Kerala rangoli dizainas turi skirtingą reikšmę, skirtingus modelius, skirtingas mintis ir idėjas. Skirtumai atsiranda skirtinguose regionuose ir dėl skirtingų įsitikinimų bei mitologinių istorijų. Keraloje rangolis yra žinomas kaip Kolam. Manoma, kad Andalas garbino lordą Thirumalį ir buvo susituokęs su juo Margazhi mėnesį. Tradiciškai šį mėnesį spinteriai pabunda prieš auštant ir traukia Kolamą pasveikinti dievo Thirumalio.

Geriausi „Kerala Rangoli“ dizainai su vaizdais:

Čia yra populiariausi Kerala rangoli dizainai su nuotraukomis.

1. Dievo Rangoli dizainas festivaliams:

Dievo Rangolio dizainas festivaliams

Rangolis paprastai daromas per šventes dievų ir deivių garbei. Žemiau esančiame paveikslėlyje matome Lordą Ganešą, nudažytą rangoli spalvomis, o po to apsuptą skirtingų žvaigždžių raštų, ovalių formų, zigzago raštų ir tt Spalvų derinyje dominuoja violetinė ir rausvai violetinė spalvos, jos naudojamos kartu su geltona, žalia, mėlyna , vermilionas ir balta.

2. „Bull Face Rangoli“ dizainas:

Aukščiau pateiktame paveikslėlyje parodyta, kad kontūrai buvo nubrėžti naudojant baltą kreidą, o tada tarp jų buvo glostomos ryškios spalvos. Yra keturi indai ir keturi vienodai nupiešti jaučio veidai, jie yra palankūs žmonėms. Mes taip pat galime išskirti medžius išoriniame gale ir saulę, nupieštą viduryje.

3. „Rangoli“ dizainas su skirtingais atspalviais:

Rangolis suteikia raminantį reginį akims dėl spalvų derinio, pagaminto iš skirtingų geltonų atspalvių. Rėmelis prasideda nuo juodos spalvos, po to – rudos, o tada įgauna keturis skirtingus geltonos spalvos atspalvius, kurie einant link modelio viduryje tampa tamsūs ir šviesūs. Raštas viduje buvo padarytas panašiomis spalvomis, taip pat pridedamas violetinės ir violetinės spalvos.

4. Kathak Rangoli dizainas:

Kathak yra tradicinė šokio forma, kilusi iš pietų Indijos. Rangoli dizainas, kurį matome žemiau, yra duoklė šiai šokio formai, o žmogus, atliekantis kathak, buvo nupieštas rangoli viduryje. Jo veidas nudažytas žaliai, o ant galvos yra karūna, kurios paprastai reikalauja šokio forma. Portretas buvo apsuptas skirtingų spalvų sluoksnių ratu.

5. Gėlių Rangoli dizainas:

Nemažą plotą užėmė vyrai ir moterys, kurie nupiešė eskizą, kaip padaryti gėlių rangolius, matome žemiau esančiame paveikslėlyje. Gėlių žiedlapiai yra gana dideli, jie buvo apjuosti juoda spalva, iš išorės nudažyti geltona spalva, o vidus – ruda..

6. Ganesha Rangoli dizainas:

Rangolis buvo nubrėžtas „Alpana“ – tai baltos kreidos forma, praskiesta ir nudažyta pagrindui. Jie leidžia lengvai įdėti spalvas į jiems skirtą vietą. Žemiau esančiame paveikslėlyje matome rangolį su geltonais ir vermilioniniais atspalviais, atlikdami baltų kontūrų veiksmus.

7. Blizgantys Rangoli dizainai:

Šiam dizainui buvo naudojamos blizgančios rangoli spalvos, kad jis atrodytų blizgus ir patrauklus. Rėmas buvo pagamintas iš baltos spalvos, o tada sistemingai buvo naudojami šviesiai žali, tamsiai žali, geltoni ir vermilionai, kad dizainas taptų tinkamos formos. Centras vėl buvo nudažytas baltais rangoli milteliais.

8. „Diwali Rangoli“ dizainas:

Dizainas nubrėžia modelį iš sienos kaip kontūrą, kad spalvos neviršytų to. Baltas rangolis buvo naudojamas dizainui, o blizgios mėlynos, violetinės, rožinės ir tt spalvos buvo paskirstytos netolygiai, kad atrodytų netvarkingai. Viduryje yra „Pradeep“, todėl atrodo kaip „Diwali rangoli“.

9. Didelis išdėstytas Rangoli dizainas:

Geltona, rožinė, raudonoji ir violetinė yra gana ryškios spalvos ir tinka iš rangolio. Matome baltą kontūrą ir suprojektuotą didelį rangolį, o interjere yra ryškių spalvų.