Paplūdimio rankšluosčiai yra minkšti purūs rankšluosčiai, kurie yra šiek tiek storesni nei įprasti rankšluosčiai. Jie turi daug mirkymo pajėgumų, kurių pagrindinis tikslas yra išdžiūti po maudynių jūroje. Dar svarbiau, kad tai daugiafunkciniai produktai, kurie vienodai naudojami gulint paplūdimyje arba išdžiovinant po plaukimo. Papuošti paplūdimyje galima naudoti lengvesnius ir minkštesnius paplūdimio rankšluosčius.

Mielas & Šaunūs naujausio stiliaus paplūdimio rankšluosčiai:

1. Apvalus paplūdimio rankšluostis:

Apvalūs paplūdimio rankšluosčiai

Apvalūs rankšluosčiai pastaraisiais metais išpopuliarėjo. Jie yra ne tik apskritos formos, bet ir labai naudingi moterims. Renkantis paplūdimio rankšluostį, pirmas dalykas, kurio mums reikia, yra aprėptis. Apvalus arba apskritas paplūdimio rankšluostis užtikrina geriausią padengimą.

2. Vyriški paplūdimio rankšluosčiai:

Vyriški paplūdimio rankšluosčiai

Kaip ir visa kita, net rankšluosčius mes atskyrėme pagal lytį. Tai galime pamatyti visur. Čia irgi akivaizdu. Vyriški rankšluosčiai yra ne tik dideli, bet ir paprastai blaivūs bei vienspalviai.

3. Negabaritinis paplūdimio rankšluostis:

Negabaritiniai paplūdimio rankšluosčiai

Negabaritinis paplūdimio rankšluostis puikiai tinka žmonėms, esantiems putlesnėje pusėje. Jie suteikia puikią aprėptį ir paprastai yra prieinami pasirinktose parduotuvėse, todėl jie yra unikalūs ir skiriasi nuo įprastos partijos. Jie taip pat turi galimybę dėvėti įvairių stilių dėl savo dydžio.

4. Individualus paplūdimio rankšluostis:

Individualūs paplūdimio rankšluosčiai

Individualūs paplūdimio rankšluosčiai yra labai madingi. Praėjo tie laikai, kai paplūdimio rankšluosčiai buvo monogramuojami tik viešbučiams. Pritaikymas yra toks populiarus, kad niekas neliko nepaliestas.

5. Mieli paplūdimio rankšluosčiai:

Mieli paplūdimio rankšluosčiai

Mielas niekada nėra pervertintas. Šie mieli paplūdimio rankšluosčiai, kuriuos labai mėgsta merginos, yra ne tik unikalūs, bet ir nepaprasti. Juose yra gražių paveikslėlių ar animacinių filmų. Beveik visų amžiaus grupių paauglės jas laiko tikrai patraukliomis.

6. Vaikų paplūdimio rankšluosčiai:

Vaikų paplūdimio rankšluosčiai

Vaikai visada labai džiaugiasi paplūdimiu. Jų jaudulys užkrečiamas. Kaip ir jų entuziazmas dėl visko naujo, jiems skirti paplūdimio rankšluosčiai taip pat yra kvailys. Jie turi animacinių filmų personažus, tokius kaip „Frozen’s Ella“ ir „Anna“, ar „Sponge Bob“ kvadratines kelnes ar viską, kas tinka. Jie vaikams patinka kaip niekas kitas.

7. Dideli paplūdimio rankšluosčiai:

Dideli paplūdimio rankšluosčiai

Didelis paplūdimio rankšluostis yra patogus visiems, kurie juos naudoja. Tikras mažesnes versijas lengviau nešiotis, tačiau didelis paplūdimio rankšluostis turi savo privalumų. Jie išsiskleidžia tikrai gerai ir palengvina gulėjimą besimaudant saulėje.

8. Spausdintas paplūdimio rankšluostis:

Spausdinti paplūdimio rankšluosčiai

Spausdinti paplūdimio rankšluosčiai yra saugus pasirinkimas visiems, jei perkate juos kaip dovaną, jums nereikia du kartus galvoti, kam padovanoti. Jie tinka visiems. Tas pats pasakytina, jei juos turite namuose kaip atsargines dalis svečiams. Naudojant kitų tipų paplūdimio rankšluosčius, gali tekti galvoti, kurį kam duoti. Pavyzdžiui, jei jūsų paauglės dukros draugas apsistoja ir reikalauja paplūdimio rankšluosčio, jūs tikrai negalite jai duoti paplūdimio rankšluosčio. Panašiai, jei jūsų mažylio draugai baigėsi, jūs jiems neatiduosite per didelio paplūdimio rankšluosčio. Tačiau su spausdintomis veislėmis visada galite būti tikri, kad jos puikiai tiks kiekvienai amžiaus grupei.

9. Dryžuotas paplūdimio rankšluostis:

Juostelėti paplūdimio rankšluosčiai

Bene labiausiai klasikinis paplūdimio rankšluosčių tipas yra dryžuotas. Rankšluosčiai, perduoti nuo neatmenamų laikų, yra vienodai populiarūs abiejų lyčių atstovams. Paprastai jie yra neutralių spalvų, tokių kaip šviesiai mėlyna, geltona, raudona, pilka ir balta, ir juos gali naudoti visi.

Paplūdimio rankšluosčiai yra labai naudingi ir yra įvairių formų ir dydžių. Taip pat galite juos įsigyti didmeninėmis kainomis, jei gyvenate prie jūros arba gana dažnai keliaujate į jūros pakrantės vietą.