Virtuvės yra gyvybiškai svarbus namo kambarys, iš kurio gausite visą savo higienišką maistą. Žinant, kaip reikalinga virtuvė, ji turėtų būti suprojektuota taip, kad joje dirbantis asmuo būtų labai patogus ir patenkintas. Šiais laikais modulinė virtuvė tapo labai populiari dėl jos didybės. Virtuvės plytelių dizainas vaidina svarbų vaidmenį kuriant jūsų virtuvę. Jie turėtų būti pasirinkti labai atsargiai, nes nedidelis neatitikimas gali sugadinti virtuvės grožį.

Naujausi virtuvės plytelių dizainai

Virtuvės bus skirtingų dydžių ir formų, o kiekviena virtuvė yra unikali dėl skirtingų žmogaus idėjų. Taigi yra daugybė plytelių, kurios tinka jūsų virtuvei ir vaizduotei. Dauguma jų yra prieinamos rinkoje, prieš pradėdami pirkti bet ką, peržiūrėkite katalogą. Žemiau pateikiamos kelios didingos ir modernios virtuvės plytelės su vaizdais, kuriuos galima rasti Indijos rinkoje.

Kaip išsirinkti geriausias virtuvės plyteles:

Plytelės namams turėtų būti parinktos labai atsargiai, nes maža klaida gali sugadinti visą dizainą.

  • Pirmiausia įvertinkite virtuvės dydį ir vietas, kuriose reikia sumontuoti plyteles.
  • Pasirinkite plytelių dydį. Plytelės dažniausiai būna įvairių dydžių ir formų. Stačiakampės plytelės, apskritos plytelės, šešiakampės plytelės ir kt., Be to, jos skiriasi įvairiais dydžiais-nuo mažų iki didelių..
  • Toliau turite nuspręsti dėl plytelių, kurios dera su kitais namo kambariais, spalvos.
  • Kadangi virtuvė yra ta vieta, kurioje gaminamas maistas ir skalbiama, rinkitės patvarias plyteles, o svarbiausia, kad plytelės turėtų būti atsparios karščiui ir lengvai plaunamos.
  • Prekės ženklas yra vienas iš svarbiausių veiksnių, į kurį reikia atsižvelgti prieš montuojant plyteles. Yra daug puikių prekių ženklų, tokių kaip „Kajaria“, „Somany“ ir kt. Taip pat atkreipkite dėmesį į biudžetą.

Geriausi virtuvės plytelių dizainai Indijoje:

Čia mes įtraukėme 20 paprastų ir modernių virtuvės plytelių dizaino su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. 3D technologijos virtuvės plytelių dizainas:

3D technologijos virtuvės plytelių dizainas

Tai yra viena iš kūrybinių dizaino koncepcijų, kurias galima pritaikyti jūsų virtuvės grindims. 3 D grindų koncepcijos yra šiuolaikiška ir tęstinė koncepcija visame pasaulyje. Tai suteikia užburiančią išvaizdą, o vaikams tikrai patiks žaisti šiose 3D grindyse. Galite būti pirmasis žmogus iš savo vietovės, pristatęs šį dizainą kitiems, nes apie šį dizainą žino labai mažai žmonių.

2. Mažos virtuvės plytelės:

Mažų virtuvės plytelių dizainas

Šis virtuvės plytelių dizainas puikiai tinka mažoms virtuvėms. Žmonės, mėgstantys žalią spalvą, gali pasirinkti tokio tipo plyteles savo virtuvėje. Šios plytelės yra keraminės ir ugniai atsparios, todėl ant jų esančias dėmes galima lengvai nuvalyti. Mažos ir paprastos plytelės neatrodo tokios turtingos, tačiau yra elegantiškos ir užbaigia virtuvės išvaizdą.

3. Medinės grindų virtuvės plytelės:

Medinės grindų virtuvės plytelės

Medinės plytelės yra nuolatinė virtuvės grindų koncepcija ir ši koncepcija skiriasi nuo kitų plytelių dėl plytelių tekstūros, jausmo ir išvaizdos. Tikrai puiki ir stilinga koncepcija, kurią galima pritaikyti jūsų virtuvėje. Šis dizainas suteikia karališką išvaizdą virtuvei.

4. Baltos ir juodos virtuvės plytelės:

Baltos ir juodos virtuvės plytelės

Balta ir juoda laikomos mirtinu deriniu ir turi kontrastą. Šis dizainas su baltomis plytelėmis apačioje ir juodomis plytelėmis viršuje atrodo elegantiškai ir visiškai pasakiškai. Apatinės spintelių durys, baltos spalvos, dera su plytelėmis, dėl kurių jos yra virtuvės dekoro dalis. Šių baltų plytelių sudėtingas dalykas yra tas, kad jas reikia reguliariai valyti, kad dėmės nebūtų matomos.

5. „Glory Gold“ virtuvės plytelės:

„Glory Gold“ dizaino virtuvės plytelės

Ši virtuvės plytelių idėja puikiai tinka kiekvienai virtuvei. Dauguma plytelių yra paprastos, o kai kurios plytelės turi virdulį ir auksinės spalvos arbatinuką. Ši koncepcija atrodo įspūdingai su mediniais baldais. Virtuvės siena yra masyvi, kad estetiškai atrodytų plytelės. Apatinė plytelių danga suteikia virtuvei žvilgančio žvilgsnio.

6. Žalios virtuvės plytelės:

Žalios virtuvės plytelės

Šis dizainas yra vienas iš paprastų ir mielų, kurį galima pritaikyti virtuvėje. Spalva yra žemiška ir turtinga, išsiskiria paprastumu ir elegancija. Galite suderinti savo virtuvės prietaisus su skirtingais pilkų, juodų ir šviesių spalvų atspalviais, kad virtuvėje pasiektumėte orų ir niūrų efektą..

7. Mėlynos virtuvės plytelės:

Mėlynos virtuvės plytelės

Ši žydra mėlyna spalva yra nepaprastai ryški ir traukianti akį. Sakoma, kad ši spalva turi taikos ir ramybės efektą, nes ji atitinka dangaus ir vandenyno spalvą. Šios mėlynos spalvos plytelės yra tokios universalios, kad puikiai dera su daugeliu spalvų, tokių kaip balta, raudona, juoda ir kt. Taigi galite planuoti šių spalvų virtuvės reikmenis.

8. Stiklo plytelės virtuvei:

Stiklo plytelės virtuvei

Stiklo plytelės yra pagamintos iš plonų stiklo gabalėlių, kurių kiekvienos plytelės gale yra peršviečiama permatoma glazūra. Ši permatoma stiklo plytelių savybė daro jas gražiausias ir suteikia šiuolaikišką išvaizdą jūsų virtuvei. Šios plytelės atspindi šviesą, kuri jūsų virtuvei suteikia ryškesnę išvaizdą.

9. Dramblio kaulo virtuvės plytelės:

Dramblio kaulo spalvos virtuvės plytelės

Dramblio kaulas yra kieta ir balta medžiaga, taip pat patvari medžiaga, kurios negalima lengvai sugadinti. Dramblio kaulo plytelės yra atsparios ugniai, o panardintos į vandenį jos yra mažiau paveiktos. Dramblio kaulo spalvos plytelės sukuria natūralų efektą ir suteikia erdvią išvaizdą. Šios plytelės yra tinkamas pasirinkimas buities ar komercinės virtuvės reikmėms.

10. Dekoratyvinės plytelės virtuvei:

Dekoratyvinės plytelės virtuvei

Šis dizainas atrodo išskirtinai modernus, šešiakampio formos plytelės su kryžminančiomis linijomis. Geltona ochros spalva yra šilta ir žemiška ir suteikia senovinį pojūtį. Ši spalva jūsų virtuvei suteikia ryškumo, energijos ir sodrumo.

11. Virtuvės sienų plytelės:

Virtuvės sienų plytelės

Šios sienų dizaino plytelės puikiai tinka jūsų virtuvėje įsisavinti asmenybę ir charakterį. Elegantiškas geometrinis dizainas su kontrastingais spalvų atspalviais atrodo stulbinančiai paprastame kreminės spalvos plytelių fone. Šios plytelės leidžia sukurti virtuvės stalviršio derliaus išvaizdą ir pridėti žavesio.

12. Šiuolaikinės virtuvės plytelės:

Šiuolaikinės virtuvės plytelės

Šis dizainas apima nespalvotus, drąsius ir įmantrius geometrinius modelius, suteikiančius jūsų virtuvei naują išvaizdą. Šis modelis suteikia žmogiškumo prisilietimui, nes iliustratyvus dizainas. Sienelės centre esanti nervų juostelė leidžia paryškinti spalvas prie virtuvės spintelės.

13. Raštuotos virtuvės plytelės:

Raštuotos virtuvės plytelės

Šis viliojantis dizainas sujungia geometrinius gėlių modelius su įmantriais meno kūriniais. Jis atrodo gyvybingas ir stilingas bei suteikia karališką prisilietimą prie jūsų virtuvės sienos. Sujunkite šią išvaizdą su keletu džiazuojančių ir ryškių spalvų virtuvės prietaisų, kad pasiektumėte įspūdį, ir pasiruoškite daugybei komplimentų, sklindančių jūsų keliu!!

14. Perlų baltos plytelės virtuvei:

Perlų baltos plytelės virtuvei

Turbūt labiausiai paplitusi, tačiau unikali koncepcija. Šios plytelės puikiai dera su bet kokiu namų dekoru, todėl yra labai universali plytelių klojimo koncepcija jūsų virtuvei. Baltos perlamutrinės plytelės puikiai puošia ir suteikia praktišką įspūdį ir puikiai atrodo kiekvienoje virtuvėje.

15. „Faux Exposed“ plytų plytelės virtuvei:

Dirbtinės plytų plytelės virtuvei

Vienas iš sudėtingiausių plytelių dizaino šiuolaikiniame pasaulyje. Šis plytelių dizainas puikiai sukuria nuotaiką vienai geriausių virtuvių jūsų mieste. Pridėkite prie kai kurių tinkamų virtuvės reikmenų ir kai kurių vazoninių augalų ir palaikykite jį ilgą laiką, kad būtų viena geriausių virtuvių.

16. Sumaišykite ir suderinkite virtuvės plyteles:

Sumaišykite ir suderinkite virtuvės plyteles

Vienas iš sudėtingiausių dalykų, kuriuos galite padaryti su virtuvės plytelėmis, yra pasirinkti patrauklų dizainą. Šiuo atveju skirtingų tipų plytelės yra suderintos, kad būtų sukurtas malonus dekoratyvinis raštas. Sumaišykite ir suderinkite plyteles toninėje paletėje, kad viskas būtų protinga ir modernu.

17. Marmurinės virtuvės plytelės:

Marmurinės virtuvės plytelės

Marmuras nėra tiksliai stiklo ar keraminė plytelė, tačiau tai yra rinkoje esantis natūralus akmuo. Jei jus domina gryno balto marmuro išvaizda, šis dizainas gali būti naudojamas jūsų virtuvės grindims ir sienoms. Vienas visas marmuro akmuo pjaustomas lazeriu, priklausomai nuo virtuvės grindų ar sienos dydžio, ir kruopščiai sumontuotas.

18. Patchwork virtuvės plytelių dizainas:

Patchwork virtuvės plytelių dizainas

Šis virtuvės plytelių dizainas žavi su kratiniu. Jame yra įvairių formų ir spalvų modeliai ant baltos pagrindo plytelės. Jūsų virtuvės siena bus tikrai paryškinta naudojant šį plytelių modelį ir atrodys patraukli. Jei jus domina tradicinės išvaizdos kaimo virtuvės, tuomet tikrai turėtumėte naudoti šį dizainą. Indai ant virtuvės pagrindo, pagaminti iš smėlio, o tai vėlgi yra įprasta koncepcija.

19. Daugiasluoksnio stiliaus virtuvės plytelių dizainas:

Daugiasluoksnio stiliaus virtuvės plytelių dizainas

Ši plytelių klojimo koncepcija yra gana unikali, kurią galima pritaikyti jūsų virtuvėje. Mikro kubeliai ant sienų atrodo kaip nuotraukos pikseliai, kai priartinami iki tobulumo. Ant sienos aiškiai pavaizduota kalvotos apleistos vietos nuotrauka, kai priartintas vaizdas suskaidomas į mažus pikselius. Balta platforma su ruda moduline konstrukcija puikiai dera su šiomis plytelėmis.

20. Kūrybingi virtuvės plytelių dizainai:

Kūrybingi virtuvės plytelių dizainai

Šis virtuvės plytelių dizainas yra pagamintas su dideliu kūrybiškumu. Šioms plytelėms pjaustyti naudojamos geometrinės figūros. Vidurinėje dalyje pritvirtintos prarytos plytelės, kurios atrodo tarsi rutuliai yra perpjauti per pusę ir pritvirtinti. Šis pusiau rutulio raštas atrodo charizmatiškai dėl savo unikalaus dizaino. Įdomi ir fantastiška idėja naudoti tokias plyteles, kad jūsų virtuvė įgautų spindesio.

Jūs pasirinkote spinteles, stalviršius ir grindis, tačiau yra dar vienas gyvybiškai svarbus elementas, galintis sukurti ar sulaužyti jūsų svajonių schemą. Virtuvės sienų plytelės apsaugo ir individualizuoja sunkiausią darbo kambarį namuose. Šie keramikos stebuklai, turintys bet kokią spalvą ir daugybę raštuotų, tekstūruotų ar paprastų dizainų, turi tikrą akimirką. Šios drąsios idėjos neabejotinai įkvepia – nuo drąsių įspūdžių iki modernių formų, geometrijos ir mozaikų.