Gerçekleşen Mumbai şehri gerçekten yoğun bir yer. Hızlı, telaşlı ve yoğun programları ile tanınır. Ancak, Mumbai’nin ünlü olduğu sadece koşuşturma değil. Ayrıca alışveriş merkezleri, alışveriş merkezleri, insanları ve yemekleri ve en önemlisi plajları ile tanınır. Evet, Mumbai en iyi plajlardan bazılarına sahiptir. Maharashtra’da bulunan bu yer bir güzelliktir. Burada Mumbai’nin harika plajlarından bazılarını listeledik, böylece bir dahaki sefere arkadaşlarınızla hafta sonu kaçamağı için dışarı çıktığınızda; tam olarak hangi sahile gireceğinizi bileceksiniz.

Mumbai Yakınlarındaki 9 Ünlü Plaj:

İşte Mumbai Yakınlarındaki 9 Güzel Plaj.

1. Juhu Plajı:

plajlar-in-mumbai_juhu-plaj

Juhu Plajı, Mumbai şehrinde bulabileceğiniz en iyi ve güzel plajlardan biridir. Burası harika yemeklere sahip; harika tezgahlar ve arkadaşlarınızla takılmak için en iyi yer. Buradaki gün batımları izlemeye değer ve kahverengi kumlar, serin sular ve ılık havalar bu plajın güzelliğine katkıda bulunuyor..

2. Chowpatty Plajı:

chowpatty plajı

Chowpatty plajı bir harika. Şehrin kalbinde yer alan bu plaj, manzarası ve görkemli yemekleri ile ünlüdür. Bu sahili ziyaret eden çoğu insan, her zaman hakkında harika şeyler söyledi ve burası, bir haftalık yorucu ve sıkıcı çalışmanın ardından ruh halinizi hafifleteceğinden emin..

3. Versova Plajı:

versova plajı

Versova Plajı çok büyüleyici ve güzel. İnsanlar burayı kesinlikle seviyor gibi görünüyor. Versova köyünün yakınında yer alır ve her gün müzayedeler için düzenlenen balık pazarlarıyla tanınır. Popüler, tanınmış ve Mumbai’deki en iyi plajlardan biridir..

4. Madh Adası Plajı:

plajlar-in-mumbai_madh-ada-plaj