Soğuk mevsimlerin başlamasıyla birlikte, takviminizde arkadaşlarınız, aileniz veya diğer önemli kişilerle takılacağın tüm günleri işaretleyen birçok tarih var. Birbiri ardına sıraya giren bu kadar çok partiyle, her durum için görünüm seçmek kuşkusuz bir güçlüktür. Tüm saç stillerini sallayacak ve ayağa kalkmanızı süper bir başarıya dönüştürecek farklı saç stilleri için Tanrı’ya şükürler olsun.

Resimlerle En İyi Bohem Saç Modelleri:

İşte kesinlikle denemeniz gereken en iyi 9 bohem saç modeli.

1. Dağınık Yapın:

bohem saç modelleri

Up do’nun klasik bir düğün saç modeli olması gerekiyordu, ancak bugünlerde bayanlar ve kuaförler önemli ölçüde daha az düzenli, önemli ölçüde daha gevşek ve daha düzenli bir görünüm seçiyorlar. Sadece içinizdeki hanımefendi zarafetini ortaya çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda bu dağınık saç telleri aynı zamanda biraz çılgınca özgür ruhunuzu da yansıtır..

2. Tüylü Boho:

tüylü boho

Shaggy Boho, saçınızın dökülmesi ve partide dağılması trendine karşı çıkıyor, daha yaygın hale geliyor, şikayet yok, gerçek stil yok, sadece tüylü ve yaygın. Bu görünümde yığınla çeşit var, bir geçmeli ekleyebilir, biraz saçı geri çekebilir, dalgalı giyebilirsin ya da en sevileni onunla bir defne çiçeği. Yani daha düzenli bir görünüm seviyorsanız ve uzun buklelerinizi sergilemeniz gerekiyorsa, o zaman bu sizin için bir tarz..

3. Uzun ve Gevşek:

Uzun ve gevşek

Uzun ve gevşek parti saç modelleri sıcak. Aileniz ve akrabalarınızla kırsal bir buluşma, tarzla iyi gider. Şakakların üzerinde çapraz olarak parlayan saç bandı ile buklelerin doğal olarak omuzlarınızın üzerinden akmasına izin verin ve son derece çekici görünmeye aldırmayın.

4. Yarı-yukarı:

dört

Boho yarım stil, örgülü bir kafa bandını vurgular. Yarım saçı örün ve bir kravatla sonlandırın. Bu kilitleri birbirine sabitlemek için sevimli boho tarzı saç tokalarını kullanabilirsiniz. Bükülmüş demetin üzerine bir çiçek sürün ve hepiniz dans pistini sallamaya hazırsınız..

5. Örgüler Midilli:

örgüler midilli

Bir çiçek, bir malzeme veya yeni bir çiçek saç bandı görünümüne sahip örgüler, alternatif bir sıcak boho saç modelidir. Bu saç modelinin en iyi yanı, son derece zarif ve zahmetsizce şık olmasıdır. Ve özellikle güzel buklelerinizden dışarı fırlayan bu saç tokalarıyla midilliniz, akıllı bir takım elbise ile eşleştirildiğinde verdiği olağan klinik görünümden çok uzak görünecek..

6. Bükülmüş Çapraz Örgü:

Bükülmüş Çapraz Örgü

Bu, şimdiye kadar göreceğiniz en büyüleyici örgüler arasında öne çıktı. Bu “çapraz” bükümü yapmak çok hızlı ve basittir. Diğerleri anahatta şaşıracaklar ve bunu nasıl yaptığınızı merak etmekten çekinmeyecekler..

7. Şelale Örgü:

şelale örgü

Bu geçme, başınızın tamamını kaplar ve sanki saçınıza düşüyormuş gibi görünür. Kaybedilmiş, keyifli bir dokuma taç. Her şeyi bitirmek için, sonunda stilinize hoş bir tamamlayıcı dokunuş katan örgülü bir gül yapın..

8. Fransız Örgülü Saç Bantları:

sekiz

Fransız örgüsü nasıl yapılır biliyor musun? O zaman bu saç stilinde ustalaşmak hiç zamanınızı almayacak. Sadece birkaç elinizi büküp döndürmenizi gerektiren bu Fransız bükümlü saç bandı çok prenses gibi ve kendi yansımanıza şaşkınlıkla bakmanıza ve gerçekten siz olup olmadığını merak etmenize neden olacak..

9. Ağlara Çarpma:

dokuz

Akşam partileriniz için yüzünüzdeki rahatsız edici saç tutamlarını zamanında alın ve bir araya gelin ve şu anda bile kaküllerinizi saç bandına geçirerek birlikte kurulu gibi görünün. Sevimli dantelli elbiselerinle birlikte süper sevimli bir saç stiline sahip olmaktan daha şık ne olabilir? Muhtemelen, gerçekten hiçbir şey.