Linijiniai rangoli dizainai iš esmės yra bazinė linija arba riba, kuri turi būti nubrėžta pradiniame etape, kad būtų sukurta bet kokia formos rangoli. „Rangoli“ piešiniai turi būti nupiešti naudojant pagrindinę spalvą ar kreidą, kad būtų galima išsiaiškinti, kuri sritis būtų užpildyta kokia spalva ir kaip ji atrodytų kitaip nei visi įprasti rangoli raštai..

1. Linijos Rangoli dizainas piešiant kreidą:

Linijos „Rangoli“ dizainas piešiant kreidą

Aukščiau esančiame paveikslėlyje matome, kad žmogus pirmiausia nupiešė apskritimą. Jis padalijo apskritimą skirtingais skersmenimis ir spinduliais. Dabar jis ima kreidą ir piešia linijas viduje, kad sukurtų skirtingus dizainus pagal jo norus, kad jo menas atrodytų. Jis nupiešė gėles ir žiedlapius bei apskrito formos kraštutinę šerdį.

2. Pasienio linijos Rangoli dizainas:

Pasienio linijos „Rangoli“ dizainas

Aukščiau esančiame paveikslėlyje parodyta riba, pradiniame etape nubrėžta geltona spalva. Dabar spalvų užpildymas tampa lengvas, nes nubrėžtas kontūras ir jūsų spalvos negali būti atsitiktinai išdėstytos. Geltonos ribos yra padengtos vermilionu, balta, žalia ir mėlyna. Šerdis vėl pagaminta iš geltono šešiakampio.

3. Linijos „Rangoli“ dizainas naudojant juodai baltas spalvas:

Linijos „Rangoli“ dizainai naudojant juodai baltas spalvas

Tai labai gražiai atrodantis dizainas, pagamintas iš aiškios juodos spalvos pagrindo ir pridėtas prie baltos spalvos. Linijos buvo nubrėžtos labai tobulai ir lengviau jas padaryti teptuku ar kreida nei milteliais, kuriuos ką tik tepate rankomis.

4. Line Rangoli dizainas su Šviesiai mėlyna ir balta:

„Line Rangoli“ dizainas su šviesiai mėlyna ir balta spalvomis

Šviesiausias mėlynos spalvos atspalvis buvo naudojamas rangoli sienai padaryti. Jis toks lengvas, kad beveik atrodo kaip baltas. Nubrėžus išorines linijas, tolygiai pasiskirsto du mėlynos spalvos atspalviai ir kontrastingai. Atspalvių skirtumas gali būti išryškintas, todėl menas atrodo dar geriau.

5. Sunkus linijos Rangoli dizainas:

Sunkus linijos „Rangoli“ dizainas

Viena vertus, aukščiau pateiktas dizainas atrodo tikrai sunkiai nupiešiamas, kita vertus, atrodo nepaprastai gražus. Buvo naudojamas oranžinis pagrindas, tada jis buvo pridėtas baltais dizainais. Dizainas buvo padarytas kreida arba labai plonu rangoli šepetėliu, todėl smulkesnės detalės buvo matomos, o ne atrodė gremėzdiškai.

6. Įvairios kvadratų ir ovalų formos:

Įvairios kvadratų ir ovalų formos

Dizaine matome įvairių formų kvadratus ir ovalus. Tai iš esmės buvo padaryta sujungus kvadratus su kvadratais ir atrodant kaip kabinos. Išorinė siena buvo nudažyta ruda spalva, o ovalo formos yra geltonos spalvos, kad dizainas būtų šiek tiek ryškus. Tie ovalai dar labiau nudažyti ruda viduryje.

7. „Svastikos“ simbolis:

Svastikos simbolis

„Svastika“ yra šventas induistų simbolis. Jis buvo nupieštas viduryje ir išorėje yra įvairių linijų ruožų. Šios linijos įgavo tokias formas kaip gėlė ir galima suprasti, kad jos buvo nupieštos vienu tęstiniu srautu. Dizaino kampuose yra keturi kūgiai, todėl dizainas yra baigtas.

8. Subtilus ir blaivus Rangoli dizainas:

Subtilus ir blaivus Rangoli dizainas

Tai labai subtilus ir blaivus dizainas, pagamintas kreidos pagalba. Tai buvo nupiešta ant grindinio ir pirmiausia prasidėjo kvadrato forma, o paskui ovalo formos abiejose aikštės pusėse. Į priekį nešiojamas dizainas turi gėles, žiedlapius ir lapus, jie buvo nupiešti vienodai. Viduryje yra medetkų, kad pridėtų šiek tiek spalvos.

9. Rangoli modeliai su balta ir rožine:

Rangoli raštai su balta ir rožine spalva

Tai didžiulis rangoli dizainas naudojant skystą kreidos medžiagą arba „Alpana“. Jis buvo labai profesionaliai sumaišytas su įvairių formų ir raštų rangoliais ir pagamintas tik iš baltos ir rožinės spalvos.