naujausias rangoli dizainas

Rangolis jau seniai yra Indijos kultūros ir tradicijų dalis. Manoma, kad iš Rangolio dulkių sukurti spalvingi raštai ir dizainas sustiprina bet kurio namų slenksčio grožį, taip pritraukdami svečių, taip pat dievų ir deivių dėmesį. Daugelyje induistų šeimų Rangolis yra religingai sukurtas Diwali šventės metu, o naujausi Rangoli dizainai su spalvomis ar gėlių žiedlapiais yra skirti šeimos funkcijoms ir kitiems festivaliams.

Jūros druska, kreida, grūdai ir ankštiniai augalai naudojami įvairiems dizainams ir modeliams gaminti kelis kartus, taip pat Rangoli varžybose. Peržiūrėkime 15 tradicinių ir naujausių „Rangoli“ dizaino vaizdų,

Naujausi „Rangoli“ dizainai 2021 m.

„Rangoli“ neapsiriboja tik „Diwali“, bet ir keliais kitais renginiais, todėl atraskime keletą geriausių naujausių „Rangoli“ dizainų,

1. Paprastas Rangoli dizainas su spalvomis:

Paprastas „Rangoli“ dizainas su spalvomis

Tai Rangoli kūriniai, pagaminti labai paprasto dizaino. Šiems dizainams nereikia daug pastangų, todėl jie yra labai paprasti. Juos sudaro dizainai, kurie nėra labai sudėtingi. Tai galite padaryti naudodami Rangoli miltelius ar gėles. Šį tradicinio Rangoli dizaino stilių galima derinti su naujausiais naujausiais Rangoli dizainais. Kontrastingos spalvos suteikia „Rangoli“ labai patrauklią ir gražią išvaizdą.

2. Naujausias „Rangoli“ dizainas su gėlėmis:

Naujausias „Rangoli“ dizainas su gėlėmis

Šie „Rangoli“ dizainai yra gėlės formos ir dydžio. Paprastai tai daroma etninės ar tradicinės progos metu. Jūs galite laisvai naudoti spalvas ir visų rūšių gėlių žiedlapius, kad sukurtumėte unikalų gėlių dizainą. Tai puikiai tinka pradedantiesiems, norintiems išbandyti savo rankas iš paprasto dizaino. Taip pat galite naudoti trafaretus arba pasitelkti kitų pagalbą, kad sukurtumėte didesnio dydžio naujausią naują „Rangoli“ dizainą.

3. Naujausias „Peacock Rangoli“ dizainas:

Naujausias „Peacock Rangoli“ dizainas

Povas yra nacionalinis Indijos paukštis ir yra svarbus Rangoli dizainas. Jie pateikiami įvairių spalvų ir dizaino. Nors dizainas yra tas pats, tačiau jį galima sukurti įvairiais būdais. Povo plunksna gali būti pagaminta unikaliausiu būdu, naudojant tokias spalvas kaip mėlyna, žalia, oranžinė ir geltona. Norėdami pagerinti dizainą, naudokite baltus miltelius abstrakčiais raštais. Tai puikus dizainas įvairioms progoms.

4. Naujas „Swastik Rangoli“ dizainas:

Naujausi „Rangoli“ su naujais vaizdais

Šis dizainas yra visiškai tradicinis ir jau seniai paplitęs. Šie svastikos dizainai dažniausiai atliekami religinėmis progomis. Jis yra populiariausias Diwali mieste ir naudojamas kaip simbolis svečiams priimti. Tai daroma prie slenksčio, siekiant sustiprinti pirmojo namo žingsnio grožį. Norėdami sukurti subtilų efektą, taip pat galite sukurti „Sri“ simbolį.

5. Geometrinis Rangoli dizainas:

Geometriniai modeliai

Taip pat galite sukurti įvairaus dizaino „Rangolis“, kurio modelis yra geometrinis. Juos sudaro koncentriniai apskritimai, stačiakampiai, trikampiai ir įvairūs kiti modeliai. Jie labai išpildo „Rangoli“ vaizdą, nes jie susideda iš betono formų. Be to, jie yra gražūs ir nepakartojami gamtoje. Galite juos pagaminti naudodami Rangoli dulkes ar gėles. Tai yra naujausios dizaino „Rangoli“ nuotraukos, palyginti su senais laikais.

6. Naujausi tradiciniai „Rangoli“ dizainai:

Naujausi tradiciniai „Rangoli“ dizainai

Ši dizaino forma paprastai atliekama religinėmis, tradicinėmis progomis. Jie susideda iš paprastų dizainų, kurie turi estetinį faktorių. Galite padaryti ryškius apskritimus ir kvadratus, užpildytus ryškiomis Rangoli spalvomis. Aplink dizainą taip pat galite pridėti „Diyas“/molio žvakių, kad sukurtumėte stebuklingą išvaizdą. Paprastai jie gaminami prie slenksčio, kaip gražus papildomas svečių priėmimo gestas.

7. Naya Ganesh Rangoli menas:

Naya Ganesh Rangoli menas

Šis dizainas sukurtas ypatingomis progomis, tokiomis kaip Diwali ar Ganesh Chaturthi. Jis pagamintas pagal Lordo Ganesho modelį, naudojant įvairias spalvas ir gėles. Tai naujas naujausias „Rangoli“ modelis, kurį naudoja ir išbando daugelis. Galite padaryti visą Rangolį Lord Ganapati pavidalu arba padaryti Lord Ganapati dizaino viduryje, todėl tai yra traukos centras.

8. 3D Rangoli dizainas:

3D Rangoli dizainas

Tai moderni dizaino forma, kurią galima sukurti taip, kad dizainas taptų trimatis. Aplinkui buvo sukurtas lotosas su lapais ir pora naujų pumpurų. Tai yra vienas iš geriausių ir naujausių „Rangoli“ dizaino vaizdų, kurie įgijo didelį populiarumą. Naudodami nuo keturių iki penkių skirtingų spalvų, galite sukurti 3D efektą. Šis stilius naudojamas kultūriniams renginiams ir festivaliams. Šiam efektui suteikti dažniausiai naudojamos tokios spalvos kaip juoda, balta, mėlyna ir žalia.

9. „Diwali“ naujausias „Rangoli“ dizainas:

„Diwali“ naujausias „Rangoli“ dizainas

Šie dizainai Indijoje yra labai garsūs, nes „Diwali“ yra plačiai švenčiama šventė kiekviename namų ūkyje. Šiuose dizainuose plačiai naudojamos molio žvakės („Diya“), suteikiančios šventinį pojūtį. Kadangi Diwali yra šviesos festivalis, žvakės turi daug reikšmės. „Diya“ taip pat supa dizainą ir yra įprasta tradicija kiekviename namų ūkyje. Įvairūs dizainai, tokie kaip „Ganapathi“ ar naujos modernios dizaino formos, taip pat gali būti išskirti iš kitų.

10. Rangolis su ryžiais, ankštiniais augalais ir kitais grūdais:

Rangoli su ryžiais, ankštiniais ir kitais grūdais

Tai unikali Rangoli forma, kuri vietoj Rangoli miltelių gaminama iš įvairių maisto grūdų, tokių kaip ryžiai, ankštiniai ir kiti grūdai. Tai vienas iš naujausių naujausių „Rangoli“ dizainų, sukurtas naudojant pėdų daiktus ir sukurtas koncentriniais apskritimais bei kitais geometriniais raštais. Grūdus ir ankštinius augalus taip pat galima pamirkyti maistiniais dažais, kad dizainas taptų daugiau spalvų. Tai suteikia dizainui unikalią išvaizdą ir greitai tapo populiari.

11. Nauji kampiniai „Rangoli“ dizainai:

Nauji kampiniai „Rangoli“ dizainai

Šis „Rangoli“ dizainas paprastai yra sukurtas pusiau apskritimais arba kitais ketvirčio apskritimais. Kadangi jie gaminami kampinėse namo erdvėse, todėl ir skiriasi forma. Jie daugiausia susideda iš unikalių geometrinių modelių ir abstrakčių modelių, kurie suteikia unikalų išvaizdą. Užpildykite juos ryškiomis spalvomis ir jie atrodo kaip niekada anksčiau. Galite užpildyti visą kolamą spalvomis ir pasirinkti baltą, kad sukurtumėte dizainą.

12. Rangoli dizainas su Diya:

Rangoli dizainas su Diya

Nors „Rangoli“ dizainas atrodo spalvingas ir patrauklus, naudojant „Diya“, jie atrodo stebuklingiau. Tai suteikia akinančią išvaizdą su subtiliu efektu. Jie taip pat atrodo patrauklesni ir padeda padidinti jo patrauklumą. „Diya“ šviesa supa visą „Rangoli“ dizainą ir pabrėžia jo grožį. Molio žvakė, net ir naujausiuose „Rangoli“ dizainuose, yra tokia pat svarbi kaip senovėje.

13. Nauji „Pookalam Rangoli“ dizainai:

Nauji „Pookalam Rangoli“ dizainai

Šie dizainai yra specialiai sukurti Onam festivaliui. Ši šventė paprastai švenčiama Pietų Indijoje, ypač malajų. Jie gaminami naudojant Rangoli miltelius ir gėles, suteikiant jiems gyvybingą, spalvingą išvaizdą. Pookalam dizainas yra labai unikalus ir gražus. Šie dizainai yra sukurti per 10 dienų šventę. Šiuo metu dizainas paprastai laikomas paprastu, nors kai kurie namų ūkiai vis dar kuria fantastiškus dizainus.

14. Naujausi pasienio Rangoli dizainai:

Naujausi pasienio Rangoli dizainai

Šie dizainai dažniausiai kuriami namų sienose. Jie pagaminti pagal gėlių modelį ir unikalius modelius. Šiuos dizainus galite sukurti naudodami ryškias spalvas, tokias kaip raudona, mėlyna, geltona ir kitos. Jie yra nedideli, tačiau atrodo vienodai patrauklūs. Šiuos modelius galima padaryti naudojant įvairius naujausius „Rangoli“ dizainus su spalvomis ar gėlių žiedlapiais, atitinkančiais progą ir įvykį.

15. Nauji „Rangoli“ dizainai su temomis:

Nauji „Rangoli“ dizainai su temomis

Šis dizainas neseniai buvo priimtas ir vis labiau populiarėja. Tai unikali „Rangoli“ forma, sukurta naudojant unikalias temas. Ši tema yra vienas iš naujausių „Rangoli“ dizainų ir susideda iš dievų ir deivių formų dizaino ir įvairiomis progomis skiriasi. Skirtingos progos reikalauja unikalių temų, skirtų konkrečiam renginiui. Pavyzdžiui, jūs galite padaryti šį gražų Krišnos ir Radha dizainą kartais, pavyzdžiui, Holi ar Krišna Janmashtami.

Papildomi patarimai/pasiūlymai naujausiems „Rangoli“:

  • Pasinaudokite aplinkiniais gamtos elementais, kad pridėtumėte daugiau unikalių efektų ir sukurtumėte naują naujausią dizainą.
  • Pasirinkite ekologiškas spalvas arba senus gėlių žiedlapius, kad nekenktumėte gamtai.
  • Jei norite gauti „Rangoli“ dizainą didesniam renginiui, galite pasitelkti profesionalų menininką, gerai išmanantį projektavimą.
  • Jei naudojate maisto grūdus ir ankštinius augalus, pabandykite padaryti piešinį ant švaraus paviršiaus ar audinio, kad galėtumėte jį vėl naudoti.
  • Pasirinkite dizainą pagal progą, nes tai pagerins kolamo išvaizdą.

Dabar, kai esate visiškai aiškūs ir žinote apie skirtingus „Rangoli“ dizaino tipus, kitą kartą galite sukurti unikalius ir naujus naujausius „Rangoli“ modelius ir dizainus. Jie yra labai tradicinio pobūdžio ir vienodai patrauklūs. „Rangoli“ yra geriausias būdas papuošti jūsų slenkstį ir taip pat laikomas puikiu būdu suburti namo moteris bendroms meninėms pastangoms. Nesivaržykite atskleisti savo kūrybiškumo ir padaryti tobulą Rangoli kada nors.