Jei išlaikyti savo virtuvę švarią ir higienišką darosi sudėtinga, pats laikas atnaujinti savo virtuvę plytelėmis. Šiuolaikiniai virtuvės sienų plytelių dizainai yra natūralus pasirinkimas, nes jie nereikalauja priežiūros, yra atsparūs vandeniui, vengia dėmių ir yra lengvai valomi. Tos pačios rūšies plytelės negali būti naudojamos skirtingose ​​mūsų namų vietose. Šiandien mes randame platų plytelių asortimentą, prieinamą daugybe spalvų, motyvų ir pagamintų iš skirtingų medžiagų. Jie yra nebrangios ir nebrangios galimybės, kad jūsų virtuvė būtų visiškai pakeista.

Naujausi virtuvės sienų plytelių dizainai

Geriausios virtuvės sienų plytelės Indijoje:

Čia yra keletas unikalių būdų, kaip iškloti virtuvės erdvę pasirinktu dizainu. Pažvelkime į 20 paprastų ir modernių virtuvės sienų plytelių dizaino su vaizdais.

1. Dizainerių virtuvės sienų plytelės:

Dizainerių virtuvės sienų plytelių dizainas

Tai yra vienas iš geriausių kompaktiškos virtuvės su dizainerių virtuvės sienų plytelėmis pavyzdžių, kai kontrastingi spalvų deriniai papildo išvaizdą ir suteikia erdvės iliuziją. Šviesiai rausvos spalvos spintelės su šokolado spalvos spintelėmis ir sieninės spintelės puikiai papildo plyteles ant galinės sienos. Juodos ir baltos plytelės prie pilkos sienos yra ne tik estetiškai gražios, bet ir prašmatnios.

2. Virtuvės dekoratyvinės sienų plytelės:

Dekoratyvinės sienų plytelės virtuvei

Šios plytelės turi akį traukiantį raštą, kurį sudaro pilkšvai mėlynos plytelės, besikeičiančios įmantraus rašto plytelėmis. Šios dviejų tonų dekoratyvinės virtuvės sienų plytelės, sudarytos iš pilkų, kvarco ir melsvai pilkų plytelių, priešingai, kitų plytelių dizainas atrodo sudėtingesnis ir ryškesnis. Tai gražiai raštuotas neįprastas didelių ir mažų kvadratų dizainas, suteikiantis virtuvės fone madingą ir elegantišką išvaizdą.

3. 3D plytelės virtuvės sienoms:

3D plytelės virtuvės sienoms

Šioje virtuvėje naudojamos 3D plytelės suteikia erdvės ir gylio pojūtį, o jūsų miltelinė mėlyna maža virtuvė atrodo didelė ir erdvi. Išsikišusi mėlynų plytelių struktūra daro ją patvarią ir ilgaamžę bei neleidžia susidaryti skiediniui, nes tarp atskirų plytelių nėra tarpo. Dėl kvadratinių mėlynos ir baltos virtuvės sienų plytelių virtuvė atrodo šviesi ir erdvi kartu su atitinkamomis spintelėmis.

4. Šalies virtuvės sienų plytelių dizainas:

Šalies virtuvės sienų plytelės

Šios subtilios varinės virtuvės sienų plytelės turi nesenstančią, subtilią išvaizdą, kuri išryškina bendrą virtuvės stilių, o virtuvės reikmenys papildo vintažinę išvaizdą. Natūrali žaluma ant geltonos ir garstyčių spintelės stalviršio ir kamino spalva atgaivina šį tamsų, nuotaikingą interjerą. Jei savo virtuvėje pasirinksite kaimišką atmosferą, tai yra idealios tradicinės virtuvės sienų plytelės, kurios suteiks jaukią ir klasikinę virtuvę.

5. Raštuotos virtuvės sienų plytelės:

Raštuotos virtuvės sienų plytelės

Šios rašalinės giliai mėlynos spalvos stiklo sienų plytelės virtuvei yra itin stilingos ir turi dekoratyvinį raštą su išlenktais kraštais. Ši minimalistinė virtuvė suteikia šiuolaikišką išvaizdą ir sukuria gylio iliuziją. Tamsiai mėlynos blizgios plytelės vaizduoja miesto eleganciją su kontrastingomis šviesios spalvos spintelėmis. Blizgūs virtuvės reikmenys, priešingai nei ryškus mėlynas atspalvis ir unikalus plytelių raštas, geriausiai tinka individualizuoti kambarį, kuriame praleidžiate daugiausiai laiko.

6. Rustic virtuvės sienų plytelės:

Kaimiškos virtuvės sienų plytelės

Ši virtuvė suprojektuota klasikiniu stiliumi, teisingai pasirinkus plyteles, kur šios paprastos virtuvės sienų plytelės ir atviros lentynos suteikia įmantraus žavesio neutraliomis spalvomis ir pilkų atspalvių motyvais. Spintelės su tamsiomis viršūnėmis pasižymi dideliu kontrastu ir vėsiai pilkomis sienomis, o paprastos virtuvės sienų plytelės neįtraukia ramaus žavesio.

7. „Farmhouse“ virtuvės sienų plytelės:

„Farmhouse“ virtuvės sienų plytelės

Šioje sodybos tipo virtuvėje iš karto užklumpa paprastumas, šiluma ir šviesa, kurioje yra modernumo atspalvis. Tradicinės plyteles primenančios šviesių ir tamsių pilkų atspalvių plytelės suteikia virtuvei autentišką išvaizdą. Šis tradicinio ir modernaus stiliaus derinys užbaigia išvaizdą su aplinką atitinkančiais prietaisais. Žalumos ir vaisių dubuo suteikia reikiamą spalvų atspalvį prie švarių mažų virtuvės sienų plytelių linijų.

8. Ispanijos sienų plytelių virtuvė:

Ispanijos sienų plytelių virtuvė

Čia matome smėlio spalvos virtuvės sienų plytelių derinį, naudojamą viename kambaryje, skirtingai nei įprasta tendencija klijuoti vieną tipą visam kambariui. Vienoje pusėje plytelėse yra tamsesnių motyvų, o kita pusė yra lygi, todėl kambarys atrodo didesnis. Baldai, naudojami kaip medinės trikojo kėdės, kartu su šviesomis, kabančiomis virš galvos, padidina kambario meninį grožį.

9. Šiuolaikinės virtuvės sienų plytelių konstrukcijos:

Šiuolaikinės virtuvės sienų plytelės

Šios šviesiai pilkos spalvos plytelės su tamsiais motyvais baltame fone yra gražūs šiuolaikinių ir modernių virtuvės plytelių deriniai. Šios gražios virtuvės sienų plytelės turi gėlių motyvus, panašius į Viktorijos laikų stilių, ir puikiai tinka prie medinių stalviršių. Ši plytelė turi elegantišką vintažinį raštą su pilkos ir baltos spalvos deriniu ir tikrai paliks neišdildomą įspūdį.

10. Italų virtuvės sienų plytelės:

Italų virtuvės sienų plytelių dizainas

Čia esančios plytelės pasižymi įmantriu žavesiu, kuris papildo elegantišką spintelę. Jis siūlo individualų sprendimą jūsų namams papuošti ir atrodo kaip abstraktus paveikslas su skirtingomis spalvomis ir formomis. Plytelės turi vėsų toną ir sukuria nuostabų jūsų virtuvės nugarą. Šioms geometrinėms virtuvės sienų plytelėms galima pasirinkti iš daugybės spalvų ir tekstūrų.

11. Spausdintos virtuvės sienų plytelės:

Spausdintos virtuvės sienų plytelės

Šios madingos virtuvės sienų plytelės yra neįtikėtinai tikroviškos, kad jas būtų galima pažvelgti į ledus ir kavines. Šios grafinės plytelės taip pat gali būti naudojamos mūsų virtuvėse, ypač jei sukūrėte savo virtuvę pagal bet kurią konkrečią temą. Jūs visada galite išsirinkti mėgstamus vaisius ar bet kokius kitus ledus, šokoladus, kurie jums patinka, ir išspausdintų plytelių pavidalu juos išsvajoti.

12. Išgalvotas virtuvės sienų plytelių dizainas:

Išgalvotos virtuvės sienų plytelės

Patrauklus šių marmurinių virtuvės sienų plytelių dizainas turi unikalų vaizdą. Dizainas atrodo tvarkingai, neatrodo sugrupuotas. Jie primena metro plyteles, nes šis modelis yra panašus į tuos, kurie randami metro stotyse. Šio tipo plytelių dizainas populiarėja ir yra naudojamas virtuvėse, kad pakeistų įprastas plytų rašto plyteles.

13. Tekstūruotos virtuvės sienų plytelės:

Tekstūruotos virtuvės sienų plytelės

Gera eksperimentuoti su skirtingomis plytelėmis, o šios tekstūruotos plytelės geriausiai tinka virtuvės erdvėms, nes jos suteikia kambariui gylį ir matmenis. Šviesūs ir tamsūs šių stačiakampio formos smėlio spalvos virtuvės sienų plytelių atspalviai atrodo gražiai ir gali būti vadinami viena iš kūrybinių plytelių parinkčių, su kuriomis galite eksperimentuoti. Neutralios spalvos imituoja plytų sienas ir suteikia ramią virtuvės išvaizdą.

14. Pilkos virtuvės sienų plytelės:

Pilkos virtuvės sienų plytelės

Šių plytelių dizainas primena išlenktas šešiakampės virtuvės sienų plyteles ir pasižymi įmantriu žavesiu, derančiu prie medinių stalviršių ir baltos spintelės. Ši minimalistinė virtuvė su virtuvės reikmenimis, pagamintais iš medžio ir nerūdijančio plieno ant atviros lentynos, išryškina nuostabias pilkas plyteles. Išskirtinis yra tai, kad atviros lentynos su tvarkingai išdėstytais indais turi skirtingas plyteles, o didelis kontrastas demonstruoja jūsų dizaino stilių jūsų svajonių virtuvėje.

15. Viktorijos laikų virtuvės sienų plytelių dizainas:

Viktorijos laikų virtuvės sienų plytelės

Šios juodos ir baltos virtuvės sienų plytelės puikiai tinka virtuvės barstymui, nes gali akimirksniu pakeisti jūsų virtuvės išvaizdą. Dizainas yra Viktorijos laikų ir primena Maroko virtuvės sienų plyteles ir puikiai tinka jūsų virtuvei. Jie yra žinomi dėl savo geometrinio dizaino. Plyteles galima įsigyti lipdukų pavidalu, kurie gali lengvai atnaujinti esamas plyteles.

16. Plytų sienų plytelių virtuvė:

Plytų sienų plytelių virtuvė

Plytų sienų plytelės turi nuostabią, nesenstančią išvaizdą ir turi kaimišką ir žemišką išvaizdą. Šiltas raudonų virtuvės sienų plytelių tonas suteikia tradicinę jūsų virtuvės išvaizdą. Tai sukuria iliuziją, tarsi tai būtų siena iš plikų plytų. Šių tipų plytelėms puikiai tinka viršutiniai žibintai, laikrodis ir pilka bei balta spintelės.

17. Daugiaspalvės virtuvės sienų plytelės:

Daugiaspalvės virtuvės sienų plytelės

Šios įvairiaspalvės porcelianinės virtuvės sienų plytelės suteikia virtuvei žvalumo. Visoje atmosferoje jaučiamas gaivus jausmas. Jie yra spalvingi variantai, kurie jūsų virtuvei suteikia spalvų. Medinis stalas su mielu vazoniniu augalu ir kitais virtuvės aksesuarais puikiai derina plyteles su spinduliuojančiomis spalvomis.

18. Auksinės virtuvės sienų plytelės:

Auksinės virtuvės sienų plytelės

Šios auksinės virtuvės sienų plytelės yra tik aukso purslai ir turi prabangos viršūnę. Skirtingi bronzos atspalviai nuo šviesios iki tamsios suteikia jai išvaizdą, derinantį senovinius ir klasikinius elementus. Pilkos spintelės subalansuoja žvilgantį plytelių auksą, o ryškiai balti stalo įrankiai puikiai papildo senovinių raštų plyteles. Įmantrūs šių bronzinių virtuvės sienų plytelių atspalviai palieka virtuvę su teigiama backsplash.

19. „Kajaria“ virtuvės sienų plytelių dizainas:

Kajaria virtuvės sienų plytelės

Šiame paveikslėlyje matome du skirtingus vinilo plytelių stilius, nes yra šviesių ir tamsiai smėlio ir rudų plytelių derinys. Šios plytelės yra patvarios ir panašios į glazūruotas, keramines virtuvės sienų plyteles ir poliruotas plyteles. Minimalistinius baldus ir nepriekaištingą išvaizdą dar labiau sustiprina plytelių spalva ir jie suteikia virtuvei tvarkingą ir švarią išvaizdą.

20. Keraminės sienų plytelės virtuvei:

Keraminės sienų plytelės virtuvei

Šios visiškai baltos paprastos virtuvės sienų plytelės yra šiek tiek šiurkščios liesti, palyginti su porcelianinėmis plytelėmis, o šių plytelių paprastumas yra tai, dėl ko jos populiarios daugelyje namų ūkių. Šios drąsios languotos plytelės su atitinkama spintele puikiai tinka taip trokštamai tvarkingai ir švariai, o atrodo paprastai ir elegantiškai. Spalvų švytėjimas žaliu vazoniniu augalu ir rožinė gėlė baltoje vazoje užbaigia visą įvaizdį.

Jei planuojate nedelsdami pakelti savo virtuvę, pasirinkti tinkamą plytelių tipą gali būti sudėtinga, nes reikia atsižvelgti į kelis veiksnius, susijusius su plytelių estetine verte, pavyzdžiui, spalvas, raštus ir tekstūras. Tokių kompanijų kaip „Kajaria“, „Cera“, „Homebase“, „Johnson“ ir „Somany“ virtuvės sienų plytelės siūlo populiarius virtuvės sienų plytelių dizainus, kurie suteikia daugybę galimybių. Šiame straipsnyje pateikiamas išsamus kūrybinių idėjų ir įsilaužimų sąrašas, kurie padės jums pasirinkti tinkamą plytelių tipą ir suteiks jūsų virtuvei visišką pertvarkymą.