Tinkamų plytelių pasirinkimas yra menas ir puikus būdas pakeisti mūsų vonios kambario išvaizdą, be to, yra įvairių dydžių vonios plytelių, o tinkamas gali padaryti jūsų mažą vonios kambarį erdvų. Vonios gali būti didelės arba mažos, o kruopščiai suprojektuotos plytelės padeda sukurti dramatišką efektą. Slinkite žemyn, kad ištirtumėte 25 geriausius vonios kambario plytelių dizainus, kurie puikiai tinka jūsų erdvei.

Šiuolaikinės vonios plytelių konstrukcijos

Šiuolaikinės vonios plytelių konstrukcijos Indijoje:

Čia yra mūsų 25 paprastos ir geriausios vonios plytelės su paveikslėliais, parodyta žemiau. Pažvelkime į juos.

1. Dizainerių vonios plytelių dizainas:

Dizainerių vonios plytelės

Čia matome modernų vonios kambarį su gražiai raštuotomis baltos ir pilkos spalvos vonios plytelėmis, kurios gali visiškai pakeisti bendrą jūsų vonios kambario išvaizdą ir jaustis atsipalaidavusios bei ramios po sunkios darbo dienos. Yra atskira vonia, kurioje yra pakankamai įdubų visiems jūsų higienos reikmenims. Puošnūs geometriniai raštai suteikia papildomo susidomėjimo, suteikiant jam unikalią išvaizdą su subtiliu ir elegantišku prisilietimu ir suteikia erdvei visą reikalingą charakterį.

2. 3D vonios plytelės:

3d vonios plytelės

Šis gražus mėlynos spalvos vonios kambarys parodo mums, kaip galime savo vonios kambario interjerą paversti nuostabiu kraštovaizdžiu ir atgaivinti. Mes matome vėsias delfinų plyteles vonios kambariui su stulbinančiu 3D efektu, kuris parodo mums, kaip delfinai šokinėja iš sienų, ir sukuria įspūdį, kad esame apsupti vandens. Jei ieškote įkvėpimo vonios kambario dekoravimui, šios plytelės yra puiki kūrybinė alternatyva įprastai naudojamoms 2D plytelėms.

3. Tekstūruotos vonios plytelių konstrukcijos:

Tekstūruotos vonios plytelės

Čia matome populiarias vonios sienų plyteles su tekstūruotu dizainu, kuris pasirodo iš sienų, ir todėl jos tampa mėgstamiausi tuo, kad šiuos dizainus galima pritaikyti ir sukurti daugybę modelių. Šių šviesių ir tamsių spalvingų pilkų atspalvių galima įsigyti 3D plytelėse, o sieną gražiai papildo tamsios grindys ir balta vonia. Ši tekstūruota siena yra puikus būdas suteikti jums šiuolaikišką vonios kambario dizainą, kurį mėgsta visi.

4. Marmuro plytelių vonios kambarys:

Marmurinių plytelių vonios kambarys

Tai nuostabi marmuro efekto vonia su šiuolaikinėmis vonios plytelėmis, kuri yra universalus pasirinkimas ir turi nesenstančią vertę, nes atrodo elegantiškai ir stilingai. Marmurinės grindys puikiai derinamos su vonios sienų plytelėmis ir tinka tiems, kurie mėgsta šiuolaikinį dizainą. Šios plytelės yra puikus pasirinkimas mažiems vonios kambariams, kuriuose gausu natūralios šviesos, todėl vieta atrodo šviesi. Spalvų pasirinkimas suteikia šiam vonios kambariui švarią išvaizdą ir interjerą, kuris niekada neišeina iš stiliaus.

5. Medinės plytelės vonios kambarys:

Medinių plytelių vonios kambarys

Šiame minimalistiniame vonios kambaryje matome populiarias vonios plyteles, kurios yra vėsiai pilkų atspalvių plytelių derinys su šiltais medžio tonais, ir tai suteikia interjerui didelį gylį. Plytelės primena medieną ir yra pagamintos iš keramikos arba porceliano. Jie yra ne tik prieinami, bet ir patvarūs bei atsparūs vandeniui. Šis medžio dušas su porceliano plytelėmis puikiai derinamas su puošniai išraižyta vonia ir dviguba kriaukle.

6. Vonios keraminės plytelės:

Keraminės plytelės vonios kambaryje

Čia matome smėlio spalvos vonios plyteles su dušu ir didžiulę vonią, dėl kurios visas dekoras atrodo stilingai ir elegantiškai. Gražus meno kūrinys rodomas ant sienų, plaukiojanti lentyna, kriauklės su stilingais maišytuvais ir šviestuvai, sukuriantys stulbinantį derinį ir tikrai padarys šį vonios kambarį populiariu, sukurdami šiuolaikišką dizainą, kurį mėgsta visi.

7. Akmens vonios plytelių dizainas:

Akmens vonios plytelės

Šis dizainas labiausiai patinka visiems dėl savo paprastumo ir švelnių spalvų. „Stonewall“ dekoras patinka dėl išskirtinio dizaino stiliaus, kuris yra modernaus ir šiuolaikinio stiliaus derinys. Pilki atspalviai puikiai tinka šiam dekorui ir daro stulbinantį įspūdį, nes plaukiojančios lentynos ir kilimas puikiai dera vienas prie kito, o vienintelis spalvų atspalvis čia yra žaluma. Šios šaunios ir grubesnio dizaino vonios plytelės pasižymi nesenstančiu patrauklumu ir puikiai tinka naudoti mažose erdvėse.

8. Išgalvotos vonios plytelės:

Išgalvotos vonios plytelės

Čia matome monochromatinį baltą vonios kambarį, kuris tikrai suteiks atsipalaidavusią ir ramią patirtį su savo elegancija. Interjere yra daug baltos spalvos, įkvėptos SPA stiliaus prabangos, o vienintelė šios spalvų schemos pertrauka yra žaluma ir gražios tamsiai pilkos spalvos grindų plytelės. Visas vonios kambarys atrodo elegantiškai su stilingais juodais maišytuvais. Elegantiška tinklelio rašto vonios sienų plytelių simetrija su gausiu grynu oru ir natūralia šviesa suteikia erdvei gaivumo..

9. Dekoratyvinės vonios plytelių konstrukcijos:

Dekoratyvinės vonios plytelės

Įženkite į šį žavingą porceliano plytelių vonios kambarį su spalvingu interjeru, kuris yra puikus būdas paįvairinti vonios kambarį ir puiki vieta atsipalaiduoti. Šios juodos ir aukso atspalvių plytelės yra tokios, kokių norėtųsi. Auksiniai kriauklės maišytuvai ir dekoratyvūs vonios aksesuarai papildo šio vonios kambario grožį, suteikia asmeniškumo ir prabangios išvaizdos. Šį dizainą ypatingesnė yra natūrali šviesa, sklindanti pro stiklinį langą, sukurianti išskirtinį dizaino stilių.

10. Tradicinės vonios plytelės:

Tradicinės vonios plytelės

Čia matome tradicinio sodybos stiliaus vonios kambarį su moderniu posūkiu, kuris yra paprastas ir praktiškas su dviguba kriaukle ir dviem veidrodžiais. Dekoratyvinės grindys su paprastomis vonios plytelėmis, turinčios nedidelius raštus, idealiai papildo minimalistinio stiliaus vonios kambarį. Paprastas dekoras, o kai tik žengsite žingsnį, žmogus jausis žvalus, nes visi elementai puikiai susimaišo.

11. Spausdintos plytelės vonios kambariui:

Spausdintos plytelės vonios kambariui

Čia matome gražias atspausdintas vaizdines mozaikines vonios plyteles vienoje vonios sienos pusėje su akį traukiančiais įmantriais raštais. Balta kriauklė ir vonia šiame smėlio spalvos vonios kambaryje papildo šio dviejų spalvų vonios kambario grožį. Plaukiojantis juodas ir smėlio spalvos stalviršis suteikia pakankamai vietos saugojimui. Šios skaitmeniniu būdu atspausdintos plytelės yra populiarios dėl didelės skiriamosios gebos įspūdžio, ir kiekvienas gali pasirinkti iš daugybės.

12. Pilkos vonios plytelių dizainas:

Pilkos vonios plytelės

Šios šaunios pilkos vonios plytelės yra tikras nugalėtojas, turintis minimalistinę spalvų schemą su pilkais atspalviais nuo šviesios iki tamsios. Šios neutralios pilkos spalvos plytelės rodo, kad tai yra viena spalva, kuri dera prie visko ir padeda mums atsipalaiduoti. Šis klasikinis atspalvis sukuria ramybės jausmą ir yra populiarios vonios kambario puošybos spalvos. Tai atspalvis, kuris suteikia gražų židinio tašką šiame vonios kambaryje su natūralios šviesos srautu ir suteikia jūsų voniai papildomą vaizdą.

13. Mėlynos vonios plytelės:

Mėlynos vonios plytelės

Šiame vonios kambaryje matome mažas mėlyno kvadrato vonios sienų plyteles, kurios yra raminančios. Ši vonia su visiškai mėlyna mozaikine plytelėmis suteikia ramią ir ramią išvaizdą bei primena paplūdimį ir vandenyną. Jis savo paprastumu stilingai prideda gylio. Yra įdubų zona tualeto reikmenims laikyti, o žalias vazoninis augalas suteikia vienintelę spalvą. Tai viena spalva, kuri kelerius metus ir toliau atrodys stilingai.

14. Baltos vonios plytelės:

Baltos vonios plytelės

Čia mes žengiame į vonią su standartine visiškai balta spalvų schema namų vonios plytelėse, kurias dažnai randame mažuose vonios kambariuose. Tai minimalistinio modernaus stiliaus vonia su didele stovinčia vonia. Sienos ir grindys yra baltos, vienintelis kontrastas yra juodos spalvos tinklelio stiliaus langai, vazoninis augalas ir žema medinė kojų kėdė. Dekoras naudoja tiesias linijas ir sukuria trapumo ir švarumo įspūdį.

15. Juodos vonios plytelės:

Vonios kambarys su juodomis plytelėmis

Tai dramatiškai atrodantis stiklo plytelių vonios kambarys su akį traukiančiais šešiakampiais raštais. Juoda spalva buvo vadinama elegantiška ir elegantiška. Čia matome, kaip šis juodos spalvos vonios kambarys savo interjeru dvelkia gryna prabanga ir, nors ir paprastas, sukuria įspūdį, kad yra aukštos kokybės ir puikiai subalansuoto dizaino. Plytelės atrodo dailiai, o geometrinė forma suteikia šiuolaikišką išvaizdą ir yra puiki, suteikianti jūsų vonios kambariui gaivumo.

16. Žalios vonios plytelės:

Žalios vonios plytelės

Niekas, kuris gali atsispirti, kad nepatinka šis puikus žalių plytelių vonios kambarys su nuostabiomis blizgiomis ryškiomis backsplash plytelėmis. Šis žalios tematikos vonios kambarys su didelėmis vonios plytelėmis atrodo švariai ir sukuria įspūdį, kad esate atogrąžų atostogose, ir tikrai pavydės dėl šio vonios kambario!

17. Rožinės vonios plytelės:

Rožinės vonios plytelės

Visi mėgsta šių nuostabių prabangių vonios plytelių eleganciją šiame minimalistiniame moderniame rožiniame vonios kambaryje su rožiniais atspalviais ir moteriška nuojauta. Tikrai patiks šis paprastas dizainas, išreiškiantis taiką ir ramybę. Tai vienas iš geriausių pasirinkimų minimalistinei išvaizdai su raminančiu rožiniu fonu gražioje aplinkoje su vonios aksesuarais ir žvakėmis, kurios gali stulbinti savo elementų paprastumu.

18. Rudos plytelės vonios kambarys:

Rudos plytelės vonios kambarys

Čia matome klasikines ir šiuolaikiškas šiuolaikines unikalaus dizaino vonios kambario plyteles, kurios praskaidrina erdvę. Šios plytelės yra nuostabiai rudos spalvos ir yra šedevras, padengiantis sieną būdingu blizgesiu. Balta kriauklė ir vonia yra kontrastas plytelių spalvos tamsai. Kvapą gniaužianti plytelių siena gali tilpti į bet kokią stilistinę tendenciją, o veidrodis sumaniai sumontuotas, kad būtų sukurtas įspūdis, jog vonios kambarys yra didesnis nei yra iš tikrųjų.

19. Tamsių plytelių vonios kambarys:

Tamsių plytelių vonios kambarys

Tai puikus vonios kambarys su tamsiomis namų vonios plytelėmis ir nuotaikingu interjeru, susipynusiu su tamsiomis spalvomis. Tamsi tekstūra yra labiausiai transformuojantis elementas, suteikiantis didelių kvadratų plytelėms rafinuotą išvaizdą, suporuotą su tamsiai šiferio pilkomis grindų plytelėmis. Balta plaukiojanti kriauklė taupo erdvę ir yra puikus šio vonios kambario dizaino kontrastas. Interjeras parodo mums, koks gražus gali būti minimalizmas, parodydamas mums puikų mažos erdvės panaudojimą. Tai elegantiškas ir kompaktiškas vonios kambarys, suteikiantis mums stulbinančią vonią su drąsiu dizainu.

20. Spalvingi vonios plytelių dizainai:

Spalvinga vonios plytelė

Čia matome į vaivorykštę panašų itin šaunų vonios kambarį su linksmomis mozaikinėmis plytelėmis, kurios labai skiriasi nuo besiplečiančių spalvų. Šių naujausių vonios plytelių formavimas gali būti itin nuotaikingas ir tikrai pasiteisins, nes galite atsisveikinti su nuobodžiais vonios kambariais. Plytelės yra suporuotos su dviguba kriaukle ir balta vonia. Spalvotos plytelės su akį traukiančiais raštais suteikia įkvepiančių vonių, kurių niekada nenorėtumėte palikti.

21. Dramblio kaulo vonios plytelės:

Dramblio kaulo spalvos vonios plytelės

Šis dramblio kaulo plytelių fonas šiame vonios kambaryje suteikia neįprastą spalvų schemą, ribojančią minkštą ir paryškintą. Šių naujų vonios plytelių neutralus dekoras atrodo natūraliai ir rafinuotai, kai derinamas su gražiai suprojektuotomis atviromis lentynomis ir subtilia dekoratyvine pakabinama šviesa. Visa aplinka atrodo subtiliai ir elegantiškai ir puikiai tinka šiam vonios kambariui, suteikiant jam nesenstantį jausmą.

22. Auksinės vonios plytelės:

Auksinės vonios plytelės

Čia mes matome vonios kambarį, vertą honoraro su žvilgančių auksinių plytelių purslais. Žibinto stiliaus šviesos apšvietimas ant aukso spalvos plytelių suteikia visai aplinkai vintažinį pojūtį. Tamsios spalvos stalviršis su kriaukle ir žalumos suteikiama spalvų įvairovė dar labiau išryškina šių modernių vonios plytelių grožį. Puošnus aukso spalvos veidrodis suteikia šiam epiniam vonios kambariui daugiau dėmesio ir tikrai padarys stulbinantį pareiškimą.

23. „Kajaria“ vonios plytelės:

Kajaria vonios plytelės

Čia matome vonios kambarį su įstiklintomis įstiklintomis skirtingų spalvų tonų ir raštų plytelėmis, panašiomis į marokietiškų plytelių vonios kambarį iš Kajaria, kurios puikiai žinomos dėl savo darbo. Madingi įvairių spalvų ir raštų atspausdinti dizainai traukia akį ir papildo apvalų veidrodį bei vonios kambario dekorą su baltu tuštybe ir vonia su kojomis. Vonios plytelės atitinka dekorą ir tikrai padarys stulbinantį stiliaus pareiškimą.

24. „Somany“ vonios plytelės:

Somany vonios plytelės

Šiame vonios kambaryje matome plyteles nuo grindų iki lubų, skirtingai nei dažniausiai matome. Šios plytelės, kurios yra iki lubų, gali padaryti net mažą vonios kambarį erdvų. Toks įspūdis susidaro dėl plytelių tęstinumo. Apšvietimas taip pat vaidina svarbų vaidmenį kuriant erdvės iliuziją. Vonios grindų plytelės yra dideli kvadratai, panašūs į tuos, kurie yra ant sienos. Plaukiojanti tuštybė su didele balta vonia papildo šio dekoro išvaizdą ir suteikia šiuolaikišką išvaizdą, kurią mėgsta visi.

25. „Johnson“ vonios plytelių dizainas:

„Johnson“ vonios plytelės

Tai keraminės plytelės, kurios yra įvairių spalvų, raštų ir tekstūrų. Šios plytelės tinka tiek moderniam, tiek tradiciniam interjerui. Čia matome paprastą dviejų tonų plytelių dizainą, kuris papildo dekoro paprastumą. Suporuota balta vonia yra suporuota su trijų kojų išmatomis, kad būtų galima sudėti vonios rankšluosčius. Paprastos vonios plytelės yra stiklinto porceliano, be mikrobų ir be dėmių, o interjero dizainas rodo, kad vonios kambarys gali būti paprastas, stilingas ir praktiškas.

Galite pertvarkyti ar suprojektuoti savo svajonių vonios kambarį, nepažeidžiant plytelių biudžeto, nes yra daugybė galimybių. Įsitikinkite, kad pasirinkote plytelių spalvą, kuri papildys jūsų sienų dažus, taip pat atminkite, kad tai yra kažkas, kuo galite mėgautis ilgą laiką, išvengdami impulsyvių pasirinkimų. Peržiūrėkite įvairių atspalvių ir raštų stilingus vonios plytelių dizainus ir pasiruoškite padaryti stulbinantį pareiškimą įkvepiančiomis vonios plytelėmis, kurios padės atsipalaiduoti ir jaustis dramatiškai.

Vaizdo šaltinis: 1