„3D Rangolis“ tapo labai populiarus vėlai, o laikui bėgant taip pat atsirado daugybė dizaino ir modelių. Dėl to jūsų „Rangoli“ atrodo labai gyvas ir ryškus. Norėdami gauti geriausią 3D „Rangoli“ dizainą, turite perskaityti šias pastraipas, kuriose pateikiamas žvilgsnis į geriausius iki šiol egzistuojančius. Visi jie yra labai patrauklūs ir įtraukti į sąrašą tik dėl patogumo ir naudos.

Gražūs 3D Rangoli dizainai su nuotraukomis:

Žemiau mes pateikėme įvairių 3D efektų rangoli dizaino sąrašą su nuotraukomis visų tipų festivaliams, pvz., „Diwali“. Dussehra ir Sankranti.

1. Povas 3D Rangoli dizainas:

3D Rangoli dizainas

„3D Rangoli“ dizainas atrodo nuostabiai ir spalvingai. Širdį formuojančių mėlynų povų vaizdas atrodo labai dailus ir gražus. Taip pat galite sukurti rožines ir žalias kraštines, kad atrodytų įdomiai ir gražiai.

2. „Ganesh 3D Rangoli“ dizainas:

„Ganesh 3D Rangoli“ dizainas

„Rangoli“ dizainas visada turėtų būti ypatingas ir patrauklus. Jūs visada galite nupiešti rangolio Viešpaties Ganešos atvaizdą, kad išreikštumėte savo meilę ir atsidavimą Dievui. Įsitikinkite, kad naudojate gražius atspalvius, nes tai pabrėš šio dizaino grožį. Tai kitoks „Ganapati rangoli“ dizaino stilius, puikiai atrodantis.

3. „Diwali 3D Rangoli“:

„Diwali 3D Rangoli“

„Diwali“ galite naudoti išgalvotą 3D „Rangoli“ dizainą ir atgaivinti savo šedevrą. Galite parašyti „Happy Diwali“ taip ir naudoti modernų modelį, o dizainas toks, koks buvo naudojamas. Naudojamas spalvų derinys taip pat yra gana patrauklus ir gražus.

4. Gėlių 3D Rangoli dizainas:

Gėlių 3D Rangoli dizainas

Vienas iš maloniausių dizaino, kurį galima pamatyti tarp „3D Rangolis“, yra gėlių raštai. Šis rangoli dizainas yra labai paprastas ir gražus. Tai labai patraukliai parodo „Lotus“ įvaizdį. Žali lapai, supantys gėlę, papildo jos žavesį ir daro ją labai patraukliu akiai.

5. 3D „Madhubani Rangoli“ konkursui:

3D „Madhubani Rangoli“ varžyboms

3D „Madhubani Rangoli“ yra toks gražus. Stilius yra indiškas ir vaizduoja paprastą Indijos moters gyvenimą. Žalias medis, po kuriuo ji sėdi, atrodo labai tikroviškai, o šalia esantis namas taip pat yra labai patrauklus ir tvarkingas. Raudona saulė taip pat atrodo labai gyva ir tikra. Tai vienas iš populiariausių 3 matmenų efektų rangoli dizaino.

6. Spalvingas 3D Rangoli dizainas:

Spalvingas 3D Rangoli dizainas

Spalvingas 3 matmenų dizainas atrodo labai spalvingas ir įdomus. Naudojamas spalvų derinys yra visiškai puikus, o naudojamas modelis taip pat yra gana nuostabus ir patrauklus. Šis rangoli dizainas nereikalauja per daug vietos ir iki šiol buvo laikomas vienu iš paprasčiausių, bet geriausių 3D dizainų.

7. Naujausias 3D „Rangoli“ dizainas su „Diyas“:

Naujausias 3D „Rangoli“ dizainas su „Diyas“

„Diyas 3D Rangoli“ naudoja puikų spalvų derinį ir yra labai ryškios išvaizdos. Tai paprasta, tvarkinga ir nuostabu. Neužimdamas daug laiko, šis dizainas yra tikrai nuostabus. Jei norite, taip pat galite naudoti įvairias spalvas, tačiau turėtumėte būti atsargūs dėl formų ir kiekio. Tai yra vienas iš paprastų ir tobulų „Diwali“ 3D rangoli dizainų.

8. Išgalvotas 3D Rangoli dizainas:

Išgalvotas 3D Rangoli dizainas

Išgalvotas 3D „Rangoli“ dizainas naudoja platų spalvų spektrą ir naudoja įvairias spalvas iš tolo. Viršuje galite naudoti „Diyas“, kad atrodytų gražiau ir gražiau. Jei norite, galite nupiešti ir dviejų tradicinių merginų įvaizdį. Tai padarys jį palankiu ir daug patrauklesniu.

9. Hindu Puja 3D Rangoli menas:

Hindu Puja 3D Rangoli menas

3D menas yra ne tik gražus, bet ir labai stilingas. Galutinis šios kategorijos dizainas yra „Hindu Pooja 3D Rangoli Art“. Tai tikrai puikus dizainas ir patiko keliems žmonėms.

Nesvarbu, ar tai garsus festivalis, ar renginys, tikrai galite naudoti šį dizainą, kad išryškintumėte šventinę nuotaiką ir sukurtumėte palankią aplinką.