Hindistan’ın başkenti olan Delhi, kariyer fırsatları için ülkenin farklı bölgelerinden insanları kendine çekiyor. Buradaki hızlı ve stresli yaşam nedeniyle her iki cinsiyetten insanlar saç dökülmesi veya alopesi durumuyla karşı karşıya kalmaktadır. Hasarın boyutu o kadar fazladır ki, saç ekimi tek aranan tedavi şeklidir. Geç çok sayıda saç ekim merkezinin şehrin farklı bölgelerinde ortaya çıkması.

Delhi'de Saç Ekimi Klinikleri

Delhi’de Saç Ekimi İçin En İyi Klinikler:

Size kolaylık sağlamak için, iletişim bilgileriyle birlikte en iyi 15 saç ekimi kliniği ve uzmanlık merkezinin listesi aşağıda verilmiştir. Delhi’deki bu saç ekimi merkezleri size kesinlikle kaliteli hizmetler sunacaktır..

1) Dr. A’nın Kliniği:

Dr. A’s Clinic, saç restorasyonu için en son teknikleri uygulayan delhi’de öncü bir saç ekimidir. Bu klinikte kullanılan tekniğe Foliküler Ünite Saç Ekimi (FUHT) denir. Dr. A’nın Kliniklerinde başka yerde tedavi edilmeyen alopesi vakaları da olumlu sonuçlarla tedavi edilmektedir. Ayrıca yeni hastalarına ücretsiz online konsültasyon sunuyorlar..

 • İnternet sitesi: www.fusehair.com

2) Provelus Saç Ekimi:

Yeni Delhi, Pusa yolunda bulunan Provelus Saç Ekimi kliniği 1980 yılında kurulmuştur ve Hindistan’daki ilk süper özel saç ekimi kliniğidir. Cerrahlardan oluşan ekip, Dr. K.B.’nin gözetiminde çalışır. Goyal, saç ekimi cerrahisindeki olağanüstü deneyimiyle tanınan bir emektar. Burada kullanılan tüm saç restorasyon prosedürleri kesinlikle güvenli ve etkilidir..

 • İnternet sitesi: www.provelus.org

3) Dr. Shakti’nin HHY’si:

Dr. Shakti, delhi’deki bu süper özel saç ekimi kliniğine başkanlık eden kıdemli bir kozmetik cerrahtır. Onun bilgisi, ülkenin farklı bölgelerinden diğer ünlü saç ekimi cerrahlarıyla çalışma deneyiminden geliyor. HHY’de saç restorasyonu için FUE ve FUT tekniklerini kullanıyorlar.

 • İnternet sitesi: www.hhy.co.in

4) Aravali Kliniği:

Aravali Clinic, hem erkeklerde hem de kadınlarda ilerleyici kelliği tedavi etmek için Foliküler Ünite Ekstraksiyonu ve Foliküler Ünite Nakli prosedürlerini kullanan tanınmış bir saç ekimi kliniğidir. Tedaviler çok uygun maliyetlidir ve yüksek başarı oranına sahiptir..

 • İnternet sitesi: www.hairtransplantationdelhi.com

5) Adhi Hindistan:

Adhi India, Hindistan’ın farklı şehirlerinde şubeleri bulunan bir özel saç bakım kliniği zinciridir. Kozmetik cerrahi ve cilt ve saçla ilgili problemlerin tedavisinde en kapsamlı bilgiye sahiptirler. Rakipsiz başarı oranları sağlamak için en gelişmiş ekipmanları ve çok daha üstün prosedürleri kullanırlar. Daha fazla ayrıntı için web sitesi bağlantısını kontrol edin.

 • İnternet sitesi: www. besthairtransplant.com

6) Doğal Saç Ekimi Kliniği:

Delhi’deki Doğal ve en iyi Saç Ekimi Kliniği, kozmetik cerrahi alanında öne çıkan bir isimdir. Delhi’deki şubeleri, yüksek başarı sonuçlarıyla ünlüdür. Her türlü saç dökülmesi problemini tedavi etmek için güvenilir saç ekimi cerrahlarından oluşan bir ekibe sahiptirler. Uygulanan doktorlar ve prosedürler hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitelerine göz atın.

 • İnternet sitesi: www.naturalhairtransplant.co.in

7) AK Klinikleri:

Bu, Delhi’de, Karnataka ve Maharashtra’da da satış noktaları olan bir franchise saç ekimi kliniğidir. AK Kliniklerinde foliküler ekstraksiyon ve transplantasyon için uygun teknikler üzerinde dururlar. En son teknikleri ve yenilikçi yaklaşımları, iyi ve kalıcı sonuçları garanti eder..

 • İnternet sitesi: www.akklinik.com

8) Berkowits Saç Ve Cilt Kliniği:

Bu, Delhi’nin kozmetik cerrahisine yeni bir ektir ve her türlü cerrahi ve cerrahi olmayan saç ve güzellik bakımlarını sunar. En iyi sonuçları vermek için saç ekimi ve restorasyon alanındaki deneyimlerini yenilikçi teknolojilerle birleştiriyorlar. Bilmek istediğiniz her şeyi bulmak için web sitesini ziyaret edin. Bu delhi’deki bir başka en iyi saç ekimi.

 • İnternet sitesi: www.berkowits.com

delhi'de en iyi saç ekimi

9) Saç ve Duyular:

Hair and Senses, çeşitli saç restorasyon hizmetleri sunmak için birinci sınıf altyapıya ve son teknoloji ekipmanlara sahiptir. Kliniğe karı koca ikilisi Dr. Satinder Singh ve Dr. Sangay Choden Bhutia başkanlık ediyor. Saç ekimi işlemlerinde yılların tecrübesine sahip profesyonellerdir. Burada uygun maliyetle en iyi sonuçları ve garantili memnuniyeti elde edeceksiniz..

 • İnternet sitesi: www.hairsenses.com

10. Empati Lazer Kliniği:

Hindistan, Delhi’de iyi bir saç ekimi kliniği arıyorsanız, Empaty Laser Clinic, sınıfının en iyisi profesyonel saç ekimi hizmetinde size yardımcı olmak için burada. Bu merkez uzun yıllardır yeni delhi halkına mükemmel hizmetler sunuyor ve şehrin her yerinde mutlu müşterilere sahip. Bu alanda uzun yıllardır çalışan profesyonelleri var ve size her türlü kıl büyütme ve restorasyon lazer tedavileri sağlanacaktır. Ekipmanları sınıfının en iyisidir ve tamamen etkili ve güvenlidir ve paketleri de sıradan insanlar için oldukça uygun fiyatlıdır..

 • Doktor No – 09811157787
 • Adres – No. HD-6, 1. kat Ana yol, Opp Metro sütun no, 362, Pitampura Rd, Vaisahli, Dakshini, Pitampura, Yeni Delhi, Delhi 110034.

11. Dr. Dutt Saç Ekim Merkezi:

Dr. Dutt, delhi’de saç ekimi alanında en iyi ellerden birine sahiptir. Hizmetlerini her türlü saç büyümesi ve epilasyon sorununu çözmeye adamışlardır. Aynı zamanda yüz estetik cerrahisi için de etkin bir merkezdir. Klinik 1982’nin başından beri faaliyet göstermektedir ve şu anda Delhi’deki en tanınmış saç ekim merkezlerinden biridir. Ayrıca Meerut, Noida, vb.’de saç ekim merkezleri var..

 • Doktor No – 91-9582812560
 • Adres – Acharya Niketan Pazarı, Jeevan Anmol Hastanesi yakınında.

12. Dr. Madhu Saç Ekim Merkezi:

Dr. Madhu tanınmış bir saç ekimi cerrahıdır. Doğal saç çizgisi tasarımı, FUE, yoğun paketleme, ultra rafine foliküler ünite grefti, bıyık ve sakal rekonstrüksiyonu vb. dahil olmak üzere saç restorasyonu alanında en iyi hizmetlerden bazılarını ve bu alanda daha birçok uzman hizmeti sunarlar..

 • Doktora No – N/A
 • Adres – Yok

13. Dr. Anup Dhir:

Dr. Anup Dhir saç ekimi ve restorasyonu alanında. Her şeyi biliyor ve kliniği muhtemelen tüm saç ekimi taleplerinizle birlikte ziyaret edebileceğiniz en iyi yerlerden biri. Müşteriyi anlıyor ve saç sorunlarının köklerine ulaşmak ve etkili makineler ve en yeni ekipmanların yardımıyla çözmek için tanıdık ve dostane bir şekilde çalışıyor. Ayrıca, müşterinin sunulan hizmetlerden memnun olup olmadığını kontrol etmek için servis araması sonrası sorular da sağlar..

 • Doktor No – 011 2643 8044
 • Adres – Süit No. 101, 1. Kat, Ansal Kulesi, Bina No. 38, Nehru Place, Yeni Delhi, Delhi 110019.

14. Apollo Hastanesi:

Delhi’deki tüm saç ekimi sorunlarınız için gidilecek en iyi yerlerden biri burası. Bu alanda sınıfının en iyisi saç ekimi hizmetlerini sunarlar ve her türlü dış saç ekleri ve saç çizgisi ayarlamaları ile ilgilenirler. Diğer birçok benzer hizmeti de sunuyorlar ve bu şehirdeki en iyi saç ekimi destinasyonlarından biri olduğu söylenebilir. Estetik cerrahi departmanları size birden fazla cerrah sunar ve bu yüzden yaptıkları işte en iyisidir. Aşağıda verilen web sitesi size gerekli tüm bilgileri sağlayacaktır..

 • İnternet sitesi: http://www.apollohospdelhi.com/

15. Dermalife Cilt ve Saç Kliniği:

İşte tüm saç sorunlarınız için size uzman çözümler sunacak bir klinik. Mükemmelliğin merkezidir ve her türlü saç ekimi problemini tedavi eder. Sundukları hizmetler saçların anında ve etkili bir şekilde kökten uzamasını sağlayacaktır. Yine 20’li yaşlarına başın dolu bir saçla gidebileceksin. Bu merkezdeki profesyoneller sizi dinleyecek ve sorununuzu anlayacak ve etkin bir şekilde çözümler sunacaktır..

 • Adres – G 29 Mail Market Lane, Green Park Main, Yeni Delhi, 110016.

Bunlar, hiç düşünmeden saç sağlığı kontrolü için ziyaret edilebilecek Delhi’deki birinci sınıf saç ekim merkezleridir. Aslında, tatmin edici sonuçlar beklentisiyle her türlü saç tedavisi için düşünülebilirler. Memnun kalırsanız yorum bırakmaktan çekinmeyin.