Ar žinojote, kad vonios sienų plytelės vaidina esminį vaidmenį jūsų vonios kambario estetikoje? Anksčiau sienų plytelės buvo sumontuotos dėl daugelio jų siūlomų funkcinių privalumų, bet jau nebe! Turėdami daugybę rinkoje esančių variantų, puikus pasirinkimas jūsų vonios kambariui gali būti neįtikėtinas. Šiame straipsnyje pateikiama išsami informacija apie prabangius vonios sienų plytelių dizainus, kurių jums reikia stebėti.

Geriausias & amp; Naujausios vonios sienų plytelės

Geriausios plytelės vonios sienoms Indijoje:

Čia yra mūsų 15 paprastų ir naujausių vonios sienų plytelių dizaino su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Dizainerių plytelės vonios sienoms:

Dizainerių plytelės vonios sienoms

Puikūs modeliai ir stiliai, dizainerių plytelės yra vienos geriausių vonios sienų plytelių, kurias galite įdiegti. Nepaisant įmantraus dizaino, šios dizainerių plytelės yra patogios kišenėms ir patenka į kiekvieną namų ūkį. Subtilus spalvų derinys sukuria gražią atmosferą. Galite pakeisti savo vonios kambario išvaizdą, pridėdami šias papildomas plyteles, pridedant „pizzazz“ į zoną.

2. 3D vonios sienų plytelių dizainas:

3d vonios sienų plytelės

3D gylio pridėjimas prie interjero tapo stiliaus pareiškimu kiekviename namų ūkyje. 3D vonios sienų plytelės paprastą plotą paverčia fantastišku kraštovaizdžiu, todėl tai yra viena iš populiariausių dekoravimo tendencijų. Unikalus šių plytelių dizainas suteikia sienai vizualinį gylį ir minimaliomis pastangomis padidina erdvę.

3. Tekstūruotos sienų plytelės Vonios kambarys:

Tekstūruotos sienų plytelės vonios kambarys

Porcelianinės ir keraminės plytelės su medine išvaizda yra geriausios ir patvariausios alternatyvos, tinkančios moderniems ir tradiciniams vonios kambariams. Norėdami sukurti šiltą ir kaimišką išvaizdą, naudokite šias tekstūruotas vonios sienų plyteles. Tai suteikia jūsų sienai lygios ir tikros medienos grūdų pojūtį, sukeldama žmonėms vizualų susidomėjimą.

4. Vinilo sienų plytelės vonios kambariui:

Vinilo sienų plytelės vonios kambariui

Patobulinkite vietovės dekorą vinilo sienų plytelėmis jūsų vonios kambariui. Dėl šių plytelių lankstumo, blizgesio ir kietumo tai yra vienas iš geriausių variantų bet kurioje plovimo vietoje. Šių plytelių mineralinės dalelės ir tikslios spalvos savybės sukuria gražų įspūdį. Visiškai balta šios srities tema susilieja tarpusavyje ir sukuria ramią išvaizdą.

5. Dekoratyvinės sienų plytelės Vonios kambarys:

Dekoratyvinė sienų plytelių vonia

Jei ieškote būdo, kaip savo skalbimo vietai suteikti individualumo, dekoratyvinės vonios plytelės jūsų vonios kambariui yra puikus pasirinkimas. Paprastas bakstelėjimas ant sieninio praustuvo galinės srities arba visas vonios sienos uždengimas gali suteikti jums asmeninę ir unikalią jūsų paprastos vonios kambario išvaizdą.

6. Vonios akmens akmens plytelės:

Vonios akmens plytelės

Akmens mūro plytelės vonios kambaryje buvo populiarus pasirinkimas dėl patvarumo ir estetiškumo. Masyvios ir porėtos plytelės papildo namų grožį ir sukuria neapdorotą jausmą. Kai kurios medžiagos, naudojamos akmens plytelėms gaminti, yra granitas, marmuras, skalūnas ir travertinas. Tai padeda išlaikyti daugumą natūralių erdvės savybių, kurios gali atlaikyti nusidėvėjimą.

7. Delfinų vonios sienų plytelių dizainas:

„Dolphin“ vonios sienų plytelės

Jei ketinate pasirinkti vandenyno tematikos vonios kambarį, delfinų vonios sienų plytelių dizainas yra puikus pasirinkimas. Delfinai yra žaisminga gamta, suteikianti jūsų vonios kambariui humoro jausmą ir džiaugsmingą atmosferą. Du mėlynos spalvos atspalviai ant grindų ir sienų kontrastuoja, sukurdami gražų mišinį. Visa vonios kambario tema sinchronizuojama tarpusavyje, todėl tai yra viena iš geriausių plytelių vonios sienoms.

8. Vintage vonios sienų plytelių dizainas:

Vintažinės vonios sienų plytelės

Vintažinės vonios sienų plytelės padės suteikti gaivumo bet kuriai skalbimo vietai, suteikdamos jai retro išvaizdą. Ryškios spalvos su įmantriais raštais priverčia jūsų sieną atsiriboti nuo raminančių akcentų ir sukuria atpalaiduojančią aplinką. Tai vienas iš šaunių variantų, padedančių sukurti minimalistinio dizaino vėsią atmosferą. Išsami grindų danga labai pakelia senovines plyteles.

9. Dryžuotos vonios sienų plytelės:

Dryžuotos vonios sienų plytelės

Dryžuotos vonios sienų plytelių konstrukcijos suteikia jūsų vonios kambariui puikią išvaizdą nenaudojant per daug spalvų. Naudojant baltą ir juodą spalvas, sukuriamas gražus mišinys, priešingai nei visiškai balto rašto grindų plytelės, sukuriančios nuostabią sinchronizaciją. Plaukiojantis praustuvas ir tualetai dera kartu su visu erdvės dekoru.

10. Maroko vonios sienų plytelių dizainas:

Maroko vonios sienų plytelės

Jei norite savo vonios kambariui pridėti egzotiškų elementų, Maroko vonios sienų plytelės yra puikus pasirinkimas. Įmantrūs plytelių geometriniai raštai sukuria klasikinę atmosferą ir kažką panašaus į žurnalą. Maurų meno forma reprezentuoja Maroko kultūrą, kurdama šiuolaikišką tradiciją.

11. Kaimiškos vonios sienų plytelės:

Kaimiškos vonios sienų plytelės

„Kajaria“ gamina keletą geriausių vonios sienų plytelių, atspindinčių jūsų norą į kaimišką skonį. Pristatydami kaimišką vonios sienų plytelių dizainą, galite suteikti savo interjerui jaukią ir patogią apdailą. Šios plytelės suteikia paslėptas kultūrines ir istorines konotacijas, užimdamos aukščiausią vietą daugelio vonios kambarių plytelių dizainui.

12. Šiuolaikinės vonios sienų plytelių konstrukcijos:

Šiuolaikinės vonios sienų plytelės

Maksimalus skalbimo zonos pritaikymas yra viena iš šiuolaikinių vonios sienų plytelių savybių. Šios porceliano sienų plytelės turi unikalų dizainą, atitinkantį grindų modelį, susiejantį visos vietos dekorą. Šviesus ir elegantiškas baltos ir pilkos spalvų derinys suteikia vonios kambariui neutralią apdailą. Jis tinka bet kokiam vonios kambariui, sukuriančiam stiliaus jausmą.

13. PVC sienų plytelės vonios kambariams:

PVC sienų plytelės vonios kambariams

PVC yra vienas iš standartų ir ekonomiškai efektyvių medžiagų, naudojamų daugelyje gaminių. Mozaikinės PVC sienų plytelės vonios kambariui yra vandeniui atsparus pasirinkimas, kai norite erdvei suteikti stilingumo, nedarydami skylės per kišenę. Pilkos spalvos derinys šiose plokštėse puikiai tinka visos skalbimo zonos temai. Tai puikus sprendimas, jei ieškote mažai priežiūros reikalaujančio varianto, kad pridėtumėte šiuolaikišką išvaizdą.

14. Mėlynos vonios sienų plytelės:

Mėlynos vonios sienų plytelės

Bet kokios jūsų namų erdvės dekoravimas ryškiomis ir ryškiomis spalvomis yra raktas į vystymąsi laikui bėgant. Mėlynos vonios sienų plytelės suteikia erdvei menišką ir šiuolaikišką apdailą. Naudodami šias plyteles pridėkite žavesio ir žavesio jausmą sukurdami akcentuotą sieną arba visiškai uždengdami sieną. Tai suteikia jūsų vonios kambariui ramią ir energingą išvaizdą.

15. Baltos vonios sienų plytelės:

Baltos vonios sienų plytelės

Balta yra spalva, kuri niekada neišeina iš stiliaus, ypač kai kalbama apie vonios kambarį. Baltos vonios sienų plytelės kartu su auksine glazūra aplink sukuria vizualiai patrauklią erdvę. Visiškai balta tualeto tema pakelia stilingas plyteles, suteikdama kambariui ryškią ir švarią apdailą. Tai žymiai sušildo jūsų vonios kambarį ir suteikia jai elegantišką išvaizdą.

Pasirinkus tiek daug pasirinkimų, puikus vonios kambario plytelių pasirinkimas gali būti nelengvas. Remdamiesi šiame straipsnyje pateikta informacija, tikimės, kad pasirinkimas tapo daug patogesnis. Pasirinkite vonios sienų plytelių dizainą, atsižvelgdami į savo skonį, apdailą ir medžiagos tipą. Nepamirškite mums pranešti, ar šis straipsnis buvo naudingas!