„Valentino“ yra gerai žinomas italų prabangos prekės ženklas, įkurtas Valentino Garavani 1959 metais. „Valentino“ krepšius nuo 2008 metų kuria puikus dizaineris Maria Grazia ir Pierpaolo Picciolo. Šiuo prekės ženklu sukurti krepšiai yra retenybė mados industrijoje. Valentino namas nuo pat įmonės įkūrimo buvo visų laikų mėgstamiausias Holivude ir vis dar išlieka pagrindiniu elito ir aukštuomenės žmonių drabužių spinta ir net ant raudonojo kilimo.

Stilingos ir prabangios Valentino prekės ženklo rankinės:

Pažvelkime į 9 populiariausius „Valentino“ krepšių dizainus moterims ir mergaitėms Indijoje.

1. Viršutinės rankenos Valentino krepšys:

Viršutinės rankenos Valentino krepšys

Šis Valentino krepšys iš naujo apibrėžia rankinės išvaizdą, kurios išskirtinis dizainas ant maišelio. Krepšys turi gražų afrikietišką dizainą, o ant maišelio pakabintas „Valentino“ logotipas su raudonu smeigtuku – tai daug kartų pagerina išvaizdą. Rankena taip pat turi spalvotą uolą, todėl ji yra patrauklesnė nešant.

2. Rožinis Valentino užrakto krepšys:

Rožinis Valentino užrakto krepšys

Valentino krepšiai yra ikoniški ir nešiojami atrodo labai patraukliai. Ant šio rožinio odos maišelio priekyje įspaustos auksinės smeigės suteikia maišui nuostabią išvaizdą. Krepšys turi mažą karoliukų grandinėlę, kurią galima laikyti vietoj dirželio, todėl nešiojant jis atrodo klasiškesnis.

3. „Rockstud Valentino“ krepšys:

Rockstud Valentino krepšys

Labiausiai viliojantis ir karštai atrodantis Valentino krepšys šioje juodos spalvos rankinėje. Nors krepšys atrodo labai paprastas, bet labai elegantiškas nešiojamas, šis nuostabus ir puikus krepšys puikiai tinka nešti vakarėliams ir bet kokiai ypatingai progai.

4. „Snake Print Valentino“ krepšys:

„Snake Print Valentino“ krepšys

Čia yra maišelis, ant kurio maišo yra „Python“ gyvatės atspaudas. Krepšys pritaikytas nešiojimo stiliui, todėl jame yra pakankamai vietos būtiniausiems daiktams laikyti. Krepšys turi minkštus dirželius, todėl krepšį galima nešioti ant pečių. Šio tipo maišeliai yra daugybės neįtikėtinų dizainų ir modelių, ir jūs galite pasirinkti tą, kuris tinka jūsų poreikiams, ir puikuotis savo stiliumi.

5. Mini Valentino pečių sankabos krepšys:

Mini Valentino pečių sankabos krepšys

Kaip rodo pavadinimas, krepšys yra mažas arba mažo dydžio, todėl galite nešiotis tik būtiniausius daiktus. Priekyje įspaustos mažos sidabrinės kvadratinės smeigės daug kartų sulenkia krepšio išvaizdą ir ant pečių pakabina prašmatnią grandinėlę. Idealus ir madingas krepšys jaunoms merginoms.

6. Raudonas Valentino krepšys odoje:

Raudonas odinis Valentino krepšys

Raudonos spalvos „Valentino“ krepšys nešiojant atrodo nuostabiai. Ant krepšio įspaustos sidabrinės uolų smeigės prideda maišelį žvilgančią ir pelningą išvaizdą. Krepšys yra tvarkingos ir minkštos odos, todėl nešiojamas į bet kurią vakarėlį atrodo itin brangus ir karališkas.

7. „Crossbody Valentino Garavani“ krepšiai:

„Crossbody Valentino Garavani“ krepšiai

Šie „Valentino Crossbody“ krepšiai yra tik geriausi krepšiai keliaujant. Krepšiai turi lanksčias juosteles, kurias galima reguliuoti pagal jūsų patogumą. Krepšiai atrodo labai protingi ir yra pagaminti iš grynos odos, kad atitiktų jūsų stilių ir išvaizdą ir padėtų jums išlaikyti laisvas rankas kiekvieną kartą, kai tik norite.

8. Spalvingi Valentino krepšiai:

Spalvingi Valentino krepšiai

Čia yra įspūdingai atrodantis spalvingas Valentino krepšys mergaitėms. Krepšys turi nuostabiai atrodantį modelį ir net rankinės rankenos yra suprojektuotos spalvingu būdu. Šio tipo maišeliai yra įvairių dizainų ir madingo modelio, ir jūs galite pasirinkti pagal savo poreikius ir išvaizdą.

9. Valentino kaušo stiliaus krepšys:

Valentino kibiro stiliaus krepšys

Kaip rodo pavadinimas, krepšys yra pritaikytas kibiro formos ir turi gilų skyrių saugojimui. Krepšys turi stilingą skląstį uždarymui ir apvalią auksinę aparatūrą, įspaustą priekyje, taip suteikiant krepšiui stilingą ir madingą išvaizdą.

Valentino krepšiai yra nuostabūs ir tikrai kitokie, nei kiti. Bendrovė turi savo prekybos vietas visame pasaulyje ir yra net didžiuosiuose prekybos centruose. Bendrovė savo klientui taip pat siūlo kitus produktus, tokius kaip paruoštus dėvėti kvepalus, batus, madingus aksesuarus ir odines rankines. Nešiojant „Valentino“ krepšį jūsų išvaizdai ir asmenybei suteikiama daugiau rafinuotumo.