Kas yra raukšlės po akimis?

Atrodo, kad raukšlės po akimis yra labiausiai paplitęs daugelio jaunų žmonių susirūpinimas. Tai ne kas kita, kaip smulkių raukšlelių, raukšlių ir raukšlių aplink akis atsiradimas, kurį gali lemti keli gyvenimo būdo veiksniai. Kadangi oda po akimis yra gana plona, ​​reikia atkreipti ypatingą dėmesį. Šios raukšlės taip pat gali atsirasti aplink akis, o sritis linkusi greičiau išdžiūti, palyginti su visa veido sritimi. Šiuo metu rinkoje yra keletas produktų, skirtų užkirsti kelią raukšlėms po akimis ir atsikratyti raukšlių po akimis, pavyzdžiui, kremai ir geliai. Tačiau visada rekomenduojama pirmiausia pasikonsultuoti su savo dermatologu, prieš pradėdami savarankiškai naudoti bet kokį kremą.

Po raukšlėmis po akimis

Kai paklaustumėte, kaip atsikratyti raukšlių po akimis, pasakyčiau, kad pradinėje stadijoje tai galima lengvai išspręsti natūraliomis ir namų gynimo priemonėmis. Namų gynimo priemonės nuo raukšlių po akimis puikiai tinka kaip ilgalaikis sprendimas ir yra ekonomiškas. Skaitykite daugiau, kad sužinotumėte geriausią priemonę nuo raukšlių po akimis. Kadangi mūsų akys eina pro kiekvieną dieną ir yra reguliarios ir nuolatinės veiklos zonoje, labai svarbu reguliariai jomis rūpintis. Taigi, norėdami sužinoti patarimus ir geriausią būdą pašalinti raukšles po akimis, toliau skaitykite šį straipsnį.

Kas sukelia raukšles po akimis?

Raukšlių po akimis priežastys yra kelios. Dažnai žinoma, kad raukšlės atsiranda dėl to, kad oda praranda natūralų elastingumą, formuojasi raukšlės. Raukšlės dažniausiai susidaro dėl senėjimo. Tačiau daugelis jaunesnio amžiaus žmonių patiria raukšles po akimis. Dėl to jie gali atrodyti pavargę ir vyresni nei jų natūralus amžius. Pagrindinės raukšlių po akimis priežastys gali būti šie veiksniai:

Saulės nudegimas:

Saulės ultravioletinė spinduliuotė paprastai pažeidžia kolageną ir elastiną – pluoštus, kurie suteikia odai stangrumo ir elastingumo. Vietoj tvirtos išvaizdos oda pradeda kristi ir sukelti akivaizdžių raukšlių. Tai yra tada, kai pradedama naudoti apsaugos nuo saulės priemones.

Rūkymas:

Rūkymas paprastai pagreitina odos senėjimo procesą. Tai prisideda prie tolesnių raukšlių atsiradimo. Jei rūkote maždaug po dešimties metų, galite aiškiai pastebėti raukšles po akimis. Tai atsiranda dėl nikotino kiekio, susiaurėjus išorinių odos sluoksnių kraujagyslėms. Dėl to sumažėja kraujotaka ir oda gauna mažiau deguonies, taip sumažinant maistinių medžiagų ir vitaminų, reikalingų odos kokybei palaikyti. Bėgant dienoms šie simptomai pradeda ryškėti kaip raukšlės.

Veido chirurgija:

Neteisingai atliktos veido operacijos gali sukelti daug problemų, o raukšlės po akimis yra tik viena iš pagrindinių problemų, su kuriomis gali tekti susidurti atlikus veido operaciją. Tai yra pagrindinis dalykas, kurį žmogus daro siekdamas visų grožio tikslų. Tai labiau panašu į medicininę procedūrą, kuri turi visas klaidų tikimybes.

Veido sužalojimas:

Raukšlės po akimis taip pat gali atsirasti dėl bet kokių jums patirtų veido sužalojimų. Įbrėžimas, patinimas ar net smūgis į akį gali būti jūsų odos suglebimo priežastis.

Žvilgsnis:

Pakartotiniai akių judesiai, pvz., Susiraukimas, ypač žmonėms, turintiems šią problemą, natūraliai sukelia raumenis aplink akis, kad susidarytų dinamiškos raukšlės ar linijos, atsirandančios kartu su judesiu. Kai kurie žmonės linkę įprasti atlikdami šiuos judesius. Ilgesnis šių judesių laikotarpis sukelia linijas. Jie gali išgraviruoti, sukeldami raukšles ir raukšles aplink akis net tada, kai nesidairote.

Miegas iš vienos pusės:

Ar nepastebėjote, kad ryte pabudus iš miego ant skruostų išraižytas jūsų pagalvės užvalkalo siuvinėjimo atspaudas? Tai rodo, kad vienoje veido pusėje yra didelis spaudimas, dėl kurio oda gali būti laisva ir suglebusi, užleisdama ratą po akimis.

Mirksi:

Mirksėjimas yra akių judesys, kai jėga užmerkiate vieną akį, o tai labai apkrauna raumenis prie jūsų akių. Dėl to oda tampa laisva ir nėra mokoma per raumenis. Žmonės, kuriems dažnai trūksta akių, dažnai linkę po akimis raukšlėtis.

Šypsena, sukelianti spaudimą po akimis:

Žmonės su putliais skruostais linkę užmerkti akis, kai visiškai šypsosi. Tai taip pat gali sukelti raukšles po akimis ir šonuose.

Sausa oda:

Techniškai sausa oda ir raukšlės po akimis visiškai nesusijusios. Tai tik paplitęs įsitikinimas ir faktas, kad žmonėms, turintiems sausą odą, po akimis matomos raukšlės yra labiau matomos nei normalios ar riebios odos. Sausos odos pasakos pašalina veido švytėjimą, todėl jūs išbalote, todėl išryškėja visi jūsų trūkumai.

Kaip pašalinti raukšles aplink akis:

Lengvai pašalinkite raukšles po akimis. Yra daug tokių dalykų, kuriuos galite lengvai laikyti savo šaldytuve ir kuriuos galite naudoti raukšlėms gydyti. Paklaustas, kaip pašalinti raukšles po akimis, galima paminėti, kad yra specialus veido pratimas, padedantis pašalinti raukšles po akimis. Kai kurie išoriniai veiksniai taip pat veikia ar net pablogina raukšles po akimis, įskaitant saulės šviesą, taršą ir pan..

Žemiau yra keletas namų gynimo priemonių ir pratimų, kaip sumažinti raukšles po akimis.

5 geriausios namų gynimo priemonės raukšlėms po akimis:

Čia yra keletas namų gynimo priemonių, skirtų raukšlėms po akimis. Tai visiškai natūralios priemonės po raukšlėms po akimis, nes jos gali veikti taip pat efektyviai, kaip ir bet kuri vaistinė po akių kremais.

Keletas geriausių priemonių nuo raukšlių po akimis ir būdų, kaip atsikratyti raukšlių po akimis, yra,

 • Ananasų sultys.
 • Neapdorotas pienas.
 • Agurkų alavijo sultys.
 • Pieno grietinėlė ir medus.
 • Geraniumo aliejus.

Tai yra viena iš populiariausių namų priemonių, skirtų natūraliai pašalinti raukšles po akimis.

1. Ananasų sultys raukšlėms po akimis:

Ananasų sultys raukšlėms po akimis

Kaip tai padeda?

Kaip atsikratyti raukšlių po akimis? Na čia yra sprendimas. Ananasų sultys yra puikus alfa hidroksilo rūgšties šaltinis. Be to, yra aktyvus fermentas, žinomas kaip bromelainas, kuris padeda priešuždegimiškai gydyti po akimis. Tai dar labiau padeda sumažinti uždegimą ir savo ruožtu padeda greitai sumažinti raukšles po akimis. Dėl savo sutraukiančios savybės tai taip pat padeda gerai gydyti ir nušveisti odą. Tai yra vienas iš geriausių būdų, kuriuos gali sugalvoti raukšlės po akimis.

Ingridientai:

 • Viskas, ko jums reikia šiai namų gydymui, yra tokia.
 • Šviežios ananasų sultys – 2 šaukštai.
 • Medvilnės pagalvėlės – 2.

Paruošimo būdas:

 • Sudrėkinkite medvilnės pagalvėles ananasų sultyse.
 • Išspauskite skysčio perteklių.

Kaip taikyti:

 • Nuvalykite veidą ir uždenkite akis ananasų sultimis įmirkytomis pagalvėlėmis.
 • Palikite ant akių 20 minučių.
 • Nuplaukite paprastu vandeniu.

Kaip dažnai tai galite padaryti:

 • Galite įprasti tai daryti kasdien arba kiekvieną kitą dieną, kad rezultatai būtų greitesni.

2. Žalias pienas raukšlėms po akimis gydyti:

Žalias pienas raukšlėms po akimis gydyti

Kaip tai padeda?

Kai klausiate, kaip greitai atsikratyti raukšlių po akimis, atsakymas yra žalias pienas. Žalias pienas turi savybių, kurios gali padėti atsikratyti raukšlių po akimis. Tai padeda apskritai pašviesinti odos toną ir labai išlyginti raumenis. Šiame procese gali būti pašalintos negyvos odos ląstelės, kurios kaupiasi odos paviršiuje. Be to, jis drėkina odą nepalikdamas jokių smulkių linijų ar raukšlių. Jei raukšlių visiškai neturite, tačiau norite sustabdyti raukšles po akimis, tai yra geriausias sprendimas jums.

Ingridientai:

 • Žalias pienas – 2 šaukštai.
 • Medvilnės pagalvėlės – 2.

Paruošimas:

 • Suvilgykite vatos diskelį žaliame atšaldytame piene ir išspauskite pieno perteklių.

Kaip taikyti:

 • Nuvalykite vietą aplink akis ir padenkite jas medvilniniais rutuliais
 • Prieš nuplaudami palikite veikti 20 minučių.
 • Geriausia naudoti prieš miegą.
 • Kaip dažnai tai galima pakartoti?
 • Tai galite padaryti kiekvieną dieną pagal savo įprastą tvarką.

3. Agurkų alavijo sultys akių raukšlėms:

Agurkų alavijo sultys nuo raukšlių paakiams

Kaip tai padeda?

Vienas iš būdų pašalinti raukšles po akimis yra agurkų ir alavijo sultys. Agurkas ir alavijas yra tradicinis, tačiau geriausias būdas gydyti raukšles po akimis. Jie stipriai veikia, kad atsikratytų šių raukšlių, pasižyminčių antioksidacinėmis savybėmis. Agurkas taip pat gerai apšviečia odą, todėl gali apšviesti odą po akimis ir sugriežtinti odą. Sutraukiančios savybės padeda giliai išvalyti odą ir skatina odos audinių regeneraciją. Tai dar labiau padeda pagerinti odos kokybę ir elastingumą.

Ingridientai:

 • Agurkų sultys – 1 valgomasis šaukštas.
 • Aloe vera gelis – 1 valgomasis šaukštas.

Paruošimas:

 • Sumaišykite agurkų sultis ir alavijo gelį.

Kaip taikyti:

 • Sukamaisiais judesiais tepkite gelį visoje akių srityje.
 • Masažuokite 5 minutes ir palikite kurį laiką.
 • Naudokite tai reguliariai, kad pastebėtumėte rezultatus.

Kaip dažnai tai galima padaryti?

 • Norint pasiekti efektyvių rezultatų, šią procedūrą galima kartoti kiekvieną dieną.

4. Pieno kremas ir medus:

Pieno kremas ir medus

Kaip tai padeda?

Kai klausiate, kaip išvengti raukšlių po akimis, dauguma tradicinių ir senatvės atsako apie pieno kremą. Pieno kremas, kaip visi žinome, drėkina odą. Indijos kultūra aktyviai skatino pieno grietinėlės, dar žinomos kaip „malai“, naudojimą odos gydymui natūraliais metodais. Tai padeda išlyginti odą ir suteikia švelnų švytėjimą. Be to, pieno kremas taip pat padeda išvengti susilpnėjusių ir smulkių raukšlelių bei raukšlių po akimis. Kartu su medumi, kuris yra dar vienas natūralus ingredientas, suteikiantis švytėjimo ir išgydantis odą, jis veikia kaip magija. Tai vienas iš labiausiai pageidaujamų veido paketų odos problemoms gydyti.

Ingridientai:

 • Šviežia pieno grietinėlė – 1 valgomasis šaukštas.
 • Medus – 1 valgomasis šaukštas.

Paruošimas:

 • Sumaišykite pieno grietinėlę ir medų, kad susidarytų vienalytė pasta.

Kaip taikyti:

 • Užtepkite šią pastą aplink akių sritį ir švelniai masažuokite.
 • Palikite 15 minučių.
 • Nuplaukite vandeniu ir išdžiovinkite.

Kaip dažnai tai gali būti taikoma

 • Šią veido pakuotę galima tepti du ar tris kartus per savaitę, kad būtų pasiekti veiksmingi rezultatai.

Atsargumo priemonės

 • Pieno kremas yra geriausias natūralus drėkiklis, neprilygstamas drėkinamam losjonui, kurį perkate rinkoje. Tačiau nerekomenduojama tiems, kurie jau turi riebią odą. Net žmonės, turintys spuoguotą odą, turėtų vengti pieno kremo.

5. Pelargonijų aliejus raukšlėms po akimis pašalinti:

Pelargonijų aliejus raukšlėms po akimis pašalinti

Kaip tai padeda?

Tie, kurie nori gydyti raukšles po akimis ir stangrinti odą, turėtų ištaisyti pelargonijų aliejų. tai puikus sutraukiantis ir geriausias būdas atsikratyti raukšlių po akimis. Tai padeda natūraliai sumažinti patinimą ir padeda išlaikyti odą lygią ir gaivią visą laiką. Jis visada buvo žinomas kaip vienas geriausių raukšlių po akimis.

Ingridientai:

 • Geraniumo aliejus.
 • Drėkinantis kremas.

Paruošimas:

 • Naudokite geros kokybės pelargonijų aliejų ir sumaišykite jį su drėkinamuoju kremu.

Kaip taikyti:

 • Naudodami kremą sukamaisiais judesiais masažuokite aplink akis.
 • Palikite nakčiai.

Kaip dažnai tai gali būti taikoma?

Tai gali būti taikoma vieną ar du kartus per savaitę, atsižvelgiant į patogumą. Tačiau būtinai vieną kartą lengvai išbandykite, prieš pradėdami tepti visą.

5 geriausi veido pratimai, skirti sustabdyti raukšles po akimis:

Kalbant apie raukšlių po akimis gydymą, veido pratimai negali būti nugalėti. Tai vienas iš geriausių būdų, kaip gydyti raukšles po akimis. Keletas labiausiai pageidaujamų veido pratimų, siekiant greitesnių rezultatų, yra šie.

 • Akies obuolys sukasi.
 • Masažuoti akį.
 • Didysis V..
 • Akies galiukas susiraukia.
 • Pratimai akims.

1. Akių rutulio pasukimas:

Pasukti akių kamuoliuką

Šis pratimas padės tonizuoti raumenis aplink akis. Tai apima bendrą akies judesį, todėl aplinkiniai raumenys ir oda tampa tvirtesni ir stipresni.

Kaip tai padaryti?

 • Pradėkite mankštinti akis, sukdami jas vieną kartą pagal laikrodžio rodyklę ir vieną kartą prieš laikrodžio rodyklę.
 • Norėdami tai padaryti, išplėskite akis ir pradėkite sukti akies obuolį, 5 kartus pagal laikrodį ir kitus 5 kartus prieš laikrodį.
 • Taip pailsinsite pavargusias akis ir akimirksniu atsipalaiduosite.

2. Masažo akis:

Masažo akis

Dažnai tingų savaitgalį galite pasirūpinti pavargusiais žvilgsniais, kruopščiai juos pamasažuodami eteriniais aliejais. Šie eteriniai aliejai padeda stangrinti ir stangrinti odą, o masažas atjaunina ir atgaivina odą aplink akis.

Kaip tai padaryti?

 • Pradėkite nuo akies centro ir užmerktomis akimis masažuokite visą akių sritį.
 • Masažuokite paakių sritį migdolų aliejumi, ricinos aliejumi, rozmarinų aliejumi arba vitamino E aliejumi. Abiejuose yra daug antioksidantų.
 • Antioksidantai pasižymi laisvųjų radikalų savybėmis. Jie kompensuoja žalą, padarytą ląstelių ir DNR lygiu.

3. Didysis V:

Didysis V.

Šis pratimas yra veido jogos forma. Taip pašalinami maišeliai, kuriuos visur nešiojate. Tai taip pat padeda išgydyti galvos skausmą.

Kaip tai padaryti?

 • Pradėkite spausdami abiejų rankų vidurinį pirštą prie vidinių antakių, kai rodomasis pirštas remiasi į antakių galus.
 • Dabar lengvai paspauskite, kai prisimerkite į viršų ir laikykite ten esančią padėtį.
 • Jūsų pirštai turi griežtai priminti didelį V bet kurią ranką.

4. Akių galiuko švilpukas:

Akių galiukas Squint

Šis pratimas taip pat gali būti pripažintas jogos forma. Šis pratimas pagerina akių judesius, todėl oda aplink akis yra elastinga.

Kaip tai padaryti?

 • Čia mes naudojame rodomuosius pirštus tik tada, kai juos dedame į abi akis, išorinius kampus ir šiek tiek paspaudžiame į vidų, nenaudodami per daug jėgos.
 • Dabar mes atmerkiame akis ir laikomės žvilgsnio prieš paleisdami poziciją.

5. Pratimas „Shifty Eyes“:

Pratimas „Shifty Eyes“

Šis pratimas padeda įtempti raumenis aplink akis. Tai lengva atlikti ir tai galima padaryti bet kur ir bet kada.

Kaip tai padaryti?

 • Atsipalaiduokite ir žiūrėkite tiesiai.
 • Lėtai judinkite akių obuolius į dešinę, nejudindami galvos ar kaklo.
 • Grąžinkite juos į centrą.
 • Dabar pakartokite tai kitoje pusėje.
 • Užsimerkite kelias sekundes, kad atsipalaiduotumėte.

Populiariausi patarimai, kaip gydyti raukšles po akimis:

Žemiau pateikiamas patarimų, kaip išvengti akių raukšlių, sąrašas. Prieš naudodami bet kokią priemonę, primygtinai patariu atlikti pleistro testą, kad išsiaiškintumėte, ar esate alergiškas bet kuriai sudedamajai daliai. Tai svarbu, nes po akimis sritis yra jautri. Norint parodyti rezultatus, reikia reguliariai naudoti natūralias alternatyvas, paprastai per kelis mėnesius, todėl nesitikėkite rezultatų per naktį. Skaitykime daugiau apie šiuos natūralios odos priežiūros receptus. Pagrindiniai patarimai, padedantys gydyti raukšles po akimis, yra šie.

 • Subalansuota mityba.
 • Vitaminai.
 • Streso pašalinimas.
 • Joga.
 • Sveikas miegas.
 • Išlaikyti hidrataciją.
 • Drėkinantis.
 • Apsauga nuo saulės.

Praneškite mums apie kiekvieną iš jų išsamiai.

1. Subalansuota mityba gali pašalinti raukšles po akimis:

Pirmas ir svarbiausias sveikos odos reikalavimas yra sveika, gerai subalansuota mityba, kurioje yra ypač daug būtinų odos priežiūros vitaminų, tokių kaip vitaminas C, E & A. Jie padeda padaryti stebuklus, suteikdami švytėjimo ir sumažindami raukšles po akimis.

 • Vitamino C maistas padeda paversti prokolageną į kolageną ir susidaryti hidroksiproliną &hidroksilizinas. Turite valgyti daug šviežių vaisių ir daržovių, kuriuose gausu vitamino C / askorbo rūgšties.
 • Norėdami išvardyti kelis maisto produktus, kuriuose gausu vitamino C: galima vartoti amla, braškių, spanguolių, apelsinų ir citrinų.
 • Vitaminas A yra svarbus visų kūno epitelio paviršių, įskaitant odą, tekstūrai palaikyti.
 • Jei jūsų kūne yra pakankamai kolageno, atkuriamasis ir regeneracinis odos aktyvumas padidėja..
 • Oda atrodo putli ir elastinga, o raukšlės žymiai sumažėja.

2. Vitaminų įvedimas:

Visi epitelio paviršiai turi būti minkštos tekstūros ir būtent čia vitaminas A papildo šlovę. Jie padeda sumažinti raukšles ir nušveičia odą, susiaurindami poras.

 • Vitaminas E reikalingas odos stangrinimui, kai vitaminas E išlaiko odą stangrią ir tonizuotą.
 • Vitaminas C yra atsakingas už kolageno gamybą, ne tik šveičia odą aplink akis, bet ir putoja bei stangrina odą.
 • Vitaminų vartojimas yra labai susijęs su odos priežiūra ir akių raukšlių gydymu.

3. Streso atpalaidavimas:

Stresas vaidina svarbų vaidmenį blizgančių kažkada žvilgančių akių ar tiesiog atsakingų už akių raukšles. Turite galvoti, kaip atsikratyti raukšlių po akimis, naudojant stresą kaip ginklą.

 • Stenkitės kiek įmanoma sumažinti stresą, nes tai ne tik veikia jūsų odos tekstūrą, bet ir akies spindesį.
 • Praleiskite tingų dieną savo namuose, kad išvengtumėte profesinio darbo spaudimo, ir išvenkite streso.
 • Psichinė ramybė gali skatinti gerą miegą, o tai gali padėti sumažinti raukšles po akimis.
 • Kiekvieną dieną miegokite 7 valandas bet kokia kaina.

4. Joga gelbėti:

Geriausia joga yra puikus būdas atsikratyti akių raukšlių ir išblukimo. Joga tobulina įprastą odos apžiūrą. Tai taip pat padeda įvesti ramybę ir priverčia mus laukti ramios dienos.

 • Pabandykite įskiepyti paprastą jogos rutiną kiekvieną dieną pabudę bent trisdešimt minučių.
 • Įpratę praktikuoti jogos užsiėmimus vėlai vakare prieš gulėdami lovoje.
 • Joga atpalaiduoja ir ramina odą, stangrindama ir tonizuodama ją, kad greičiausiu ir saugiausiu būdu galėtumėte atsikratyti akių raukšlių.
 • Joga padeda dar labiau skatinti gerą miegą, atpalaiduodama kūną, o tai vėl gali padėti atsikratyti raukšlių po akimis.

5. Sveikas miegas padeda pašalinti raukšles po akimis:

Kaip sumažinti raukšles po akimis, yra tik sveikiems miegantiems skirta paslaptis. Dažnai nemiga gali būti sunkus streso kaupimosi rezultatas.

 • Sunkus darbo grafikas ir įtemptos dienos jus užims visą dieną ir norėdami atsikratyti užsispyrusių akių raukšlių, labai svarbu, kad nakties pabaigoje ištuštintumėte protą ir gerai išsimiegotumėte.
 • Miegas taip pat gali padėti sumažinti patinimą po akimis.
 • Smulkios raukšlelės šalia akių srities gali būti sumažintos gerai išsimiegojus, skatinant sveiką gyvenimo būdą.
 • Būtinai sumažinkite stresą akyse per gerą miegą.

6. Buvimas hidratuotas:

Vanduo visada išplauna toksinus iš jūsų sistemos ir užtikrina, kad jūsų sistema išliktų švari ir sveika.

 • Vanduo jūsų sistemoje leis išlaikyti jūsų odą gerai maitinamą ir putlią, taip sumažinant priešlaikinio senėjimo aplink akis tikimybę.
 • Tai taip pat padeda sumažinti patinimą aplink akių sritis.
 • Nieko panašaus į gerą vandens kiekį ir hidrataciją, kuri gali skatinti sveiką gyvenimo būdą
 • Vanduo netgi gali atnešti tą švytėjimą iš vidaus, kuris padeda pašviesinti akis.

7. Drėkinimas:

Sausa oda labiau nei bet kada linkusi raukšlėtis. Drėgmės trūkumas jūsų odoje pašalina visą putlumą, todėl oda išsausėja ir įtrūksta. Taigi drėkinimas kiekvieną dieną daro didžiulę įtaką kasdienėms smulkioms linijoms ir sumažina raukšles iš vidaus.

 • Sausa oda ar jautri oda yra labiau linkusi raukšlėtis, todėl drėkinimas yra svarbi jūsų odos priežiūros dalis.
 • Tai padeda sumažinti smulkias raukšleles aplink akis
 • Tonizuojant paakių sritį galima kasdien valyti ir drėkinti, taip pat lėtai ir smulkiai masažuoti akių sritį įprastos procedūros metu.
 • Tai taip pat sumažina patinimą aplink akis.

8. Apsauga nuo saulės:

Sritis aplink akis yra viena iš švelniausių jūsų veido vietų, leidžianti tose vietose labiausiai pasiekti saulės ir UV spindulių. Todėl apsauga nuo saulės yra svarbi norint sumažinti raukšles ir skatinti sveiką akių gydymą.

 • Štai kodėl mes įdėjome grožio patarimą kartu su odos priežiūros reikalavimais, kad jūsų gražūs žvilgsniai būtų apsaugoti ir nuo saulės.
 • Visada nešiokitės atspalvius.
 • Kiekvieną dieną naudokite apsaugą nuo saulės bet kokia kaina, ne mažiau kaip 30 SPF.
 • Būtinai vieną kartą uždėkite ledo pakuotę, kad sušvelnintumėte atšiaurius saulės spindulius ant veido, o tai savo ruožtu sumažintų smulkias raukšleles.

Kartu su šių natūralių priemonių naudojimu prieš priimant sprendimą dėl šių gydymo metodų veiksmingumo būtina atsižvelgti į amžiaus, gyvenimo būdo ir sveikatos būklės veiksnius. Akių raukšlių galima išvengti laikantis sveikos gyvensenos ir tinkamai subalansuotos mitybos. Reguliarus veido masažas ir pratimai gali žymiai pagerinti būklę. Jei pastebėjote, kad šios raukšlės neišnyksta, gali būti laikas pasikonsultuoti su gydytoju ir pasirinkti tinkamus vaistus. Suteikite savo akims pelnytą priežiūrą!

Dažnai užduodami klausimai

K. Ar galiu naudoti savo kremą nuo raukšlių raukšlėms po akims gydyti??

A. Ne, visai ne. Niekada nenaudokite veidui skirtų produktų ant odos aplink akis. Oda po akimis yra daug jautresnė ir jai reikia daug lengvesnių chemikalų, kad pašalintų raukšles toje srityje. Jei to nežinojote, turite nustoti naudoti kremą nuo raukšlių, kad išgydytumėte raukšles po akimis. Vienintelis šiam tikslui rekomenduojamas kremas po akimis. Pasitarkite su dermatologu, kad gautumėte geriausią kremą po akimis.

K. Kodėl man atsiranda šios raukšlės po akimis??

A. Po oda raukšlės yra labai dažnos, jei jūsų oda yra dehidratuota. Jei užsiimate sportu, tarša ir saulės spinduliai gali sukelti raukšles po akimis. Be to, daug laiko praleidžiant prie kompiuterio ar televizoriaus ekrano taip pat atsiras raukšlių po akimis.

K. Kaip greičiau pašalinti raukšles po akimis?

A. Yra keletas paprastų namų gynimo priemonių, kurios veikia geriau nei kremai nuo raukšlių ir serumai, jei išlaikote reguliarumą. Kokosų aliejus, alavijas, kiaušinių baltymai ir kt. Veiksmingai gydo raukšles po akimis. Oda po akimis taip pat yra jautri, todėl ją reikia švelniau gydyti. Jei raukšlių po akimis yra per daug, galite pasikonsultuoti su dermatologu, kad pašalintumėte raukšles po akimis..

[ Žiūrėti daugiau: Kaip sumažinti raukšles ant rankų]