Saç çizgisinin gerilemesi ve erken kellik sorunu sadece büyük şehirlerde değil, Indore gibi daha küçük şehirlerde de devam ediyor. Daha küçük bir şehir olması, Indore’un hiçbir yönden eksik olduğu anlamına gelmiyor. Indore halkına Ayurvedik tedaviler, homeopati ve hatta saç ekimi cerrahi klinikleri gibi her türlü yeniden saç büyütme prosedürü sağlanmaktadır..

Indore, Hindistan’da bulabileceğiniz en iyi saç ekimi merkezlerinden ve kliniklerinden bazılarına sahiptir..

Indore'da Saç Ekim Merkezleri

Indore’da Saç Ekimi:

İşte seçebileceğiniz ilgili web siteleri ile Indore’daki en iyi 9 saç ekimi hizmetinin listesi.

1. Saç Ekimini Gençleştirin:

1994 yılında kurulan Rejuvenate Hair Transplant, başka yerlerde bulabileceğiniz en modern teknik ve ekipmanlara sahiptir. Ünlü Dr. Anıl K. Garg ve kalifiye cerrahlardan oluşan ekibinin önderliğinde klinik, müşterilerine %100 sonuç sunuyor. Merkezde saç ekiminin yanı sıra Kozmetik Cerrahi, Mikrovasküler ve lazer Cerrahisi de yapılmaktadır..

İnternet sitesi: www.rejuvenatehairtransplant.com

2. Sai Kozmetik ve Saç Ekimi Kliniği:

Sai Kozmetik ve Saç Ekimi Kliniği kurulduğu günden bu yana Indore halkına en iyi saç ekimi hizmetlerini sunmaktadır. Sloganları, saç ekimi ameliyatını kolayca uygun fiyatlarla sunarak müşterilerinin güvenini ve mutluluğunu yeniden sağlamaktır. Randevunuzu şimdi alın.

İnternet sitesi: www.saikozmetik.com

3. Mükemmel Saç Ekimi:

Mükemmel Saç ekimi, Indore’da saç ekimi için en iyi seçiminizdir. Erken kellik tedavisinde en yüksek başarı oranlarına sahiptirler. Perfect Hair Transplant’ta tüm FUE ve FUT saç ekimi ameliyatları, deneyimli Dr. Amitabh Srivastava gözetiminde gerçekleştirilir. En iyi kimlik bilgileri ve kaliteli hizmetlerinden gururla övünürler.

İnternet sitesi: www.perfecthairtransplant.com

indore saç ekimi

4. Kozmetik Cerrahi Kliniği:

Kozmetik Cerrahi Kliniği, Indore’daki öncü saç ekim kliniklerinden biridir. Klinik bugüne kadar Dr. Manoj Khanna ve uzman doktor ekibinin rehberliğinde 4000’in üzerinde başarılı saç ekimi vakasına imza attı. Kozmetik Cerrahi Kliniği sadece Indore halkına hitap etmiyor, İngiltere, ABD, Avustralya, Güney Afrika ve hatta Orta Doğu’da hastaları var..

İnternet sitesi: www.kozmetikcerrahi-india.com

5. Marmm Kliniği:

Marmm Klinic, saç restorasyonu için Foliküler Ünite Ekstraksiyonu prosedüründe uzmanlaşmıştır. Klinik iyi aralıklı ve Indore’da merkezi bir konumda bulunuyor. Ayrıca müşterilerine en uygun fiyata dünya standartlarında tesisler sunmaktadır. Burada kullanılan tüm saç ekimi yöntemleri iz bırakmaz ve daha az invazivdir..

İnternet sitesi: www.marmm.com

6. Doğal Saç Ekimleri:

Doğal saç ekimi, Hindistan’daki başarılı saç ekimi kliniklerinin bir başka zinciridir. Klinik 2008 yılında Indore’da kuruldu ve o zamana kadar örnek organ nakli ameliyatları gerçekleştirdi. Amaçları tüm müşterilerin yüzünü güldürmektir. Doğal Saç ekimindeki tüm işlemler kesinlikle güvenli ve etkilidir..

İnternet sitesi: www.naturalhairtransplant.com

7. Dr. GL Jakhetia:

Dr. GL Jakhetia, saç ve kozmetik cerrahi alanında dikkate alınması gereken bir isimdir. Saç ekimi ve saç restorasyon prosedürlerinde en geniş deneyime sahiptir. Esas olarak Foliküler Ünite Ekstraksiyonu ve Foliküler Ünite Nakli prosedürlerinde uzmanlaşmıştır. Kliniğine gidin ve bu uzman cerrahtan randevunuzu hemen alın..

Adres: 12/1, Sapna Chambers, 1. Kat, Güney Tukoganj, Indore – 4520001

8. Richfeel Trikoloji Merkezi:

Richfeel Trikoloji merkezi, kozmetik ve saç ekimi cerrahisi alanına hoş bir ektir. Klinik, dünya standartlarında teknikleri ve son teknoloji altyapısı sayesinde Indore’da hızla yetişmektedir. En yüksek başarı oranını sağlamak için uluslararası eğitimli doktorlardan oluşan bir ekibe sahiptirler.. İnternet sitesi: www.richfeel.com

saç ekimi-indore

9. Anıl Dashore Cilt ve Saç Kliniği:

Dr. Anıl Dashore’un yetkinlikleri altında faaliyet gösteren bu saç kliniği, saç ekimi ve kozmetoloji alanında hızla ilerliyor. Dr. Anıl, sayısız başarılı saç ekimi ameliyatı vakası gerçekleştirdi. Kapsamlı bilgi ve deneyim kıskanılacak bir şeydir. Randevunuzu şimdi düzeltin.

Adres: Prince Plaza, 1. Kat, Sapna Sangeeta Yolu, Indore – 452001

Indore’daki bu saç ekim merkezleri şüphesiz size en iyi hizmeti verecektir..