Saatler her zaman herhangi bir odanın dekoruna önemli bir katkı olmuştur. Oturma odası, yatak odası ve hatta mutfak olsun, saatler mekana kişilik bir dokunuş katar. Sadece duvarlarda güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda oda sakininin zevkini de gösterirler. Odalara zarafet ve renk dokunuşu getiriyor. Ayrıca odanın mobilya stilini ve renk kodunu birleştirmek için mükemmel bir parçadır. Saat tasarımlarında artık süslü saat tasarımları trend oluyor. Piyasada pek çok çeşitte süslü duvar saati bulunmaktadır. Aşağıda listelenen süslü duvar saati tasarımlarımızdan birkaçı.

Hindistan’da Son Fantezi Saat Tasarımları:

Burada resimlerle birlikte 9 basit ve en iyi süslü saat tasarımını listeledik. onlara bir göz atalım.

1. Ahşap Süslü Duvar Saatleri:

Ahşap Süslü Duvar Saatleri

Ahşaptan yapılmış saatler, her yaştan insan tarafından son derece popülerdir. Bazıları, gerçekten ince olduğu ve herhangi bir yerin dekorunu geliştirdiği için ayık olarak adlandırmayı sever. Ahşap duvar saatleri her zaman moda çünkü aynı zamanda şık görünüyorlar..

2. Antik Süslü Duvar Saati:

Antik Süslü Duvar Saati

Modanın zamanla değişmeye devam ettiğini söylüyorlar ama zamana direnen bir şey varsa o da antikalarıdır. Antika duvar saatleri her zaman şık olduğu kadar gösterişli de olmuştur. Herhangi bir sıkıcı duvara anında gelişmiş bir görünüm koyabilirler.

3. Köşe Süslü Saatler:

Köşe Süslü Saatler

Köşe saatleri son yıllarda yeniden ilgi odağı oldu. Daha önce sadece çok fazla ayak sesi olan yerlerde kullanılıyorlardı. Ancak şimdi aynısının daha büyük odalarda kullanılan daha küçük versiyonları mevcuttur. Genellikle bu saatler arka arkaya birleştirilmiş 2 saatten oluşan bir settir..

4. Sarkaçlı Fantezi Saat Tasarımı:

Sarkaçlı Fantezi Saat Tasarımı

Sarkaçlı saatler, saatlerin en eski modelleri arasında yer alır ve aynı zamanda büyük süslü duvar saatleridir. Daha önce saatlerin sarılması gerektiğinde, sarkaçlı saatler trenddi. Şimdi, sarmalı saatler pille çalışan saatler ile değiştirildi, ancak sarkaç gibi büyük süslü duvar saatleri hala son derece popüler. Saatlerin yıllar içinde nasıl geliştiği göz önüne alındığında, her yönden daha meraklı hale geldiler..

5. Tema Tabanlı Fantezi Saatler:

Tema Tabanlı Fantezi Saatler

Tema tabanlı saatler çok süslü saatler. Belirli bir yerin dekorunu akılda tutarak özel olarak tasarlanmıştır. Saatler, aksi halde yumuşak olan duvarları renklendirmenin mükemmel bir yoludur..

6. Fotoğraf Fantezi Saat Tasarımları:

Fotoğraf Fantezi Saat Tasarımları

Bir şeyleri kişiselleştirmek çok yaygın hale geldiğinden beri, saatlerimiz de bunlara doğru bir dönüş yaptı. İnsanlar artık fotoğrafları duvar saati kadranı olarak kullanmaya başladılar ve bu da Ira’ya çok kişisel bir dokunuş sağladı. Harika görünse de kullanım yatak odaları veya çocuk odaları ile sınırlıdır..

7. Tasarımcı Fantezi Saatler:

Tasarımcı Fantazi Saatler

Stillerimizde sık sık meydana gelen değişikliklerle, tasarımcı saatler her stilin bir parçası olmuştur. Bunlar özel ihtiyaçlar/odalar için özel olarak tasarlanmıştır. Özel yapımdırlar ve kesinlikle benzersizdirler. Bireyin tercihine göre dijital veya analog olabilirler. Olağanüstü her şeyi seven insanlar için bu mükemmel bir seçenektir..

8. Deniz Kabuğu Fantezi Saat Tasarımı:

Deniz Kabuğu Fantezi Saat Tasarımı

Bu kıyı bölgelerinde çok popüler. Bu tür bölgelerde deniz kabuklarının bolluğu nedeniyle, insanlar genellikle deniz kabuğundan özel bir çerçeveye sahip duvarlara hayran kalırlar. Duvarlarda kesinlikle harika görünüyorlar ve odaya bir tazelik dokunuşu getiriyorlar..

9. Süslü Mutfak Saati:

Süslü Mutfak Saati

Saat almak için en önemli yerlerden biri belki de mutfaktır. Mutfak evin en işlek yeridir ve mutfaktayken zaman uçup gider. Şimdi aynı şekilde piyasada bulunan süslü mutfak duvar saatleri var. Mutfakta duvarlar zaten dolaplar ve beyaz eşya ile kaplı… İyi bir saat monotonluğu çok iyi kırar..

Eviniz için doğru türde süslü saat tasarımları seçmek önemlidir. Bir odanın tam görünümünü yapabilir veya bozabilirler. Yukarıda belirtildiği gibi, bir saat sadece zamanı bilmek için değil, aynı zamanda odaya kişilik katar..