Pooja odası şüphesiz herhangi bir evin kalbidir. Kelimelerle anlatılamayacak kadar büyük bir sıcaklık, pozitiflik ve mutluluk çekiyor. Pooja odası hayatımızda çok önemli bir yere sahip olduğundan; bazı şaşırtıcı mermer pooja mandir tasarımları veya pooja odası duvar karoları tasarımı ile özel hale getirilmemeli mi??

En Yeni Pooja Oda Fayansları & Resimli Mermer Tasarımlar

Farklı ve benzersiz mermer ve fayans tasarımları hem göz alıcı bir çekicilik katıyor hem de güzel görünüyor. Ayrıca, diğer mevcut tasarım veya duvar boyalarından daha uzun süre parlaklığını korumak da oldukça zahmetsizdir. Mermerden yapılan bu pooja oda karoları ve pooja odası tasarımları, eviniz veya ofisiniz olsun, her türlü yer için kullanılabilir. Bu tasarımları denemenin en iyi yanı, uygun bir fiyata mevcut olmaları ve gerçekten uzun sürmeleridir..

En İyi Pooja Oda Fayansları & Hindistan’da Mermer Tasarımları:

Birbirinden farklı tasarımlarla pooja odanıza farklı bir dokunuş katmak mümkün. Eşsiz ama göz alıcı tasarımları bilmek ister misiniz? Pooja odanızı gerçekten ilahi ama aynı zamanda cazibe merkezi yapmak için seçebileceğiniz puja odası için bazı trend duvar karoları ile birlikte mermerden modern pooja mandir tasarımlarından bazıları..

1. Baskılı Om Duvar Karosu:

En iyi pooja oda karoları tasarımları

Om sembolü Hindu dinindeki ilahi anlamı temsil eder ve bu nedenle adanmışlar için özel bir yere sahiptir. Şimdi, pooja odanızın baskılı Om duvar karoları ile güzelce dekore edildiğini hayal edin. Temiz bir pozitif hava ve sıcaklık getirmez mi??

Baskılı Om duvar karoları, insanlar arasında en yaygın ve popüler pooja oda karosu tasarımlarından biridir. Bu karolar seramik karolardır ve pooja odanızın çekici görünmesini sağlayan parlak bir kaplama sunar. Tanrı odası için bu karolar 250X375mm boyutunda mevcuttur ve hem evler hem de ofisler için en iyi seçimi yapar..

2. Baskılı Seramik Karolar:

puja oda karoları

Bu, sadece pooja odanızı gerçekten güzel kılmakla kalmayacak, aynı zamanda etraftaki tüm pozitifliği de çekecek olan, piyasada mevcut olan trend pooja mandir fayanslarıdır. Pooja odası için bu seramik karolar, her türlü ev için mükemmel bir seçimdir..

Özünde, adanmışların ilahi güçle bağlantı kurmasına yardımcı olmak için, bu karolar kendi çekiciliği ve manevi anlamları olan farklı renkler kullanılarak yapılmıştır. Bu puja odası duvar karoları, uğurlu odanızı daha canlı hale getirecek ve böylece pooja odasında tam bir dikkatle rahatlamanıza ve dua etmenize yardımcı olacaktır..

3. Mermerde Küçük Mandir:

pooja oda fayans renkleri

Kullanıcılara tüm olumlu ve güzel haberleri veren bir diğer tasarım ise evinizde küçük bir mermer tapınağa sahip. Mermer pooja mandir basittir ancak mümkün olan en iyi şekilde oldukça çekici davranır..

Çok fazla renk kullanımı ile gözleri cezbetmek yerine pooja odasında saflık ve samimiyeti temsil eder. Mermer pooja mandap ile biraz yaratıcılık deneyebilir ya da basit ve ayık tutabilirsiniz. Beyaz renkli mermer, kesinlikle zihin için maksimum huzur ve rahatlamayı getirecek ve insanların ilahi güçle kolayca bağlantı kurmasına yardımcı olacaktır..

4. Shree Baskılı Duvar Karosu:

pooja odası yer karoları

Pooja odanızı sade ve güzel tutmak istiyorsanız, bu sizin için doğru pooja oda karoları tasarımıdır. Üzerinde Shree sembolü bulunan bu karolar hem ev hem de ofisler için uygundur. Seramik malzemeden olup 250X375mm ebatlarındadır..

Bu manevi sembolü taşıyan beyaz renkli çiniler, eve tüm iyi şansları, barışı ve mutluluğu getirdiğini gösterir. Fayansların sadeliği aynı zamanda birçok gözü pooja odanıza çekecek ve aynı zamanda Tanrımıza saygı ve samimiyet göstermek için gerekli dua titreşimlerini sunacaktır..

5. Basit Tanrı Putları Baskılı Duvar Karosu:

pooja mandir fayans

Pooja oda karosu tasarımının yaratıcı yollarından biri de basit duvar karolarını ya da God idol baskılı karoları denemektir. Her iki duvar karosu stili de gerçekten harika görünüyor ve ayrıca pooja odanızı güzelleştiriyor. Bir yandan sade puja odası çini modelleri, yerleştirilen heykellerin öne çıkarılmasının yanı sıra namaz esnasında daha iyi odaklanmaya yardımcı olacaktır..

Tanrı idolü baskılı çiniler, odadaki ruhsal enerjileri artıracağı için tüm gözleri odaya çekecektir. Dilediğiniz kadar çeşit deneyebilir ve bu God oda karolarını hem ofis hem de evinizde kullanabilirsiniz..

6. Dijital Baskılı Duvar Karosu:

tanrı oda karoları

Pooja odanız için eski tasarım yöntemlerini bir kenara bırakın ve pooja odanıza stil ve manevi auranın çekici bir kombinasyonunu vermek yerine bu trend ve en yeni dijital duvar stillerini deneyin. Tanrı odası için bu karolar, uygun bir fiyat aralığında mevcut olan en son tasarımları nedeniyle piyasada trend..

Puja odası için bu duvar karoları, sadeden daha şık olanlara kadar birçok tasarımda mevcuttur. Bu karolar, beraberinde getirdiği birçok yaratıcı seçenek nedeniyle çoğunlukla evlerde kullanılmaktadır. Bu pooja mandir fayanslarını deneyin ve pooja odanızı Yüce yaratıcımızla bağlantı kurmak için şık bir yere dönüştürün.

7. Baskılı Sembolik Duvar Karoları:

puja odası fayans tasarımı

Dua ederken pooja odanızda tüm manevi sembollerin gözlerinizin önünde olması her zaman harikadır. değil mi? Kesinlikle namaz sırasında dikkati ve konsantrasyonu arttırır. Ancak pooja odası için bu baskılı seramik karoların pooja odasına eklediği bir şey stil bölümüdür..

Bu baskılı sembolik puja odası karoları tasarımı, pooja odası için sadelik ve benzersizliğin mükemmel birleşimidir. Bunlar hem evler hem de ofisler için en iyi seçimi yapar ve ayrıca uygun bir fiyat aralığında mevcuttur. Bu karoların pooja odanıza getireceği sıcaklığı ve pozitifliği tamamen seveceksiniz..

8. Mermer Mandir Tasarımı:

mermerden pooja odası tasarımları

Evinizde veya ofisinizde küçük bir alanınız varsa ve pooja odası yapmak için kompakt ama şık bir yol arıyorsanız, o zaman ev için mermer tapınak tasarımlarını deneyebilirsiniz. Bu tasarımlar fazla yer kaplamaz, ancak büyük pooja odalarının sunduğu maneviyatın aynısını sunar. Onlara biraz detay ekleyerek daha çekici görünmelerini de sağlayabilirsiniz..

En sevdiğiniz Tanrı’nın idolünü bu mermer pooja mandir tasarımlarına yerleştirin ve düşüncelerinizi tek yaratıcımıza dua etmenin en rahatlatıcı ve kolay yolunu bulun..

9. Mermer Platform Pooja Odası:

ev için mermer pooja mandir tasarımları

Çeşitli mermer taşlı pooja mandir tasarımlarını denemenin yanı sıra pooja odanızda mermer platform tasarımlarını da deneyebilirsiniz. Bu mermer platformları Tanrı heykellerini ve putları koymak için kullanabilir, ayrıca bazı süs eşyalarını da yerleştirebilirsiniz..

Beyaz mermer pooja mandirinizdeki bu fikir, evinize pozitiflik ve saf nimetler getirecektir. Daha şık ve yaratıcı görünmesi için odayı farklı renklerde de dekore edebilirsiniz. Ayrıca, farklı renklerin kullanılması, doğru nedenlerle odadaki maneviyatı da artıracaktır. Şüphesiz, bu mermer platformlar ev için en iyi mermer tapınak tasarımlarından biridir..

10. Arka Işıklı Mermer Mandir:

mermer pooja mandir tasarımları

Bu, deneyebileceğiniz ev için başka bir mermer pooja mandir tasarımı tarzıdır. Bu mandir tasarımları, diğer mermer mandir tasarımları gibi olmasına rağmen, mandire arkadan aydınlatma efekti de sunarlar. Mermer mandirin arka aydınlatma ile genel kombinasyonu, pooja odasının güzelliğini ince tutarken güzelleştirir..

Mermer Tanrı mandir tasarımlarını daha da çekici hale getirmek için arka aydınlatmanın yanı sıra Tanrı’nın heykelini veya putlarını özlemeyi de deneyebilirsiniz. Bu mandir tasarımlarının bir diğer önemli yönü de fazla yer kaplamaması ve bu sayede hem evinize hem de ofisinize yerleştirilebilmesidir..

Bundan memnun ve mutlu olduğunuz sürece pooja oda karoları için istediğiniz kadar tasarım deneyebilirsiniz. Puja odası fayans tasarımının ana nedeni, pooja odasını sadece çekici ve çekici kılmak için gerekli sıcaklık ve pozitifliği eklemek olmalıdır..

Mermerden en iyi pooja odası tasarımlarını seçmek veya benzersiz pooja odası duvar karoları tasarımını seçmek için herhangi bir yardıma veya öneriye ihtiyacınız varsa, lütfen bize yazın. Pooja odanızı evinizin kalbi haline getirmeniz için benzersiz fikirlerimizle size tamamen yardımcı olacağız..