Pakelkite rankas, jei Diwali laukėte tiek, kiek mes! Artėjant šventinei datai, pats metas pradėti jai ruoštis su Diyas, krekeriais ir, žinoma, Rangoliu! Daugelyje namų ūkių tai yra ritualas papuošti namo įėjimą Rangoli dizaino kilimais Diwali!

Rangoli Deepavali

Ši spalvinga tradicija iš pradžių buvo pradėta paminėti gėrio pergalei prieš blogį. Tai taip pat siejama su deive Lakšmi, kuri gali jus palaiminti daugybe turtų. Remiantis Indijos įsitikinimais, gerai dekoruotas įrašas su ryškiu Rangoliu yra sėkmės ir klestėjimo veiksnys. Taigi, šis Diwali, išlaisvinkite savo kūrybiškumą, pasisemdami įkvėpimo iš šių meniškų Rangoli modelių!

Rangoli svarba Diwali:

Pasak induistų Dharmos, manoma, kad palanku Rangolį išleisti svarbiomis metų dienomis. Ypač Diwali, kuris žymi Viešpaties Ramos sugrįžimą po pergalingos kovos su Ravana, šie modeliai simbolizuoja viltį ir laimę! Įvairiose Indijos dalyse šios meno rūšys žinomos skirtingais pavadinimais, tokiais kaip „Kolam“, „Muggulu“, „Kolangal“, „Alpana“ ir kt. šventinės dvasios.

Naujausi „Diwali Rangoli“ dizainai 2021 m. Su nuotraukomis:

Šiais metais padarykite įspūdingą pareiškimą savo kaimynystėje, išbandydami vieną iš šių patrauklių „Deepavali Designs“ (Muggulu):

1. Paprastas „Diya Rangoli“ dizainas – „Happy Diwali“:

Paprastas „Diya Rangoli“ dizainas - „Happy Diwali“

Tai labai paprastas rangolis, kurį galima piešti Diwali proga, nes jo pagrindinė atrakcija yra Dija. Pradėkite nuo „Diya“, tada nupieškite gėles ir lapus lauke. Užpildykite spalvas kontrastingai. Šio dizaino rožinė, žalia ir geltona spalvos išsiskiria ir suteikia estetinį įspūdį. Užpildę rožinę spalvą centre, kontrastui parašykite „Happy Diwali“ geltona spalva.

Šis rangoli dizainas pastaruoju metu buvo populiarus ir apima labai mažai rankų sukimo įgūdžių, nes neapima laisvų rankų modelių piešimo. Jis pagrįstas tuo, kad į reikiamą modelį pirmiausia įdedami dideli taškai, o tada kreidos milteliai pirštų galiukais perkeliami tam tikra kryptimi, kad būtų sukurtas dizainas. Pradėkite nuo Diya ir nubrėžkite taškus spalva pagal gėlių skaičių ir išdėstymą. Gėlių pirštų galiukais perkelkite spalvą į išorę. Lapų raštą galima padaryti lazda. Ateinant Diwali, pamaloninkite savo lankytojus šiuo paprastu, bet spalvingu rangoli.

2. Gražus Rangoli dizainas su Dija:

Gražus „Rangoli“ dizainas su „Diya's“

Tai lengvas, bet elegantiškas rangoli dizainas pradedantiesiems. Tai apima paprastą gėlę, nupieštą centre su išlenktais žiedlapiais ir iš jo sklindančiais mango motyvais. Šio dizaino akcentas yra ryškus kontrastas tarp naudojamų spalvų. Išoriniuose lapuose naudojamas atspalvis ir languotas raštas gėlėse suteikia elegantišką rangoli dizainą. Jis tinka bet kokiam festivaliui ir turi būti pritaikytas. Pavyzdžiui, per Diwali papuoškite ją diyomis ir Sankranthi gėlių žiedlapiais. Šis dizainas atrodo sudėtingas, tačiau būkite tikri, kad kai tik tai suprasite, jums patiks komplimentai.

3. Spalvingas Rangoli dizainas pradedantiesiems:

Spalvingas Rangoli dizainas pradedantiesiems

Šis rangoli dizainas pasižymi 2 susipynusiais gėlių raštais su mango motyvais ir taškais bei linijomis tarp jų. Pirmiausia nubrėžkite mango motyvų kontūrus ir gėlių raštą. Spalvokite juos iš vidaus į išorę. Svarbiausios yra spalvos, naudojamos atspalvių gėlių žiedlapiams šiame rangolyje. Tada patamsinkite mango centrą juodomis linijomis ir uždėkite jį supančius rožinius taškus. Užbaikite dizainą, jei reikia, uždenkite kreidos milteliais. Jis gali būti nupieštas bet kokia proga ar net atsitiktinai prieš jūsų slenkstį

4. Patrauklus gėlių Rangoli dizainas:

Patrauklus gėlių Rangoli dizainas

Tai spalvingas ir ryškus rangoli dizainas, kuriame aiškiai matomos gėlės. Pradėkite nuo paprastos gėlės centre ir tada pieškite gėlių eskizus iš penkių pusių, kad užtikrintumėte tinkamą simetriją. Tada užpildykite tarpus tarp gėlių languotu dizainu. Pradėkite užpildyti spalvas iš vidaus. Šis dizainas yra ypač ryškus dėl kelių kontrastingų spalvų, naudojamų gėlėse, ir akį traukiančių languotų raštų tarp jų. Tai tinka bet kokiai palankiai progai, pavyzdžiui, šeimos ceremonijoms ar vestuvėms. Kitą kartą, kai namuose susirenka šeima, nustebinkite visus, padarydami šį rangolį prie jūsų slenksčio.

5. Keturių kvadratų Diya Rangoli:

„Four Square Diya Rangoli“

Tai klasikinis meno kūrinys, kuklus, bet gražus, kur ant languoto keturių kvadratinių pagrindų nupieštas gražus ryškių spalvų gėlių dizainas. Pakaitinis spalvų išdėstymas atspindi gyvenimo yin ir yang. Šiame elegantiškame dizaine simetrija vaidina svarbų vaidmenį. Fono atspalviai gerai kontrastuoja su oranžinės ir raudonos spalvos panaudojimu „Diya“ ir gėlių raštuose.

6. Aštuoni Mango Kolam:

Aštuoni Mango Kolam

Tai laisvos rankos „Rangoli“ dizainas, kuriame naudojami tradiciniai mango motyvai. Pirma, centre nupieštas apskritimų rinkinys, kurį supa aštuoni mango raštai. Tai simbolizuoja aštuonis Lakšmi arba induistų mitologijos AshtaLaksmi. Spalvų naudojimas ir detalės viduje pakelia šį paprastą modelį į visiškai naują lygį. „Diyas“ taip pat yra strategiškai išdėstyti, kad būtų ryškesnis vaizdas.

7. Mandala Rangoli:

Mandala Rangoli

Jei jums patinka Mandala menas, šį dizainą būtina išbandyti! Paprastą, tačiau stulbinantį dizainą galima sukurti naudojant kreidos miltelius. Pirma, epicentras suprojektuotas naudojant apskritimus, išdėstytus vienodu atstumu vienas nuo kito. Kiekvienas iš jų yra užpildytas skirtingais geometriniais raštais, kaip parodyta. Aplink juos auga didelė gėlė su 10 žiedlapių. Naudojant baltą spalvą, kiekvieno žiedlapio viduje nupiešiamas tinklelis. Galiausiai lempos dedamos ant kampų, siekiant vizualinio efekto.

8. Vaivorykštės Rangoli dizainas Diwali:

Vaivorykštės Rangoli dizainas Diwali

Šis šedevras yra tobula simetrijos ir spalvų santuoka. Tai taip pat yra vienas iš populiariausių „Diwali Rangoli“ dizainų, nes jį pagaminti yra gana paprasta. Pirma, centre nubrėžtas bazinis apskritimas, iš kurio nupiešta viena su kita spalvinga žiedlapių serija. Šią struktūrą palaiko įvairių spalvų apskritimai. Naudojant baltos kreidos miltelius, tuščia erdvė užpildoma, kad pigmentiniai milteliai išsiskleistų.

9. Dieviškoji gėlė Kolam:

Dieviškoji gėlė Kolam

Pagrindinis „Rangoli“ tikslas yra nukreipti savo vidinę energiją per kreives, linijas ir ryškias spalvas. Čia matomas vienas iš tokių išskirtinių jūsų maldos kambario dizainų. Tai galima padaryti piešiant laisva ranka, naudojant simetriškų apskritimų rinkinį. Mandaros stiliaus menas turi dvasinę atmosferą, kurią pasiekia vidiniai modeliai, sukurti kiekviename iš šių etapų. Ryškios gėlės užbaigia šį modelį ir taip pat laiko jūsų brangias lempas.

10. „Sankar Bharati“ dizainas „Diwali“:

„Sankar Bharati“ dizainas „Diwali“

Jei kada nors lankėtės Maharaštros valstijoje, galbūt girdėjote apie Sanskar Bharati Rangoli meną. Ši ypatinga technika pagaminta naudojant pirštus, paprastai tris ar penkias jūsų rankos, kad būtų sukurti išgalvoti, meniški modeliai. Pirmiausia ant žemės padaromas pagrindinis eskizas, į kurį tolygiai pabarstomi spalvoti milteliai. Naudojant pirštus ar net įrankius, tokius kaip kabantys, 3D efektai sukuriami, kaip parodyta. Galiausiai centriniam elementui sutelkti naudojami balti milteliai.

11. Abstraktus grožis:

„Deepavali Rangoli“ dizainas

Gėlės visada yra madingos, ir tai yra amžinai žaliuojanti klasika! Lotoso žiedui suteikiamas spalvingas posūkis, plečiant žiedlapių skaičių išorine kryptimi ir juos užpildant. Tai eklektiškas kontrastingų šviesių ir tamsių atspalvių derinys, atspindintis žmogaus gyvenimo aukštumas ir nuosmukius. Galite pasirinkti lempą laikyti centre arba kampuose.

12. Kampinis Rangoli dizainas:

Kampinis „Rangoli“ dizainas

Jei turite apvalios formos salę ar kambarį ir norite pabrėžti vieną konkrečią sritį, šis puslankis „Rangoli“ yra puiki idėja. Tai tradicinių kreidos miltelių „Kolam“ ir modernių gėlių dizaino derinys. Modelio viduje esančioms lempoms numatytos vietos žymekliai. Galite naudoti įvairias gėles, kad ji atrodytų šviesesnė ir gražesnė, arba pasirinkti paprastą su medetkomis ir chrizantemomis.

13. „Kundan Readymade Rangoli“:

„Kundan Readymade Rangoli“

Jei norite, kad jūsų „Rangoli“ centrinis elementas būtų šoninis, peržiūrėkite šiuos „Kundan“ pagrindu pagamintus „Rangoli“ kūrinius. Jų galima įsigyti daugelyje internetinių parduotuvių, iš kurių galite pasirinkti modelį ir nusipirkti kaip rinkinį. Priklausomai nuo jūsų kūrybiškumo, šie kūriniai gali būti išdėstyti taip, kad būtų sukurtas unikalus dizainas. Vėliau jie gali būti saugomi tolimesniam naudojimui.

14. Dhana Lakshmi Rangoli:

Dhana Lakshmi Rangoli už Diwali

Šis Diwali, pasveikinkite turto deivę pagal šį tradicinį modelį. Dviejų baltų dramblių, įplaukiančių į Kalasą, įvaizdis simbolizuoja Danos Lakšmi įėjimą į jūsų namus. Visas eskizas sukurtas pagal „Lotus“ dizainą, kuris yra „Devi“ buveinė. Žodžiai „Shubh“ ir „Laabh“, reiškiantys „palankumą“ ir „naudą“, yra išgraviruoti iš abiejų pusių, kad tiktų progai.

15. Apvalus Rangoli modelis:

Apvalūs Rangoli modeliai Diwali

Paryškinkite savo įėjimą naudodami šį nuostabų „Diya“ ir „Floral“ apvalų „Rangoli“. Tai padaryti labai paprasta, naudojant tik spalvingos kreidos kilimėlio pagrindą. Naudokite žemiškus kaštoninius atspalvius, kad suformuotumėte apskritimo formą, kaip parodyta. Dabar, naudodami baltos kreidos miltelius, sukurkite gražius raštus ir apibrėžkite apskritimų kraštus. Centre galite įdėti didelę Diya, o perimetrą – mažas.

16. Lengvas dekoratyvinis Rangoli:

Lengvas dekoratyvinis Rangoli

Jei esate „Rangolis“ naujokas, šis pradedančiųjų lygio modelis gali jums padėti. Kreidos gabalėliu nupieškite povo kūną. Tiesiog užpildykite jį spalvotais milteliais tolygiai skirtinguose dizaino blokuose. Dabar užpildykite kečupo buteliuką baltos kreidos milteliais ir lengvai suspauskite, kad susidarytų tie taškai ant sienos. Paspauskite centrą pirštu, kad būtų lygumas. Pridėdami kelis elementus, galite toliau tobulinti dizainą.

17. Šiuolaikinis Diwali Rangoli:

Šiuolaikinis Diwali Rangoli

Pažvelkite į šį dizainą, kuris yra modernus įprastinio „Rangoli“ pavyzdys. Spalvų ir tekstūrų pasirinkimas suteikia siurrealistinį efektą žiūrovo akims. Pagrindinė „Rangoli“ konstrukcija išlieka ta pati. Tačiau grožį prideda išorinis įdaras. Šešėlių spalvos milteliai pridedami storais sluoksniais, ant kurių pirštai naudojami bangų modeliams kurti. Jūs netgi galite išbandyti įvairias priemones, tokias kaip ledų lazdelės, šaukštai ir tt, kad improvizuotumėte dizainą.

18. „Diwali Mor Rangoli“:

„Diwali Mor Rangoli“

Čia yra šiek tiek posūkio į jūsų įprastą Povo dizainą! Naujoviškas dizainas naudoja „Mor“ temą spalvų ir raštų pavidalu. Sukurtas didelis gėlių dizainas, kurio viduje užpildytos detalės primena povo plunksnos „akis“. Centre nupieštas „Diya“ dizainas, o visos sienos paryškintos balta spalva. Galiausiai šį skaičių užbaigia sudėtingas ratas.

19. Diwali Diya Rangoli „Laimingas Diwali“:

Diwali Diya Rangoli

Pažvelkite į šį paprastą, tačiau stulbinančiai gražų Rangoli modelį. Spalvotas efektas akimirksniu patraukia žiūrovų dėmesį. Jis išlieka ištikimas Diwali dvasiai, o pagrindinis motyvas yra Diya. Norėdami pridėti festivalio dienos entuziazmą, atkreipiamas pranešimas „Happy Diwali“. Gražių žemiškų lempų įdėjimas suteikia žavesio!

20. Elegantiškas laisvų rankų Rangoli dizainas:

Elegantiškas laisvų rankų Rangoli dizainas

Čia yra dar vienas puikus dizainas, kurį galite sukurti namuose be didelių pastangų. Pirmiausia paimkite kreidą ir nubrėžkite pagrindinį kontūrą. Sukurkite mango motyvą ir nupieškite du gėlių raštus viršuje ir apačioje. Dabar užpildykite ryškias ir ryškias spalvas. Jūs netgi galite padaryti jį dar gražesnį, pridėdami kvepalų iš abiejų pusių.

21. „Diwali“ teminis Rangoli dizainas:

„Diwali“ teminis „Rangoli“ dizainas

Papuoškite savo namus šiuo išskirtiniu „Diwali kolam“ dizainu ir sulaukite daugybės draugų ir šeimos įvertinimų. Širdies formos Diyas ir „Happy Diwali“ noras puikiai tinka sukurti festivalio nuotaiką. Kadangi tai gana didelis modelis, galite tai padaryti, kad jūsų biuro renginiai padarytų įspūdį miniai. Taip pat galite naudoti šią koncepciją ir sukurti paprastesnius, akį džiuginančius modelius!

22. Spalvotas gėlių Rangoli dizainas:

Spalvotas gėlių Rangoli dizainas

Šis nuostabus „Diwali“ gėlių „Rangoli“ dizainas, pagamintas ant jūsų svetainės grindų, tikrai gali paversti jūsų šventę gaivesne ir malonesne. Dizainą sudaro gėlės, žiedlapiai ir lapai. Tačiau galite pasirinkti savo spalvas ir suteikti jai naujesnę išvaizdą. Gana lengva nupiešti kontūrą kreidos gabalu ir papuošti jį skirtingais atspalviais. Naudokite auksinį blizgesį, kad pridėtumėte blizgančią išvaizdą.

23. Pookalam Rangoli, skirtas Diwali:

Pookalam Rangoli už Diwali

Dabar čia ateina naujas „Rangoli“ dizainas Deepawali festivaliui, visiškai pagamintas iš gėlių žiedlapių. Kerala stiliaus „Pookalam“ koncepcija išplėsta ir į Diwali. Gėlės parenkamos labai kruopščiai, kad atitiktų šventės dvasią, o dizainas sukurtas taip dailiai, kad šventė taptų linksmesnė. „Diyas“ pridėjimas prie centro ir svarbių dizaino vietų gali jį dar labiau išgarsinti.

24. „Om Diwali Rangoli“ dizainas:

„Om Diwali Rangoli“ dizainas

Šis ryškus ir spalvingas rangolis yra tinkamas dvasinei šventei, kurios centre yra sanskrito „Om“. „Om“ yra palankus induizmo religijos simbolis, simbolizuojantis visuotinį dieviškosios galios pavadinimą. Naudodami tai kaip savo pagrindinę idėją, galite ją toliau plėtoti sukurdami aplinkui apskritą mandalos formos dizainą. Užpildykite jį įvairiais raštais, kad atitiktų festivalio dvasią.

25. Ganesha Rangoli dizainas:

Ganesha Rangoli dizainas

Ar galite įsivaizduoti kokią nors ypatingą progą be Viešpaties Ganešos? Žinoma ne! Dramblys Dievas yra kliūčių šalintojas, taip pat naujų pradų Viešpats. Taigi šiais metais, jei norite pradėti naują savo gyvenimo kelionę, pamaloninkite jį šiuo nuostabiu modeliu. Naudokite veidą dešinėje pusėje ir sukurkite pusapvalį dizainą, simbolizuojantį jo palaiminimus.

Papildomi patarimai ir gudrybės Diwali Rangoli dizainui:

Jei abejojate, kaip tęsti šventinį „Kolam“, tiesiog atlikite šiuos paprastus įsilaužimus:

  • Pirmiausia išanalizuokite sritį, kurioje planuojate gaminti „Rangoli“. Priklausomai nuo dydžio, turite pasirinkti tinkamą dizainą.
  • Išorėms rinkitės didelį raštą, pageidautina ir apvalių formų, kad būtų platesnis ir geresnis padengimas.
  • Jei nesate kreidos miltelių ekspertas, naudokite kreidos gabalėlį arba trafaretą, kad sukurtumėte kontūrą. Užpildykite jį spalvomis ir tiesiog naudokite baltą pudrą, kad paryškintumėte kraštus.
  • Jūs netgi galite naudoti išmaniuosius įrankius, tokius kaip kūgiai, formos, kompaktiniai diskai, apyrankės ar kiti „pasidaryk pats“ daiktai aštriems modeliams. Tačiau jie tinka tik mažesniam dizainui.
  • Gėlių žiedlapiai yra puikus dirbtinių, kenksmingų spalvų pakaitalas. Taigi, jei esate ekologiškas žmogus, vadovaukitės šiuo patarimu.
  • Ir nepamirškite visada pradėti savo šabloną iš vidaus, o ne priešingai, nes taip išvengsite savo dizaino.
  • Sukurkite sienų dizainą, pvz., Vijoklius, gėles ar paprastas linijas, kad pažymėtumėte ribas.

Ar šie „Rangoli“ dizainai Diwali neatrodo nuostabūs? Šiais metais nieko neapsiribokite paprastu! Padarykite savo šventę dar ypatingesnę, atkurdami šiuos patrauklius modelius savo namuose. Žaiskite su spalvų palatomis ir eksperimentuokite su įvairiais šešėliavimo metodais, kad sukurtumėte įspūdingus efektus. Jei sugalvojote ką nors įdomesnio, praneškite mums! Kas žino, kitais metais jūsų darbai gali būti pristatyti?

Diwali Rangoli

“>