Kas nemėgsta galimybės parodyti savo skonį savo namuose? Mes visi sutelkiame dėmesį į dekorą, kambarių dizainą, baldus ir pan., Tačiau visi linkę pamiršti svarbiausią savo namų dalį – grindis! Iš šiame straipsnyje pateikto grindų plytelių dizaino sąrašo galite susidaryti bendrą idėją apie tai, ko norite savo namų interjere.

Bet kurio namo interjeras atspindi mūsų viziją ir tai, kaip mes to tikimės. Spalvų paletė, baldai ir grindų danga sudaro gražią vietą, kurią vadinate namais. Šiame straipsnyje apžvelkite grindų plytelių dizainą, kurį galite įgyvendinti kiekviename savo namo kambaryje.

Naujausi grindų plytelių dizainai

Geriausios grindų plytelių konstrukcijos namams:

Čia yra mūsų 25 paprasti ir modernūs grindų plytelių dizainai su nuotraukomis. Pažvelkime į juos.

1. Miegamojo grindų plytelių dizainas:

Miegamojo grindų plytelių dizainas

Erdvė, kurioje praleidžiate didžiąją laiko dalį ir atspindi jūsų nuotaiką, yra jūsų miegamasis. Tai miegamojo grindų plytelių dizainas, turintis ilgas pailgas stačiakampio formos plyteles baltos ir pilkos spalvų derinyje. Tai puikiai dera su sienų ir kambario dekoro spalvų palete. Kambario aksesuarai visiškai dera su grindų plytelėmis, o kai kurie daiktai taip pat juos papildo. Apšvietimas dar labiau pagražina erdvę.

2. Svetainės grindų plytelės:

Grindų plytelių dizainas gyvenamajam kambariui

Svetainė yra jūsų skonio vaizdas, kurį gali pamatyti visi jūsų svečiai, ir tai yra vienas iš geriausių gyvenamojo kambario grindų plytelių dizaino. Tai didelė svetainė, kurioje yra baltos grindų plytelės su rudais kraštais tarp didelių kvadratų. Šis dizainas atrodo sinchroniškai su erdvios gyvenamosios erdvės, kurioje yra tik baltos sienų spalvos ir mediniai baldai, interjeru. Didelės plytelės atspindi erdvę, kurią suteikia kambarys, todėl ji atrodo didelė.

3. Salės grindų plytelių dizainas:

Grindų plytelių dizainas salėje

Šis kambarys primena puikų salės grindų plytelių dizainą, todėl atrodo stilingai ir prašmatniai. Grindys turi aptakų apdailą su jūros žalios spalvos atspalviu ir nuostabiu raštu su juoda spalva svetainės zonoje. Šis dizainas išsiskiria paprastų grindų fone, o interjeras dera kartu su visa įranga. Natūrali šviesa pakelia kambario grožį, nes kambario šone yra didelis stiklo langas su medinėmis plokštėmis.

Skaityti daugiau: Geriausi plytelių dizainai salėje

4. Virtuvės grindų plytelių dizainas:

Virtuvės grindų plytelių dizainas

Virtuvės grindys turi išlaikyti daugybę dalykų, pavyzdžiui, išsiliejimą, įbrėžimus ir dar ką! Šis virtuvės grindų plytelių dizainas yra puikus sprendimas, kuriame yra ir elegancijos, ir ilgaamžiškumo mišinys. Grindys yra klasikinis baltas kvadratas su juodais briliantais, atitinkančiais baltą valgomojo stalą ir visus virtuvės reikmenis. Ant sienų ir pertvaros yra mažos stačiakampės plytelės, kurias lengva valyti ir kurios nekonkuruoja su baltomis ir juodomis grindų plytelėmis.

Skaityti daugiau: Naujausi virtuvės grindų plytelių dizainai

5. Valgomojo grindų plytelių dizainas:

Valgomojo grindų plytelių dizainas

Kiekvieno namo valgomojo zona turi daug džiaugsmingų ir liūdnų prisiminimų, susijusių su maistu; daugeliui iš mūsų tai patinka kaip šeimai. Šis valgomojo grindų plytelių dizainas turi importuotą itališką marmuro plytelę, kuri turi gražią ir elegantišką apdailą. Dėl natūralios šios plytelių grindų išvaizdos ji tinka bet kokio tipo valgomojo zonoms. Čia mes turime gryną rausvą atspalvį grindyse, o tai priešingai nei medinės kėdės ir baltas valgomojo stalas. Planta, esanti kambario šonuose, papildo dekorą kartu su vazomis ant stalo.

6. Vonios grindų plytelių dizainas:

Vonios grindų plytelių dizainas

Jūsų vonios erdvėje esančios plytelės turi būti apsaugotos nuo dėmių, kad jos galėtų išlaikyti maudymosi procesą nepalikdamos ilgalaikių dėmių. Tai vonios grindų plytelių dizainas, kuris tinkamai atlieka paskirtį, nes dizainas turi ryškias spalvas ir patrauklų dizainą, kuris priešingai nei paprastos baltos spalvos plytelės ant sienų ir vonios. Plytelės ant vonios sienos yra visiškai priešingos spalvingiems grindų modeliams, todėl tai yra puikus vonios kambario pasirinkimas.

Skaityti daugiau: Šiuolaikinės vonios grindų plytelių konstrukcijos

7. Balkono grindų plytelių dizainas:

Balkono grindų plytelių dizainas

Butų kultūra populiarėja ne tik miesto, bet ir kaimo vietovėse šalyje, kur maži balkonai yra geriausias gryno oro pasirinkimas. Šis balkono grindų plytelių dizainas su medinėmis plytelėmis suteikia jausmą, kad esate kažkur už savo namų. Šios medinės plytelės geriausiai tinka grubiam ir sunkiam naudojimui ir turi unikalų raštą, todėl jos išsiskiria. Vienas iš svarbiausių tokio tipo grindų privalumų yra tai, kad nereikia daug pastangų išvalyti šias plyteles.

8. Laiptų grindų plytelių dizainas:

Grindų plytelių dizainas laiptais

Kelias į bet kurį namą yra laiptai. Dviejų aukštų namuose yra laiptai, kuriais galima patekti į viršutinę namo dalį. Tai laiptų grindų plytelių dizainas, puikiai derantis prie viso aplinkos dizaino, ir jūs galite pasirinkti jį keliomis spalvomis. Ši konstrukcija taip pat gali būti įdiegta bet kur, kur yra laiptai. Jūsų pasirinkta spalva daro didelę įtaką jūsų namo erdvės išvaizdai. Ruda arba juoda spalva gali būti naudinga, nes jie gerai paslepia dėmes!

9. Biuro grindų plytelių dizainas:

Biuro grindų plytelių dizainas

Įėjimas į bet kurį biurą vaidina svarbų vaidmenį kuriant įspūdį ten dirbantiems žmonėms. Tai yra vienas iš geriausių biuro grindų plytelių dizaino su marmurinėmis plytelėmis iš kreminės baltos ir juodos spalvos. Yra kvadrato formos plytelės, padalytos iš didelės stačiakampės pailgos juodos plytelės. Ant stulpų tarp grindų, išsiskiriančių, yra ilga raštuota plytelė. Šios grindų dangos atrodo stiklinės, lygios ir suteikia įspūdingą vaizdą ten, kur kada nors naudojate tokio tipo plyteles.

10. Lauko grindų plytelių dizainas:

Lauko grindų plytelių dizainas

Tai lauko grindų plytelių dizainas, kuriame yra daugiaspalvės plytelės, ir jis geriausiai tinka toms vietoms, kurios turi atlaikyti oro sąlygas. Įvairių spalvų variantas atrodo niūrus, o pilka spalva yra pagrindinis spalvų paletės komponentas. Visas dizainas su spalvingomis įvairių formų plytelėmis dera kartu su visa namo išvaizda. Šio tipo plytelių priežiūra yra daug patogesnė ir atrodo elegantiškai.

11. Dizainerių grindų plytelės:

Dizainerių grindų plytelės

Viskas, kas yra dizaineris, reiškia, kad jūsų namų interjerą atspindi jūsų unikalus skonis. Tai yra viena iš geriausių dizainerių grindų plytelių, kurioje botanikos panašumai į keramiką atneša gyvybę erdvėje, kurioje sumontuotos šios šešiakampės plytelės. Plytelės yra šešiakampės, kur miškų įkvėptas dizainas leidžia parodyti jūsų meilę gamtai. Spalvų paletėje vyrauja pilkas atspalvis, o kėdė priešingai nei grindys.

12. Gėlių dizaino plytelės grindims:

Gėlių dizaino plytelės grindims

Tai geriausias pavyzdys, kaip naudoti medieną, kurios grindys turi gėlių dizaino plyteles. Jis suprojektuotas taip, kad jame būtų sudėtingų detalių, derančių su aplinka. Dauguma grindų plytelių yra paprastos, todėl tokio tipo dizainas išsiskiria patraukliu ir patraukliu bet kam. Galite rasti tokio dizaino lapų, kuriuos galima lengvai įdiegti. Ruda, balta ir auksinė yra vyraujančios spalvos, kurias galite pamatyti šiame dizaine su keliomis geometrinėmis formomis ir gražiomis gėlėmis centre.

13. 3D grindų plytelių dizainas:

3D grindų plytelių dizainas

Šie 3D grindų plytelių dizainas yra puikus geometrinio marmuro dizaino pavyzdys. Jis turi 3D efektą, todėl grindys atrodo skirtingai skirtingomis kryptimis. Šis dizainas atrodo unikalus ir suteikia jūsų grindims elegantišką ir nuostabią išvaizdą. Juodos ir baltos spalvų derinys ant grindų atrodo autentiškas ir panašus į seno filmo fono jausmą. Jis papildo senovinius baldus, išdėstytus visame kambaryje. Tai atrodo kaip žingsniai iš vieno kelio ir deimantai iš kito.

14. Parkavimo grindų plytelių dizainas:

Parkavimo grindų plytelių dizainas

Garažui ar grindims, kuriose statote savo transporto priemones, reikia grindų, kurios atlaikytų sunkias apkrovas. Šis parkavimo grindų plytelių dizainas yra puikus tokios galimybės pavyzdys, kai plytelės yra pagamintos iš patvarios medžiagos, kuri yra patvarios kokybės ir įvairios spalvos. Važiuojamosios dalys, takai, automobilių stovėjimo aikštelės yra keletas vietų, kuriose galima įrengti tokio tipo plyteles. Plytų spalva yra pagrindinė spalva, kurią galite rasti tokio tipo dizaine, kartu su juoda, mėlyna spalva.

15. Sodo grindų plytelių dizainas:

Sodo grindų plytelių dizainas

Žmonėms, turintiems gražų sodą jūsų kieme ar terasoje, reikia tokio tipo plytelių, apimančių ir plytelių plyteles, ir tam tikros vietos želdiniams. Tai geriausias sodo grindų plytelių dizainas, kuris pagražina plotą kvadratinėmis cementinėmis plytelėmis, pakaitomis su kvadratine vieta žolei. Dėl šio dizaino jūsų sodo teritorija atrodo gražiai, o taip pat įrengiamas takas. Žolinė teritorija sugeria vandens perteklių, kuris taip pat tinka vandeniui išsaugoti!

16. Vestibiulio grindų plytelių dizainas:

Vestibiulio grindų plytelių dizainas

Kiekvienoje tarptautinėje kompanijoje ar viešbutyje yra daug erdvės, kol įeinate, vadinama fojė ar koridoriumi. Tai vestibiulio grindų plytelių dizainas, padedantis sužavėti žmones, atvykstančius į vietovę, todėl jie labiau domisi vieta. Pagrindo grindys yra iš paprasto marmuro, kurio viduryje yra unikalus dizainas, kuris skiriasi nuo fono, todėl atrodo patraukliai. Šis dizainas yra tamsiai rudos spalvos, atitinkantis vestibiulio stovėjimo vietą.

17. Italijos grindų plytelių dizainas:

Itališkų grindų plytelių dizainas

Patobulinimas yra tai, ką jūs gaunate, kai norite itališko grindų plytelių dizaino. Šis dizainas turi balto akmens foną su pilkomis gyslomis visame aukšte, pagražindamas erdvę. Šis modelis padaro jūsų grindis nepakartojamas ir kartu šviesina erdvę. Šio tipo plytelės gražiai atrodo gyvenamuosiuose kambariuose, fojė zonose, ir tai yra ryškus itališkų plytelių dizainas. Nors baltos plytelės yra visur, pilkos gyslelės daro viską, kad gyvybė būtų bet kurioje erdvėje.

18. Plytų dizaino grindų plytelės:

Plytų dizaino grindų plytelės

Tai yra viena iš geriausių plytų dizaino grindų plytelių, kuri gali būti naudojama įvairiems tikslams ir daugelyje vietų, tokių kaip alėjos, šaligatviai ar net grindys. Šio tipo plytelės suteikia unikalų vaizdą, todėl atrodo kaimiškai. Šios plytelės yra patvarios ir gali atlaikyti ekstremalias oro sąlygas. Jų galite rasti įvairių formų ir dydžių, priklausomai nuo jūsų skonio ir poreikio.

19. Ispaniško stiliaus grindų plytelės:

Ispaniško stiliaus grindų plytelės

Jei ieškote senojo pasaulio išvaizdos savo namams, ši ispaniško stiliaus grindų plytelė yra puikus pasirinkimas. Šio tipo grindys, pagamintos iš cemento, yra apdirbtos molio spalvos. Šio tipo grindų plytelės yra įvairių formų ir dydžių, todėl galite jas pritaikyti pagal savo skonį ir aplinką. Jie taip pat yra patvarūs, todėl tarnauja ilgai. Šios plytelės dera su šios erdvės interjerais, atspindinčiais ispanų kultūrą.

20. Terasos grindų plytelių dizainas:

Terasos grindų plytelių dizainas

Šis terasos grindų plytelių dizainas sujungia išvaizdą ir baldus visoje erdvėje. Grindys yra visiškai pagamintos iš mažų cemento kvadratų, kurių spalvų derinys yra nuo juodos iki pilkos, suteikdamas gražią tekstūrą. Jei atidžiai stebite, kiekvienos didelės aikštės viduje yra nedideli kvadratai. Tačiau žiūrint į visa tai atrodo kaip didelis kvadratinis dizainas. Baldai puikiai dera su panašia spalvų palete, dėl kurios jūsų arbatos laikas jūsų terasoje bus malonesnis.

21. Koridoriaus grindų plytelių dizainas:

Koridoriaus grindų plytelių dizainas

Koridorius yra panašus į bendrą plotą tarp butų, kurie yra populiarūs tarp kaimo ir miesto vietovių. Tai yra vienas iš geriausių koridoriaus grindų plytelių dizaino, kurio baltas marmurinis fonas su dideliu juodu kraštu su auksinėmis gyslomis. Vidinę zoną sudaro meniniai kampų dizainai, kuriuose yra aukso, baltos ir juodos spalvų derinys. Visas šio dizaino modelis yra paprastas, tačiau puošia erdvę.

22. „Gucci“ grindų plytelės:

„Gucci“ grindų plytelės

„Gucci“ yra vienas garsiausių Italijoje įsikūrusių mados prekių ženklų, gaminantis daugybę prabangių daiktų. Buvo tendencija diegti „Gucci“ grindų plyteles, kur šio aukščiausio prekės ženklo dizainas pradėjo žymėti savo vietą mūsų namų interjere. Šis dizainas yra panašus į mozaiką su stačiakampėmis plytelėmis, kurios yra kelių spalvų. Įvairios grindų dangos spalvos daro ją kitokią ir puošnią.

23. Viduržemio jūros stiliaus grindų plytelės:

Viduržemio jūros stiliaus grindų plytelės

Draugišką gyvenimo būdą atspindi Viduržemio jūros stiliaus grindų plytelės, kuriose vyrauja šiltos spalvos. Šis stilius paprastai apima natūralias medžiagas, tokias kaip keramika, medis ir kt. Ši grindų danga yra puikus pasirinkimas grubiam naudojimui, kai daugelį metų nėra jokios žalos. Šios plytelės yra neslidžios ir dera prie erdvės interjero. Šio tipo plytelių konstrukcijoje galima rasti patogumo, drąsos ir paprastumo.

24. Žvaigždžių modelio grindų plytelės:

Žvaigždžių rašto grindų plytelės

Tai vienas iš būdų papuošti šiaip nuobodžią erdvę, kurioje žvaigždžių rašto grindų plytelės atlieka visą darbą. Vidutinio dydžio plytelės su baltu fonu kvadratų centre turi masyviai pilkas žvaigždes. Visuose keturiuose aikštės kampuose taip pat yra miniatiūrinė panašaus dizaino žvaigždžių forma. Pilkos žvaigždės baltame fone pakelia dizainą, todėl grindys atrodo elegantiškai ir gražiai.

25. Baseino grindų plytelių dizainas:

Baseino grindų plytelių dizainas

Atsipalaidavimas ateina į galvą, kai galvojate apie baseiną. Tai vieta, kurioje galite atsipalaiduoti, todėl tai puiki vieta praleisti laiką su draugais ir šeima. Tai vienas iš geriausių baseino grindų plytelių dizaino, kuris ne tik pagražina teritoriją, bet ir pagerina vandens išvaizdą. Povandeninės grindys yra mėlynos, suteikia vandens nuostabų atspalvį. Virš baseino yra aukso, pilkos ir baltos spalvos mozaiką sudaranti svetainės zona, kurioje yra kėdės, kuriose galite atsipalaiduoti ir mėgautis ramybe..

Grindys yra būtina ir neatskiriama kiekvieno namo dalis. Skirtingai nei ankstesniais laikais, plytelių medžiaga neapsiriboja keramika, nes jos yra kelių elementų ir gali būti naudojamos visame name. Šiame straipsnyje pateikiama daugybė grindų plytelių dizaino, prieš pradėdami rinktis grindų plyteles savo namams, galite atlikti tyrimus..