Rangoli yra tai, ką dauguma moterų gamina ryte prie savo namų įėjimo. Kasdieniam naudojimui sukurtas rangolis yra paprastas. Tik kartais jie sukuria įmantrius ir gražius dizainus, kurie užima daug laiko. Rangoli paprastai gaminamas pradedant taškų kvadratu. Tai taip pat gali būti 3*3 kvadratas.

Geriausi 3 taškų Rangoli/Pulli Kolam dizainai:

Čia mes parodysime jums visas rangoli rūšis, kurias galima sukurti naudojant 3*3 kvadratą,

1. Lengvas 3 taškų Rangoli:

Lengvas 3 taškų Rangoli

Čia yra puikūs 3 taškų rangoli, kuriuos galite lengvai sukurti be jokių pastangų. Tai yra paprasčiausias dizainas, kurį galima padaryti. 3*3 dizainas paprastai yra nepertraukiamas dizainas, kuris prasideda nuo vieno taško ir baigiasi kitu. Taip pat galite turėti 3 taškų rangoli dizainus, kurie sujungia kelis taškus ir sudaro dvi ar tris viso modelio dalis. Išbandykite kai kuriuos iš šių modelių, jei esate pradedantysis ir vėliau galėsite sukurti geresnius modelius.

2. Pradedantysis 3 taškų Rangolis:

Pradedantysis 3 taškų Rangoli

Vienas iš paprastų pradedančiųjų dizaino yra 3 taškų kollamas. Šis dizainas turi pagrindinius gėlių ir lapų modelius, atliktus 3*3 taškų matricoje. Čia taip pat galite improvizuoti ir sukurti daug įmantrių dizainų. Pradedančiųjų rangoli naudoja daugelis žmonių, kad jų įėjimai atrodytų nuostabiai. Naudodami kreives ir linijas galite sukurti keletą nuostabių kūrinių. Kadangi šis dizainas skirtas pradedantiesiems, modeliai yra paprasti. Bet jūs galite papildyti dizainą ir sukurti savo unikalų modelį.

3. 3 taškai Kolangalas:

3 taškai Kolangalas

Čia yra 3 pulli kolangal, kuris naudoja 3*3 kvadratą, kad sukurtų sudėtingus dizainus. Rangoliai gali naudoti linijas ar kreives, kad sukurtų dizainą. Kolangalas gaminamas nesujungiant taškų, bet suapvalinant aplink taškus. Taigi čia taškai taip pat yra dizaino dalis. Tai galite naudoti šventyklos dekoravimui ir namo įėjimui. Išbandykite šį paprastą dizainą ir jums tikrai patiks gaminti rangolius vėl ir vėl.

4. Paprastas Kolam Rangoli:

Paprastas Kolam Rangoli

Išbandykite šį spalvingą 3 taškų „sikku kolam“ su nuostabiais raštais. Pasirinkimų yra daug ir į šį rangoli galite pridėti daugiau nei dvi spalvas. Suteikite jam gyvybingumo, naudodami ryškias spalvas su baltos spalvos kraštu. Trijų taškų kolamas yra labai svarbus dideliems festivaliams ir visos moterys mėgsta kurti šiuos sudėtingus dizainus. Galite rinktis iš gėlių ar geometrinių raštų. Užpildykite spalvas, kaip jums patinka, ir galutinis rezultatas bus labai gražus. Kolamo modelius gali atlikti bet kas.

5. Specialūs „Rangoli“ dizainai:

Specialus „Rangoli“ dizainas

Galite išbandyti savo jėgas šiame nuostabiame specialiame rangoli dizaine, kurį sudaro 3 taškai. Dizainas yra gana gėlių pagrindas, kuriame naudojamos kreivės ir taškai. Turite pradėti nuo vieno taško ir tęsti nesustodami iki paskutinio taško. Tai sukuria nuolatinį srautą ir sukuria gėlių vaizdą. Kai kurie kvadrato taškai taip pat paryškinti daugiau pudros, kad jie atrodytų didesni. Yra tiek daug rangoli dizaino tipų, kuriuos galite lengvai padaryti atlikdami nurodytus veiksmus.

„Rangoli“ dizainas naudojant 3*3 kvadratą puikiai tinka pradedantiesiems ir ekspertams. Dizainai gali būti pagaminti tik iš baltų miltelių, skirtų kasdieniam naudojimui, arba gali būti pagaminti iš kelių spalvų šventinėms progoms. Išbandykite dizainą naudodami 3 taškų modelį, kad sukurtumėte gėlių ar net geometrinį dizainą.