Ganesh arba Ganpati yra vienas iš labiausiai gerbiamų dievų tarp induistų visoje didžiojoje Ganesh Chaturthi šventėje, švenčiamoje su dideliu įkarščiu, ypač Indijos Maharaštros valstijoje. Rangolis, atliktas per šį šventinį sezoną, pasižymi dramblio galvos dievu su žmogaus formos kūnu, suapvalintu pilvu ir dideliu įvairių stilių ir pozų kamienu. Daugybė vaizdingų Viešpaties Ganešo atvaizdų turi įvairias simbolines konotacijas, kurias dauguma Ganpati rangoli dizainų yra skolingi savo įkvėpimui. Iš daugybės galimų dizainų mes pateikiame jums geriausią.

„Ganesh Rangoli“ dizainas su nuotraukomis 2021 m.

1. Viešpats Ganapati palaimina Rangolį:

Viešpats Ganapatis palaimina Rangolį

Šis rangolis yra labai energingas Viešpaties Ganešos vaizdavimas įprastoje laikysenoje, viena ranka teikiant palaiminimus, kita – laikant mėgstamą saldų, modalų. Ryškus raudonos, mėlynos, geltonos ir oranžinės spalvų derinys yra puikus pasirinkimas, suteikiantis šiam rangoli dizainui animuotą išvaizdą..

2. Diyas aplink Rangolį:

Diyas aplink Rangolį

Šis rangolis yra Lordo Ganešo archetipas, parodytas kontrastingomis žalios ir juodos spalvos spalvomis, kad suteiktų šešėlinį efektą. Ryškiausias bruožas yra jo ilgas kamienas, išlenktas į dešinę, kuris reiškia vyriškumą ir simbolizuoja karštą, ugningą saulę. Aukso geltonos spalvos prisilietimas naudojamas karūnai ant galvos, nurodant jo suverenitetą. Rangoli supančios Diyas papildo bendrą efektą.

3. Nuostabus lordas Ganeshas Rangolis:

Nuostabus lordas Ganeshas Rangoli

Itin puošnaus dizaino šis rangolis yra stulbinantis kūrinys, kurio viduryje sukurtas lordas Ganešas, skirtas atrodyti skulptūriškai. Plytų raudona „Ganpati“ spalva puikiai kontrastuoja su žaliu fonu, kuris atrodo dar ryškesnis medetkų gėlių žiedlapių fone. Baltos detalės, padarytos pačioje gėlėje ir aplink ją, perkelia šį rangoli dizainą į kitą lygį su savo motyvu ir nėrinių tekstūra.

4. Laisvų rankų Rangoli:

Laisvos rankos Ganesh Rangoli

Šis Viešpaties Ganešos rankinis rankinis yra atliktas gana paprastai, tačiau atrodo patraukliai-aukso spalvos geltonos spalvos dizaino darbai supa juosmenį. Rangolis aiškiai vaizduoja tai, ką dramblio galvos dievas myli labiausiai, jo mėgstamiausias saldus patiekalas. Kaip matote, jo kairioji ranka yra perpildyta modalų, o apskritas raštas, supantis jį, pažymėtas ta pačia.

5. Paprastas Ganesh Rangoli:

Paprastas Ganesh Rangoli

Paprastas dizainas su turkio spalvos apskritais raštais, juosiančiais karališkai mėlyną pagrindą, šiame rangolyje išryškėja baltas Lordo Ganešos veido kontūras. Jo veido ekranas iš šono, kuriame matyti jo parašas, simbolizuoja gėrio ir blogio paplitimą. Apšviestos kriauklės kriauklės formos „Diyas“ suteikia švytinčio prisilietimo, todėl šis rangolis yra gražus ir prasmingas.

6. Naujausias Ganesh Rangoli:

Latest Ganesh Rangoli

Apibūdintas Ganapati įvaizdis su užapvalinta figūra, mažu kamienu ir karoliukų akimis atrodo nepakartojamas šio rangolio ekstravagancijos metu. Vaivorykštės spalvomis ir baltais dekoratyviniais dizaino darbais trykštantis rangolis yra grožis, jei ne šedevras.

7. Tradicinis Rangolis:

Tradicinis Rangolis

Šis rangolis yra nedidelis nukrypimas nuo seno papročio naudoti ryžių miltelius ir kitus spalvotus miltelius, kai vietoj to buvo naudojami bananų lapai, skirti suformuoti Viešpaties Ganešos įvaizdį ant pagrindo, pagaminto iš ryžių pastos. Paprastas, tačiau kūrybingas dizainas leidžia sugauti tradicinio rangolio esmę.

8. Rangolis naudojant gėlių žiedlapius:

Rangoli naudojant gėlių žiedlapius

Rangolis, pagamintas iš gėlių žiedlapių, išpopuliarėjo ir puikiai atrodo bet kokia proga. Įvairių spalvų gėlių žiedlapių pynimas, naudojamas šiam rangoliui, gėlei ir Ganešui, yra meninio dizaino ir ekstravagantiškas savo kilimine išvaizda.

9. Rangolis su tamsesniais atspalviais:

Rangoli su tamsesniais atspalviais

Šis rangolis yra puikus induistų dievo, kurio galva įgauna dramblį, atvaizdas. Geltonos ir rožinės spalvos naudojimas yra ryškus spalvų pasirinkimas, kuris įkvepia rangoliams gyvybę, o tamsesni žalios ir raudonos spalvos atspalviai, naudojami galvos apdangalams, tampa dar ryškesni.

10. Viešpaties Ganesha Rangoli dizainas su tema:

Viešpaties Ganesha Rangoli dizainas su tema

Lordas Ganeša yra viena populiariausių rangoli dizaino temų, ir šis kūrinys tai aiškiai vaizduoja. Nereikia nė sakyti, kad jūs turite įgyti didžiulę piešimo patirtį, kad sugalvotumėte tokį nuostabų meną.

11. Paprastas Ganesha Rangoli dizainas šventiniam sezonui:

Ganesha Rangoli dizainas šventiniam sezonui

Nors ankstesnis dizainas buvo sukurtas naudojant ryškiai mėlyną spalvą, atspalvis buvo naudojamas tik žemiškai rudos, oranžinės ir garstyčių geltonos spalvos. Rangolis yra gana paprastas, bet labai suderinamas su šventiniu sezonu.

12. Nuostabūs Ganesha Rangoli dizainai:

Nuostabūs „Ganesha Rangoli“ dizainai

Šis rangolis labai skiriasi nuo kitų, nes jame naudojami įvairūs dekoratyviniai elementai, išskyrus gėlių žiedlapius, spalvotus miltelius, betelio lapus (paan) ir Diyas. Tačiau traukos centras yra nuostabus Ganešos dizainas ir puikiai tinka gaminti Ganpati festivalio metu.

13. Ganpati Rangoli vaikams:

Ganpati Rangoli vaikams

Šis energingas Ganpati rangoli lengvai pritrauks vaikų dėmesį. Dizainas labai žavingas, o spalvos labai žavios.

14. Unikalus Ganesha Rangoli:

Unikalus Ganesha Rangoli

Štai jums dar vienas unikalus Ganesha rangoli. Skirtingai nuo įprastų rangoli dizainų, jame nėra visos Viešpaties Ganešos figūros, tačiau jos piešimo būdas yra visiškai puikus. Tai labai paprasta ir lengva sukurti.

15. Gražus Ganapati Kolam Rangoli:

Gražus Ganapati Kolam Rangoli

Jei šventiniu laikotarpiu norite nuobodžios svetainės grindis paversti įspūdingomis, išbandykite šį gražų rangolį. Nuostabus „Ganapati“ dizainas, sukurtas gėlių žiedlapių, akimirksniu pakeistų atmosferą.

16. Gana Ganesh Rangoli modelis:

Gražus Ganesh Rangoli modelis

Tai taip pat yra išskirtinis rangolis, kuriame lordas Ganeša matomas kitaip. Norint sukurti šį gražų dizainą, ant grindų buvo panaudotos kelios įdomios spalvos.

17. Nuostabus Ganesh Rangoli su spalvų mišiniu:

Nuostabus Ganesh Rangoli su spalvų mišiniu

Geriausias šio rangoli dalykas yra nuostabus spalvų derinys. Jame yra tik „Ganapati“ veidas, o likęs dizainas taip pat yra labai nesudėtingas.