Tipiškas tradicinis rangolis buvo pagamintas iš miltelių ant grindų. Tačiau, kaip ir visos kitos tradicijos, rangolis taip pat buvo atnaujintas, kad atitiktų XXI amžiaus žmogaus poreikius. Plaukiojantys rangoliai yra šio kūrinio rezultatas. Šiais laikais miesto šeimų moterys taip pat dirba. Taigi niekas neturi laiko, reikalingo visiškam rangoliui pagaminti. Taigi jie vietoj to perka rangoli lipdukus, skaitmeninius arba rankų darbo su cirkoniais. Jie klijuoja šiuos lipdukus ant grindų ir tarnauja kaip efektyvus rangolis. Vienas žingsnis į priekį perkant plastikinį plaukiojantį rangolį, kurį galite plaukioti dideliuose terakotos vandens dubenėliuose.

Skirtingi plaukiojančių Rangoli dizaino tipai:

Pažiūrėkime, kaip nupiešti plaukiojančius rangoli dizainus su skirtinga medžiaga skirtingais modeliais.

1. Stipriai dekoruotas plaukiojantis Rangolis:

Stipriai ornamentuotas plaukiojantis Rangolis

Plaukiojantys rangoliai su daugybe įvairių spalvų cirkonio, sudarančių koncentrinius apskritimus ar gėlių žiedlapius, yra vienos rūšies. Vieniems tai gali atrodyti per daug šlykščiai, tačiau kitiems tai tinka. Jie turi iš esmės tradicinę išvaizdą ir daugiau glazūros bei blizgesio nei paprasti senų laikų milteliai.

2. Gražus plaukiojantis Rangolis:

Gražus plaukiojantis Rangolis

Plaukiojantys rangoli modeliai neturi būti paprasti apskritimai ar gėlės. Jie taip pat gali būti kūrybingi, su įvairiomis formomis ir kreivėmis. Viskas, ką jums reikia padaryti, norint pagaminti plaukiojančius rangolius, yra padaryti savo dizainą ant storo plastiko, kad jie plauktų, kai bus išdėstytas ant vandens! Dažnai prie jų pridedamos plaukiojančios žvakės, kad jos taptų patrauklesnės.

3. Gėlių plūduriuojantis Rangolis:

Gėlių plūduriuojantis Rangolis

Taip pat puikiai atrodo plaukiojantys žiedų formos gėlės su daugiau kalnų krištolo gėlių. Ryškiai violetinės, auksinės ir baltos spalvos akmenys suteikia dizainui blizgesio, kuris daro jį patrauklesnį. Šie dizainai yra paprasti, tačiau atrodo sudėtingi. Tai yra jų grožis.

4. Tradicinis plaukiojantis Rangolis:

Tradicinis plaukiojantis Rangolis

Plaukiojantis tradicinių formų rangolis su akmenimis, puošiančiais dizaino sienas, taip pat atrodo puikiai. modeliai yra paprastos geometrinės figūros, išdėstytos meistriškai. Šiuos rangolius galima plukdyti dideliuose terakotos dubenėliuose su gėlėmis ir „Diyas“ bei kitais tokiais papuošalais.

5. Paprastas plaukiojantis Rangolis:

Paprastas plaukiojantis Rangolis

Paprastas plūduriuojantis rangoli dizainas apima mažus apskritimus iš įvairių spalvų cirkonio. Jie gali būti priversti plaukioti mažuose stikliniuose dubenėliuose su gėlėmis ir „Diyas“, kad pridėtų žavesio. Naudojamos spalvos gali būti raudona, mėlyna, žalia arba tipiška auksinė ir balta su žvakute negyvoje vietoje.

6. Mažų gėlių plaukiojantis Rangolis:

Plaukiojantis mažų gėlių Rangolis

Vienas iš tipiškų, bet gražių plaukiojančių rangoli dizainų apima mažas apskritas gėles iš cirkonio. Kiekviena gėlė turi skirtingą pagrindą ir naudoja skirtingus spalvų derinius. Tada šešių ar aštuonių gėlių rinkinys priplaukia kartu dideliame dubenyje. Jie atrodo elegantiški ir gražūs.

7. Raudonojo ir mėlynojo akmens plūduriuojantis Rangolis:

Plaukiojantis raudonas ir mėlynas akmuo Rangoli

Plaukiojantis rangolis, kurio viduryje yra raudonos rožės formos žvakė, o aplink jį – raudona, mėlyna spalva dekoruota apskritimo siena! Tai lengva padaryti ir išskirtinis žvilgsnis. Šie dizainai yra lengvai prieinami rinkose.

8. Žvaigždžių gėlių formos plaukiojantys Rangoli dizainai:

Žvaigždžių gėlių formos plaukiojantys Rangoli dizainai

Plaukiojantys žvaigždės žvaigždės formos rangoliai taip pat yra įprasta idėja. Šių gėlių ribos padarytos klijuojant mažus cirkonio akmenis. Didieji yra naudojami kitoms detalėms ir dekoravimui. „Diyas“ pridėjimas iš šono yra papildoma nauda.

9. Gražus plaukiojantis Rangoli dizainas:

Gražus plaukiojantis Rangoli dizainas

Gražus rangoli dizainas su tipiškais Indijos gulbės formos žiedlapiais ir centriniu apskritimu yra dar viena puiki idėja. Vėlgi, maži akmenukai naudojami apvadui ir kitiems įvairaus dydžio ir spalvos akmenims, kurie dar labiau papuošia formą. Šie rangoli dizainai puikiai atrodo, nesvarbu, ar jie plaukioja kartu su Diyas, ar vieni.