Lucknow hissi eski kültürüyle eş anlamlıdır. Bununla birlikte, şehirde modern ve ultra teknoloji tıbbi kaynakların geliştirilmesinde hızlı bir artış olmuştur. Lucknow, sakinlerine en iyi tıbbi tesisleri ve tedavileri sağlar. Kelliği tedavi etmek için güvenli ve etkili saç ekimi klinikleri arıyorsanız, şehrin size sunabileceği birçok seçenek var. Size kolaylık sağlamak için, burada Lucknow’daki en iyi saç ekim merkezlerinden bazılarının kısa listelenmiş bir listesi bulunmaktadır..

Lucknow’da Saç Ekimi:

Luckynow’da seçebileceğiniz adreslerle en iyi 9 saç ekimi hizmetinin listesi.

talihli saç ekim merkezleri

1. Reviva Advanced Saç Ekimi Kliniği:

Reviva Saç Ekimi Kliniği, güzelliğinize güzellik katmak için her türlü güzellik ve saç cerrahisi tedavilerini sunar. Klinik, ünlü bir Plastik, Kozmetik ve saç ekimi cerrahı olan Dr. MM Gupta’nın gözetiminde faaliyet göstermektedir. Son derece niteliklidir ve eğitimini en iyi ve en eski plastik cerrahi enstitüsünden almıştır. Randevunuzu almak için şimdi web sitesini ziyaret edin. İnternet sitesi: www.gangahairgrafting.com

2. Sparsh Kliniği Lucknow:

Lucknow’daki uzman Dermatocerrahi Dr. Ankit Kapoor tarafından yönetilen Sparsh Klinic, %100 başarılı sonuçları garanti etmek için birinci sınıf altyapıya ve yenilikçi tekniklere sahiptir. Randevu alın ve FUE ve FUT aşılama tekniklerini kullanarak gür saç büyümesini geri alın.

Adres: 4/491, Vivek Khand, Patrakar yakınlarında, Puram Croassing,Gomti Nagar, Lucknow – 226010

3. Diva Kliniği:

Diva Clinic, süper özel bir saç ekimi ve kozmetik cerrahi merkezidir. Klinik, Dr. Vivek Kumar Saxena ve onun uluslararası eğitimli kalifiye saç cerrahlarından oluşan ve 500’den fazla vaka deneyimine sahip ekibi altında faaliyet göstermektedir. Diva Clinic’te tek seansta doğal görünen gür saçlarınıza kavuşacaksınız. Dr. Vivek Kumar Saxena aynı zamanda Asya Saç Restorasyonu Cerrahları Derneği’nin de tanınmış bir üyesidir..

İnternet sitesi: www.divahairlko.com

4. Derma Kliniği:

Derma Clinic, kaliteli saç ekimi ve restorasyon hizmetlerini kolayca uygun fiyatlarla sunmak için Lucknow’da giderek daha popüler hale geliyor. Tüm teknikleri Uluslararası standartlarla eşittir. Derma Klinic’te saç ekimi cerrahları, sadece bir seansta size görünür sonuçlar vermek için Doğrudan Saç Ekimi veya DHI yönteminde uzmanlaşmıştır..

İnternet sitesi: www.dermaklinic.com

5. Mükemmel Saç Ekimi:

Perfect Hair Transplant, Lucknow’da öncü bir saç ekim merkezidir. Burada, iz bırakmayan ve daha az acı veren en yenilikçi ve üstün saç restorasyon tekniklerini kullanırlar. Cerrah grupları, uluslararası eğitim almış ve kozmetik ve plastik cerrahi alanında uzmandır..

İnternet sitesi: www.perfecthairtransplant.com

6. Dr. Sumit Malhotra:

Dr. Sumit Malhotra, tüm Kuzey Hindistan’daki en iyi saç ve kozmetik nakli cerrahlarından biridir. Ayrıca M Ch’de bir Altın Madalya listesidir. 10 yılı aşkın süredir kaliteli saç ekimi hizmeti vermektedir. Dr. Sumit, hem FUT hem de FUE saç restorasyon yöntemlerinde uzmanlaşmıştır. Bu uzman saç ekimi cerrahı ile hızlı bir randevu almak için web sitesini ziyaret edin.

İnternet sitesi: www.indian Cosmeticurgeon.com

Lucknow'da Saç Ekimi

7. Dr. Rajat Kumar Srivastava:

Dr. Rajat Kumar Srivastava, saç ve kozmetik cerrahi alanında deneyimli bir uzmandır. 10 yılı aşkın bir süredir sayısız organ nakli ameliyatı yapma tecrübesine sahiptir. Dr. Rajat ayrıca Lucknow’daki Apollo Gleneagles’da Danışman cerrah olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık kliniğinde en iyi FUT ve FUE saç restorasyon tedavilerini sunuyor. Kliniğinde tam olarak ilgileniliyorsunuz ve başarı oranları çok yüksek.

İnternet sitesi: www.timespiders.co.in/rks

8. Evolve Kliniği:

Evolve Clinic, Lucknow’da iyi bir konumda bulunan Uzmanlık, estetik saç ve kozmetik ekim merkezidir. Sürekli olarak iyi sonuçlar veren uzman ve kalifiye cerrahlardan oluşan bir ekibe sahiptirler. Evolve Clinic, müşterilerine dünya standartlarında tedavileri en makul fiyata sunmaya çalışmaktadır..

İnternet sitesi: www.evolveclinic.in

9. Dr. Batra’nın:

Batra’s, sadece Lucknow’da değil, aynı zamanda Hindistan’ın farklı şehirlerinde de merkezler kurmuş, tanınmış bir saç ve kozmetik ekim kliniğidir. Tüm uzman cerrahları, hem geleneksel hem de yenilikçi saç restorasyon yöntemleri konusunda uluslararası eğitime sahiptir. Hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitesini ziyaret edin.

Lucknow’daki bu en iyi saç ekimi kliniği gerçekten de 10 yaş daha genç görünmenize yardımcı olacak. Randevunuzu şimdi herhangi birinden alın!