Portretų rangolį daro tik profesionalūs žmonės, pasižymintys Rangolio menu. Jie dažnai daromi festivalių metu, taip pat pagerbiant gyvas legendas, kurios dėl savo egzistavimo pakeitė žmonių gyvenimą.

Gražūs ir naujausi portreto „Rangoli“ dizainai:

1. Radha Krišna Rangoli festivaliui „Holi“:

Radha Krišna Rangoli festivaliui „Holi“

Aukščiau pateiktame paveikslėlyje matome, kad daug vaikų susirinko sukurti tokį gražų Radha Krišnos portretą Holi šventėje. Dievo ir deivės portretai buvo labai nupiešti, tinkamai padedant specialistams, o holi jausmas atsiranda dėl geltonos spalvos purslų. Raudonos ir juodos spalvos geltoname pagrinde ir netolygios dievybių spalvos rodo Holi svarbą.

2. Malala Rangoli dizainas:

Malala Rangoli dizainas

Aukščiau esantį paveikslą piešia dailininkas, vardu Ashish Jadav. Paveikslėlis buvo spustelėtas, kai jis užbaigė „Malala Rangoli“ portretą. Ponia buvo Pakistano vaikų aktyvistė, vardu Malala Yousafzai, ir ją nužudė Talibano užpuolikas.

3. Bal Thackeray „Rangoli“ dizainas:

Bal Thackeray „Rangoli“ dizainas

Aukščiau esantis portretas yra Bal Thackeray, kuris buvo Indijos politikas ir įkūrė Shiv Sena. Jis suvaidino svarbų vaidmenį paverčiant Maharaštros valstiją geresne vieta gyventi. Iš pradžių jis buvo karikatūristas ir nepaprastai myli meną. Aukščiau pateiktas portretas yra iš jo pagamintas rangolis, labai profesionaliai neatitinkantis oranžinės, rožinės, juodos, baltos ir kreminės spalvos atspalvių.

4. „Lata Mangeshkar“ „Rangoli“ dizainas:

„Lata Mangeshkar“ „Rangoli“ dizainas

Lata Mangeshkar yra žinoma kaip Indijos lakštingala dėl savo gražaus balso ir paslaugų, kurias ji savo balsu žmonėms siūlė daugiau nei septynis dešimtmečius. Ji yra dainavusi daugiau nei 8000 dainų 36 regioninėmis kalbomis, kurioms priklauso Gineso pasaulio rekordas. Šis portretas buvo sukurtas jos garbei profesionalų.

5. Motinos Teresės Rangoli dizainas:

Motinos Teresės „Rangoli“ dizainas

Motina Teresė buvo labdaros misionierių įkūrėja. Ji visą gyvenimą tarnavo žmonėms įvairiais aspektais, kad vargšams būtų suteikta geresnė sveikata ir gyvenimo sąlygos. Ji buvo nesavanaudiška šventoji, kuri buvo apdovanota įvairiais prizais už savo tarnystę savo žmonėms.

6. „Maa Ambe“ „Rangoli“ dizainas:

„Rangoli“ „Maa Ambe“ dizainas

Viršuje turime labai gražią Maa Ambe nuotrauką. Portretas buvo padarytas taip tobulai, kad atrodo, kad jis išryškėja prieš akis. Dievybės veidas atrodo toks ramus, kad bet kuris bhaktas gali tiesiog susižavėti meno grožiu. Spalvų deriniai ir kontrastai buvo puikiai sujungti.

7. Sachino Tendulkaro „Rangoli“ dizainas:

Sachino Tendulkaro „Rangoli“ dizainas

Sachin Tendulkar yra buvęs Indijos kriketas, kuris šiuo metu laikomas geriausiu muštuvu. Jis paskyrė 24 metus sunkaus darbo savo šaliai ir jam buvo suteiktas aukščiausias civilinis Bharato Ratnos apdovanojimas, ir jis yra pirmasis sportininkas, kuris jį gavo. Šis portretas yra duoklė legendai.

8. „Narendra Modi“ „Rangoli“ dizainas:

„Narendra Modi“ „Rangoli“ dizainas

Narendra Modi yra dabartinis Indijos ministras pirmininkas, atstovaujantis BJP. Jis buvo giriamas dėl savo ekonominės politikos ir žmonės žvelgia į jį šviesesnės tautos ateities.

9. Deivės Durga Rangoli dizainas:

Deivės Durga Rangoli dizainas

Tai deivės Durgos portretas, profesionaliai sukurtas menininkų, išmanančių rangoli dizainą. Veido kontūras buvo padarytas labai gražiai, o po to užpildytas ryškiomis spalvomis, dėl kurių menas atrodė pasakiškai. Matome, kad geltona spalva yra labiau dominuojanti, nes ji užima didžiąją meno erdvės dalį. Plaukams taip pat naudojama nemažai juodos spalvos, o kitos spalvos yra mėlyna, oranžinė, žalia ir rožinė.