Rangoli pooja kambaryje suteikia harmoniją, sveikatą ir teigiamą ramybę namuose. Rangolis rodo, kad deivė Laxmi įeina į jūsų namus. Tai uždaro neigiamą energiją, kuri ateina į mūsų namus. Daugelis dizaino yra skirtingo modelio ir nuo pat pradžių iki ekspertų lygio dizaino gali būti naudojami pooja kambariui. Išbandykite šiuos „Pooja“ kambario rangoli dizainus, sukurkite ramią atmosferą savo namuose.

Paprastas „Rangoli“ dizainas „Pooja“ kambariui su nuotraukomis:

Čia yra keletas 9 geriausių „Rojali“ dizaino, skirtų „Pooja“ kambariui, žmonės gali panaudoti savo įgūdžius kurdami rangoli dizainą pagal savo erdvę pooja kambaryje.

1. Tvirtas, bet mielas Rangoli dizainas:

Tvirtas, bet mielas Rangoli dizainas

Jei jūsų namų šventykloje yra daugiau vietos ir jei turite daugiau laiko rangoli dizainui, galite pabandyti, tai yra specialus rangoli dizainas pooja kambariui. Atrodo, kad tai sunku suprojektuoti, tačiau daugelis šio piešinio piešimui naudojamų medžiagų, pavyzdžiui, spalvoti ryžiai, baltas smėlis ir pliusas, kad ant jo galite uždėti divų. Šis dizainas specialiai sukurtas bet kokiems festivaliams, tokiems kaip Diwali ar dussehra navratri.

2. „Mini Pooja“ kambarys „Rangoli“:

„Mini Pooja“ kambarys „Rangoli“

Kai mes nusprendžiame kurti įprastus rangoli dizainus pooja kambariui, moterys mėgsta panaudoti savo kūrybiškumą pooja kambaryje. Jei priešais mažą namų šventyklą turite mažai vietos, tai yra geriausia rangoli pooja ghar. Jis yra mažas ir lengvai reguliuojamas.

3. Pasienio Rangoli dizainas:

Pasienio Rangoli dizainas

Kartais žmonės mėgsta savo namų šventykloje naudoti rangoli dizainą, tačiau dėl mažos erdvės dažniausiai stengiasi kurti bet kokį plokščią juodą kvadratinį akmenį. Tai geriausia idėja, o pasienio rangoli taip pat suteikia klasikinį vaizdą pooja kambariui. Išbandykite šį dizainą, kad sukurtumėte ypatingą skubios pagalbos projektą.

4. Paprastas Rangoli dizainas:

Paprastas „Rangoli“ dizainas

Mažiau laiko rangoli dizaino pooja kambariui, jei norite, tada šis dizaino kūrinys yra geriausias paprastas rangoli pooja kambariui. Tik naudojant oranžinę, žalią ir baltą rangoli kombinaciją, iš pirmo žvilgsnio susidaro kietas įspūdis. Gėlės yra paprastas, bet žavingas pasirinkimas rangoli modeliui.

5. „Rangoli“ dizainas nakčiai:

Rangoli dizainas nakčiai

Daugeliui festivalių žmonėms patinka tą sezoną mėgautis su šeima ir jie pasitiki teigiama energija, kurią gauna tokio tipo progomis. Kai visos dienos festivalio namuose planas, tada rangoli naktį yra geriausia vieta pooja kambariui, tai yra veiksmingas būdas švelniam širdies prisilietimui. Naudojant „diva“ arba „panti“ ant rangoli, „Pooja“ kambariui suteikiama nauja išvaizda.

6. Povas Rangoli dizainas „Pooja“ kambariui:

Povas Rangoli dizainas „Pooja“ kambariui

Povas menas yra geriausias rangoli modelio dizainas; Išbandykite keletą povų kolekcijų piešinių ir pieškite ant lygaus paviršiaus priešais kambarį. Padarykite spalvotą nuo kiekvieno krašto taško ir kiekvienai tuščiai vietai pridėkite mėlyną spalvą. Tai yra profesionalus rangoli dizaino tipas, kurį galite išbandyti pagal savo kūrybiškumą.

7. „Shivratri Pooja“ kambarys „Rangoli“:

„Shivratri Pooja“ kambarys „Rangoli“

Daugelis žmonių mėgsta piešti rangolius pagal Viešpaties šventės dieną. Viešpaties Šivos ypatingi rangoliai gali būti suprojektuoti paprastu būdu. Šis dizainas suteikia tinkamą komfortą pooja kambariui. Naudodami tamsiai baltas storas smėlio linijas ir be jokios spalvos, galite padaryti lordo Bholenath „pind“ tipo struktūrą. Šis dizainas yra naudingas Maha Shivaratri dieną.

8. Chakra Rangoli Pooja kambariui:

Chakra Rangoli Pooja kambariui

Atsižvelgiant į daugiau rangoli dizaino modelių, čakrų rangoli dizainas taip pat yra geriausias pasirinkimas pooja kambariui. Nereikia daugiau pastangų tik naudojant baltos spalvos rangoli smėlį, galite išbandyti šį dizainą. Pagal laikrodžio rodyklę sukamaisiais judesiais baltos linijos ir naudojant kreivę su lygiagrečia linijų forma gali tinkamai pritaikyti kambario išvaizdą.

9. „Rangoli“ dizainas „Holi“:

„Rangoli“ dizainas „Holi“

Jei esate rangoli dizaino ekspertas, radha Krišnos pora rangoli su tinkamu veido efektu gali būti geras pasirinkimas festivalio holi sezonui. Priešais „Pooja“ kambarį galite sukurti tokį dizainą, tai užtruks šiek tiek daugiau laiko, tačiau gausite gerą įvertinimą už šią nuotrauką. Mišrios spalvos su tinkama veido tekstūra suteikia jaukumo.

Jei galvojate pasisemti teigiamos energijos namuose, reguliariai įsigykite mažą rangoli dizainą savo pooja kambariui. Kiekvieną dieną galite naudoti skirtingus modelius ir dizainą – nuo nakšatros iki dievo atvaizdų dizaino rangoli – geriausias būdas bet kokiam festivaliui. Rangolis yra gyvybinga Indijos kultūra.