Ar žinojote, kad renkantis vonios grindų plyteles reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių? Kartu su išvaizda, kaina, stiprumu, atsparumu vandeniui paprastai montuojamos grindų plytelės, nes jas lengva prižiūrėti ir jos neslidžios. Bet jūs neturite tenkintis paprastu ir nuobodžiu. Šiame straipsnyje pristatome jums daugybę geriausių vonios grindų plytelių dizaino, kad galėtumėte padaryti puikų pasirinkimą savo vonios kambariui.

geriausias vonios grindų plytelių dizainas

Geriausi vonios grindų plytelių dizainai Indijoje:

Čia yra mūsų 15 paprastų ir modernių vonios grindų plytelių dizaino su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Grubios plytelės vonios grindims:

Grubios plytelės vonios grindims

Grubios vonios plytelės yra puikus sprendimas, kai norite, kad jūsų skalbimo vieta būtų kaimiška. Porėtos šių plytelių savybės padeda gerai išlaikyti svetainę nuo išsiliejimo ar spalvos pasikeitimo. Tamsiai pilka plytelių apdaila dera su vonia ir erdvės sienų spalva, suteikiančia neapdorotą pojūtį.

2. Tekstūruotos tualeto grindų plytelės:

Tekstūruotos vonios grindų plytelės

Jei ieškote elegantiško, saugaus ir patvaraus vonios grindų dangos, tekstūruotos plytelės yra puikus pasirinkimas. Šios plytelės paprastai yra pagamintos iš porceliano arba keramikos, tinka tiek tradiciniams, tiek šiuolaikiniams vonios kambariams. Atsparumas slydimui yra vienas geriausių šių tekstūruotų plytelių privalumų, sukuriančių vizualų žmonių susidomėjimą.

3. Vonios vinilo grindų plytelės:

Vinilo grindų plytelės

Jei jūs ieškote patvarumo, vinilinės grindų plytelės yra puikus pasirinkimas jūsų vonios kambariui. Tai medžiaga, suformuota sumuštiniu už prieinamą kainą ir praktiška danga, kuri tarnauja ilgiau. Šios medžiagos atsparumas vandeniui yra puikus pasirinkimas vonios kambariui. Jis taip pat gali atlaikyti įbrėžimus ir yra patrauklių spalvų variantų.

4. Klasikiniai vonios grindų plytelių dizainai:

Klasikinė vonios grindų plytelė

Klasikinės vonios grindų plytelės gali būti puikus pasirinkimas, jei norite turėti vizualinį poveikį. Didelės baltos ir juodos šešiakampės ir aštuonkampės plytelės yra kai kurių apgalvotų dizainų dalis, suteikianti jūsų skalbimo vietai minkštą apdailą. Paprastai baltos arba pilkos spalvos naudojamos erdvės senoviniam pojūčiui pridėti ir elegantiškam dizainui sukurti.

5. Akmens vonios grindų plytelės:

Akmens vonios grindų plytelės

Akmens plytelės vonios kambaryje suteikia neapdorotą vietos jausmą ir sukuria kaimišką apdailą. Šios plytelės jūsų vonios kambariui suteikia išskirtinės savybės, nes spalvų variacijos daro šiltą poveikį. Natūrali šių uolėtų plytelių išvaizda yra labai patvari. Šių plytelių grindų valymo procesas taip pat yra gana paprastas.

6. Dekoratyvinės tualeto grindų plytelės:

Dekoratyvinė vonios grindų plytelė

Dekoratyvinės vonios grindų plytelės yra alternatyva, kai norite padaryti pareiškimą. Unikalūs juodų baltų grindų plytelių raštai sukuria gražų kontrastą su visiškai baltais higienos reikmenimis ir kambario spalvų palete. Tai gali sukurti unikalią ir suasmenintą jūsų intymios zonos išvaizdą, suteikiančią žvilgsnį į jūsų skonį.

7. Maroko vonios grindų plytelių dizainas:

Maroko vonios grindų plytelės

„Kajaria“ yra viena iš įmonių, gaminančių vonios grindų plyteles su maurų meno kūriniais, dažnai sutinkamais Maroko architektūroje. Maroko vonios grindų plytelių dizainas atspindi sudėtingus modelius, kurie nuostabiai apima išskirtinį plytelių darbą. Šios plytelės yra kelių spalvų derinių, ir jūs galite pasirinkti vieną pagal savo pasirinkimą.

8. Geometrinės vonios grindų plytelės:

Geometrinės vonios grindų plytelės

Jei turite kūrybinio nuojautos skonį, tada geometrinės tualeto grindų plytelės yra geriausias pasirinkimas. Sudėtingos formos, raštai ir apdaila sukuria nepaprastą poveikį grindims. Jis tiekiamas unikaliais spalvų deriniais, sukuriančiais jūsų vonios kambario grindis. Dėl šios priežasties geometrinės plytelės tampa vis populiaresnės.

9. Tradiciniai vonios grindų plytelių dizainai:

Tradicinė vonios grindų plytelė

Jei ieškote būdo, kaip į savo skalbimo zoną įtraukti istoriškai žinomus elementus, tradicinis vonios grindų plytelių dizainas yra puikus pasirinkimas. Simetriški grindų plytelių modeliai paprastai yra pagaminti iš marmuro, sukuriant elegantišką apdailą. Jis ne tik patogus, bet ir atsparus dėmėms bei dėmėms, padedantis lengvai prižiūrėti grindis.

10. Medinės plytelės vonios grindys:

Medinės plytelės vonios grindys

Jei norite į savo tualetą įtraukti medines grindis, pažvelkite į grindų plyteles medžio vaško mišiniu. Šios medinės plytelės vonios grindims suteiks jūsų skalbimo zonai saugumo jausmą, neslystančią. Tai puikus pasirinkimas sukurti sunkiai pasiekiamą tualetą, ypač drėgnoms kojoms, įprastą vonios kambariuose.

11. Kaimiškos vonios grindų plytelės:

Kaimiškos vonios grindų plytelės

Kaimiškos vonios grindų plytelės yra vienas iš geriausių variantų, kaip papildyti jūsų skalbimo vietą neapdorotu. Šios plytelės yra blizgios ir matinės, sukuriančios unikalų jūsų erdvės dekorą. Dėl naujoviško dizaino rinkoje yra didžiulė kaimiškų plytelių paklausa. Tai nepažeidžia blizgančios savybės ir suteikia tradicinę išvaizdą.

12. Funky Vonios grindų plytelės:

Įmantrios vonios grindų plytelės

Įmantrūs vonios grindų plytelių dizainai yra puikus būdas parodyti ryškias spalvas. Tai sukuria nuotykių jausmą jūsų vonios kambario interjere. Nesuderintos grindų plytelės suteikia ne tik šviežios, bet ir stilingos spalvos, kuri sukuria linksmą atmosferą jūsų vonios kambaryje. Šios plytelės skiriasi nuo paprastos sienų ir tualeto reikmenų spalvų paletės.

13. Pagrindinės vonios grindų plytelių konstrukcijos:

Pagrindinė vonios grindų plytelė

Plačios erdvios pagrindinės vonios grindų plytelės dažniausiai gaminamos iš pilko akyto akmens, dar žinomo kaip skalūnas. Tai puikus priedas prie šlapio vonios paviršiaus ir lengvai valdomas. Jis yra patvarus, nes yra atsparus dėmėms, todėl yra patrauklus pasirinkimas, ypač maudymosi zonoje. Kad jis būtų labiau nepralaidus, galite naudoti skvarbius sandariklius.

14. Ispaniško stiliaus vonios grindų plytelės:

Ispaniško stiliaus vonios grindų plytelės

„Johnson“ vonios grindų plytelių dizainas yra puikus pavyzdys, vaizduojantis ispanišką stilių jūsų skalbimo zonos grindyse. Pieniškai balta glazūra yra vienas iš išskirtinių šių grindų plytelių bruožų. Vientisas dizainas, sujungiantis unikalius kūrinius, sukuria estetišką vaizdą. Dėl universalumo ir ilgaamžiškumo sukuriama puiki atmosfera, kad galėtumėte mėgautis ramia vonia.

15. Šiuolaikinės vonios grindų plytelių konstrukcijos:

Šiuolaikinės vonios grindų plytelės

Suapvalintos linijos, kuriose daugiausia dėmesio skiriama formai ir formai, yra ryškios šiuolaikinių tualeto grindų plytelių savybės. Elegantiška spalva kartu su blaiviu dizainu sukuria jūsų vonios kambariui estetinę eleganciją. Skirtingai nuo šiuolaikinių sistemų, šiuolaikinės grindų plytelės suteikia jums švelnią, suapvalintą liniją, kurioje erdvė išsiskiria unikalia šviesa.

Dekoratyvinės ir funkcinės vonios grindų plytelių savybės suteikia gražią jūsų skalbimo zonos tekstūrą. Šiame straipsnyje pateikdami 15 geriausių vonios grindų plytelių dizaino, galite paversti savo paprastą vonios kambarį jauninančiu. Pasirinkę pasirinkimus, tikimės, kad pasirinkimas tapo lengvesnis! Nepamirškite mums pranešti, kaip šis straipsnis jums padėjo!