Rangolis yra nuostabus menas, puošiantis daugumą induistų namų ūkių. Šį spalvotų miltelių kūrimą grindų fone daro visos moterys ryte. Tai ypač svarbu festivalių metu. Rangoli gali būti pagamintas iš vienos spalvos- paprastai baltos arba gali būti naudojamos kelios patrauklios spalvos.

4 taškų Rangoli/Pulli Kolam dizainas su vaizdais:

Čia parodysime, kaip sukuriamas paprasčiausias rangolis naudojant 4*4 taškus,

1. Paukščių dizaino Rangolis:

Paukščių dizaino Rangolis

Štai populiarus paukščių dizainas buvo atliktas naudojant rangolius su taškais 4 x 4. Šis rangolis sukurtas įdėjus 4*4 taškus, naudojant baltus miltelius. Čia pagaminta antis sujungta su taškelių kampais. Rėmelį galite uždėti baltais milteliais. Tada jis gali būti užpildytas bet kokia jums patinkančia spalva, kad sukurtumėte nuostabius rangolius. Dėl patrauklių 4 taškų rangoli spalvų jis tikrai išsiskiria.

2. 4 taškai Kolam:

4 taškai Kolam

Tai puikus 4 taškų Kolam paveikslas, kurį galima išbandyti pooja kambaryje arba prie jūsų namo įėjimo. Jūs tikrai būsite palaiminti šiuo dizainu. Lengvą „Kolam“ dizainą sudaro nepertraukiamas baltų miltelių turas, uždėtas ant taškų. Taip sukuriamas nuostabus vaizdas, kuris puikiai atrodo tamsiame ar juodame fone. Šiam rangoliui nereikia pridėti jokių kitų spalvų. Tai tik nespalvotas vaizdas su 4 taškų rangoli.

3. 3 D Kolamas:

3 D Kolamas

Išbandykite šį paprastą „3D Kolam“ dizainą, kurį sudaro 7–4 taškų rangoliai. Šis dizainas yra toks, kad sukuria 3D išvaizdos įspūdį. Dizainui naudojamos spalvos taip pat yra ryškios ir gražios. Nuostabu pamatyti, kaip 4 taškų rangoli dizainas gali padaryti jūsų namus gražius. Šie dizainai daugiausia naudojami progoms ir specialioms ceremonijoms. Specialūs festivaliai yra geriausias laikas gaminti šiuos nuostabius rangolius. Taip pat lengva išmokyti vaikus, o spalvingi rangoli yra tai, ką jie visada brangins.

4. SikkuKolam:

SikkuKolam

Štai keletas sudėtingų, mažų ir paprastų dizainų, kuriuos galite padaryti naudodami 4 taškų pullikolamą. Dizainas yra gana lengvai sukurtas ir padeda sukurti nuostabius efektus. Galite palikti rangolį tik su viena spalva arba galite pridėti kelias spalvas. 4–4 taškų rangoli yra pradedančiųjų dizainas, kurį lengva išbandyti visiems. Šis rangoli sukuria keletą labai gerų kreivių, kurias galima pridėti prie jūsų namų įėjimo ar kambario. Išbandykite šiame paveikslėlyje parodytus dizainus.

5. Gėlių Rangolis:

Rangoli gėlė

Vienas iš labiausiai paplitusių rangoli dizaino yra gėlių raštai. Gėlių rangolis yra labai gražus ir gali būti pagamintas naudojant daugybę skirtingų gėlių formų. Pati paprasčiausia gėlė, kurią galima pagaminti naudojant 4 taškų rangolį, yra keturių lapų dobilas. Tada jis pridedamas su lapais ir kitais dizaino elementais, kad būtų pagaminti visi rangoli. Sujunkite taškus, kad sudarytumėte gėlę ir lapus. Spalvokite žiedlapius ir pumpurą pagal savo pasirinkimą. Prie rangoli taip pat galite pridėti ašarų ar deimantų figūrų.

„Rangoli“ yra brangi dizaino forma, kurią induistai naudoja įėjimui. Tai sukuria spalvingą modelį, kurį gali atlikti bet kas. 4 taškų rangoli yra paprasčiausias iš visų. Galite sukurti 4*4 taškų kolamą arba 7*4 taškų rangolius su viena spalva arba keliomis spalvomis.