Saç çizgisinin gerilemesi ve erken saç dökülmesi sorunu ülkenin tüm büyük şehirlerinde yaygındır. Stresli yaşam tarzı ve sağlıksız beslenme durumu ağırlaştırdı. Jaipur’daki insanlar da benzer koşullara maruz kalıyor ve sürekli olarak ilerleyici kellikle mücadele etmenin yollarını arıyor. Size kolaylık sağlamak için, ‘Pink City’ Jaipur’da bulunan bazı ünlü saç ekim merkezlerinin listesi aşağıda verilmiştir..

Jaipur'daki En İyi Saç Ekim Merkezleri

Jaipur’da Saç Ekimi:

Jaipur’da saç ekimi için en iyi 9 kliniğin listesini seçebileceğiniz adreslerle birlikte burada bulabilirsiniz..

1. Medispa Saç Ekim Merkezi:

Medispa Saç Ekim Merkezi kozmetik cerrahi alanında önemli bir isimdir. Klinik, Dr. Suneet Soni ve kalifiye cerrahlardan oluşan ekibinin gözetiminde faaliyet göstermektedir. Medispa’da iyi sonuçları garanti etmek için Foliküler Ünite ekstraksiyonu ve strip yönteminin kombinasyon tekniğini kullanırlar..

Adres: D145, Op. Inox, Power House Arkasında, Amrapali Marg, Vaishali Nagar, Jaipur – 302021

2. Mükemmel Saç Ekimi:

Bu, Jaipur halkı için önde gelen seçimdir. Perfect Hair Transplant’ta FUE ve FUT gibi en iyi saç ekimi tekniklerini kullanırlar. Tüm ameliyatlar Dr. Amitabh Srivastava ve eğitimli doktorlardan oluşan ekibi tarafından gerçekleştirilir. Dr Amitabh, saç ekimi ve plastik cerrahi diplomasına sahiptir ve kusursuz becerileriyle tanınmaktadır. Perfect Hair Transplant, harcadığınız zamana ve paraya değer.

3. Memnuniyet Saç Dokuma Noktası:

Adı gibi Memnuniyet Saç Dokuma Noktası, müşterilerine tatmin edici saç restorasyon hizmetleri sunmayı amaçlamaktadır. Doğal sonuçlar vermek için son teknoloji ekipmanlar ve en son teknikleri kullanırlar. Tüm prosedürleri uzman bir profesyonel ekip tarafından yönlendirilir ve kesinlikle güvenli ve etkilidir..

Adres: 137, Space Cinema City Plaza, 1. Kat, Bani Park, Jaipur – 302016

4. Kozmetik Cerrahi Kliniği:

Kıdemli Dr. Manoj Khanna’nın uzman gözetimi altında, Kozmetik Cerrahi Kliniği, kuruluşundan sadece birkaç yıl sonra kendisine bir isim verdi. Hindistan’da ve yurtdışında 4000’den fazla müşteriden oluşan bir müşteri tabanına sahiptirler. Ayrıca ünlü müşterilere yiyecek ve içecek sağladılar ve makul maliyetlerle en iyi nakil ameliyatlarını sunmaya çalışıyorlar..

Web sitesi: kozmetik cerrahi-india.com

jaipur'da en iyi saç ekimi

5. Dr. Batra’nın:

Dr. Batra’s, müşterilerinin faydalarını en üst düzeye çıkarmak için en son teknolojiyi ve yenilikçi yaklaşımı benimseyerek her zaman hesaplı bir isim olmuştur. %100 olumlu sonuçlar sağlamak için teknolojik olarak gelişmiş ve uzman cerrahlardan oluşan bir ekibe sahiptirler. Dr. Batra, saçla ilgili tüm problemler için tek durak çözümünüzdür..

Web sitesi: www.drbatras.com

6. Richfeel Trikoloji Merkezi:

Richfeel Trichology Center, onlarca yıldır mükemmel güzellik, saç ve kişisel bakım hizmetleri sunmaktadır. Hızla büyüyorlar ve Hindistan’ın her yerinde 30 satış noktası var. Richfeel’de, müşterilerinin gereksinimlerine göre özelleştirilmiş bir dizi cerrahi ve cerrahi olmayan saç çözümleri bulacaksınız. Randevunuzu şimdi alın.

Adres: S-1, Lusatia Kuleleri, Zemin Kat, Ashok Marg, Janpath, C Scheme, Jaipur – 302001

7. Shradha Kliniği:

Shradha Clinic, saçla ilgili her türlü problem için cevabınızdır. Klinik, eşsiz sonuçlar vermek için en son saç restorasyon tekniklerini kullanır. Tüm tedavileri kesinlikle etkili ve güvenlidir ve çok uygun fiyatlarla kullanılabilir..

Adres: Dadi Ka Phatak, Jhotwara, Jaipur – 302010

8. Mittal Skin Saç ve Kozmetik Kliniği:

Kaliteli saç ekimi hizmeti arayışınız Mittal Skin Hair and Cosmetic Clinic ile son buluyor. Klinik, 2008 yılında Dr. Sunil Kumar Mittal tarafından kuruldu ve o zamandan beri kozmetik ve güzellik cerrahisi alanında önemli hizmetler verdi. Teknikleri en iyisidir ve güvenli sonuçları garanti eder.

Adres: G-2, Hanumant Kulesi, Ulusal Dokuma Tezgahının Arkası, Merkez Omurga, Vidhyadhar Nagar, Jaipur – 302039

9. Zorunlu Saç Dokuma Merkezi:

Jaipur’daki Imperative Saç Dokuma Merkezi, birkaç yıldır kaliteli saç ekimi ve restorasyon hizmetleri sunmaktadır. Saç dökülmesine karşı koymak ve maksimum yoğunlukta saç sağlamak için çok daha üstün teknikler ve tedaviler kullanırlar. Ameliyatlar güvenli bir ortamda gerçekleştirilir ve kesinlikle yan etkisi yoktur..

Adres: 104, Parag Konağı, Sansar Chandra Yolu, Jaipur – 302001

Bu saygın saç ekim merkezleri şüphesiz size kaliteli hizmet sunacak ve saçla ilgili tüm sorunlara son verecektir..