Šiuo metu pasaulis susiduria su gausia nutukimo problema. Būti riebiems yra nauja tendencija, tačiau mes to nepalaikome. Nutukimas susijęs ne tik su fiziniu netinkamumu. Tie 7 dydžio suknelių dydžiai tikrai netiko jums, taip pat ne tie siauri balti džinsai. Tačiau tai nesutrukdė jums dažnai bėgti į netoliese esančius „Mc Donalds“. Šiuolaikinis jaunimas, net vaikai, šiais laikais yra susipynę su žodžiu nutukimas, kai jie turi susidoroti ne tik su nutukimu, bet ir su nutukimo šalutiniu poveikiu. Šiuo metu mes visi užsiregistravome tapti sporto salės nariais. Būkite užimta dirbanti ponia, arba storas vaikas iš jūsų klasės narystės šiais laikais gali būti gana pigus ir ekonomiškas, tačiau ar tikrai turime laiko daugiau dėmesio skirti treniruotėms nei įprastiems darbams?

Geriausi aerobikos pratimai

Būtent todėl šiandien šiame straipsnyje mes kalbame apie palyginti naujesnę treniruočių rutiną, kai vienu metu galite integruoti linksmybes ir treniruotes. Naujas triukas vadinamas aerobiniu pratimu, kai stereo sistema sprogdina kambario kampe, kai treniruojatės strategiškai. Tai galima padaryti grupėje kartu su draugais arba atskirai. Reikalas tas, kad jūs turite pereiti prie muzikos ritmo ir tuo pačiu metu atlikti intensyvią treniruotę. Čia yra keletas geriausių aerobikos pratimų, kuriuos galite pasirinkti.

1. Plaukimas:

Plaukimas

Plaukimas yra jėgos aerobinis pratimas, kurį reguliariai prižiūrint tikrai sudegsite kalorijas. Tačiau norint atlikti aerobinio tipo pratimus, reikia pakartotinai atlikti gal trijų ar keturių ratų rinkinį intensyviu greičiu be pertraukos ir tada sustoti pertraukai prieš tęsiant antrąjį setą. Intensyvus plaukimo ratas priverčia kūną daryti spaudimą raumenims, kurie išstumtų vandenį iš savo vietos, todėl tai yra mūsų pirmasis lengvas aerobinis pratimas.

2. Dviračių sportas:

dviračių pratimai 4

Pasivažinėjimas dviračiu per kaimo vietovę linksmą vakarą išties yra gražus hobis, kurį visi norėtume pasimankštinti, tačiau užimtu laiku supratome, kad mums yra neįmanoma skirti tiek daug savo laiko, todėl mūsų sprendimas yra pasiimkite dviratį ir eikite pasivažinėti anksti ryte, kai kelios sekundės važiavimo dviračiu tikrai padėtų aerobikos pratimams.

3. Šokinėjimo kėlikliai:

Šokinėjantys domkratai

Pradėkite stovėdami tiesiai taip, kad stuburas būtų stačias, o kaklas gerai išlygintas. Pradėkite su pirštais kartu toje pačioje linijoje ir tiesiomis kojomis, tada ištieskite rankas iš abiejų pusių. Dabar pradėkite nuo šokinėjimo domkrato pratimo, kai šokinėjate ir nusileidę ištieskite kojas rankomis virš galvos. Atlikite tą patį ir grįžkite į pradinę padėtį.

4. Bėgimas:

Bėgimas

Kiekvieną rytą nelaukite, kol žadintuvas praneš, kad vėluojate į darbą. Vietoj to, pabuskit iš anksto, apsirenkite bėgiojimo įrankius ir gerai sprinkite savo apylinkėse. Bėgimas laikomas vienu geriausių aerobikos pratimų. Pradėkite lėtai, galbūt bėgiojimo metu, o tada pertraukite dvi minutes.

5. Pritūpimai:

Pritūpimai

Visą tą laiką, kai pritūpimai padės tik juosmeniui, bet mažai žinojote, kad pritūpimai yra vienas iš pagrindinių aerobinių pratimų stuburo, kuris sudaro tonizuotą apatinę pilvo dalį, kūno lankstumą ir pusiausvyrą. Pradėkite nuo įprastos rutinos ir, kai tapote profesionalu, pridėkite treniruotės svorius.

6. Vietinis kardio:

Aerobinis svorio metimas

Norėdami, kad jūsų kardio treniruotės išsivystytų, pradėkite bėgiojimą greitu greičiu ir greitai pereikite prie paprastų traškėjimų. Dabar paverskite susitraukimus į sėdėjimo rutiną ir tada atsisukite į kai kuriuos atsispaudimus. Baigę šį rinkinį, grįžkite prie bėgiojimo vietoje ir derinkite jį su šokinėjimo kėlikliais. Visa rutina be pertraukos gali būti atlikta per aštuonias minutes, todėl aerobika gali padėti susitvarkyti jūsų širdies veiklą.

7. Tikrinimai:

ropoja

Šliaužimai yra vienas iš paprasčiausių aerobinių pratimų, kai jūs atsiguliate ant priekio, o kūnas yra lentos formos. Palaikykite alkūnes, o tada sparčiu greičiu pradėkite šliaužti dilbių pagalba.

8. Žingsnis šokiai:

Šokiai

Šokiai su žingsniu yra strateginė rutina, kuri yra aerobikos pagrindas, kur kartu su muzika atliekate keletą laisvų rankų pratimų, kuriuos daugiausia sudaro nedideli tempimai ir apšilimo pratimai.

9. Praleidimas:

Praleidimas

Prisiminkite visus tuos vaikystės laikus, kai jūs ir jūsų draugas būsite užsiėmę žaisdami su šokinėjančia virve. Na, laikas grįžti į senus laikus ir vėl pradėti praleisti rutiną. Tai ne tik padeda išlaikyti kūno pusiausvyrą, bet ir padeda sumažinti kūno pleiskanojimą kartu su svorio valdymu.

10. Pritūpimų šuoliai:

šuoliuoja šuoliai

Pritūpimų šuoliai yra panašūs į įprastus pritūpimus, tačiau tai yra modifikuota pritūpimų versija, kai kartu su įprastais pritūpimais turite nusileisti iki galo ir tada šokti atgal, kad užbaigtumėte visą ratą. Užuot tiesiog atsistoję, nutraukite rutiną šuoliu, o tada nusistatykite.

11. Boksas:

boksas

Boksas yra dar vienas būdas išbandyti savo kūno įgūdžius. Paprastai bokse mes apgaudinėjame kūną, kad jis treniruotų ne tik priekinius rankų raumenis. Net jei nesate profesionalus boksininkas, visada galite išbandyti savo laiką su bokso krepšiais, kur intensyvus trijų minučių boksas padėtų jums pasiekti koncentraciją ir kūno pusiausvyrą tobulinant savo kūno gynybą.

12. Joga:

kobros poza

Joga buvo puikus aerobinis pratimas, tačiau vienintelis skirtumas yra tai, kad jums nereikia jaudintis dėl intensyvesnės treniruotės be privalomo reikalavimo. Joga yra išimtis, nors jos poveikis ir darbas yra toks pat kaip ir kitų aerobinių treniruočių.

13. Laiptų ataka:

Lipkite laiptais

Kiekvieną rytą atsistokite laiptų viršuje arba apačioje, tada pradėkite skubėti laiptais aukštyn ir žemyn. Tiesą sakant, tai yra labai lengvas būdas palaikyti savo namų patogumus. Tačiau įsitikinkite, kad esate atsargūs dėl klaidingų veiksmų.

14. Pasivaikščiokite:

Vaikščiojimas

Dienos pabaigoje visada galite vaikščioti. Sutaupykite pinigų ir degalų ir pradėkite vaikščioti trumpus atstumus, užuot pasirinkę transporto priemonę. Jūs netgi galite apsirengti bėgimo įrangą ir kiekvieną rytą išeiti į rytinį pasivaikščiojimą.