Saç, sadece birkaç dakikalık değişikliklerle bizi daha genç, daha yaşlı ve farklı gösterme gücüne sahiptir. Saçların beyazlaması, bazen insanların olduğundan daha yaşlı görünmesinin en önemli nedenlerinden biri olmuştur, ancak çevremizdeki n sayıda ürün sayesinde yaşımızı her zaman gizleyebiliriz. İşte Hindistan’daki grilerinizi daha önce hiç olmadığı gibi gizleyecek en iyi saç rötuş ürünlerinin bir listesi.,

Hindistan’da Mevcut En İyi Saç Kökü Rötuş Ürünleri:

Hindistan’daki kadınlar için en iyi 10 Saç Köklendirme ürününü bulalım.

1. Loreal Paris Sihirli Rötuş:

Loreal Paris Sihirli Rötuş

Loreal’in ünlü markasından Loreal Paris Magic Retouch olarak adlandırılan Loreal rötuş ürünü aslında sihir yaratıyor. Ürün, saçınızı gerçekçi görünmesini sağlayan bir renk ve bitişle bırakır. Sprey formunda olan loreal rötuş spreyi tek elle kullanımı kolaydır..

  • Artıları & Eksileri: Kullanımı kolay, saça mükemmel bir renk verir ve tamamen doğal görünmesini sağlar.

2. Shahnaz Hussain Saç Rötuşu:

Loreal Paris Sihirli Rötuş

Kozmetik ve saç bakım ürünleri ile tanınan Shahnaz Hussain Hair rötuş ürünü yaygın olarak kullanılıyor ve beğeniliyor. Sprey şeklinde mevcut olan bu saç rötuş ürünü, kullanıcının tercihine göre hem köklerde hem de uçlarda kullanılabilir..

  • Artıları & Eksileri: Ürün nispeten daha ucuzdur ve birçok kozmetik ve saç bakım mağazasında olduğu kadar çevrimiçi olarak da mevcuttur..

3. Swarzstar Saç Boyası Şampuanı:

Swarzstar Saç Boyası Şampuanı

Normal şampuanınız olarak kullanılabilecek bir şampuan formunda mevcut olan swarzstar saç boyası şampuanı saçın tamamında ve köklerinde de kullanılabilir. Paket, saçınızın hacmine ve uzunluğuna bağlı olarak kullanılabilecek 5 veya 10 poşet şampuan ile birlikte gelir..

  • Artıları & Eksileri: Saçları tek yıkamada renklendirir, kullanımı çok kolay ve rahattır..

4. Krishkare Saç Gölge Kökü Rötuş Tozu:

Krishkare Saç Gölge Kökü Rötuş Tozu

Toz formunda mevcut olan Krishkare Hair Shadow kök rötuş tozu, birçok kişi tarafından sevilen bir üründür. Bu ürün, saç köklerine eşit olarak uygulanabilen macun benzeri bir formda kullanılabilir. Ürün, daha az saç ve saç derisi hasarı anlamına gelen birçok doğal içerik içerir..

  • Artıları & Eksileri: Ürünü küçük ve belirli miktarlarda kullanmanıza izin veren toz formunda mevcuttur..

5. Everpro Gray Away Root Rötuş Manyetik Toz:

Everpro Gray Away Root Rötuş Manyetik Toz

Saçın boyanmasına ve saç kökü rötuşuna yardımcı olabilecek birkaç ürün vardır. Everpro Gray Away Root Rötuş Manyetik Pudra saçın köklerinde kalarak saçınızın renklenmesini sağlar ve griyi renklerin ve parlaklıklarının altında iyi bir şekilde gizler..

  • Artıları & Eksileri: Stres veya yaşlanma belirtileri nedeniyle sıklıkla ortaya çıkan grileri gizlemenin kolay bir yolu.

6. Clairol Nice ve Kolay Kök Rötuşu:

Clairol Nice ve Kolay Kök Rötuşu

Bazı ürünler renklendirme ve kök rötuş işlemini biraz zorlaştırabilirken, Clairol Nice n Easy Root Touch Up tam olarak adından da anlaşılacağı gibi yapar. Ürün köklerin kolay rötuşlanmasına yardımcı olur. Ürünün siyah ve kahverengi gibi her iki saç rengine de uygun renkleri mevcuttur..

  • Artıları & Eksileri: Doğal saç renginin farklı tonlarında mevcuttur ve kullanımı çok kolay ve rahattır..

7. Gri Suya Dayanıklı Saç Rengi Rötuş Çubuğunuzu Kapatın:

Gri Suya Dayanıklı Saç Rengi Rötuş Çubuğunuzu Kapatın

Tozlar, şampuanlar ve spreyler şeklinde saç boyası ürünlerine rastlıyoruz ama bir rötuş çubuğuna sahip olduğumuzu hayal ediyoruz. Grinizi Örtün Su geçirmez saç rengi rötuş çubuğu, normal bir çubuk çubuğa çok benzeyen bir çubuk yardımıyla grilerinizi kapatmanın anında bir yoludur. Grilerinizin üzerine sürün ve sihri görün.

  • Artıları & Eksileri: Tüm cinsiyetler için çok uygun bir uygulamadır ve anında ve kolay bir renk rötuşu yöntemidir..

8. Looks21 Saç Dökülmesi Kapatıcı:

Look21 Saç Dökülmesi Kapatıcı

Daha az renklendirme/rötuş ve kısrak kapatıcı, Looks21 Saç Dökülmesi Kapatıcı, saçlarınız dökülmeye başladığında, erken yaşlanma ve stres belirtileri görülmeye başladığında kullanmanız gereken ürün; çok para harcamadan saç dökülmesini kökünden kapatmanın mükemmel yolu.

  • Artıları & Eksileri: Saç derinizi kapatan saç dökülmesine daha ucuz ve etkili bir alternatif.

9. İndus Vadisi Kapsül Saç Rengi:

İndus Vadisi Kapsül Saç Rengi

Saçınızı herhangi bir karışıklık olmadan ve uygun miktarda boyamanın mükemmel yolu olan bu kapsüller, ürünün bozulmasından korkmak yerine ihtiyacınıza göre miktarı bir seferde kullanabileceğiniz için herhangi bir israfı önler..

  • Artıları & Eksileri: Bu ürünün hiçbir eksisi yok.

10. Ratan’ın Beuton Kesh Kala Şampuanı:

Ratan'ın Beuton Kesh Kala Şampuanı

Saçınızı renklendiren bir şampuan olan Ratan’ın Beuton Kesh Kala Şampuanı Hindistan’da çok fazla sevgi ve tanınma kazanıyor. Şampuan, beyazlayan saçlarınızı doğal siyaha boyayarak daha genç görünmenizi sağlar ve saçınızın genç görünmesini sağlar..

  • Artıları & Eksileri: Şampuan gibi kullanımı ve uygulanması çok kolaydır. Saçınızı doğal görünümlü siyah renkte bırakır.

Tüm salon tedavisini, ek yardımla veya sadece kendi başınıza tercih etmek yerine, seçtiğiniz renkte köklerinizi örtün. Saç kökü rötuş ürünleri piyasada kolaylıkla bulunabilmekte ve yirmili yaşların ortasındaki kişiler ile 70’li yaşların sonundaki kişiler için uygundur. İnsanların size karşı önyargılı olmasının sebebi saçınızın rengi olmasın..

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları:

1. Saç Kökü Rötuş Ürünlerini Nerede Bulabilirim??

Saç rötuş ürünleri, eczanelerin yanı sıra diğer sağlık veya uygun mağazalardan kolayca bulunabilir. Bu ürünleri internetten de bulabilir ve satın alabilirsiniz..

2. Gray Root Rötuş Ürünlerini Kendi başıma kullanabilir miyim?

Pek çok saç kökü rötuş ürünü sprey şeklinde mevcuttur, bunlar tek başına kolaylıkla kullanılabilirken, toz halindeki ürünler macuna dönüşür ve uygulanması biraz zor olabilir. Macun benzeri ürünler söz konusu olduğunda, uygulama için birinin yardımını almanız tavsiye edilir..

3. Saç Kökü Rötuş Ürünlerini Ne Sıklıkta Kullanabilirim??

Saç kökü rötuş ürünlerini 2-3 ayda bir kullanabilirsiniz. Saçınızın rengini daha hızlı kaybetmeye başlarsa, sık kullanabileceğiniz veya uzun ömürlü iyi bir saç rötuş ürünü bulmanıza yardımcı olacak bir saç bakım uzmanına danışabilirsiniz..