Namų dekoras pasikeitė nuo urvų sienų tapybos iki graviūrinės sienų dailės netolimoje praeityje. Šiuolaikinis menas, technologijos ir kūrybinės idėjos paverčia namus gražiais namais ir vaizduoja jame gyvenančių namų narių asmenybę ir gyvenimo būdą. Dėl šios priežasties sienų plytelių dizainas šiais laikais patyrė didžiulį sukrėtimą. Kalbant apie sienų plytelių klojimą gyvenamojoje patalpoje ar biure, turite tinkamai ir madingai planuoti, nes nedidelis neatitikimas gali sugadinti jūsų gražaus dizaino įvaizdį. Šiame straipsnyje pamatysime jūsų kūrybiškumą atitinkančius stilingus sienų plytelių dizainus, kuriuos galima įgyvendinti jūsų svajonių namuose.

Naujausios sienų plytelės

Kaip išsirinkti geriausias sienų plyteles?

Jūsų galvoje yra dizainas, kaip turėtų atrodyti jūsų sienų plytelės, tačiau negalite nuspręsti, kaip pradėti. Štai keletas patarimų, kaip pasirinkti geriausią sienų plytelių dizainą.

  • Pirmiausia nuspręskite, kokio tipo plyteles naudoti skirtinguose kambariuose. Stiklintos/keraminės plytelės yra geriausi rinkoje esantys produktai, kurie efektyviai derina ir namų grožį, ir paskirtį.
  • Toliau ateina sritis, kurioje turi būti dedamos plytelės. Vidinės plytelės skiriasi nuo išorinių plytelių. Ant išorinių sienų paprastai turėtų būti naudojamos kietos ir betoninės plytelės, kad atlaikytų visas oro sąlygas.
  • Biudžetas taip pat yra esminis veiksnys, kurio nereikėtų ignoruoti. Plytelių klojimo darbai paprastai prasideda prieš pat projekto pabaigą (namo statybą). Paskutiniame etape biudžetas gali tapti šiek tiek ribotas. Išmintingai pasirinkite plyteles, kad jūsų išlaidos neviršytų numatyto biudžeto.

Geriausi sienų plytelių dizainai Indijoje:

Pažvelkite į 25 paprastus ir modernius sienų plytelių dizainus, kuriuos galbūt norėsite apsvarstyti savo svajonių namuose.

1. Išorinės sienų plytelės:

Išorinės sienų plytelės

Aukščiau pateiktos plytelės geriausiai naudojamos išorinėms sienoms. Dėl skirtingų spalvų skirtingų spalvų jis atrodo unikalus išorinių sienų kūrinys. Plytelių tekstūra atrodo taip papildanti, kad gali atlaikyti bet kokias oro sąlygas. Dulkės, dėmės ir bet kokie įbrėžimai ant šių plytelių nėra taip lengvai matomi, todėl jie yra puikus pasirinkimas išorinėms sienoms.

2. Vidaus sienų plytelių dizainas:

Vidaus sienų plytelės

Šios plytelės yra puikus pasirinkimas gyvenamajam kambariui. Surūdijusi geležinė išvaizda daro kambarį ekstravagantišką. Dienos metu saulės šviesa iš langų pagerina plytelių grožį, o naktį apšvietimas nuo lubų suteikia blizgančias surūdijusias geležines plyteles.

3. Budos sienų plytelės:

Budos sienų plytelės

Viešpats Buda laikomas taikos pasiuntiniu ir moko apie Nirvaną. Šios namo plytelės vaizduoja žmonių prigimtį, kaip jie mėgsta ramiai ir taikiai gyventi. Auksinės spalvos Buda, sėdintis ant uolos po medžiu, matomas paveikslėlyje. Šios plytelės, dedamos prie namo įėjimo, į namus įeinantiems žmonėms suteiks malonų vaizdą.

4. Ganesha sienų plytelės:

Ganešos sienų plytelės

Viešpats Ganeša plačiai laikomas visų gyvenimo kliūčių šalintoju. Induistai jį laiko pradžios dievu ir yra pagerbiami visų apeigų ir ceremonijų pradžioje. Šios plytelės dažniausiai naudojamos prie namo įėjimo arba pooja kambaryje. Manoma, kad šių plytelių klojimas prie namo atidarymo yra geras ženklas. Galima pasirinkti tiek daug Ganesha plytelių veislių, tačiau ši atrodo gyvybingai ir drąsiai su mediniais raižiniais ant nugaros.

5. Radha Krišnos sienų plytelių dizainas:

Radha Krišnos sienų plytelės

Induistai Radhą ir Krišną laiko amžinaisiais pasaulio meilužiais. Senovinėse knygose yra daug romantiškų istorijų apie šią porą. Sakoma, kad Krišna sužavi Radhą muzika iš jo fleitos. Šios poros nuotraukos yra įvairių formų, pavyzdžiui, tapybos, nuotraukų rėmelių ir net plytelių. Šios plytelės gali būti dedamos gyvenamajame kambaryje, prie įėjimo, miegamajame arba kambaryje.

6. Sienų apdailos plytelės:

Sienų apdailos plytelės

Šios sienų apdailos plytelės gali būti lengvai naudojamos lauke, kad padidintų išorinę namų išvaizdą. Šios plytelės yra atsparios vandeniui, atsparios ugniai, taip pat gali atlaikyti bet kokias oro sąlygas. Taigi, naudojant šias plyteles, mes galime ir toliau džiaugtis savo spalva ir apdaila net po daugelio metų. Šiuolaikinė akmens išvaizda leidžia atrodyti elegantiškai ant sudėtinės sienos arba prie sodo sienų.

7. Spausdintos plytelės sienoms:

Spausdintos plytelės sienoms

Anksčiau plytelės buvo naudojamos tik virtuvėje ar prausykloje. Tos dienos praėjo, dabar tai yra skaitmeniniu būdu spausdintų sienų plytelių dizaino tendencija. Šios atspausdintos plytelės ant sienų suteikia neįprastos išvaizdos ir paverčia sienas nuostabiu meno kūriniu. Šios plytelės gali būti lengvai valomos, ilgaamžės ir netgi suteikia mums nuostabią išvaizdą. Banginiai turkio spalvos mėlyname vandenyje aukščiau esančiame paveikslėlyje atrodo taip, tarsi jie bet kuriuo metu atgytų ir suktųsi su mumis.

8. Gėlių sienų plytelių dizainas:

Gėlių sienų plytelės

Šios plytelės į namus atneša akį traukiančią ir gražią gamtos išvaizdą. Naudodami šias plyteles galite suteikti savo dizainui gyvybės. Dėl tokio įvairaus dizaino ir dydžių derinio jūsų namams garantuojama puiki išvaizda. Šios plytelės gali būti naudojamos vidaus ir išorės sienoms. Jei mėgstate gėles ir labai jas traukiate, šios plytelės yra puikus pasirinkimas jūsų svajonių namams.

9. Virtuvės sienų plytelės:

Virtuvės sienų plytelės

Virtuvė yra ta vieta, kurioje galite eksperimentuoti su plytelėmis ir įvairialypiu jų dizainu. Virtuvės nugarėlė yra pirmoji vieta, kur reikia apsvarstyti pertvarkymą. Virtuvė yra ta vieta, kur gaminame ir valgome. Todėl ši vieta turi būti tvarkinga ir higieniška. Balta yra universali spalva, suteikianti mums prabangią išvaizdą. Virtuvės reikmenų pavaizduotų plytelių pagyrimas papildo virtuvės išvaizdą.

10. Sienų plytelės gyvenamajam kambariui:

Sienų plytelės gyvenamajam kambariui

Svetainė yra pagrindinis namo kambarys. Plytelės gyvenamajame kambaryje turėtų būti parinktos atsargiai. Tai įmantrios svetainės plytelės. Deimantinės formos atlaso plytelės su veidrodinėmis plytelėmis suteikia nuostabią išvaizdą. Veidrodinių plytelių apšvietimas patraukia dėmesį visiems, kurie praeina per svetainę.

11. Sienų plytelės salėje:

Sienų plytelės salėms

Salė taip pat yra būtinas namo kambarys, kaip ir svetainė. Čia, šiame kambaryje, jūs reguliariai susitinkate su savo šeimos nariais ar pašaliniais asmenimis. Todėl šis kambarys turėtų atrodyti stilingai. Plytelės aukščiau esančiame paveikslėlyje yra satino tekstūros plytelės su auksine apdaila, vaizduojančia karališką išvaizdą. Pro langus sklindanti saulės šviesa suteikia plytelėms blizgesį.

12. Biuro sienų plytelių dizainas:

Biuro sienų plytelės

Biuras yra ta vieta, kur didžiąją laiko dalį praleidžiame atskirai nuo namų. Todėl būtina užtikrinti, kad biure darbuotojams būtų suteikta tinkama atmosfera dirbti maloniai ir padoriai. Biuro plyteles reikia pasirinkti protingai. Aukščiau pateiktas modelis yra vienalytė alternatyvi juoda ir balkšvai ruda juosta, papildanti biuro išvaizdą.

13. Balkono sienų plytelės:

Balkono sienų plytelės

Balkonas yra vieta, kur galite sėdėti, atsipalaiduoti ir gerai praleisti laiką su savo šeima ir draugais. Taigi ši vieta turėtų mums suteikti atpalaiduojantį vaizdą. Aukščiau esančiame paveikslėlyje natūralaus akmens išvaizdos plytelės yra neprilygstamos subtiliais kaimiškais tonais. Šios plytelės, dedamos ant sienos, be jokių pastangų prideda tekstūros, spalvos ir šilumos. Kadangi šios plytelės yra iš natūralaus akmens, jos yra labai atsparios atšiaurioms oro sąlygoms. Natūralūs grūdų raštai atrodo gražiai ir nepakartojamai. Taigi, nėra dviejų panašių plytelių.

14. Pooja kambario sienų plytelės:

Pooja kambario sienų plytelės

Pooja kambarys yra garbinimo vieta namuose. Taigi šiame kambaryje turėtų būti religinių paveikslų ar nuotraukų rėmelių ir net religinių plytelių. Omas induizme laikomas šventu garsu ir dvasiniu simboliu. Kiekvienas šeimos narys dažnai naudoja šias plyteles savo kambaryje. Taip pat naudojamos kitos plytelės, tokios kaip dievai ir deivės. Apačioje naudojamos diya plytelės užbaigia pooja kambario išvaizdą.

15. Vonios sienų plytelių dizainas:

Vonios sienų plytelės

Šiandien vonios kambariai taip pat tapo vienu iš būtiniausių kambarių mūsų namuose, reikalaujantiems daug dėmesio ir susikaupimo, kad būtų sukurta puiki atmosfera. Pasirinkus tamsesnį pilkos arba balandinės pilkos spalvos keraminių plytelių atspalvį, ši erdvė gali būti subtili. Jis gali puikiai papildyti žvilgančią baltą vonios kambario įrangą. Keraminėse plytelėse yra platus spalvų, formų, raštų ir dydžių asortimentas, siūlantis daugybę pasirinkimų.

16. Miegamojo sienų plytelės:

Sienų plytelių dizainas miegamajam

Miegamasis yra vieta, kurioje turėtumėte turėti puikią atmosferą, kad galėtumėte gerai išsimiegoti. Todėl miegamojo dizainas yra labai svarbus planuojant namą. Tai yra ekstravagantiško, prabangaus miegamojo išvaizdos pavyzdys. Tekstūruotos natūralaus akmens sienų plytelės yra pirmas dalykas, kurį matome šiame paveikslėlyje.

17. Stovėjimo sienų plytelės:

Stovėjimo sienų plytelės

Stovėjimo plytelės namui turėtų būti parinktos labai atsargiai, nes įprastos plytelės, kurias galima uždėti ant sienos, neina ant grindų. Šios plytelės turi būti kietos, pageidautina, kad būtų pagamintos iš betono, kad atlaikytų transporto priemonės judėjimą, be to, jos turi būti patvarios. Aukščiau pateiktas paveikslėlis yra klasikinis stovėjimo plytelių pavyzdys. Pakaitinis juodos ir pilkos deimanto formos plytelių išdėstymas atrodo kaip puikus meno kūrinys ant popieriaus.

18. Sodo sienų plytelės:

Sodo sienų plytelės

Sodas yra vieta, kur praleidžiate daug laiko. Puikus, gerai atrodantis sodas prie įėjimo ar kieme vaizduoja namo grožį. Žmogus gali įsivaizduoti, kaip namas atrodo iš vidaus, tik pažvelgęs į gražų sodą, o tam labai svarbu nustatyti plyteles ir naudojamų plytelių tipą. Šiame paveikslėlyje naudojamos natūralaus akmens plytelės ir medinės apdailos plytelės, kurios suteikia nuostabų sodo vaizdą. Jei norite prabangaus išvaizdos už prieinamą kainą, tada tokio tipo dizainas jums labiausiai tinka.

19. Sudėtinės sienų plytelės:

Sudėtinės sienų plytelės

Išorinė siena, einanti per namo perimetrą, yra sudėtinė siena. Tai siena, kuri pastebima visiems (pėstiesiems), einantiems per namą. Todėl būtina kuo geriau suprojektuoti šias sienas. Tekstūruoti stačiakampiai akmenys naudojami kaip sudėtinės sienos pavadinimai, todėl ji atrodo stilinga ir paprasta. Tokio tipo plytelės yra kietos, atsparios dulkėms ir taip pat gali atlaikyti bet kokias oro sąlygas.

20. Aukštų sienų plytelių dizainas:

Aukštutinės sienų plytelės

Tai blizgios plytelės, puikiai tinkančios blizgioms sienoms ir puikiai tinka bet kokiam pakilimui. Šios plytelės atspindi šviesą ir suteikia ryškesnę išvaizdą, todėl jos yra tikrai nuostabios visomis prasmėmis ir suteikia stulbinančią išvaizdą.

21. Plytelės ant laiptų sienos:

Plytelės ant laiptų sienos

Tai medinės plytelės, naudojamos laiptų sienoms. Medis visada suteikė elegantišką išvaizdą. Kadangi medieną sunku prižiūrėti, naudojamos medžio išvaizdos plytelės. Paprastai naudojamos keraminės plytelės. Dėl šių plytelių ant sienos laiptai atrodė pasakiškai ir puikiai dera prie stovų, pakopų ir stulpų.

22. Medinės sienų plytelės:

medinės sienų plytelės

Šios plytelės yra daug intensyvesnės nei dauguma rinkoje esančių sienų plytelių. Jie jūsų namams suteikia puikaus dekoro jausmą ir gali derėti prie daugumos jūsų namuose esančių aksesuarų. Šios plytelės taip pat gali būti pagamintos iš perdirbtos medienos, todėl jūs būsite aplinkosaugos žmogus. Šios rūšies plytelės yra pigios.

23. Šiuolaikinės vonios sienų plytelės:

Šiuolaikinės vonios sienų plytelės

Tai įprastos plytelės, kurias labai dažnai galima pamatyti daugelio namų prausyklose. Tinkamai prižiūrint, porceliano plytelės yra tikras grožis. Šios plytelės yra atsparios vandeniui, todėl labai dažnai naudojamos vonios kambariuose.

24. Akmens sienų plytelių dizainas:

Kultivuota akmens sienų apdailos plytelė

Šis dizainas yra dar vienas paprastas, elegantiškas ir sunkiai atrodantis plytelių dizainas jūsų namams. Toks plytelių klojimas dažniausiai atliekamas išorinėms sienoms, tokioms kaip sodo sienos arba mišrios sienos. Skaldyti akmenys, turintys nevienodą raštą, yra priimti taip, kad mums atrodytų tobula ir išskirtinė išvaizda. Tokio tipo sienos gali atlaikyti bet kokias oro sąlygas.

25. Baltos sienų plytelės:

Baltos sienų plytelės

Balta spalva jūsų namams gali suteikti elegancijos. Nors ilgainiui išlaikyti spalvą gali būti sunku, ypač kai vaikai skubiai juda namo viduje, vis dėlto tai yra idealus pasirinkimas prabangiems šiuolaikiniams namams. Tai padidina atmosferą ir daro jūsų namą ryškesnį.

Sienų plytelių dizainas daro didelę įtaką bendrai namų išvaizdai viduje ir išorėje. Plytelės yra labai elastingos medžiagos, klojamos tvarkingomis eilėmis ant įvairių paviršių. Blizgios plytelės tapo vienu iš labiausiai pageidaujamų pasirinkimų gyvenamuosiuose kambariuose ar virtuvėje. Turėkite omenyje vieną dalyką, kad šias plyteles reikia reguliariai prižiūrėti, t. Y. Jas reguliariai valyti, jos atrodo blizgios. Turėtų būti pasirinktos labai patvarios plytelės, kurios yra atsparios bet kokioms sąlygoms, nes sienų plytelės yra nuolatinė armatūra namuose. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – biudžetas, kuriuo reikėtų pasirūpinti, nes plytelių montavimas yra vienkartinė investicija.