On yıllardır ve çağlar boyunca oldukça popüler olan Fransız sakallarının Fransa’dan geldiği sanılıyor. Her ne ise, yüzyıllar boyunca erkekler bu Fransız sakal stillerine takıntılıdır ve bu, son birkaç on yılın tüm trendlerini inceleyerek kanıtlanabilir. Yakışıklı ve akıllı görünmekle eş anlamlı hale geldiler.

Fransız kesim sakalları denemediyseniz, şimdi tam zamanı. Modern görünüm ve klasik modanın mükemmel karışımı, bu sakal stillerinin akıllı ve sıcak görünümü seven modern erkekler için ideal olduğunu gösteriyor..

Fransız kesim sakallarıyla ilgili en iyi ve en yeni trend listemizle buradayız. onları gerçekten seveceksin!

Ancak Fransız kesim sakalının sadece bir stil olmadığını, ancak içinde varyantlar olduğunu biliyor muydunuz? Az bakım gerektirmesi ve bakımı kolay ancak havalı görünümü göz önüne alındığında, bu sakallı stillerin popüler olduğundan emin olun. Ancak yüz şeklinize veya saç yapınıza göre, hepsini doğru şekilde eşleştirip şekillendirirseniz, muhtemelen en iyisi olabilir. Sizin için bazı ipuçlarımız var!

Bu On Yılın Erkekleri İçin Son Fransız Kesim Sakal Stili:

Fransız kesim sakal erkek stili söz konusu olduğunda, birkaç tür ve çeşidi olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. Biri tüm erkeklere aynı şekilde uymaz ve size yardımcı olmak için, bu stillerin en popüler ve en iyi listesini ve bunların kişiliğe göre nasıl eşleştirilebileceğini derledik. İşte başlıyoruz!

1. Fransız Çatal Sakal:

sakal tarzı fransız çatal

Fransız sakalının tamamen kısaltılmış ve kısa bir sakal çeşidi olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz! Kalın sakallı olmayı sevenler de deneyebilir ve işte böyle bir görünüm! Bu Fransız çatal sakal stili, uzun ve geniş bir yüze sahip, bıyıklı, ancak şık bir stil ifadesine sahip olmayı tercih eden erkekler içindir. Orta yaş ve üzeri yaş grubundaki erkekler için; bu oldukça çok yönlü bir seçim olabilir. Ne düşünüyorsun?

2. Bıyıklı Fransız Sakal:

bıyıklı fransız sakalı

Bu, nesiller boyu birlikte oldukça ünlü ve popüler bir erkek görünümü ve klasik bir vintage dokunuşa sahip. Bıyıklı Fransız kesim sakalı, eski tarz bir ifade görünümüne ve sinirli yakışıklı bir görünüme sahip olmayı tercih eden erkekler için harika görünebilir. Oval, yuvarlak veya üçgen yüzlü erkekler deneyebilir ve bu 20’li ve 40’lı yaşlarındaki her iki erkek için de uygun olabilir.!

3. Virat Kohli Fransız Sakal:

Virat Kohli Fransız Sakal

Fransız sakalının hayranı olan ve genellikle çeşitli görünümlerinde yerleşik olan bir Hintli ünlü Virat Kohli’dir. İşte Virat’ın mutlu bir şekilde Fransız sakalı taktığı eski bir resmi. Sakalın yanı sıra, genel stil ifadesini geliştiren, solmuş kesilmiş bir sakalı da var. Daha genç yaş grubundaki erkekler, bu Fransız kesim tıraşını zahmetsizce tercih edebilir, havalı ve çağdaş görünebilir.!

4. Kesik Sakal:

fransız kesim tıraş

Hiç kopmuş bir sakal duydunuz mu? İşte böyle bir model ve desen. Fransız sakal kesim stili ile bıyık ve sakal arasında bir kopukluk var, dolayısıyla adı! Modern ve özgün tarzları tercih edenler bunu deneyebilir. Oldukça çok yönlü bir görünüm – ister genç yaştaki erkekler ister yaşlılar olsun, bu Fransız kesim tıraş şık ve akıllı stil herkes tarafından çivilenebilir.!

5. Kısa Fransız Sakal:

Erkek Fransız sakal stili kısa

Düzgün görünüm ve resmi stil ifadeleri için daha fazla emici iseniz, endişelenmeyin. Sizin için kapattık! Bu düzgün ve kısa yeni Fransız görünümlü sakal, profesyonel alanlarda veya işletmelerde olan erkekler için idealdir. Resmi olanlar ve herhangi bir yaş grubu için bu şık fransız kesim sakal stili, denemek için klasik ve genç bir stil olabilir. Özellikle uzun ve dikdörtgen yüzlü erkekler bu görünüme sahip olabilir. Ne düşünüyorsun?

6. Klasik Beyaz Fransız Sakal:

Klasik Beyaz Fransız Sakal

Efsane Amitabh Bachan’ın tuz biber tarzı ve beyaz Fransız tipi sakalıyla ne kadar yaşsız ve genç göründüğü unutulamaz. Daha büyük yaş gruplarındaki erkekler için bu stili taklit etmek oldukça mümkün olabilir ve bakımı da kolaydır. Klasik ve akıllı ama zamansız bir görünüm için bu Fransız kesim Dadhi stilini deneyin.

7. Uzun Fransız Sakal:

Uzun Fransız Sakal

Uzun bir Fransız sakal stili de oldukça mümkün olabilir. Bu benzersiz ifade görünümü, daha büyük yaş gruplarındaki erkekler için ideal olabilir ve erkeksi ve şık stili tercih edebilir. Diğer taraflarda düzgün bir şekilde kesilmiş sakal ve ortada daha uzun sakal ile, Fransız kesim ve tıraş stili sakalın bu çeşidi çok yaygın değildir, ancak şık ve genç görünür.

8. Rock’ın Fransız Sakal Tarzı:

fransız baba stilleri ünlü

Fransız sakalı denilince aklımıza gelen bir diğer ünlü ise Rock. Ünlü Fransız sakal stili çok popüler ve farklı saç dokularına sahip erkeklerle ve hatta saçsız bir kafa ile görünümün ne kadar çok yönlü olabileceğini kanıtlıyor. 40’lı yaş grubundan biriyseniz, bu mükemmel bir seçim olabilir.!

9. Yuvarlak Yüzlü Erkekler için Fransız Sakal:

yuvarlak yüz için fransız sakal stili

Yuvarlak yüzlü erkekler için, yüz şeklinize ve yüz hatlarınıza en uygun Fransız kesim sakal stilini nasıl seçeceğiniz konusunda kafanız karışmış olabilir. Burada sizin için stil oluşturmanız mümkün bir bakışımız var. Kesilmiş bir şekilde Fransız kesim sakalının bu özel çeşidi, küçük, kısa veya yuvarlak yüzleri olanlar için ideal olabilir. Yanları süpürülmüş bir görünüme sahip klasik saç kesimi ve bu Fransız sakalı, her yaş grubundaki erkeklerle iyi bir eşleşme olabilir.!

10. Uzun Keskin Yüzler İçin Fransız Sakal:

Uzun Keskin Yüzler İçin Fransız Sakal

Keskin ve kalkık yüz hatlarına sahip olanlar için şık ve erkeksi bir Fransız sakal görünümünü kaçırmayalım. Bu sakal, Fransız ve van dyke sakalının bir karışımıdır ve tamamen bu alana düşmez. Ancak, kalın görünüm ve bıyık kombinasyonu ile sonucu oldukça seviyoruz. Herhangi bir yaş grubu olsun; zahmetsizce deneyebilirsin!

Fransız kesim sakal stillerinin bu en yeni ve şık çeşitlerini beğeneceğinizi umuyoruz. Şu anda oldukça popüler ve benzersizler ve bu çok yönlü sakal şekli, farklı yaş grupları ve tercihler arasındaki erkekler için oldukça uygun olabilir. En sevdiğiniz hangisi ve neden? Bilmemize izin ver!