Mes visi žinome, kad oda yra svarbiausias žmogaus turtas, ir visi nori atrodyti sąžiningai ir švytinčiai, todėl visi yra pasirengę daryti viską, net ir tie, kurie jau turi teisingą veido spalvą, stengiasi atrodyti teisingesni. Tai dažniau pasitaiko tarp moterų, nes jos labiau supranta savo veido spalvą.

teisingumo patarimai riebiai odai

Sąžininga veido spalva visada vertinama už tamsesnę. Tokiame mieste kaip Delis ar Mumbajus, kur taršos procentas yra toks didelis, tikrai sunku išlaikyti sveiką odą ir jos veido spalvą. Kiekvieną dieną, kai savo odą veikiame dulkėmis, tarša, kenksmingomis dujomis, saulės spinduliais ir pan., Mes linkę įdegti atvirą dalį, o kai turite riebią odą, dar sunkiau apsaugoti ir apsaugoti odą nuo šių pabaisų. Sąžininga veido spalva yra pirmasis kiekvienos merginos pasirinkimas, o tokios odos gavimas nėra didelė užduotis, jei atliksite kelis paprastus ir kasdienius veiksmus, tai ne tik palengvins jūsų odos toną, bet ir padės išlaikyti jūsų odą sveiką.

Patarimai riebiai odai:

Čia yra mūsų geriausi sąžiningumo patarimai riebiai odai. Jei turite riebią odą, turite išbandyti šiuos veiksmus.

1) Veidui plauti naudokite šaltą vandenį:

Riebiai odai reikia ypatingos priežiūros, todėl pirmas ir svarbiausias dalykas yra išlaikyti savo veidą švarų, nes visada stenkitės veidą nuplauti šaltu vandeniu. Ir nuplaukite bent 7 ar 8 kartus per dieną. Tai daroma norint atsikratyti ant veido susikaupusio aliejaus ir nešvarumų. Aliejus visada traukia dulkes, todėl tokia logika riebi oda turi tendenciją labai greitai išsipurvinti ir sulipti. Be to, pirkdami produktą, būtinai patikrinkite jo sudėtį. Rekomenduojama naudoti natūralius produktus, o ne tuos, kurių cheminė sudėtis yra didesnė. Tai yra vienas iš geriausių patarimų riebiai odai.

2) Naudokite druskos veido prausiklį:

Druska turi savybę absorbuoti aliejų iš jūsų odos, tai yra jūsų odai naudingas ingredientas, tačiau įsitikinkite, kad druską naudojate tik ribotai. Kaskart nusiprausę veidą į vandenį įpilkite druskos (užteks žiupsnelio druskos). Pašalinus riebalų perteklių, oda tampa švari ir skaisti. Tai yra vienas iš natūralių aliejų pašalinimo procesų, todėl nerasite jokio šalutinio poveikio. Tai yra geriausias patarimas riebiai odai.

3) Agurkų sultys, medus:

Labai raminantis ir gaivinantis metodas, norint išgauti teisingesnę veido spalvą, yra tipiškas daugelio namų ūkių naudojimas. Jums reikia sultingo agurko ir iš jo išimkite sultis. Turėkite šiek tiek medaus ir įlašinkite kelis lašus medaus į agurkų sultis. Abu ingredientus gerai sumaišykite su ūsu ir tepkite šią pakuotę ant veido. Leiskite tirpalui likti ant veido ir išdžiūti apie 15-20 minučių. Tada nuplaukite drungnu vandeniu. Jūsų veidas tampa tikrai švarus. Ši priemonė akimirksniu padaro jūsų odą šviesią. Tai yra vienas geriausių namų sąžiningumo patarimų riebiai odai.

4) Papajos, medaus, pieno veido prausiklis:

Šis papajos, medaus ir pieno mišinys yra naminis, naudojamas kasdien. Šis veido prausiklis padeda pašalinti riebalų perteklių ir nešvarumus. Jums reikia paimti visą papają, šiek tiek medaus ir 2-3 šaukštus pieno. Dabar gerai sutrinkite papają ir įlašinkite kelis lašus į trintą papają, po to įpilkite 2 ar 3 šaukštus pieno ir įpilkite į mišinį. Sumaišykite visus ingredientus, kad gautumėte pastą. Dabar šią pastą galite tepti kasdien veidui plauti. Tai vienas iš geriausių sąžiningos odos patarimų riebiai odai.

5) Kiaušinio baltos spalvos veido prausiklis:

Jei nevalgote kiaušinio, galite jį naudoti bet kuriuo atveju! Tai jums nepakenks. Jums reikia tik kiaušinio baltymo! Ir naudokite šį kiaušinio baltymą visam veidui. Palikite tai kaip kaukę ant veido, kol ji išdžius maždaug 15-20 minučių. Tai gera sąžiningumo kaukė. Norėdami gauti geriausių rezultatų, išbandykite šią priemonę du kartus per savaitę. Tai vienas iš geriausių sąžiningumo patarimų vyrams, turintiems riebią odą.

6) Ciberžolė, gramų miltai, šafranas:

Tai labai naudinga priemonė norint gauti teisingesnį toną. Sumaišykite kelis gramus miltų (arba besaną), žiupsnelį šafrano ir šiek tiek ciberžolės. Į šį mišinį įpilkite pieno, kad gautumėte tirštą pastą. Taikykite šią pastą reguliariai arba bent 3 kartus per savaitę. Rezultatai tikrai nustebins. Tai yra vienas iš geriausių patarimų riebiai odai.