İşte sizin için En İyi 9 Saç Uzatma Ürünü.

1. Biotin Saç Büyüme Ürünü:

Biotin, saç büyümesinde iyi sonuçlar verdiği kanıtlanmış bir B vitamini takviyesidir. Bu vitamin yakındaki tüm yerel eczanelerde kolayca bulunur. Bu, en iyi saç uzatma ürünlerinden biridir.

5198wgY7aoL

BURADAN SATIN ALIN

2. MSM Saç Büyüme Ürünü:

MSM (Metil Sülfonil Metan), saçların canlılığını artırarak saç büyümesini destekleyen popüler bir takviyedir. Bu ek, doğal bir büyüme uyarıcısı olarak bilinen kükürt içerir. Bu ekteki kükürt varlığı, saç büyüme evresini uzatmaya yardımcı olduğu için vücutta ve saçta olumlu faydalara sahiptir..

Saçsızlaşma, fazladan saç dökülmesiyle karşı karşıya kaldığımız bir süreçtir, ancak nedenlerin erkek ve kadın saçsız modellerinde değişiklik gösterdiğini unutmamalıyız. Bu nedenle saç dökülmesini tedavi etmek için aynı ürünü kullanmak iyi bir çözüm değildir. Bu tür saç uzatma takviyelerini almadan önce kesinlikle doktorlarımıza danışıyoruz. Erkek saç dökülmesi modelleri için minoxidil (Rogaine) ve finasterid (Propecia) gibi tedaviler kullanılmalıdır. Bununla birlikte, kadın saçsız modelleri için MSM önerilir; akne kopmaları gibi bu ekin birkaç yan etkisi vardır.

3. Viviscal Saç Büyüme Ürünü:

Canlı saç uzatma programı, özel Amino Marsup TM Marine Complex, Biotin, Zinc ve Vitamin C içeren vitamin takviyeleridir ve diğerlerinden daha pahalıdır. Bu vitaminler, incelmiş saçları beslemek ve mevcut saçların daha sağlıklı büyümesini teşvik etmek için hayati besinler sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu besinler ayrıca saç büyüme döngüsünün Anagen fazı sırasında normalden daha hızlı bir oranda saçınızı besler ve yardımcı olur..

Amino asitler, proteinlerin temel yapısal yapı birimleridir ve saç yapısının oluşumunda esastır. Saç köklerinin vücuttan gerekli uyarı ve besinleri alması durumunda saçın seyrelmesi stabilize edilebilir ve mevcut saç büyümesi güçlendirilebilir. Bu, en iyi saç uzatma ürünlerinden biridir.

4. Biotin Hafif Onarıcı Saç Serumu:

Salon Serisi hafif saç serumu, saç büyümesini destekleyen başka bir biyotin ürünüdür. Biotin ve B3, B5, B6, C ve E gibi diğer vitaminler ile saç derisini beslemeye yardımcı olan ve foliküllere enerji verirken kılları güçlendiren saçta bırakılan bir serumdur. Saç derisini nemlendiren ve saç dökülmesini önleyen ve ayrıca hasarlı saçları onaran benzersiz bir derinlemesine nüfuz eden teknoloji içerir..

5. Ovation Hücre Terapi Sistemi:

BURADAN SATIN ALIN

Ovation Hücre Terapi Sistemi şampuan, bakım ve krem ​​durulamadan oluşur. Hücre terapi sisteminin tüm bu ürünleri, kafa derisini beslemek için birlikte çalışan proteinler ve amino asit içerir. Bu hücre terapi sistemi, saçların eskisinden çok daha kalın, daha güçlü ve daha uzun süre uzamasına yardımcı olur. Bu terapi sistemi normal insanlar tarafından da saçların daha hızlı uzaması için kullanılabilir..

6. ALTERNA Havyar Klinik Günlük Kök & Saç Derisi Stimülatörü:

Alterna Havyar Klinik Günlük Kök & Saç Derisi Uyarıcısı, enerji verici bir vitamin ve besin karışımı ile saç derisini uyarmaya yardımcı olan ana bileşen olan Kırmızı Yonca Büyüme Kompleksi ile formüle edilmiş, saçta bırakılan bir bakımdır. Saçların daha sağlıklı ve kalın olmasını sağlar. DHT oluşum sürecine, aşırı sebum salgısına ve folikülleri tıkayan diğer kalıntılara karşı doğal bir savunma mekanizması oluşturarak saçı ciddi hasarlardan korur. Bunlar aynı zamanda sadece aşırı saç dökülmesine neden olan değil, aynı zamanda saçların incelmesine de neden olan ana nedenlerdir..

7. Hair-Max Saç Büyüme Lazeri Işık Cihazı:

Saçlarınızı hızlı uzatmak için FDA onaylı bu tıbbi cihazı satın alabilirsiniz. Bu lazer ışığının saç dökülmesini tedavi ettiği klinik olarak kanıtlanmıştır ve daha dolgun ve daha kalın görünen tüyleri destekler. Kullanımı oldukça basittir, sadece anahtarı takın ve saçlarınızı normal şekilde tarayın. Bu, en iyi saç uzatma ürünlerinden biridir.

8. Minoksidil:

Minoxidil, etkilenen bölgeye uygulanan topikal bir ilaç olan Mintop veya Rogaine olarak satılmaktadır. Bunu uyguladığınızda, saç köklerinin yakınındaki kan damarları açılır ve beslenmeye daha iyi erişim sağlar. Bu, sağlıklı saç büyümesi ve saç koyulaşması ile sonuçlanır. Kan damarlarını genişletir ve foliküllerde daha fazla oksijen, kan ve besin akışını sağlayan potasyum kanallarını açar. Bu, telojen fazdaki foliküllerin dökülmesine neden olur ve bunlar daha sonra anagen fazda daha kalın yeni kıllarla değiştirilir. Bu, en iyi saç uzatma ürünlerinden biridir.

9. Fitophanere Saç Ve Tırnak Takviyesi:

saç uzatma ürünleri

BURADAN SATIN ALIN

Phytophanere saç ve tırnak besin takviyesi vitaminleri saçı güçlendirdiğini ve tırnakları güçlendirdiğini iddia ediyor. Bu takviyenin günlük dozu, vitaminlerle birlikte besleyici doğal elementlerinin gücünden yararlanır, esansiyel yağ asitlerinden ve sadece sağlıklı saç büyümesini desteklemekle kalmayıp aynı zamanda tırnakları güçlendiren, cildi aydınlatan ve kirpikleri güçlendiren ve uzatan bir antioksidandan oluşur. Bu vitaminin düzenli alımı ile saç yoğunluğunu ve parlaklığını geri kazanır. Bu, en iyi saç uzatma ürünlerinden biridir.

Ancak minoxidil, yalnızca düzenli bir rutinde kullanıldığında saç büyümesine yardımcı olduğu için düzenli olarak alınmalıdır. Kullanmayı bıraktığınızda, birinci adımdan tekrar almaya başlamanız gerekir..