Prieškambario televizoriaus dizainas yra gyvybiškai svarbus bet kuriam namui, o kaip geriausiai stilingai parodyti pramogų sistemą – nemenkas iššūkis. Labai svarbu rasti tinkamą pramogų sieną, kuri atitiktų jūsų šeimos poreikius ir atitiktų jūsų namų dekorą bei spalvų schemą, nes tai neturėtų baigtis. Slinkite žemyn ir peržiūrėkite šį platų straipsnį, kuriame rasite geriausius televizijos salės dizainus, kuriuose saugomi ir rodomi brangūs pramogų priedai ir įtaisai.

Naujausi televizijos salės dizainai

Geriausi salės televizorių modeliai:

Čia yra mūsų 10 paprastų ir modernių televizoriaus įrenginių salėje su nuotraukomis. Pažvelkime į juos.

1. Salės televizoriaus interjero dizainas:

Salės televizoriaus interjero dizainas

Čia matome medinių spintelių kolekciją, kuri siūlo švarų ir organizuotą pramogų/televizijos kambario vaizdą. Blyškių atspalvių medinis įrenginys su atviromis lentynomis suteikia protingas ir protingas saugojimo ir rodymo galimybes, o centre yra daug vietos televizoriui. Ši salė yra gerai apšviestas kambarys su aukštos kokybės žalvariniais lubų žibintais, pabrėžiančiais šio paprasto salės televizoriaus dizaino funkcionalumą, o tai taip pat palieka kambarį estetiškai puikų!

2. TV stovo dizainas salėje:

Tv stendo dizainas salėje

Tai yra vienas iš geriausių šiuolaikinių televizorių, skirtų salės dizainui, su abstrakčiu ir geometrine tema. Spintelėje yra atviros lentynos, padedančios ne tik saugoti įdomybes ir knygas kartu su televizoriaus priedais. Spintelės dizainas yra madingas ir turi pakankamai vietos televizoriui viduryje. Jis yra patogiame žiūrėjimo aukštyje. Įrenginys yra nedideliame aukštyje ir idealiai tinka salėje, kurioje mažai sėdimų vietų.

3. Salės televizijos fono dizainas:

Salės televizoriaus fono dizainas

Čia matome salės televizoriaus apdailą, kurią suteikia gražūs metaliniai tapetai ant sienos, kuri papildo ir atitinka sieninį televizorių ir baltą spintelę su įmantriu dizainu. Spintelės viršuje yra pakankamai vietos. Dizainas yra elegantiškas ir suteikia gyvenamojo kambario dekorui karališką išvaizdą, o kontrastingos juodos, sidabrinės ir baltos spalvos padidina kambario vizualumą.

4. TV kabineto dizainas salėje:

Tv kabineto dizainas salėje

Šis įrenginys yra daugiafunkcinis gyvenamojo kambario stovas, turintis šiuolaikišką dizainą su atviromis ir uždaromis sieninėmis lentynomis, užtikrinančiomis tinkamas rodymo ir laikymo galimybes. Matome televizorių, gulintį ant medinės spintelės, o lentynose – vyno taures ir butelius. Medinėje spintelėje taip pat yra atviros lentynos ant TV spintelių, kuriomis lengva naudotis. Šis namų salės televizoriaus dizainas atitinka kambario išdėstymą ir suteikia jam nepriekaištingą ir organizuotą išvaizdą.

5. Televizijos lentynų dizainas salėje:

Tv lentynų dizainas salėms

Šis namų salės televizoriaus dizainas yra gražiai sukurtas aptakus šiuolaikiškas įrenginys, pagamintas pagal ryškias linijas, geriausiai tinkantis kaip puikus namų dizainas dekoratyviniams priedams eksponuoti. Čia spintelę sudaro išmanios ir stilingos lentynų parinktys, kurios suteikia pakankamai vietos žaidimų konsolėms ir kitoms laikmenoms. Tai universalus pramogų įrenginys, idealiai tinkantis šeimai ir tinkantis mažoje salėje.

6. TV spintelės dizainas salėje:

Tv spintelių dizainas salėms

Čia matome minimalistinį salės televizoriaus dizainą lygios dviejų tonų medinės spintelės pavidalu su funkcijomis, kurias sudaro lygios apdailos spintelės. Dėl unikaliai suprojektuotų atvirų lentynų visas įrenginys atrodo stilingai ir jame yra daugiau nei pakankamai vietos jūsų kasdieniams poreikiams. Geltonos ir juodos spalvų derinys, dekoratyviniai aksesuarai ir televizoriaus fonas, priešingai nei medinė plokštė, daro šią svetainę estetiškai gražią.

7. LED televizoriaus salės dizainas:

„LED TV“ salės dizainas

Čia matome fantastišką dizainą, kuris geriausiai tinka kaip puikus centras, leidžiantis kokybiškai praleisti laiką su šeima žaidžiant mėgstamus vaizdo žaidimus ar žiūrint televizorių. Šis organizuotas baltos ir rudos spalvos lakuotas daugiafunkcinis LED televizorius puikiai atrodo jūsų gyvenamajame name ir sukuria gražią harmoniją su patogia sėdėjimo vieta. Stilingos lentynos yra neįtikėtinos ir suteikia eklektiškumo šiam televizoriaus įrenginiui mažoje salėje.

8. TV įrenginio dizainas salėje su saugykla:

Tv įrenginio dizainas salėje su sandėliavimu

Tai ideali pramogų erdvė svetainei, kurioje yra visa reikalinga saugykla ir funkcionalumas. Šis dizainas yra nuostabi koncepcija, leidžianti diskretiškai saugoti visą garso/vaizdo įrangą, nepakenkiant viso įrenginio grožiui. Čia esantis televizoriaus stovo dizainas salėje yra stilingas ir tuo pačiu siūlo praktišką sprendimą visiems jūsų saugojimo poreikiams. Tai ne tik atrodo gerai, bet ir taupo vietą, tvirtai priglundant prie vienos salės pusės šalia laiptų.

9. TV salės baldų dizainas:

TV salės baldų dizainas

Čia matome tobulo dydžio televizoriaus stovo dizainą salėje ir yra neatsiejama šios svetainės dalis. Šios spintelės dizainas yra paprastas, tačiau atrodo švariai ir turi daug atvirų lentynų įvairiems priedams ir dekoratyviniams eksponatams. Įrenginyje yra daug saugojimo vietos uždarų spintelių pavidalu visiems jūsų pramogų poreikiams ir negražiems kabeliams. Matome, kaip baltos ir medinės „Sunmica“ televizoriaus spintelės paprastumas gali atrodyti elegantiškai ir derėti prie jūsų namų dekoro.

10. Salės televizoriaus apdaila:

Salės televizoriaus dekoravimas

Tai yra vienas iš geriausių salės televizorių, kuris tinka erdvei ir puikiai dera su šios svetainės interjero spalva ir dizainu. Dauguma žmonių renkasi prie sienos tvirtinamą televizoriaus spintelę, kad sutaupytų vietos, ir renkasi spinteles, kuriose yra tinkamos saugojimo vietos. Čia matome baltą televizoriaus spintelę su atviromis lentynomis, padedančiomis parodyti dekoratyvinius priedus ir gražią keramiką bei indus. Visiškai balti baldai puikiai dera prie baldų ir kambario dekoro.

Namai yra patogumo, meilės pradžia ir niekas nėra svarbiau už dizaino pasirinkimą, kuris padėtų jūsų svetainei, kurioje praleidžiate daug laiko, jaustis ypatingai. Norint tai padaryti, labai svarbu teisingai pasirinkti pramogų įrenginį. Įsigykite televizijos medijos įrenginį, kuris derėtų prie jūsų namų interjero spalvos ir dizaino ir atspindėtų jūsų skonį, naudodami naujausius televizoriaus įrenginius salėje, išsamiai aprašytus šiame straipsnyje.