Çizgi film karakterleri her zaman çocukların favori tercihidir. Şimdi her fırsatta Rangoli yapmak için yeni bir gelenek yükseldi. En popüler tasarımlar Chotta beam, Mickey Mouse, Tom ve Jerry ve diğer birçok çizgi film karakteri gibi çizgi film karakterleridir. Mickey Mouse Rangoli tasarımları aralarında en popüler tasarımlardan biridir..

Resimlerle En Popüler Mickey Mouse Rangoli Tasarımları:

Bazı popüler Rangoli tasarımlarını burada bulabilirsiniz. Bu tasarımlar kolay ve çocuklar buna bayılacak.

1. Kristal Tozdan Yapılmış Mickey Mouse Rangoli:

Kristal Tozdan Yapılmış Mickey Mouse Rangoli

Misafirinizi Mickey Mouse Rangoli’yi ağırlamak en iyi fikirdir. Bu basit kristal tuz ve renkli tozlardan yapılmıştır. Önce bir anahat çizebilir ve uygun renkleri doldurabilirsiniz. Tasarım kolaydır ve çocuklar buna bayılacak. Üstüne bir hoşgeldin mesajı yazın.

2. Eşsiz Rangoli Tasarımı:

Eşsiz Rangoli Tasarımı

Mickey Mouse çizgi filmi Rangoli, çocuklarınızı mutlu etmek için iyi bir seçimdir. Bunu herhangi bir festival ve vesileyle deneyebilirsiniz. Bu Rangoli renkli tozlardan yapılmıştır ve aynı zamanda çok renklidir. Herhangi bir sanatsal yetenek olmadan kolayca çizebilirsiniz..

3. Noktalı Mickey Mouse Rangoli:

Noktalı Mickey Mouse Rangoli

Noktaları kullanarak kolayca Rangoli için Mickey Mouse görüntüleri yapabilirsiniz. Bu sade bir tasarım ve burada çok fazla renk kullanmak zorunda değilsiniz. Kullanmanız gereken tek renk beyazdır ve üzerine bir bayram dileklerini yazabilirsiniz. Sanatsal bir yeteneğe sahip olmaya gerek yok. Beyaz toz kullanarak basitçe çizebilirsiniz..

4. Basit Mickey Mouse Rangoli:

Basit Mickey Mouse Rangoli

Bu epik Mickey Mouse Rangoli görüntüsünü kolayca çizebilirsiniz. Bir video eğitimi için çevrimiçi kontrol edin ve doldurmak için basit renkler kullanın. Bir karşılama mesajı daha çekici olacaktır. Diğer tüm çizgi film karakterleri arasında en popüler tasarımdır. Bu tür mickey mouse rangoli tasarımları çok basit.

5. Renkli Rangoli Tasarımı:

Renkli Rangoli Tasarımı

Çeşitli Rangoli of Mickey mouse arıyorsanız, burada iyi bir seçimdir. Bunları minimal renkler kullanarak kolayca çizebilirsiniz. Herhangi bir festivalde evinizi bir karşılama mesajı veya üzerinde festival dilekleri ile dekore edin. Tasarımı tamamlamak için iki veya üç renk kullanın. Tasarım çocuklarınızı cezbedecek ve çok sevecekler.

6. Doğum Günü Rangoli Tasarımı:

Doğum Günü Rangoli Tasarımı

Mickey Mouse’un Rangoli tasarımları söz konusu olduğunda bu sade tasarımı tercih edebilirsiniz. Bu basit Rangoli tasarımını kullanarak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Bu tasarımı tamamlamak için çok fazla renk kullanmak zorunda değilsiniz. Misafirinizi karşılamak için Mickey Mouse’un bu mutlu yüzünü çizmeniz yeterli.

7. Diwali için Mickey Mouse Rangoli Tasarımı:

Diwali için Mickey Mouse Rangoli Tasarımı

Rangoli of Mickey mouse her festivalde bir trend. Çizgi film karakterlerini seven çocuklarınız varsa, bu sizin için iyi bir seçimdir. Tasarım parlak renkler ile çok renkli ve üzerine hoş geldiniz mesajları yazıyor. Görünümünü geliştirmek için Diyas’ı 4 tarafta tutabilirsiniz. Tasarım çok basittir ve sadece bir taslak çizerek oluşturabilirsiniz.

8. Mickey Mouse Rangoli Tasarımı:

Mickey Mouse Rangoli Tasarımı

Rangoli Mickey mouse’u aradığınızda bu tasarımı deneyin. Çizilmesi kolaydır ve bir saat içinde yapabilirsiniz. Balonlar ve kapaklar ekstra ektir ve bunları bir hoş geldiniz mesajı ile kolayca çizebilirsiniz. Bu sezon bu çeşitlilik tasarımını deneyin.

9. Noel Rangoli Tasarımı:

Noel Rangoli Tasarımı

Bu rangoli tasarımlarını Noel ve Yeni Yıl etkinlikleri için kullanabilirsiniz. Tasarımın çizilmesi çok basit ve aynı tasarımı çizerek çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Mickey Mouse Noel’i böyle kutluyor. Misafirinizi karşılamak için üzerine bir mesaj yazın.

Tüm tasarımlar, kolayca çizebileceğiniz kolay olanlardan bazıları. Çizmeyi bilmiyorsanız endişelenmeyin, bu Rangolis’i nasıl yapacağınız konusunda çevrimiçi olarak kolay bir adım atacaksınız. Bu sezon onları deneyin ve çocuklarınızı sevindirin.