Gujarati’ler, ülkede parlak ve güzel rangolileriyle ünlüdür. Bu onların kültür ve geleneklerinin ayrılmaz bir parçasıdır ve aynı zamanda ülkenin her yerinde tanındıkları bir şeydir. Son birkaç yılda birçok yeni Gujarati rangoli tasarımı ortaya çıktı. Hepsi benzersiz ve çekici görünüyor. Gujarati tarzında bir tasarım yapmayı umuyorsanız, en iyilerinden bazılarının listelendiği aşağıdaki paragraflara başvurmalısınız. hepsi güzel.

Basit ve En Son Gujarati Rangoli Tasarımları:

Burada en iyi Gujarati rangoli tasarımlarından bazılarını bulun

1. Çiçek Gujarati Rangoli Tasarımları:

Gujarati Rangoli Tasarımları

Gujarati Rangoli Design için mükemmel bir fikir, çiçekler kadar güzel bir şey içeren fikir olacaktır. Bunun için gül yaprakları ve yeşil yapraklar kullanabilirsiniz. En sevdiğiniz şekilleri kullanın ve bunun kadar harika bir şey yaratabilirsiniz. Ayrıca Rangoli’yi çevrelemek için parlak lambalar kullanın. Çok doğal ve otantik olacak.

2. Muhteşem Gujarati Rangoli Tasarımı:

Muhteşem Gujarati Rangoli Tasarımı

Muhteşem görünen bir Rangoli tasarımı kesinlikle size pek çok iltifat getirecektir. Parlak ve güzel bir şey arıyorsanız, bu tasarımı amacınıza uygun olarak kullanabilirsiniz. Mavi, kırmızı, sarı, pembe ve siyah gibi çok sayıda parlak renk kullanın ve yukarıda gösterilene benzer yaygın geometrik şekiller çizin. Çok çalışma gerektirse de, kesinlikle iyi sonuçlar alacaksınız..

3. Papad Gujarati Rangoli Tasarımı:

Papad Gujarati Rangoli Tasarım

Papad’ı havalı bir rangoli tasarımı yapmak için kullanabileceğini kim bilebilirdi? Pekala, Gujarati’ler çok yenilikçi bir topluluk ve bu harika Rangoli’yi yaratmak için en sevdikleri lezzetlerden bazılarını kullandılar. Bu eşsiz sanat eserini yaratmak için altın çubuklar veya renkli kızartma ürünleri gibi diğer eşyaları da kullanabilirsiniz..

4. Tavuskuşu Gujarati Rangoli Tasarımı:

Tavuskuşu Gujarati Rangoli Tasarım

Gujarat, vahşi yaşamı ve güzel türleri ile ünlüdür. Buradaki en iyisi Hindistan’ın ulusal kuşu olan tavus kuşudur. Bu muhteşem görünümlü kuşu kullanarak mükemmel bir tasarım yapabilir ve ödülü kesin olarak alabilirsiniz. Tablolar gibi sıra dışı bir şey kullanın ve onları çekici ve parlak renklerle doldurun. Ne kadar harika göründüğüne şaşıracaksınız.

5. Diya Gujarati Rangoli Tasarımı:

Diya Gujarati Rangoli Tasarım

Özellikle Diwali sırasında Diyas’sız bir Rangoli Tasarımı kesinlikle eksik olacaktır. Bu sefer, Diyas’ın güzel görüntülerini gösteren bir tasarım oluşturun. Durum için çok uygundurlar. Bu tasarımın güzelliğini arttırmak için tam ortasına bir lamba da koyabilirsiniz..

6. En İyi Gujarati Rangoli Tasarımı:

En İyi Gujarati Rangoli Tasarımı

Bu, en iyi Gujarati rangoli tasarımlarından biridir. Eşsiz ve çekici görünüyor.

7. Basit Gujarati Rangoli Tasarımı:

Basit Gujarati Rangoli Tasarımı

Şablonları kullanarak basit bir Gujarati Rangoli Tasarımı yapabilirsiniz. En sevdiğiniz şekilleri oluşturun ve onları parlak renklerle doldurun. Çiçek yapıyorsanız yeşil ve pembe kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, basit, güvenli, doğal ve çok güzel göründüğü için çiçek tasarımı yapmaya devam edin..

8. Muhteşem Gujarati Rangoli Tasarımı:

Muhteşem Gujarati Rangoli Tasarımı

Festival sezonunda büyük bir etkinlik düzenliyorsanız ve bir Rangoli tasarımı arıyorsanız, bu sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Onu çevrelemek için tavus kuşu tüyleri ve bazı özgün tasarımlar kullanın. Arka planı için düz turuncu kullanabilir ve çiçeklerle çevreleyebilirsiniz..

9. Ganesh Gujarati Rangoli:

Ganesh Gujarati Rangoli Tasarım

Diwali sırasında insanlar genellikle bayram havasını ortaya çıkaracak bir tasarım ararlar. Onlardan biriyseniz kesinlikle Ganesh Gujarati Rangoli Design’ı kullanmalısınız. Çok popülerdir ve birçok evde kullanılmıştır. Rangoli’nin merkezindeki Lord Ganesh’in görkemli görüntüsü dikkat çekici ve uğurlu görünüyor. Tasarım kesinlikle kazanan.