Rangolis yra tradicinė Indijos liaudies meno forma. Jis matomas labai gausiai, puošiantis indėnų namus, per svarbias šventes, tokias kaip Diwali, Holi ir pan. Norint sukurti tokį gražų dizainą, jums reikia didelių įgūdžių ir kantrybės. Rangoliui gaminti žmonės naudoja susmulkintus gėlių žiedlapius, kreidos spalvos miltelius ir daug kitų dalykų.

Šiuolaikiniame šiuolaikiniame pasaulyje žmonės nebeturi daug laiko, reikalingo kruopščiai pagaminti rangolį nuo nulio! Taigi, atsižvelgiant į šiuolaikinės Indijos poreikius, rangolis buvo modifikuotas įvairiomis formomis. Vienas iš jų yra „rangoli“ lipdukas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nulupti ir klijuoti ant grindų. Tai užtruks visas penkias minutes ir žmonės galės žengti ant jo tiek, kiek nori!

Naujausi ir paprasti „Rangoli“ plakatai su nuotraukomis:

Čia yra geriausių penkiolikos lipdukų/plakatų rangoli dizaino sąrašas.

1. „Om“ lipdukų „Rangoli“ dizainas:

„Om“ lipdukų „Rangoli“ dizainas

Šie dizainai turi koncentrinius apskritimus, kurių centre yra taškas. Apskritimai pasižymi tradiciniais modeliais ir dizainu. Jie gali būti tik balti arba daugiaspalviai. Įvairiaspalvės atrodo tinkamesnės ir šventiškesnės.

2. „White Abstract Rangoli“ dizainas:

Baltas abstraktus Rangoli dizainas

Taip pat puikiai atrodo baltas „rangolis“ lipdukas. Bet jūs negalite jų klijuoti ant baltų grindų. Dizainai yra įmantrūs ir smulkiai išdėstyti. Dėl mažų kilpų ir modelių dizainas atrodo turtingas ir išskirtinis. Gėlės ir lapai yra dažni tokio dizaino elementai.

3. Meniniai lipdukai „Rangoli“:

Meniniai lipdukai „Rangoli“

Šie rangoli dizainai yra paprasti ir paprasti, paprastai su balta ir tik viena spalva. Jame nėra daug tradicinių raštų, ir galbūt todėl jis atrodo labiau elegantiškas nei šventinis.

4. Įvairių spalvų Rangoli dizainas:

Įvairių spalvų Rangoli dizainas

Įvairiaspalviai rangoliai visada atrodo patrauklesni nei paprasti balti. Šie dizainai taip pat turi daug smulkių detalių, dėl kurių jis atrodo sudėtingas ir sudėtingas. Gausiai naudojant įvairius atspalvius dizainas atrodo dar geriau!

5. Tradiciniai Rangoli dizainai:

Tradiciniai Rangoli dizainai

Tradiciniai rangoli dizainai pasižymi gėlių raštais, spiralėmis ir kitais abstrakčiais dizainais. Paprastai jie yra spalvingi ir apskrito formos. Nuo skaitmeninio spausdinimo dizainą lengviau padaryti nei ranka.

6. „White Footsteps Rangoli“ dizainas:

„White Footsteps Rangoli“ dizainas

Rangolis paprastai stovi prie jūsų slenksčio. Jie yra svetingas kilimėlis, ant kurio neturėtumėte trinti kojų. Tiek daug „rangoli“ lipdukų yra pėdsakai. Šie dizainai tarsi kviečia įeiti.

7. Ganesha Mandala lipdukas Rangolis:

Ganesha Mandala lipdukas Rangolis

Viešpats Ganeša visada yra pirmoji dievybė, garbinama visur Indijoje. Jis taip pat yra pagrindinė dievybė, kuriai yra skirtas Diwali. Daugelyje „Diwali“ metu naudojamų rangoli dizainų yra Viešpaties Ganešos vaizdai. Šie dizainai turi koncentrinius apskritimus, kurių centre yra dievybės atvaizdas. Kiekvienas apskritimas yra užpildytas skirtingais modeliais. Naudojant ryškias spalvas, jis atrodo patrauklesnis.

8. Šventinis lipdukas Rangoli dizainas:

Šventiniai lipdukai „Rangoli“

Šventinis dizainas apima ryškių spalvų ir tradiciškesnių formų bei raštų naudojimą. Dažniausiai jie yra apskritimo formos. Naudokite daugybę spiralių ir kilpų. Centrinė gėlė su įvairiaspalviais žiedlapiais pasižymi daugeliu šių dizainų. Apskritimai, supantys gėlę, užpildyti skirtingais piešiniais. Kartais kitos formos yra išdėstytos išoriniame apskritime.

9. Žvaigždžių formos lipdukų Rangoli modeliai:

Žvaigždės formos lipdukų Rangoli raštai

Rangoli lipdukų dizainas yra skaitmeninis atspaudas. Taigi prie šių dizainų galite pridėti gražų foną! Žvaigždės formos raštai turi centrinį apskritimą, kuris yra dekoruotas taip pat, kaip ir kiti piešiniai, ir tada jis turi smailus žiedlapius, sklindančius iš to apskritimo. Tai atrodo nuostabiai, ypač naudojant suskaitmenintą foną.

10. Charanas ant trenerio Rangoli plakato:

Charanas ant trenerio Rangoli plakato

Charanas yra sanskrito vardas, skirtas jausmui, kurį jaučia lordas ar deivės, kurios yra laukiamos ant durų laiptelio, o tai reiškia, kad deivė Lakšmi įeina į namus ypatinga deepawali proga. Jūros kriauklė taip pat laikoma šventu simboliu, reiškiančiu viešpatį Višnu. Lotosas yra dieviškoji deivės Lakšmi vieta induizmo religijoje. Toks gražus jūros kriauklės, charano ir lotoso derinys randamas retai. Plakato „rangoli“ dizainas, apimantis visa tai viename lipduke ir ant namo durų laiptelio, įeis į holistinį įėjimą festivalio metu ir taip pat gali atrodyti toks dieviškas ištisus metus.

11. Povo spausdinimo stiklo lipdukas:

„Peacock Print“ stiklo lipdukas

Povas laikomas vienu gražiausių paukščių. Spalvingas ir patrauklus išvaizda, povas visada laikomas gamtos grožiu. Povo įvaizdis visada vertinamas puošiant namus. Kai povo rašto stiklo lipduko plakato plakatas „rangoli“ yra tik ant namo laiptų, svečiams įžengus į jūsų namus tikrai bus blizgučių.

12: Gėlių lipduko plakatas Rangoli:

Gėlių lipduko plakatas Rangoli

Gėlių dizainas plakatų rangoliuose yra vienas mėgstamiausių šventiniu metu. Spalvingi gėlių atspalviai ir gražus gėlių dizainas įneša į namus šviesos. Tokio dizaino rangoli plakatą taip pat galima pastatyti ant angano ar įėjimo slenksčio. Žmonės taip pat nusprendžia ant įėjimo sienų klijuoti tokį rangoli plakatą, kuris net iš tolo atrodo gana patraukliai.

13: „Rangoli“ modelio plakatas:

Pattern Rangoli plakatas

Skaitmeninio dizaino rangoli plakatą galima pasirinkti konkurencingam plakato rangoliui. Skaitmeninė spauda ant plakato atrodo akinanti net iš tolo. Tamsios ir kerinčios spalvos priverčia žmones susimąstyti dėl dizaino. Kai „Rangolis“ plakatas bus baigtas, toks skaitmeninio plakato lipdukas gali laimėti.

14: Kalash Rangoli plakatas:

Kalash Rangoli plakatas

Kalašas, ant kurio yra kokosas, dedamas ant šventų Asopalavo medžio lapų, angliškai žinomas kaip Ashoka tree, laikomas labai dievišku dėl namo grynumo ar naujo darbo pradžios. Rangoli plakato kalašų dizainas induistų šventėje laikomas labai dievišku; tokie žmonės pasirenka tokį dizainą, kad padarytų nuolatinį rangoli plakatą ant įėjimo ir net virtuvėje ar šventykloje.

15: „Square Rangoli“ plakatas:

Kvadratinis Rangoli plakatas

Kvadrato formos rangolio plakatas tikrai gali pritraukti daug praeivių. Ryškus spalvų ir formų skaitmeninis spausdinimas apšviečia slenksčius. Charanas atspausdintas ant kampų, o Diya – ant rangoli plakato – žavisi.

„Rangoli“ plakatų lipdukai laikomi paprastu variantu namams sukurti rangoli dizainą. Indų namų įėjimai visada dekoruoti rangoliais. Tačiau kasdienius miltelių spalvos rangolius sunku pagaminti, taip pat sunku juos išlaikyti ilgesnį laiką. Esant tokiai situacijai, žmonės pasiūlė rangoli plakatų lipdukų dizaino variantą, skirtą papuošti slenksčius. Kitas variantas kada nors išlaikyti rangolį prie įėjimo yra aliejumi dažyti rangoli, tačiau tai nėra lengva užduotis, kurią gali atlikti visi. Taigi rangoli plakatas, kurį taip pat lengva įsigyti parduotuvėse, yra geriausias pasirinkimas. Kai kurie žmonės mano, kad ant grindų negalima įklijuoti induistų stabų ir dieviškųjų simbolių; todėl jie nusprendžia klijuoti tokius piešinius ant įėjimo sienų, kad į namus įeinantys žmonės nesikištų į šventus simbolius ar dievų ir deivių atvaizdus.

Plakatiniai rangoli dizainai geriausiai tinka ilgalaikiam rangoli dekoravimui ant grindų ir sienų, kad ilgesnį laiką šviestų jo grožis.