„Mulberry“ visame pasaulyje garsėja aukštos kokybės krepšių ir avalynės gamyba. „Mulberry Company“ 1971 metais Anglijoje įkūrė mama ir sūnus Joan ir Roger Saul, o kompanija tarptautiniu mastu pakilo 2007 metais. „Mulberry“ krepšiai yra ypač populiarūs tarp įžymybių ir matomi daugybė žinomų žmonių, nešiojančių „Mulberry“ krepšius. Jo dizainas ir krepšio modelis yra nuostabus, o jūsų kolekcijoje esantis „Mulberry“ krepšys būtų nuostabus ir prestižinis.

geriausi šilkmedžio maišeliai

Įvairių rūšių šilkmedžio rankinės Indijoje:

Taigi pažvelkime į 9 naujausius „Mulberry“ maišelių dizainus su nuotraukomis:

1. Naujas šilkmedžio pečių krepšys:

Naujas šilkmedžio pečių krepšys

Šilkmedžio pečių rankinės yra labai populiarios, nes gali būti naudojamos kaip kasdienis krepšys ir gali turėti daugiau daiktų. Krepšį galima greitai pasiekti be jokių rūpesčių. Pečių krepšys yra vidutinio ir didelio dydžio, todėl nešiojamas atrodo labai madingas ir protingas. Krepšys turi elegantišką grandinėlę, skirtą nešti krepšį ant pečių. Krepšys yra įvairių spalvų ir modelių, o jūs galite pasirinkti tokį, kuris atitiktų jūsų aprangą ir puikuotis savo išvaizda su „Mulberry“ rankinėmis.

2. „Hobo Style Black Mulberry“ rankinė:

Hobo stiliaus juoda šilkmedžio rankinė

„Hobo“ stiliaus šilkmedžio krepšiai yra labai paklausūs, nes yra mažo dydžio ir dėl pusmėnulio formos juos labai patogu nešiotis. Krepšys pagamintas iš aukštos kokybės juodos odos ir atrodo labai gražus ir madingas. Krepšys turi lygią apdailą ir išmanų, stilingą dirželį.

3. Pilnos odos šilkmedžio krepšiai:

Pilnos odos šilkmedžio krepšiai

„Mulberry Satchels“ krepšiai yra nuostabūs. Krepšiai paprastai yra kryžius tarp pečių krepšio ir portfelio, tačiau turi dirželį krepšiui nešioti. Šis „Mulberry“ krepšys atidaromas iš priekio ir turi auksinį užraktą, kad uždarytų, kad apsaugotų jūsų krepšį. „Mulberry Satchels“ krepšiai yra įvairių modelių, ir jūs galite pasirinkti iš jų, gali atrodyti madingai.

4. Dvigubo užtrauktuko šilkmedžio maišeliai:

Dvigubo užtrauktuko šilkmedžio maišeliai

Šis krepšys turi dvi spinteles daiktams laikyti ir tvirtą sidabrinį gurkšnį uždarymui. Krepšys atrodo stilingai iš priekio, o „Mulberry“ sidabro logotipas suteikia jam daugiau išvaizdos. Krepšys atrodo labai įspūdingai nešamas į biurus ir net apsipirkti ar „Hangout“.

5. Baltos spalvos šilkmedžio sankabos:

Baltos spalvos šilkmedžio sankabos

Sankabos yra mažos rankinės, kurios yra susikabinusios arba laikomos už rankos. „Mulberry“ sankabos nešiojamos atrodo labai nuostabiai, nes pagamintos iš aukštos kokybės odos. Šis baltas krepšys yra tobulas ir idealiai tinkamas nešiotis į vakarėlius ir geras vakarinis krepšys moterims.

6. Mulberry Messenger krepšys vyrams:

„Mulberry Messenger“ krepšys vyrams

Pasiuntinių krepšys paprastai yra portfelio stiliaus krepšys su ilgais dirželiais, kad jis galėtų nešioti skersinį kūną, taip paliekant laisvas rankas. Šios rankinės atrodo labai stilingai ir madingai ir yra puikus miesto kasdienis krepšys vyrams.

7. Juodosios šilkmedžio krepšiai moterims:

Juodos šilkmedžio krepšiai moterims

Juodasis šilkmedžio krepšys nešiojant suteikia moterims ypatingą išvaizdą. Krepšys turi priekyje esančią mažą kišenę su užtrauktuku ir stilingą rankenėlę krepšiui nešioti. Krepšys gali būti derinamas su bet kokia apranga ir suteikia jums nepriekaištingą ir seksualią išvaizdą.

8. Maži šilkmedžio krepšiai mergaitėms:

Maži šilkmedžio krepšiai mergaitėms

Kai kurios merginos vertina mažesnio dydžio krepšį. Taigi šie maži Mulberry krepšiai jiems puikiai tinka. Krepšiai atidaromi iš priekio ir turi nedidelę kabiną saugojimui. Šie krepšiai atrodo mieli, kai juos nešioja paauglės merginos.

9. Naujausi šilkmedžio krepšiai įžymybėms:

Naujausi šilkmedžio krepšiai įžymybėms

Šis krepšys yra vienas iš naujausių „Mulberry“ sukurtų krepšių. Krepšio spalva ir raštas gali išprotėti bet ką. Krepšys suteikia minimalistinę išvaizdą ir puikiai tinka nešiotis ypatingą dieną.

Šilkmedžio maišeliai pagaminti iš puikios ir egzotiškos aukštos kokybės odos, natūralios odos ir veršelių plaukų ir net iš atspausdintos ir tekstūruotos odos. Krepšiai paprastai yra aptakūs, su švariomis, išlenktomis moteriškomis linijomis, be pernelyg detalių maišelio. Tik kai kurie „Mulberry“ krepšiai yra dekoratyvūs ir turi ryškių bruožų. Krepšys sukurtas atsižvelgiant į jo funkcionalumą, o užsegimai yra patvarūs ir tvirti, apsaugantys nuo vagystės ir praradimo. Vidus išklotas zomšine danga, o dailus meistriškumas ant krepšio gali būti išlaikytas daugelį metų.