Salė paprastai yra labiausiai apleista namo dalis ir yra laikoma koridoriumi į kitas namo dalis. Jei planuojate tai greitai pakeisti ir atnaujinti, turime 15 geriausių salės dekoravimo idėjų, kurios suteiks jūsų prieškambariui nuostabų ir greitą atnaujinimą. Jei tai neįkvepia jūsų kuo greičiau atnaujinti savo erdvės, mes nežinome, kas bus. Toliau slinkite ir semkitės įkvėpimo iš prabangių salės dekoravimo idėjų iš ekspertų.

Šiuolaikinės salės dekoravimo idėjos

Kaip išsirinkti geriausias salės dekoravimo idėjas?

  • Pasirinkite baldus ir spalvų temą pagal salės dydį ir jos funkcionalumą.
  • Pasirinkite geriausias grindų dangas pagal savo poreikius, nesvarbu, ar norite stilingų, praktiškų grindų, ar raštuotų grindų, kad paslėptumėte visus nešvarumus nuo vaiko batų.
  • Pasirinkite sienų spalvą pagal kambario apšvietimą ir pirmenybę teikite šviesioms spalvoms, kad erdvė atrodytų didelė.
  • Jei prieškambaryje nepakanka natūralios dienos šviesos, rinkitės stilingą apšvietimą, pvz., Šviesų liustra ar šiuolaikinius pakabinamus žibintus.
  • Pasirinkite saugyklos sprendimus esamoje erdvėje, nes tai gali padėti organizuoti. Paslėptos spintelės ir paslėpta saugykla lovose, sofose ir vitrinose yra galimybė apsvarstyti.
  • Apsvarstykite laiptų projektavimo galimybes ir planuokite, kaip efektyviai išnaudoti erdvę po laiptais.

Geriausios salės dekoravimo idėjos su nuotraukomis:

Štai 15 paprastų ir modernių salės dekoravimo idėjų su nuotraukomis, kurios suteiks jums labai reikalingą įkvėpimą kuriant namus:

1. Salės apdaila sužadėtuvėms:

Salės dekoracijos sužadėtuvėms

Šis unikalus sužadėtuvių prieškambario dekoras tikrai paliks neišdildomą įspūdį jūsų svečiams. Spalvinga gėlė, puošianti sceną, vestuvėms sukuria tinkamą nuotaiką, o veidrodinės juostelės fone suteikia šventėms reikiamo linksmumo ir žavesio. Pomponai, pakabinti gražiame geometriniame rašte, sukūrė sceną kartu su apšvietimu.

2. Valgomojo salės dekoravimo idėjos:

Valgomojo salės apdaila

Ši besikeičianti šviesos ir tamsos tema suteikia valgomojo koridoriui gylį ir susidomėjimą. Giliai pilka sienų spalva yra tendencija ir puikiai dera su kontrastingais baltais baldais ir papuošimais. Keraminių plokščių demonstravimas yra pagrindinis dėmesio centras kambaryje, o stilinga liustra daro teiginį pati. Stalas ir kėdės atrodo karališkai kreminės ir tamsiai rudos spalvos, o tai elegantiškai užbaigia kambario apdailą.

3. Bažnyčios salės apdaila:

Bažnyčios vestuvių dekoravimo idėjos

Ar netrukus skambės vestuvių varpai? Ši vaizdinga bažnyčios salės aplinka yra puikus būdas pasikeisti įžadais tarp draugų ir šeimos. Šis dekoras apima žiemos schemą: ledas ant grindų ir nuostabios baltos gėlių puokštės, išsiliejusios iš visur. Didžiulės gražių baltų gėlių puokštės, puošiančios sceną, ir stilingas apšvietimas sukuria jūsų gražios dienos nuotaiką.

4. Kaimiškos salės dekoravimo idėjos:

Kaimiško stiliaus salės apdaila

Kalbant apie koridorius, kaimiškas požiūris niekada neišeina iš stiliaus, ir tai yra tema, kuri žada veikti visais metų laikais. Graži plytų siena prieškambariui suteikia rafinuotumo, o tamsios plokštės sukuria elegantišką savo stiliaus išraišką. Baldai suprojektuoti taip, kad būtų jaukūs ir jaukūs, o koridoriui suteikia šiek tiek spalvų. Kailinis kilimas užbaigia apdailą ir suteikia asmenybės prieškambario dekorui.

5. Piešimo salės dekoravimo idėjos:

Piešimo salės dekoravimo idėjos

Šis nuostabus modernus prieškambario dekoras apima spalvas, nevaldydamas erdvės. Gražios raudonos vyno lubos atrodo visiškai puošniai. Puikiai kontrastuoja su šviesia medine siena. Meno kūrinys prideda spalvų į kitą gilią ir ramią aplinką. Baldai yra neutralių pilkų ir geltonų tonų ir visiškai papildo aplinką, kad suteiktų jaukumo visam kambariui.

6. Indijos vestuvių priėmimo salės apdaila:

Indijos vestuvių priėmimo salės dekoravimo idėjos

Ši prabangi prieškambario apdaila yra puikus religinės Indijos vestuvių ceremonijos dekoravimo temos pavyzdys. „Namam“ fone balta ir raudona spalva reiškia Lord Venkateshwara Tilak ir laikomas jo palankiu buvimu ceremonijos metu. Sudėtinga gėlių kompozicija apima daugybę girliandų pakaitomis baltomis, raudonomis ir geltonomis spalvomis ir atrodo ypač įspūdingai. Tai puikus modernus prieškambario dekoras, skirtas jūsų ypatingos dienos nuotaikai sukurti.

7. Viktorijos laikų prieškambario apdaila:

Viktorijos laikų koridoriaus dekoravimo idėjos

Viktorijos laikais vitražas buvo esminis durų ir langų dizainas, kaip čia matyti virš langų įmantraus gėlių dizaino. Puošnios įvairiaspalvės raštuotos grindys ir neutralios pilkos sienos koridoriui suteikia niūraus prisilietimo. Tamsiai rudos spalvos dekoras, ty statinė, paversta skėčio stovu, kėdė su Viktorijos ženklu ir dekoratyvios medinės plokštės – tai klasikinis Viktorijos laikų prisilietimas prie šio nuostabaus prieškambario.

8. Vakarėlių salės dekoravimo idėjos:

Vakarėlio salės įėjimo apdaila

Į šį unikalų prieškambario dekorą įeina nuostabūs raudonos ir geltonos spalvos audiniai, kabantys raštais ir arkos nuo lubų. Gražios gėlių medetkų šviestuvai į atmosferą įpurškia šventinės dvasios. Įmantrios ir stulbinančios baltos gėlės šviestuvai spiralėmis traukia akį kartu su didžiuliais medetkų rutuliais, kurie neabejotinai sukels svečio nuotaiką jūsų ypatingai ceremonijai.

9. Konferencijų salės dekoravimo idėja:

Konferencijų salės dekoravimo idėjos

Šiais laikais konferencijų salės suprojektuotos taip, kad atmosfera būtų itin atpalaiduojanti, skatinanti dalyvių draugiškumą. Gražiai apipinti stalai yra išdėstyti kvadrate, kad visi galėtų kartu sugalvoti mintis, o kiekvieno idėjas galima išgirsti iš bet kurio stalo kampo. Dekoratyviniai augalai sukuria atpalaiduojančią atmosferą, o neutralios spalvos sienos yra puikus fonas, skirtas pažangiam susitikimui..

10. Viršuje prieškambario dekoro idėjos:

Viršuje prieškambario dekoro idėjos

Jei viršuje turite nedidelį prieškambarį ir nežinote, kaip išnaudoti erdvę, ši graži tema skirta jums. Trumpa sofa prie lango siūlo puikų poilsį ir nuostabų vaizdą visiems jūsų mezgimo ir skaitymo pomėgiams. Mediniame staliuke yra nuostabios gėlių vazos ir taip pat suteikiama daugiau vietos saugojimui. Įrėminti paveikslai ant sienos puikiai papildo grindis ir laiptus.

11. Biuro prieškambario dekoro idėja:

Biuro prieškambario dekoras

Šis modernus biuro prieškambario dekoras atrodo vizualiai profesionalus ir stulbinantis. Plikoji siena kairėje yra kūrybiškai personalizuota su rėmeliais, kuriuose yra visų darbuotojų nuotraukos, todėl tai yra šlovės siena. Virš lubų sumontuoti šviestuvai pabrėžia atmosferą, o stilinga laikiklio lempa apšviečia visą erdvę. Dekoratyvinis augalas suteikia žavesio prieškambario dekorui.

12. „Farmhouse“ salės dekoravimo idėjos:

„Farmhouse“ prieškambario dekoro idėjos

Šis sodybos prieškambaris atrodo gražiai senoviškai ir žavingai, jo tvirtas medinis stalas nurodo ūkio paskirtį. Meniškas augalų puodas, imituojantis narvą, žavinga lempa ir žalias vainikas, pakabintas ant sienos, yra unikalūs centriniai elementai ir iškart atkreipia dėmesį. Gražiuose mediniuose krepšiuose ant grindų yra purios pagalvės su visų sodyboje esančių gėrybių pavadinimais.

13. Žaliojo prieškambario dekoro idėjos:

Žaliojo prieškambario dekoravimo idėjos

Šis gražus žalias žalias koridorius puikiai papildo laiptus ir sukuria raminančią atmosferą koridoriuje. Spalvotos geltonos gėlių plokštės, esančios sienos apačioje, puikiai papildo kontrastą su gražia žalia ir balta aplinka. Mediniai įrėminti paveikslėliai suteikia žaviam žaliam koridoriui vizualinį patrauklumą ir sukuria jaukų kampelį.

14. Geltonos salės dekoravimo idėjos:

Geltonas prieškambario dekoras

Kas nemėgsta geltonos spalvos? Tai šilta spalva, kuri akimirksniu pakelia nuotaiką savo ryškiais tonais. Tai reiškia šviežumą, nušvitimą ir atnaujintą energiją bei suteikia jums nuotaikos pakilimą visai dienai. Parodos yra baltos spalvos ir šiek tiek kontrastuoja su aplinka. Ochros spalvos vaza su augalu yra gaivus prieškambario prisilietimas.

15. Pilkos salės dekoravimo idėjos:

Pilkos salės dekoravimo idėjos

Nevenkite pilkos salės puošybos, nes tai rodo tikrą rafinuotumo ir elegancijos lygį. Graži pilka sienų spalva, kurią kompensuoja maišantys balti laiptai ir durys, kartu su tamsesniais atspalviais baldais sukuria raminančią ir grakščią salės erdvę. Madinga liustra leidžia jūsų stiliaus pojūčiui išryškėti naudojant šią klasikinę pilkos salės dekoravimo idėją, neapsunkinant erdvės nuobodžiais pilkais atspalviais.

Jei planuojate atnaujinti savo prieškambarį ir padaryti jį funkcionalesnį, eksperimentuokite su temomis ir spalvomis, kurias sujungėme, ypač jums, ir pamaloninkite lankytojus šiomis naujausiomis salės dekoravimo idėjomis. Nepraleiskite progos sugrįžti pas mus su savo vertingais patarimais, kuris jums labiausiai patiko.