Dede saat tasarımları, vintage tarzı ev dekorlarına ilgi duyan herkesin her zaman favorisi olmuştur. Hem modern hem de geleneksel olan dede saatleri serisinde önemli sınıflandırmalar bulunmaktadır. Farklı çanlara, farklı sarma tarzlarına, canlı kasa modellerine sahip ve ayrıca çeşitli yapı malzemeleri kombinasyonu ile yapılmış saatler var. Gerçekten antika stili veya klas tarzda el işi dede saatlerinden herhangi birini arıyorsanız, o zaman aşağıdakiler sizin için özel olarak tasarlanmış dede saat tasarımlarının en iyi 25 resmidir..

Hindistan’da Yeni Büyükbaba Saat Tasarımları:

Burada en yeni ve en iyi 25 büyükbaba saat tasarımını resimlerle listeledik. Onlara bir göz atalım.

1. Arap Rakamları Kabartmalı İnci Büyükbaba Saati:

Arap Rakamları Kabartmalı İnci Dede Saati

Bu, yaklaşık Y 78″(199cm), W 20″(51cm) ve D 11″(28cm) boyutlarına sahiptir. Otomatik gece zili kapatma modu seçeneğine sahiptir. Quartz pille çalışan Westminster çan mekanizması hareketi ile çalışır. Bu büyük saatin kabini bir iç ışıkla aydınlatılıyor. Son iltifatlarla tamamen çevrilen zarafet dolu kuğu boyun alınlığı, yan sütunlarını üst ve alt köşeli başlıklarla doldurmuştur. Seçkin sert ağaçlar ve kaplamalarda uzman bir cila kullanır.

2. Toskana Kiraz Finish Büyükbaba Saat Sarkaç:

Toskana Kiraz Finish Büyükbaba Saat Sarkaç

Bu sofistike modern Büyükbaba Saati, nesilden nesile aktarılmaya hazır, yapım aşamasında olan bir yadigârdır. Zarif ve kitaba uygun bir zeytin alınlığına sahip Toskana Kirazı bitişinden oluşur. Döndürülmüş urn süslemeli ve dekoratif kabuk kaplamalı dişbudak kuğu boyunlu alınlık da benzersiz vurgu olduğu gibi kalır. 23W x 13.5D x 86.25H inç boyutlarındadır. Dayanıklılık için seçkin sert ağaç ve kaplamalardan yapılmıştır. Saat ayrıca karanlık bir odada görüntülemek için aydınlatmalı kadran ile donatılmıştır..

3. Masif Ahşap Kasalı Beyaz Dede Saati:

Masif Ahşap Kasalı Beyaz Dede Saati

Ay evreli pirinç kadranı ve ikinci el lir sarkaçlı, özenle hazırlanmış modern bir büyükbaba saati. Neuschwanstein motifi ve üç melodili sekiz günlük yüzüncü yıl 4 / 4 çanı ile parıldayan pirinç cilalı ağırlıklar ile gömülüdür. Saat, otomatik gece kapatma çalışma modu özelliğine sahiptir. Bu saatin boyutları 208x65x35cm’dir ve kara orman temasında üç güzel melodi ile tahrik edilir..

4. Vişne Ahşap Kasalı İmparator Dede Saati:

Kiraz Ahşap Kasalı İmparator Dede Saati

Kırık kemer alınlığı olan kiraz ağacından bir kasası ve köşe blokları üzerinde yan direkli urn finiali olan eski dede saatinin bu parçasını keşfedin. Aynı zamanda, yükseltilmiş altın tonlu Arap rakamlarına sahip gümüş tonlu bir çerçeve sergileyen pirinç menteşeli bir cam kapı içeren saat gibi diğer ayrıntılara da sahiptir. Bu saatin siyah serpantin ibreleri, parşömen işleme köşeleriyle birlikte çalışır. Saat, geyikli parlak renkli ay evresi kadranından oluşuyor. Ayrıca bir manzara sahnesi ve bir cam kapının arkasında pirinç ağırlıklar ve zincirler bulunan altın tonlu bir sarkaç içerir. Saat yaklaşık 19.0″ G x 79.0″ H x 12.5″ D boyutlarındadır..

5. Üçlü Çan Vintage Büyükbaba Saati:

Üçlü Çan Vintage Büyükbaba Saati

Evinize vardığınızda akort ayarıyla fevkalade çalışan bu güzel meşe Howard Miller büyükbaba duvar saatine bir göz atın. Saat, benzersizliğini koruyan üçlü Westminster, St. Michael’s ve Whittington çanlarına sahiptir. Mekanizma ayrıca sessiz bir seçenek modu ile sağlanır. Saat, vintage bir görünüme sahip olağanüstü bir duvar dekoru olarak tutulabilir. 8 Günlük Hareketin mekanik özelliği ile çalışır. Kasa için kullanılan malzeme meşe ağacıdır..

6. Ceviz Rustik Kara Orman Dede Saati:

Ceviz Rustik Kara Orman Dede Saat

Bunlar 19. yüzyıl dönemine ait el oyması eski saatlerdir. Mükemmelliklerine göre büyük bir özenle inşa edilirler. Tabanda üç ayı, yanlarda iki ayı ve üstte bir ayı var (çalışmıyor). Bu tür saatler çok ince işçilik, gerçek ve harika süslemeler ve Alman yapımı tüm düzenleyicilerin en üst sıralarında yer aldığı muhteşem “kurum içi” desenle tasarlandı..

7. Koyu Bitmiş Siyah Büyükbaba Saati:

Koyu Bitmiş Siyah Dede Saati

Karanlıkta izlemek için ışıklı kadrandan oluşan bu tip küçük dede saatleri için tekrar düşünmeden seçiminizi yapın. Düzensiz ve halı kaplı zeminlerde denge sağlayabilen saatin her bir köşesinin altında ayarlanabilir düzleştiricilere sahiptir. Ek güvenlik için kapılar kilitlenebilir. İki adet “C” ve iki adet D boyutunda Duracell’in pilleri ile çalışır ve otomatik gece zili kapatma seçeneğine sahiptir. Kasa bir iç ışıkla aydınlatılıyor ve markalı Quartz, çift çan hareketiyle çalışıyor. Ayrıca ses kontrolü ve otomatik gece zili kapatma seçeneği sunar.

8. Barok Tarzı Ahşap Dede Saati:

Barok Tarzı Ahşap Dede Saati

Bu büyükbaba saatinin oyulması eski geleneğe göre tamamen elle yapılmıştır. Büyük bir doğrulukla iyi bir şekilde tamamlanmıştır ve ağırlıkları ve Lyra yaldızlı pirinçten yapılmıştır. Roma rakamlarının serigrafisi ile Ay kadranından oluşur. Bu eşsiz saatin kullandığı mekanizma, 8 güne kadar kurmalı Alman mekanizması 4/4’tür. Melodiler, Londra’daki Parlamento Evleri’nin ünlü Victoria Saat kulesi gibi Westminster’e aittir. Bu saat ceviz cilalıdır ve cm cinsinden yaklaşık 207 x 47 x 28 boyutundadır..

9. Tamarack Cam Dede Saati:

Tamarack Cam Büyükbaba Saati

Bu benzersiz lineer zemin cam büyükbaba saati, Roma rakamlarıyla açık çerçeveli bir kadrana ve Antik Altın renginde elmas biçimli ibrelere sahiptir. Bu modern büyükbaba saatinin üst, alt ve arka panelleri, tamamlayıcı bir Hampton Cherry gölgesinde tamamlanmıştır. Açık kasa sarkacın net bir şekilde görülmesini sağlar ve bu da yine güzelliğini arttırır..

10. Ceviz Kaplamalı Antik Dede Saati:

Ceviz Kaplamalı Antik Dede Saati

Bu güzel, etkileyici ve benzersiz oymalı antika büyükbaba saati ile evinizi vurgulayın. Bunlar uzun kasaları, sarkaçları, yankılı çanları ve Romen rakamları ile trend dede saatleridir. Bu özellikler saate ve tabii ki evinize bile klasik ve zarif bir dokunuş getiriyor. Masif ahşaptan üretilmiş olup Boy: 21.25, En: 10.5 ve Yükseklik: 77.5 ölçülerindedir. Ceviz kaplamalı 22,72 kg ağırlığındadır..

11. Maun Kiraz Ağacı Asılı Dede Saati:

Maun Kiraz Ağacı Asılı Dede Saati

Bu zarif büyükbaba duvar saati, elle oyulmuş detaylara sahip maun kiraz meşe kaplamalı bir kasaya sahiptir. Kadran parlaktır ve belirli bir uzak mesafeden bile rahat bir okuma için Romen rakamlarını mükemmel bir şekilde ortaya çıkarır. Bu klasik duvar saati, evinizdeki herhangi bir odaya çarpıcı bir ek olacaktır. Allice, Strike, Westminster müziği ve Strike gibi melodik melodileri vardır..

12. Borulu Büyükbaba Saat Çanları:

Borulu Dede Saat Çanları

Bu en iyi büyükbaba saatinin dolabı, zarif bir kuğu boyun alınlığı ile tamamlanmaktadır. El oyması alınlık kemeri, finial ve orta kabuk motifine sahiptir. Eğimli ön ve yan camlarla kilitlenebilen, bel ön kapıları için ayrı kaput içerir. Bu modele yan erişim kapıları ve zemin yükselticili üç katmanlı bir taban da dahildir..

13. Antik İnci Büyükbaba Saati:

Antik İnci Dede Saati

Westminster çan mekanik hareketine sahip bu yeni modellenmiş kablolu yeni büyükbaba saatini keşfedin. Saat, hem düz olmayan hem de halı kaplı zeminlerde dengeyi sağlamak için saatin her bir köşesinin altına yerleştirilmiş ayarlanabilir kollara sahiptir. Ayrıca otomatik gece sesi kapatma seçeneği de vardır. Gelecekteki rahatlık için bir yadigarı plaka ile oyulmuştur.

14. Mora Beyaz Dede Saati:

Mora Beyaz Dede Saati

İşte beyaz renkli ve beyaz kasalı mini dede saatin favori koleksiyonunuz. Zarif kıvrımlar, bu çarpıcı saatlerin İsveç’in ünlü Mora bölgesine ait olmasının nedenidir. Beyaz boyalı kaplama, güzelliğini arttırmak için yakın zamanda eklenen hafif sıkıntı ile her zaman takdir edilir. Dekoratif oyma, yüzünü çevreleyen bu saatin öne çıkan özelliğidir. Bu beyaz boyalı kaplama aynı zamanda hala mevcut olan orijinal saatlerin İsveç tasarım serisini de tamamlıyor. Y 89 inç x G 23.75 inç x D 8 inç boyutuna sahiptir..

15. Büyük Kasalı İmparator Dede Saati:

Büyük Kasalı İmparator Dede Saati

Şimdi, benzersiz süspansiyon yay hareketlerine sahip, büyük ölçüde kasalı imparator saatine bir göz atıyorsunuz. Birinci sınıf meşe ağacından yapılmış sarkaçtan oluşur. Bu saatin parçaları, geçmiş yıllardan itibaren iyi çalışma koşulu için üstün bir şekilde yerleştirilmiş ve muhafaza edilmiştir. 18. yüzyılın ortalarına ait eski dede saatidir..

16. Çin Vintage Büyükbaba Saati:

Çin Vintage Büyükbaba Saati

Bu saat, 20ʺW × 18ʺD × 84ʺH benzersiz boyutunu taşır. Vintage siyah lake el boyaması Çin dede saatidir. Bu en iyi dede saati, güzelliğini eklemek için her tarafında üç boyutlu sedef oyma figürlere sahiptir. Alman yapımı Tempus-Fugit saat bileşenleri ile saat tamamen çanlarla çalışmaktadır. Hem saatte hem de yarım saatte çalıyor. Kelimenin tam anlamıyla elle boyanmış ve güzelce oyulmuş bir tasarıma sahiptir..

17. Anıtsal Olarak Tasarlanmış Kara Orman Dede Saati:

Anıtsal Tasarlanmış Kara Orman Dede Saati

Koyu meşeye yoğun bir şekilde oyulmuş 12 fit yüksekliğinde bir saattir. Yanında duran bir cüce gibi hissedilebilir. Tepesine doğru bakıldığında dev bir görünüme sahiptir. Saatin tarihi 1793’tür. Bu eski büyükbaba saatinin öne çıkan özelliği, saatin kapısındaki dört metrelik genç Whittington oymacılığıdır. Ayrıca, fareleri kovalayan bir kedinin dramatik sahnesine sahiptir. İmzası olan bu devasa saatin üzerinde de müzik aletlerinin oymaları ve kanatlı melekler var..

18. Minyatür Vintage Siyah Büyükbaba Saati:

Minyatür Vintage Siyah Büyükbaba Saati

Küçük büyükbaba saatinin bu süper koleksiyonu, minyatür kuvars mat bir yüzeye sahiptir. Bu, Japonya’nın menşeili bir saat kuvars hareketine sahip siyah bir büyükbaba saatidir. Bu saat Romen rakamlarını gösterir ve ayrıca bir saniye ibresi içerir. Saatin üstünde finial dahil olmak üzere yaklaşık 4.25 “yüksekliği ölçer. 1.23” taban genişliğine ve 1” derinliğe sahiptir..

19. Çan Ahşap Dede Saati:

Çan Ahşap Dede Saati

Bu dede duvar saati, renginin evinizdeki diğer mobilyaları kolayca tamamlaması için Ceviz rengine sahiptir. Kullanılan ana malzeme Masif Ahşaptır. Sarkaç, antika bir görünüme sahip güzel bir şekilde elle oyulmuştur. Kesinlikle nesiller için bir yadigarı olurdu.

20. 4- Çanlı Askılı Dede Saati:

4- Çanlı Asma Dede Saati

Duvara monte edilebilen bu enfes büyükbaba saati Hindistan, maun kiraz meşe kaplama kasa özelliğine sahiptir. Kolay okumanız için, bu saati herkes için rahat ettirmek için Romen rakamını bulacaksınız..

21. Uzun Kasalı Dede Saati:

Uzun Kasalı Dede Saati

Bu saat, 19. yüzyıldan kalma 8 günlük antika saate sahiptir. Bu yeni büyükbaba saati, kare şeklinde ve üstün antika altın deseniyle tamamlayıcı bir şekilde tamamlanmış iki benzersiz dekoratif ağırlığa sahiptir. Quartz çift çan mekanik hareketini kullanırlar. Alternatif olarak Westminster veya Beethoven çanları çalabilir. Ayrıca ses kontrolü ve otomatik gece zili kapatma seçeneği özelliğine sahiptir..

22. Maun Kaplama Uzun Kasa Dede Saati:

Maun Kaplama Uzun Kasa Dede Saati

Bu maun bitmiş uzun kasalı saat 89,5 inç yüksekliğindedir. Kaliteli bir kemer beyaz kadran ‘8 günlük’ süreli aleve sahiptir. Kapıya ve tabana dış kaplamalı, zarif orantılara sahip İskoç dolabı ile gömülüdür. Saat, kuğu boyun alınlıkları ve destek ayakları olan bir dolaptan oluşmaktadır. Bu trend dede saatinin hareketi, saatleri tek bir zilde vurmak üzere tasarlanmıştır..

23. Yüzyıl Ortası Modern Büyükbaba Saati:

Orta Yüzyıl Modern Büyükbaba Saati

Ceviz tabanlı, füme Lucite’den uzun kasaya sahip bu şık dede saatine göz atın. Bu eski ama moda dede saat ve krom, ceviz türü malzeme kullanılan bu modern ama klasik saat.

24. Gotik Tarzı Büyükbaba Saati:

Gotik Tarzı Büyükbaba Saati

Dede saatinin bu gotik tarzı, geçmiş tarihin 60 yılıdır, bu eski mobilyalarla yapılır ve gotik desen elde edilir. Bungalovlarda veya herhangi bir çiftlik evinde kalan insanlar, o zaman bu saat, odanıza daha fazla dekoratif eşya eklemek için uygun bir seçenek olacaktır..

25. Dokuz Tüp Dede Saati:

Dokuz Tüp Dede Saati

Bu akıllara durgunluk veren eski büyükbaba saat serisi, dokuz tüplü konstrüksiyondur. Westminster, Trinity, Noter Dame, Whittington ve bir tane daha imzalı melodilere sahip beş çanı vardır. Serbest duran sütunlara sahip Almanya Kubbeli üst kasaya sahiptir.

Bağlantıların her birinde görüntülenen büyükbaba saat tasarımları benzersizdir ve üstün kraliyet yapımıdır. Bazıları kendi ülke menşei stiliyle, bazıları ise birkaç modern teknik kullanılarak yapılır. Canlı stil dizilerine göre sınıflandırılabilecek çok sayıda koleksiyon vardır. İlgili özelliklere sahip herhangi bir kişi, bu tür çeşitlere yayıldığından, bu büyükbaba saatlerinin gerekli modelini kesinlikle alacaktır. Öyleyse neden hala uzmanların yanıtını bekliyorsunuz, yukarıdaki tartışmada bu saatlerle ilgili güvenilir veriler elde edin ve sizi her yönden tatmin eden en iyisini alın..