„Rangoli“ leidžia namams atrodyti gražiai, taip pat puiku pasveikinti dievus, draugus ir svečius. Įvairiomis spalvomis nuspalvinti rangoliai atrodo išskirtinai ir ryškiai. Didesni rangoliai yra skirti šventinėms progoms, pavyzdžiui, 12 taškų rangoli dizainui, ir jie užima šiek tiek daugiau laiko.

Geriausi 12 taškų „Rangoli“ dizainai su vaizdais:

Čia yra populiariausių 12 taškų rangoli dizaino sąrašas su vaizdais.

1. Paprastas 12 taškų Rangolis:

Paprastas 12 taškų Rangoli

Išbandykite savo jėgas paprastuose 12 taškų rangoliuose, kurie gali būti dideli, tačiau lengvai pagaminami. Paprastas dizainas iš tikrųjų yra skirtingų objektų, sujungtų kartu, veidrodiniai vaizdai keturiuose kampuose. Gėlė ir širdies formos, esančios ant rangoli, yra pagamintos visiškai tiesiomis linijomis. Kiekvienas segmentas yra nudažytas skirtinga spalva, kad būtų ryškus ir patrauklus. Išbandykite šį nuostabų rangolį savo namams.

2. Spalvingas 12 taškų Rangolis:

Spalvingas 12 taškų Rangoli

Rangolis su taškais nuo 12 iki 12 yra puikus būdas kurti naujus dizainus. Šablonus nesunku sudaryti ištisinėmis linijomis ar kreivėmis. Šis rangolis gali turėti skirtingus segmento objektus, pavyzdžiui, gėlę, esančią įvairiuose aikštės kampuose. Rangolis yra paprasčiausias, nes jums nereikia jo vėl dažyti. Siena yra tobula ir atrodo pakankamai šventiškai. Išbandykite savo jėgas prie šio dizaino, kad jūsų namai jaustųsi jaukiai. Priverskite savo vaikus išbandyti savo dizainą ir jiems patiks.

3. Puodas 12 taškų Rangoli:

Puodas 12 taškų Rangoli

Dar vienas baltas rangoli dizainas yra puodo dizainas. Čia puodas su tulsiu augalu nupieštas kiekvieno kampo viduryje. Kiti kampų galai turi tam tikrą geometrinį dizainą. Padarykite tai šventei ar kitai progai. 12 taškų kolamas yra įdomus būdas interpretuoti daugybę mūsų turimų religinių simbolių. Tai galite lengvai nupiešti, nes figūros sudaromos tiesiog sujungus taškus. Tada tas pats skaičius pakartojamas ir kituose trijuose kampuose.

4. Kranto formos Rangolis:

Kranto formos Rangolis

Vienas gražus dizainas, simbolizuojantis maldą, yra kriauklė. Šis rangolis su kriauklės dizainu yra labai geras. Tai spalvinga ir šviesu žiūrėti. Jums bus lengva sukurti šiuos 12 pulli kolam, nes yra paprasta sujungti taškus. 12 taškų rangoli dizaino yra daug, bet kai tai reiškia taiką ir maldą, tai yra galingas pareiškimas. Tai galite padaryti šventei ar ypatingai dienai. Kriaušės kreivės turėtų būti lengvai tekančios ir gražios, kad atrodytų tikroviškai. Galite pridėti spalvų, kurios bus ryškios ir gali būti skirtingos kiekvienai iš šešių kaladėlių.

5. Geometrinis gėlių Rangolis:

Geometrinis gėlių Rangolis

Malonu matyti rangolius, kai jie turi geometrinį dizainą, sukuriantį kažką gėlių. Šis modelis su gėlėmis ir geometriniais objektais sukuria gėlių dizainą. Muggulu su 12 taškų yra labai gražus, nes turi iki penkių spalvų. Geometrinių objektų gėlės ir kreivės nuspalvintos skirtingomis spalvomis. Galite išbandyti savo jėgas šiame rangoli, kad gautumėte geriausią iš abiejų tipų dizaino. Geometriją lengva sukurti, nes ji tik sujungia taškus su kreivės linijomis.

12 taškų rangoli yra gražus rangoli dizainas, kurį galite naudoti kurdami festivalių ir ypatingų dienų dizainą. Didysis rangolis yra pakankamai didelis, kad galėtų piešti daugybę skirtingų objektų pagal modelį. Įprasti yra maldai skirti daiktai.