Her evin girişine çizilen rengarenk pudra, sadece özel günlerde değil, günlük dekorasyonda da görülen göz alıcı bir dekorasyon. Bu hızlı dünyada bayanlar için evde işleri kolaylaştırmak için, prefabrik akrilik patchwork akrilik rangoli kullanarak rangoli çizmek basit ve hızlıdır? Bu kesinlikle ilginç geliyor, bu makale resimlerle en iyi 9 Akrilik Rangoli tasarımına işaret ediyor.

2018’deki En Son Akrilik Rangoli Tasarımları:

Mutlaka bir kez deneyeceğiniz bu en yeni 9 akrilik rangoli tasarımını edinin,

1. Akrilik Yunus Rangoli:

Akrilik Yunus Rangoli

Yunus tasarımları basit ve dekore edilmesi kolaydır. Yunusların rengi koyu mavidir, ancak işleri ilginç kılmak için yunus patchwork ile rangoli tasarımı farklı renk ve boyutlarda mevcuttur. Bir Bungalovunuz varsa, bu tasarım size beyaz renkli dış mekan fayanslarında klasik bir görünüm verecektir..

2. Ev Yapımı Akrilik Rangoli:

Ev Yapımı Akrilik Rangoli

“Kendin yap” konseptini seven veya evde akrilik rangoli yapmayı düşünen bayanlar için, en yeni rangoli tasarımına sahip bu rangoli patch-work kesinlikle yapılacak ilginç bir iş. Renk, bireysel tercih ve ilgiye göre karar verilebilir..

3. Swastik Rangoli Tasarımı:

Akrilik Swastik Rangoli

Swastik sembolü iyi şans ve sağlık anlamına gelir, Hintliler Swastik sembolünü kapılarının önüne çekerler. Ancak işleri kolaylaştırmak için, zemine de yapıştırılabilen gamalı haç tasarımlı bu yeni akrilik rangoli tasarımı kullanıldı..

4. Diya Rangoli Tasarımı:

Akrilik Diya Rangoli

Evdeki tüm hanımların önceden planladığı ilginç bir tasarımdır. Birinin evini daha renkli ve çekici hale getirmek için, bu Diya şeklindeki akrilik yamalar evin girişini süslemek için kullanılır. Bu, herhangi bir Hint festivalinde zemini dekore etmek için en iyi fikirdir, bu, evinize girerken pozitif enerji verir..

5. İnsan Baskı Rangoli:

İnsan Baskılı Akrilik Rangoli

İnsan şeklini taklit etmek ve aynı zamanda rengarenk elbiseler çizmek için saatler harcayan sanatçılar için kesinlikle yorucu bir iştir. Onlar için bu malzeme, renkli elbise ile prefabrik insan baskısı olan en iyi seçenektir..

6. Yüzen Yüzük Rangoli:

Akrilik Yüzer Yüzük Rangoli

Akrilik yüzen rangoli, Diwali rangoli tasarımı olarak bir sonraki seçenektir. Rangoli hammadde deseni, çekici taşlarla dairesel bir şekilde gelir. Bu renkli taş süslemeli akrilik rangoli’nin merkezinde küçük bir dairesel mum veya bir LED lamba bulunur..

7. Yaprak Şeklinde Rangoli:

Petal Şeklinde Akrilik Rangoli

Çiçek tasarımları en ilginç ve renkli rangoli tasarımlarıdır, işleri kolaylaştırmak için bayanlar evlerinin önünü kesinlikle çekici bir tasarım olan petal şekilli akrilik rangoli dekorasyonu ile boyayabilirler. Biraz zor görünüyor ama bu her zaman iyi bir tasarım seçimi olacak.

8. Tavus Kuşu Rangoli:

Tavuskuşu Akrilik Rangoli

Tavus kuşu, kesinlikle çekici ve güzel bir kuş olan Hint ulusal kuşudur. Renkli tavus kuşu akrilik rangoli deseni, Hint ulusal kuşunu vurgulamanın ve evine zarafet getirmenin en iyi yollarından biri olabilir..

9. Kundan Rangoli:

Akrilik Kundan Rangoli

Kundan taşı, daha az parlak görünümünün yanı sıra zengin görünümü nedeniyle tüm bayanların dikkatini çekmiştir. Kendi yeni rangoli tasarımlarını yaratmayı seven bayanlar, o zaman Kundan taş rangoli en iyi tasarım olabilir.

Bayanlar için, bu prefabrik akrilik rangoli tasarımı, bu patchwork tasarımı basit ve birinin evini dekore etmesi kolay olduğu için yüzlerine parlak bir gülümseme getiriyor. Bunu nispeten daha az tasarlamak için zaman harcanır, bu da bu akrilik rangoli tasarımını en iyi yapar!