Turėti namus yra visų svajonė ir jie turi viziją, kaip turėtų atrodyti mūsų namas. Daugelis iš mūsų didžiuojasi savo dizainu. Bet kaip jūs jausitės, jei turėsite šiek tiek pagalbos nuspręsdami, kas geriausiai tinka jūsų namams? Taip! Šiame straipsnyje aptariama, kaip paprasti ir naujausi salės arkos dizainai padeda jums kuo geriau suprojektuoti savo namus.

Salės arkos dizainas 1

Vienas iš paprastų, bet elegantiškų būdų, kaip padaryti jūsų namus nuostabius, yra pridėti prieškambario arkos dizainą. Galite pridėti jį prie savo svetainės, valgomojo, virtuvės ar poojaus kambario, kad pagerintumėte bendrą namo vaizdą. Ne kiekvieną dieną statote svajonių namus, todėl slinkite žemyn ir įsitikinkite, kad turite visą informaciją savo svajonių namams suprojektuoti.

Salės arkos dizaino svarba namuose:

Arkos nuo senų laikų visada buvo indų dekoro dalis. Suprojektuotų arkų įtraukimas į mūsų modernų interjerą užima ypatingą vietą tarp dekoratyvinių elementų. Keli arkos dizainai natūraliai tilps į kambario struktūrą, todėl bus elegantiški ir neužims daug vietos. Tačiau arkos padidina bet kokio stiliaus namų buto plotą. Pasirinkite dizainą ir sukurkite savo paprastą kambarį ir suteikite jam išgalvotą išvaizdą.

Šiuolaikiniai arkų dizainai salėje Indijoje:

Prieš pasikonsultavę su architektu, pažvelkime į 15 paprastų ir geriausių salės arkos dizaino vaizdų.

1. Medinės arkos dizainas salėje:

Medinės arkos dizainas salėje

Medinis kupolas gyvenamajame kambaryje yra sudėtingo dizaino. Didžioji salės dalis yra mediena, įskaitant baldus ir langų darbus. Jei pažvelgsite į arkos formą, ji yra plačialapė su mažomis rankenomis. Kupolo dizainas yra rafinuotas. Vienos pusės langas dienos metu suteikia nepriekaištingą natūralią šviesą, o lempų stovai abiejose kambario pusėse sukuria idealią atmosferą naktį.

2. Stiklo arkos dizainas salėje:

Stiklo arkos dizainas salėje

Ši stiklo arka yra puikus būdas elegantiškai papuošti bet kurią jūsų namų erdvę. Jei stebite, stiklo arka turi meninių detalių ir yra pusiau apskritimo formos. Išorinė kupolo dalis yra padalinta iš metalo, kad apsaugotų subtilų stiklą. Šis dizainas papildo stilių ir apsaugo stiklą nuo lūžimo. Viso kambario tema yra balta, įskaitant arką, o meninis darbas atliekamas ryškiomis spalvomis, kurios pakelia dizainą. Augalai ir dekoras suteikia grožio.

3. Viduržemio jūros valgomojo arkos dizainas:

Viduržemio jūros valgomojo arkos dizainas

Viduržemio jūros stiliaus interjero stilius yra iš Pietų Europos šalių įgytas skonis. Arka turi neapdorotą Viduržemio jūros stiliaus akmenį, suteikiantį jam unikalų ir neapdorotą patrauklumą. Šio kambario tema yra šviesi ir šilta. Šio valgomojo baldai yra mediniai, kad atitiktų grindis. Šios srities liustra yra paprasta, apvali, apšviesta žvakėmis. Akmenų arka ir valgomojo erdvės išvaizda atrodo fantastiškai atskirai ir dera tarpusavyje.

4. „Hall to Kitchen“ arkos dizainas:

Arkos dizainas nuo salės iki virtuvės

Tai paprastas arkos dizainas, kurį galite įtraukti į bet kurią namo dalį. Šios arkos išvaizda paprasta, bet puikiai dera prie kambario interjero. Valgomojo zonoje ant grindų yra storas kreminis kilimas, o ant stogo – apvalus valgomojo stalas su elegantiška stiklo liustra. Šio regiono tapetai turi raštų, priešingai nei paprasta balta arka. Tai geriausiai tinka, jei norite rafinuoto valgomojo zonos paprasto arkos dizaino.

5. Įėjimo salės arkos dizainas:

Įėjimo salės arkos dizainas

Jei pažvelgsite į arkos dizainą šiame koridoriuje, sienos konstrukcija atliekama taip, kad susidarytų arka. Jis yra paprastas ir visiškai susilieja su siena. Prieškambaryje yra dvi arkos, su nedideliu aukščio skirtumu, sukuriančiu bangavimo efektą. Taškinė liustra ir paprasti baldai įėjimo pusėje papildo vietos išvaizdą. Visas praėjimas yra baltos spalvos, išskyrus medines grindis.

6. Indijos stiliaus salės arkos dizainas:

Indijos stiliaus salės arkos dizainas

Tai svetainės arkos dizainas, kuris yra paprastas, bet atrodo karališkai. Visiškai balta tema atrodo labai stilingai. Marmurinės grindys, pilkai balti baldai suteikia šiai svetainei baltumo. Svetainės arkos dizainas yra paprastas, bet ne paprastas. Pusiau apskrito kupolo dalis yra banguota. Jei jūsų namuose yra zona be vaikų ir nėra kam sugadinti jūsų baltų sienų, galite tęsti šį dizainą.

7. Arkos dizainas valgomajam:

Arch dizainas valgomajam

Tai arkos dizainas, kuris tiksliai pakelia valgomąjį. Šiuose namuose yra dviejų tipų arkos, turinčios skirtingas formas. Vienas yra pusiau apskritimo formos, o kitas-kaip trikampis su smailia viršūne. Baltos arkos aplink sienas ir grindys dvelkia panašia balta tema. Tuo tarpu medinis valgomojo stalas, papuoštas mažais namų augalais, pagyvina baltą spalvą. Ši balta arka prideda stulbinančią išvaizdą. Grožis visada slypi paprastume.

8. Baltos arkos dizainas salėje:

Baltos arkos dizainas salėje

Arkos dizainas šioje salėje ir kambaryje yra baltos spalvos. Balta suteikia erdvei elegancijos. Galite pritaikyti svetainę stikline liustra ir pakabinti. Sukurti du stiprūs stulpai, tokie kaip dizainas, ir vienas raundas yra greta šių ramsčių, sudėtingas dizainas. Balta arka su šviesiu levandų atspalvio siena leidžia atrodyti kaip žiedas. Baldai salėje yra pilkos ir juodos spalvos derinys, papildantis paprastą baltos arkos dizainą.

9. Geriausias plytų stiliaus arkos dizainas salėje:

Geriausias salės plytų stiliaus arkos dizainas

Kaip rodo pavadinimas, šis arkos dizainas yra pagamintas iš plytų, skirtų valgomajam jūsų valgomajame. Blokų išdėstymas yra puikiai sinchronizuotas ir malonus akims. Lygios medinės grindys taip pat šviečia ir papildo kaimišką arkos išvaizdą. Pakabinta paprasta liustra su lempute viduje, kuri suteikia malonią išvaizdą ir apšviečia kelią. Šio tipo dizainas puikiai atrodo jūsų sodyboje. Bet jei manote, kad šis dizainas geriausiai atrodo jūsų namuose, galite tai padaryti.

10. Naujausi salės arkos dizainai:

Naujausi salės su medžiu arkos dizainai

Tai puikus jūsų salės arkos dizainas, kuris yra paprastas, bet elegantiškas. Mediena yra pagrindinė šio namo dalis, įskaitant grindis, laiptus. Baldai ir sienų spalva taip pat atitinka medžio mišinį. Po apvalia arka stovi du apvalūs mediniai stulpai. Šiai arkai pastatyti naudojama tobulai poliruota mediena, kuri yra labai aptakiai ir atrodo minimaliai ant sienos. Bendras šio namo dekoras ir interjeras atitinka vienas kitą ir sudaro nesudėtingą dizainą.

11. Salės ramsčių dizainas:

Stulpo arkos dizainas

Šis arkos dizainas yra paprastas būdas, patraukiantis dėmesį vienu žvilgsniu. Jis sukurtas specialiai svetainei, nes šis dizainas išryškina jūsų svetainės grožį. Arka suteikia jūsų namams patrauklią išvaizdą. Šios arkos spalvų derinys yra baltos ir grietinėlės mišinys, įskaitant kilimėlį gyvenamajame kambaryje ir sienoje. Šio kambario baldai suteikia kontrastingą išvaizdą. Šis dizainas gali paversti jūsų paprastą gyvenamąjį kambarį kažkuo iš šio pasaulio.

12. Šiuolaikinės salės arkos dizainas:

Šiuolaikinis arkos dizainas

Šį dizainą galite pridėti prie savo valgomojo salės, kuri suteikia raminančią patirtį. Šis dizaino modelis atrodo tinkamas senovinių planų namams, kur valgomojo stalas yra paprastas. Šios valgomojo zonos dekoratyviniai elementai yra rankų darbo amatai su kaimo stiliaus darbais. Žmonės, kuriems patinka, kad jų namuose atrodo senoji mokykla, džiaugiasi tokiu dizainu. Languotos grindys, valgomojo stalas ir dekoratyviniai elementai susilieja su arkos dizainu ir užbaigia išvaizdą.

13. Elegantiškas arkos dizainas:

„Arcos De Madera Enn Salones“ dekoras „Casa Casa Mallorca Acunada Por El Mar“

Šis interjero arkos dizainas atrodo prašmatnus nepriklausomo namo salėje. Arka yra erdvi ir pusapvalio formos, pagaminta iš medžio ir gražaus dizaino. Baltos sienos ir medinė pusapvalė kupolo dalis atrodo tiesiog fantastiškai, atsižvelgiant į visą kambario temą. Grindys turi medžio spalvą, o baldai ir sienų spalva yra balti, priešingai nei medinė arka. Darbas atliekamas taip kūrybingai, kad niekas nenorės palikti šių namų.

14. Tradiciniai salės arkos dizainai paprastame žvilgsnyje:

Tradiciniai salės arkos dizainai

Šis arkos dizainas buvo naudojamas daugelį metų. Tai tradicinis dizainas, kuris patinka daugeliui žmonių ir yra daugelyje namų. Apvalios arkos konstrukcija veikia kaip dviejų kambarių jungtis. Siaura arka ir stačiakampio formos yra tos pačios baltos spalvos. Šis dizainas apšviečia likusią kambario dalį. Šis dizainas vadinamas tradiciniu, nes yra paprastas ir jį galima rasti daugelyje namų. Ši arka eina koja kojon su namų durimis.

15. Arkos dizainas gyvenamajai salei:

Arch dizainas gyvenamajai salei

Šis salės arkos dizainas yra unikalus ir modernus. Skirtingai nuo tradicinių arkų, kurios yra pusapvalės, ši forma yra išskirtinė, o prie sienos pritvirtintas medinis rėmas. Šis dizainas pagyvina namų puošmeną. Ši ryškiai ruda medžio spalva padidina salės grožį. Marmurinės grindys ir baldai atrodo elegantiškai. Šis arkos dizainas suteikia jūsų namams šlovės ir atrodo stilingai. Apšvietimas, kiekviena dekoratyvinė ir skirtingos formos medinė arka siekia įtraukti vienas kitą.

Salės arkos dekoravimo idėjos:

Yra keletas rūšių arkos dizaino, kurį galite įtraukti į savo namus į bet kurį pasirinktą kambarį – paprastas dizainas, kurį galima pakartotinai naudoti namuose. Galima pristatyti keletą įvairių formų modelių. Priklausomai nuo to, kokio tipo namus norite pastatyti, galima pasirinkti arkos angą, kuri labiausiai tinka. Turėdami geriausius šio straipsnio dizainus, atrankos procesas bus natūralesnis.

Salės arkos dizainas padidina jūsų namų grožį. Galite pritaikyti šias salės arkas savo naudai, kad jos būtų paprastos ir gražios. Gražus arkos dizaino ir baldų derinys suteikia grožio. Tai taip pat pagerina jūsų namų įspūdį kitų akyse. Salės arką galite pasidaryti bet kurioje namų vietoje. Šiuolaikinių namų arkų dizaino gausu šiais laikais, todėl jų pasirinkimas yra platus. Išsirinkite ir pagražinkite namus pagal savo skonį.