Raukšlės! Raukšlės atsiranda, kai oda praranda elastingumą ir kolageno elementą. Trūkstant elastino ir kolageno, oda taps plona ir negalės išlaikyti drėgmės. Būtent tada atsiranda raukšlės. Vėlesniame amžiuje gali būti sunku sumažinti raukšles, todėl visada gerai, kad būtų išvengta raukšlių susidarymo laikantis gero grožio režimo.

Raukšlių gydymas

Su amžiumi kažkada jaunatviškas švytėjimas, privertęs pasukti galvas ant kelio, tarsi išblėso. Saldžios, ryškios spynos pradėjo įgauti ramesnę spalvą, nes čia ir ten, visur, visur pradeda atsirasti švelnių smulkių linijų. Senėjimas yra dažnas gamtos reiškinys, jėga, kuriai negalima trukdyti. Praėjusios šlovės ir malonės dienos dabar atsinaujina į brandesnę formą, tačiau dažnai daugeliui žmonių sunku susidoroti su besikeičiančiais laikais, norint išlaikyti savo grožį keletą paskutinių metų.

Būtent tada klesti efektyviausias kosmetikos ir medicinos verslas, nes ši nuolat auganti pramonė linkusi patenkinti jūsų poreikius, tikriausiai padėdama tuos metus sugrąžinti odai ir suteikti jaunatvišką nuotaiką.

Geriausias raukšlių gydymas namuose:

Šiame straipsnyje mes pateikėme geriausias raukšlių procedūras namuose, kurios labai padeda jūsų odos raukšlėms.

1. Botox raukšlių gydymas:

Botox raukšlių gydymas

A tipo botulino toksinas yra vienas efektyviausių raukšlių problemų sprendimo būdų, kad oda būtų raukšlėta. Šis toksinas gaunamas iš bakterijų ir turi būti švirkščiamas į odą. Minutinis Botox kiekis suminkštins odą ir sumažins blogas veido linijas. Tačiau yra daug pavojų, susijusių su šiuo raukšlių gydymo procesu.

2. Kolageno raukšlių gydymas:

Raukšlių kolageno gydymas

Tai baltymų užpildas, kurį reikia švirkšti. Jis gaunamas iš karvių ir prieš jį išvalomas. Kolagenas laikomas vienu efektyviausių ginklų kovojant su raukšlėmis. Nedidelis kiekis šio užpildo padarys veido liniją švelnią ir akimirksniu pašalins randus bei raukšles. Kolageno poveikis išlieka mėnesius. Tačiau yra kolageno turinio sukeltos infekcijos pavojus. Bet tai skiriasi nuo odos iki odos. Jei jums pasisekė, kolagenas gali neturėti įtakos.

3. Raukšlių gydymas hialurono rūgštimi:

Hialurono rūgšties gydymas raukšlėms

Ši rūgštis gaunama iš gaidžių šukų ir, daugelio ekspertų nuomone, laikoma geriausiu raukšlių sprendimu. Tai veiksmingai sumažins senėjimo požymius keletą kartų ir padarys odą natūraliai švelnią ir spindinčią. Įrodyta, kad labai mažai pacientų yra alergiški šiai rūgščiai, todėl hialurono rūgštis tinka daugumai. Tai neabejotinai veikia kaip raukšlės. Tai vienas geriausių raukšlių gydymo būdų.

4. Riebalų perdirbimo gydymas nuo raukšlių:

Procesas apima riebalų pašalinimą iš skrandžio ir šlaunų ir jų įpurškimą į veidą. Šiam procesui reikalingos slyvų injekcijos. Įrodyta, kad šis procesas yra labai efektyvus mažinant raukšles ir lyginant odos linijas. Vienintelis blogas dalykas šiame procese, kuris buvo aptiktas iki šiol, yra tai, kad tai skausmingas raukšlių gydymas.

5. Softform raukšlių gydymas:

„Softform“ yra minkštas vamzdelio gabalas, įkištas tiesiai į raukšles. Tai laikoma nuolatiniu raukšlių sprendimu, kuris taip pat sumažins priešlaikinius senėjimo požymius. Procedūra taip pat veiksminga padidinant lūpas. Tai taip pat yra vienas geriausių raukšlių gydymo būdų.

6. „N-Lite“:

Raukšlių senėjimas

Tai gydymas lazeriu, bet ne chirurginis. Šio proceso metu išsiskiria purškiklis, kuris atvėsina ir apsaugo epidermį nuo išorinių pažeidimų. Lazeris šildo kraujagysles, kurios pradeda gaminti kolageną ir natūraliai pagerėja odos tonai. Ši procedūra sumažina raukšles apie 60%.

7. Odos atnaujinimas lazeriu:

Šio proceso metu švelnūs lazerio spinduliai skleidžiami giliai į odą. Sunkus lazerio spindulys intensyviai veikia raukšles. Jis šildys audinius ir pašalins visus pažeistus odos sluoksnius išorėje. Šis procesas padidins kolageno gamybą ir suteiks jums labai teigiamų atsiliepimų.

8. ERP raukšlių gydymas:

Vienas iš populiariausių raukšlių mažinimo būdų yra ERP (Electroridopuncture). Tai pašalins senėjimo požymius, sumažins tankias raukšles ir palaipsniui jas pašalins. Šio proceso metu oda aptarnaujama itin smulkiomis adatomis, skleidžiančiomis elektros bangas.

9. Nuolatinis užpildų gydymas raukšlėms:

Šie užpildai yra sintetinio pobūdžio, kuriuose yra hialurono rūgšties ir dervos mikrosferų. Kai švirkščiamas į paveiktas vietas, užpildas pašalina (PMMA) polimetilmetakrilato daleles ir padidina kolageno gamybą.

10. Retinoidų raukšlių gydymas:

Raukšlių gydymas namuose dabar yra įmanomas naudojant vietinius retinoidų tirpalus. Jie sprendžia tokias problemas kaip psoriazė, užsispyrę spuogai, nudegimo randai ir pan., Taip pat gali būti naudojami raukšlėms gydyti. Tačiau prieš vartojimą reikia atsižvelgti į griežtus gydytojo nurodymus. Tai viena iš geriausių raukšlių procedūrų namuose.

11. Cheminis pilingas:

Kaip pašalinti raukšles

Cheminis pilingas, kaip rodo pavadinimas, padeda nulupti viršutinį odos sluoksnį, užleidžiant vietą švelnesniam, lygesniam odos sluoksniui, kuris dabar tampa viršutiniu odos sluoksniu. Paprastai cheminio šveitimo griežtai nerekomenduojama, jei anksčiau sirgote odos liga, dėl kurios oda labiau pažeidžiama.

12. AHA – alfa hidroksi rūgštis:

Jie daugiausia naudojami akių raukšlėms, nes išlygina raukšles ir neleidžia ankstyvam odos senėjimui. Tinkamu kiekiu AHA taip pat pagerina kolageno skaidymąsi, taip užtikrindamos tvirtą gydymą užsispyrusioms raukšlėms. AHA reiškia alfa hidroksi rūgštį, kuri iš esmės yra vaisių rūgštis, esanti vaisiuose, kuriuose gausu antioksidantų. Tai viena iš natūralių raukšlių gydymo priemonių.

13. Dermabrazijos gydymas raukšlėms:

Dermabrazija yra odos priežiūros rūšis, kuri pašalina ne tik raukšles, bet ir odos ligas, tokias kaip per daug spuogų ar įdegio dėmių nuo per didelio saulės nudegimo. Šio proceso metu viršutinis odos sluoksnis pašalinamas arba nulupamas naudojant chemines kristalines priemones, kurios palieka naują odos sluoksnį, kuris bus išgydytas suaktyvinus kolageną. Taip pat yra terminas, vadinamas mikrodermabrazija, kuri naudoja nedidelius kristalinius šveitiklius, kad nuluptų viršutinį odos sluoksnį..

14. Kosmetinės operacijos:

Tai viena iš labiausiai paplitusių ir populiariausių kovos su raukšlėmis priemonių, padedančių kovoti su odos raukšlėmis ar senėjimu. Tai taip pat apima odos procedūras, tokias kaip nemalonūs randai ar per daug strazdanų ir net odos įdegio problemų. Norėdami pašalinti raukšles, yra tokių metodų, kaip veido pakėlimas, kai jūsų veidas įgauna jaunatvišką atjaunėjimą ir daug labiau išraizgytą jaunatvišką išvaizdą. tai stangrina odą, todėl ji tampa stangri ir lygi.

15. Idebenonas:

Gydymas nuo raukšlių taip pat apima Idebenone, kuris yra gydytojo rekomenduotas galingas antioksidantas, kuris panaikina senėjimo linijas ir užsispyrusius raukšles. Tai yra mažesnio masto ir yra griežtai aktuali liga. Idebenonas yra viena iš vertingų odos ir veido raukšlių gydymo priemonių.

Nors procedūros veiksmingai mažina raukšles, svarbu gerbti gamtos dėsnius. Raukšlės ateina su amžiumi ir yra būtinos kiekvienai, kad ir kokia gera būtų jų priežiūra. Tačiau jūs galite jų išvengti tam tikru mastu atlikdami šiuos gydymo būdus, tačiau nesitikėkite nuolatinio stebuklo.