Rangolis yra ryškių spalvų ir novatoriško dizaino sinonimas, nes jie puošia įėjimą į beveik visus Indijos namus per Diwali festivalį ir kitus Indijos festivalius. Šis senovinis menas buvo perduodamas iš kartos į kartą ir beveik atliekamas kaip ritualas. Šie rangoliai paprastai yra skirti pasveikinti deivės Lakšmi palaiminimus ir geranoriškumą namuose. Rangoli gali būti įvairių formų ir dydžių, taip pat spalvingi ar niūrūs. Tačiau šie dizainai labiau sutelkti dėmesį į rangoli modelius, nenaudojant taškų.

„Rangoli“ dizainas be taškų:

Visas ratas:

rangoli dizainas be taškų

Šis rangolis yra didžiulis, o apskritimo forma daro jį išskirtiniu. Naudojant įvairias spalvas, tai taip pat tampa ekspozicija. Du mėlynos spalvos atspalviai (šviesesnis ir tamsesnis atspalvis) kartu su žalios, oranžinės, raudonos ir geltonos spalvos atspalviais daro jį tikrai menišką. Įmantrūs modeliai, sukurti baltai, yra gana meistriškai atlikti ir žymiai pagerina rangoli išvaizdą.

Sukimosi efektas:

Sukimosi efektas

Šis rangolis iš tikrųjų atspindi Diwali dvasią – gyvybingą, spalvingą ir kupiną gyvybės. Naudojant pagrindines spalvas tam tikra banga, atrodo, kad tai atrodo daug įdomiau. Baltos spalvos papuošimai tiesiog prideda kažką papildomo prie bendro dizaino. Šis rangolis reikalauja, kad kažkas, turintis įgūdžių, būtų teisingas, nes reikia atidžiai stebėti detales.

Povas dizainas:

Povas dizainas

Šis santykinai vidutinio dydžio rangolis turi daug charakterio. Visa vidurinė dalis buvo sukurta išties gražių ir ryškių spalvų. Vidurinę sekciją supantis raštas yra subtilesnis, todėl kita jos dalis tikrai išsiskiria ir dėl geros priežasties. Povo forma buvo atlikta nuostabiai ir reikalauja daug kantrybės bei meninių įgūdžių.

„Diya“ įkvėptas dizainas:

„Diya“ įkvėptas dizainas

Šis rangoli naudoja keletą ryškių atspalvių, kad sukurtų subtilų, bet galingą dizainą. Spalvų kontrastas išskiria. Naudojant geltoną, juodą ir oranžinę spalvas, jis tam tikra prasme atrodo labai karališkas. „Diyas“ naudojimas dizaine padeda patobulinti visą rangoli raštą ir suteikia jam šventinį prisilietimą. Todėl dizainas turi kažką labai įmantraus, tačiau subtilaus, todėl į jį labai gera žiūrėti.

Meninis Rangolis:

Meninis Rangolis

Šis rangolis buvo padarytas taip gerai, o naudojant spalvą jis dar labiau išsiskiria. Baltas fonas išryškina visą dizainą. Geltonos, raudonos, žalios ir mėlynos spalvos panaudojimas įdomių modelių formavimui buvo atliktas gana gerai. Kiekvienas bendro dizaino sluoksnis gali pasiūlyti kažką unikalaus. Kiekvieno sluoksnio modeliai ir formos yra skirtingi ir puikiai papildo vienas kitą.

Didenybė:

Didingas

Šis rangoli dizainas yra tikrai didingas, nes jis atgyja naudojant aukso spalvą. Šiame dizaine naudojamos subtilios spalvos pabrėžia lotoso dizainą viduryje. Naudojant minkštus atspalvius, tokius kaip purpurinė, mėlyna ir žalia, taip pat neleidžiama rangoliams atrodyti pernelyg išraiškingai. Tačiau dizainą padidina aukso naudojimas perimetre. Dėl to rangolis atrodo labai brangus ir gerai pagamintas.

Sluoksniuotas gėlių dizainas:

Sluoksniuotas gėlių dizainas

Šis rangoli dizainas yra tikrai gražus. Spalvų naudojimas centrinio gėlių dizaino veidrodiniam vaizdui sukurti tampa nugalėtoju. Dizaine vyrauja geltona spalva ir įvairūs jos atspalviai. Todėl kitos spalvos puikiai papildo vyraujančią geltoną spalvą.

Viešpats Ganeshas Rangolis:

Lordas Ganeshas Rangolis

Šis rangoli dizainas naudoja tik tris pagrindines spalvas – rožinę fuksiją, tamsiai violetinę ir raudoną. Tačiau baltos spalvos naudojimas padeda užbaigti bendrą dizainą. Strategiškai išdėstant Viešpatį Ganešą viduryje, namams puikiai tinka šis rangoli modelis Diwali.

Puodo įkvėptas dizainas:

Puodo įkvėptas dizainas

Šis puodo įkvėptas dizainas yra subtilus, spalvingas ir meistriškai sukurtas. Spalvų, kurios atitinka, naudojimas keistai, nors ir sumaniai. Tik stebėdami dizainą tikrai pastebėsite, kaip naudojami festivaliuose naudojami puodai.