimo centrai neabejotinai suteiks jums kokybiškas paslaugas ir padės išspręsti visas su plaukais susijusias problemas.