Animacinių filmų personažai visada yra mėgstamiausias vaikų pasirinkimas. Dabar atsirado nauja tradicija gaminti Rangolius kiekviena proga. Populiariausi animacinių filmų personažų dizainai, tokie kaip Chotta beam, Mickey Mouse, Tom and Jerry ir daugelis kitų animacinių filmų personažų. „Mickey Mouse Rangoli“ dizainas yra vienas populiariausių tarp jų.

Populiariausi „Mickey Mouse Rangoli“ dizainai su nuotraukomis:

Čia galite rasti keletą populiarių „Rangoli“ dizainų. Šie dizainai yra lengvi ir patiks vaikams.

1. Mickey Mouse Rangoli, pagamintas iš kristalų miltelių:

Mickey Mouse Rangoli, pagamintas iš kristalų miltelių

Pasveikinti savo svečią Mickey Mouse Rangoli yra geriausia idėja. Jis pagamintas iš paprastų kristalų druskos ir spalvų miltelių. Pirmiausia galite nubrėžti kontūrą ir užpildyti atitinkamas spalvas. Dizainas yra lengvas ir patiks vaikams. Virš jo parašykite sveikinimo pranešimą.

2. Unikalus Rangoli dizainas:

Unikalus „Rangoli“ dizainas

Animacinis filmas „Peliukas Mikis“ „Rangoli“ yra vienas iš gerų pasirinkimų, kad jūsų vaikai būtų laimingi. Tai galite išbandyti bet kokiomis šventėmis ir progomis. Šis „Rangoli“ pagamintas iš spalvotų miltelių ir yra labai spalvingas. Galite lengvai piešti be jokių meninių gabumų.

3. Peliukas Mikis Rangolis su taškais:

Peliukas Mikis Rangolis su taškeliais

Naudodami taškus galite lengvai padaryti „Mickey Mouse“ vaizdus „Rangoli“. Tai paprastas dizainas ir čia nereikia naudoti daug spalvų. Vienintelė spalva, kurią turite naudoti, yra balta ir ant jos galite parašyti festivalio norus. Nereikia turėti meninio talento. Galite tiesiog piešti jį baltais milteliais.

4. Paprastas „Mickey Mouse Rangoli“:

Paprastas „Mickey Mouse Rangoli“

Šį epinį „Mickey Mouse Rangoli“ vaizdą galite lengvai nupiešti. Patikrinkite internete vaizdo įrašo pamoką ir užpildykite ją paprastomis spalvomis. Sveikinimo pranešimas bus patrauklesnis. Tai populiariausias dizainas tarp visų kitų animacinių filmų personažų. Šios rūšies mikio pelės rangoli dizainas yra labai paprastas.

5. Spalvotas Rangoli dizainas:

Spalvingas Rangoli dizainas

Jei ieškote įvairių „Rangoli of Mickey“ pelių, čia yra geras pasirinkimas. Galite lengvai piešti juos naudodami minimalias spalvas. Papuoškite savo namus bet kuriame festivalyje su sveikinimo žinute ar festivalio linkėjimais virš jo. Norėdami užbaigti dizainą, naudokite dvi ar tris spalvas. Dizainas pritrauks jūsų vaikus ir jiems tai labai patiks.

6. Gimtadienio Rangoli dizainas:

Gimtadienio „Rangoli“ dizainas

Kalbant apie „Mickey Mouse“ „Rangoli“ dizainą, galite pasirinkti šį paprastą dizainą. Ta proga galite nudžiuginti savo vaikus naudodami šį paprastą „Rangoli“ dizainą. Norint užbaigti šį dizainą, nereikia naudoti daug spalvų. Tiesiog nupieškite šį laimingą Peliuko Mikio veidą, kad pasveikintumėte savo svečią.

7. „Mickey Mouse Rangoli“ dizainas „Diwali“:

„Mickey Mouse Rangoli“ dizainas „Diwali“

„Rangoli of Mickey mouse“ yra kiekvieno festivalio tendencija. Jei turite vaikų, kurie mėgsta animacinių filmų personažus, tai yra geras pasirinkimas. Dizainas yra labai spalvingas, ryškios spalvos ir rašo sveikinimo pranešimus. „Diyas“ galite laikyti 4 pusėse, kad pagerintumėte jo išvaizdą. Dizainas yra labai paprastas, ir jūs galite jį sukurti tiesiog nupiešę kontūrą

8. „Mickey Mouse Rangoli“ dizainas:

„Mickey Mouse Rangoli“ dizainas

Kai ieškote pelės „Rangoli Mickey“, išbandykite šį dizainą. Tai lengva piešti, ir jūs galite tai padaryti per valandą. Balionai ir dangteliai yra papildomas priedas, kurį galite lengvai nupiešti naudodami sveikinimo pranešimą. Šį sezoną išbandykite šį veislės dizainą.

9. Kalėdų Rangoli dizainas:

Kalėdų Rangoli dizainas

Šiuos rangoli dizainus galite naudoti Kalėdų ir Naujųjų Metų proga. Dizainą nupiešti labai paprasta, o piešdami tą patį dizainą galite pradžiuginti savo vaikus. Taip Peliukas Mikis švenčia Kalėdas. Parašykite žinutę, kad pasveikintumėte savo svečią.

Visi dizainai yra vieni iš lengviausių, kuriuos galite lengvai piešti. Nesijaudinkite, jei nemokate piešti, internete sužinosite paprastą žingsnį, kaip padaryti šiuos Rangolius. Išbandykite juos šį sezoną ir pradžiuginkite savo vaikus.