Chiming saat tasarımları geçmişten gelen bir öfke. Vintage görünümlüler ve hala çok talep görüyorlar. Saatler uzun ve zarif olabileceği gibi kısa da olabilir. Bir çıngıraklı saatin ana fikri, her saat başı çaldığında çıkardığı çınlama sesidir. Bu, insanlara zamanı hatırlatır. Çalan saatler, zamana direnen güzel bir şaheserdir..

Basit & Modern Chiming Saat Tasarımları:

Burada resimlerle birlikte en yeni ve en iyi 15 çınlayan saat tasarımını listeledik. Onlara bir göz atalım.

1. Duvar Chiming Saati:

Duvar Chiming Saat

İşte duvarınıza asabileceğiniz klasik bir çıngıraklı duvar saati. Büyük görünümlü ahşap bulova çınlayan saatin analog bir saati ve alt kısmında çelik çanları vardır. Süslü bir şekilde dekore edilmiş duvar saati, büyük evler ve eski tarzlar için mükemmeldir..

2. Okul Evi Çan Saati:

Okul Evi Çan Saati

Bir okul saati, oldukça zarif görünen modern bir çan saatidir. Saatin sekizgen şeklindeki üst yarısı ahşap çerçeve ile yapılmıştır. Altta pirinç çan plakası vardır. Analog saat size mükemmel zamanı verir ve saat her saat başı çalar.

3. Anahtar Rüzgar Çanı Saati:

Anahtar Rüzgar Çanı Saat

En iyi çınlayan duvar saatlerinden biri, anahtar rüzgar türüdür. Burada saati doğru dakikaya sarmak için bir anahtar kullanabilirsiniz. Bu size hepimizin ihtiyaç duyduğu tam zamanı verir. Bu tasarım saatin tepesinde çarpıcı bir işçilik var. Saat de harika bir gösteri.

4. Howard Miller Mantel Çan Saati:

Howard Miller Mantel Çan Saati

Duvar saatleri dışında, bir masa veya manto üzerinde saklanabilen çanlı saatlere sahip olmak da harika bir fikirdir. Bu sevimli chiming şömine saatleri çok popülerdir ve bir nesil sürer. Şömine saatleri herhangi bir yere yerleştirilebilir ve kavisli bir şekle sahiptir. Bu saatlerin ahşap çerçevesi ona eski bir görünüm kazandırıyor..

5. Müzikal Çeyrek Zil Saati:

Müzikal Çeyrek Çan Saati

Eski saatlerle ilgili en harika şey, onun süslü öğesidir. Bu müzikli çınlayan saat tasarımları, evinizde olması gereken doğru şey. Süslü ve zarif görünüyorlar. Müzik saatte çalıyor ve bu da yaralanabilir. Saatin yanlarında bazı süslü süslemeler var..

6. Kemerli Tasarım Saati:

Kemerli Tasarım Saat

Muhteşem görünen bu sevimli ahşap çan saatini deneyin. Bu saatin kemerli tasarımı gerçekten çok güzel. Saat, içine saatin yerleştirildiği bir cam kasaya sahiptir. Bu, bir masa saati olarak bir masa üstünde çok iyi görünüyor. Saatin ritmik hareketi oldukça değerlidir..

7. Dede Çan Saati:

Dede Çan Saati

Büyük çınlayan saatlerden biri büyükbaba çınlayan saattir. Bu uzun ve zarif saat ahşaptan yapılmıştır. Saatin içi oyuktur ve çan plakalarını barındırır. Saatte harika bir ses çıkarırlar. Bu eski zamanların en ünlü saatlerinden biridir..

8. Seiko Chiming Saat:

Seiko Chiming Saat

Seiko, saat üreten en iyi şirketlerden biridir. Seiko büyük çan duvar saati, bulabileceğiniz en çok aranan saatler. Duvara asılı saatler efsanedir. Onlar şık ve çok doğru. Bunları rahatınız için salona veya çalışma odasına asmayı seçebilirsiniz..

9. Kavisli Zil Saati:

Kavisli Zil Saati

Çınlamalı saatler üreten ünlü firmalardan bir diğeri de Howard Miller. Bu Howard Miller chiming saat tasarımlarına bakmak çok güzel. Her bir saatin işçiliği muhteşem. Parçanın detayları harika. Bu özel saat, bir kum saati figürü şeklindedir..

10. Yıldönümü Saati:

Yıldönümü Saati

Birine yıldönümlerinde verilebilecek en iyi hediyelerden biri çanlı yıl dönümü saatidir. Bu çarpıcı parça bir cam hazneye yerleştirilmiştir. Saatin altında dönen ve çok zarif görünen çanlar var. Bu en iyi, hayatlarının en önemli gününde bir çifte verilir..

11. Guguk Kuşu Saati:

Guguk Kuşu Saati

En iyi vintage saatlerden biri guguklu saattir. Bu saat bir kuş yuvasına benzemek için yaratılmıştır. Ağaçtan oyulmuş hayvanlar ve ağaçlar var. Tabandaki çanlar da ahşap çanlardır. Her saat başı içerideki küçük guguk kuşu dışarı çıkar ve harika bir guguk sesi çıkarır..

12. Okul Zil Saati:

Okul Çan Saati

İşte okul duvarına yerleştirilmiş harika görünümlü bir Ihlamur çan saati. Bu basit ama doğru saat, bir ofis alanı için doğru. Bu size en iyi zamanı verir ve okunması da kolaydır. Saatin çanları rahatsız edecek kadar yüksek değil.

13. Şenlikli Çanlı Saatler:

Şenlikli Çan Saatler

Bu Noel çan saati ile festival sezonunuzu daha da parlak ve renkli hale getirin. Bu saatin içinde Noel resmi var. Saatte harika Noel şarkılarını çalar. Bu, herhangi bir kişiyi gerçekten neşelendirecek ve özellikle çocuklar için harika olacak. Bu saat çınlayan bir masa saati olarak harika görünecek.

14. Kakma Çan Saati:

Kakma Çan Saati

Uzun bir çan saati, görülmesi gereken bir manzaradır. Maun ağacından yapılmış bu büyük görünümlü kakma saat, ayrıntılı olarak çok karmaşıktır. Daha çok Edward dönemine ait ve muhteşem ve görkemli görünüyor. Bu, odağın bu uzun ve zarif parça üzerinde olabileceği geniş bir oda için en iyisidir..

15. Taşıma Zil Saati:

Taşıma Çınlama Saati

Ellerinizi en güzel vintage çan saatlerinden birine sokmaya çalışın. Bunlar seyahat ederken taşınan vagon çınlayan saatler. Saatler yolcular için zamanı söylerdi. Bunlar bir cam hazne ve metal bağlantı parçaları içinde gelir. Çok şık ve sade bir tarza sahipler.

Chiming saat tasarımları çeşitli tarzlardadır. Büyük büyükbaba saatleri, şömine saatleri, guguklu saatler ve hatta müzikli saatler olabilirler. Çoğunlukla ahşap bir çerçeve ile yapılırlar ve bir cam hazneye sahiptirler. Bu saatler doğru zamanı bulmak için döndürülebilir.