Bu günlerde saç stilleri kendilerini şimdi daha yeni seviyelere değiştirdi. Aynı eski sıkıcı saçlar artık sizi rahatsız etmeyecek, çünkü yeni trend katalogları artık birden fazla güzel saç modeli çeşidini içeriyor, bu da seçimi kolay ve görünümünüze çeşitlilik katıyor..

Saç modeli saç modelleri

Yoğun sabahlar, kendinizi güzel bir görünümle şımartmak için asla yeterli olamaz, ancak bu hızlı numaralarla artık zaman yönetiminin yanı sıra çeşitliliği de tercih edebilirsiniz. Burada, görünümünüzü renklendirmek için tercih edebileceğiniz tüm çeşitli saç modellerinin bir listesi verilmiştir..

1. Döngüsel Midilli:

saç modeli saç modelleri1

Bu görünümü elde etmek için tek ihtiyacınız olan uygun bir alay fırçası veya diş tarağı ve bazı saç bağları. Katman olması durumunda, elinizin altında bazı bobby pinleri de bulundurun. Saçınızı her biri at kuyruğu şeklinde bağlanmış üç parçaya ayırarak başlayın. Midillileri bir kravatla düzgün bir şekilde sabitlediğinizden emin olun. Şimdi bir döngü yapmak için ilk midilliyi kullanın ve sonuna kadar devam edin..

2. İki Örgülü Bant:

saç modeli saç modelleri2

Düzleştirmek için saçınızı tarayarak başlayın. Şu anda asi saç, sonuçları düzgün bir şekilde yerine getirmez. Şimdi ayırmanızın ortasından bir tutam saç alın ve normal şekilde örmeye başlayın. Tamamen aşağı inin ve ardından önden başka bir örgü başlatın. Tüm örgüler bittiğinde etrafına sarın ve pimlerle sabitleyin..

3. En İyi Yapılması Gerekenler:

saç modeli saç modelleri3

Bu, kıvırcık yelenin kavurucu yaz sıcağında bakımı gerçekten zor bir oyun olabileceği yazlar için mükemmel bir saç. Bu nedenle, şu anda bu üst topuz yöntemini kullanın, ancak saçlarınızı günlük dağınık topuzunuzda toplayıp yuvarlamak yerine, bu sefer saç parçalarını ayırmak için ayrı iğneler kullanın ve topuzu oluşturmak için toplayın..

4. Kelt Düğümü:

saç modeli saç modelleri4

Başınızın arkasında bu harika Kelt düğümü modelini oluşturmak için sadece birkaç öğretici ve kendinize ait birkaç fikir gerekir. Alt kısmı serbest ve hafif tutarak saçınızı iyice tarayın. Üst yarı ile şimdi desenleri takip edin ve bir Kelt düğümü bağlayın.

5. Örgülü Topuz:

saç modeli saç modelleri5

Örgülü topuz arkada bir atkuyruğu ile başlar, ancak öndeki patlamaların en azından bir tarafta gevşek kaldığından emin olun. Şimdi at kuyruğu yardımıyla saçınızı örmeye başlayın. Midilliden saç toplamaya başladığınızda kısa süre sonra örgünün topuz haline geldiğini fark edeceksiniz. Şimdi topuzu iyice yuvarlayın ve sabitleyin.

6. Ters Bakış:

saç modeli saç modelleri6

Her gün biri Fransız örgüsü yapmasına izin verdiğinde, başımızın tepesinden veya önden başlayıp sonuna kadar gideriz. Ama bu sefer tablolar tam anlamıyla döndü. Başınızı ters çevirin ve enseden ortasına kadar Fransız stili örmeye başlayın. Yarı yolda örgüyü bırakın ve sonra kendi başınıza devam edin.

7. Çapraz Bakış:

saç modeli saç modelleri7

Burada saç, sadece iğneler kullanılarak ustaca şekillendirilir. Saçın tüm çekiciliği, ayrılmış ve sabitlenmiş kilit parçalarıyla başlar. Saçınızı düzleştirin ve ardından soldan bir bukle alın ve sağa sabitleyin. Aynısını diğer taraf için de yapın ve istediğiniz etkiye kadar devam edin..

8. Fransız Büküm:

saç modeli saç modelleri8

Fransız bükümü, yazı, klas stili selamlamanın yeni bir yoludur. Düşük bir topuz istiyorsanız saçınızı alttan toplayarak başlayın. Hacim vermek için saçınıza iyice püskürtün ve ardından elinizle elle yuvarlayın. Görünümü bitirmek için uçları sabitleyin.